Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλυτερα οχι. Με SEUS ειναι η πιο σιγουρη μεθοδος.

 

Δηλ μέσω υπολογιστή να κάνω καλύτερα?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Yeap!:happy:

 

Σε ευχαρστω πολυ, είδα μέσα ότι έχει την 2.1 update 1 γράφει θα κοιτάξω μήπως υπάρχει ποιο νέα.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν μου το ξανακανε!!! Βεβαια οπως διαβασες ουτε εγω καταλαβα πως εγινε και επειδη δεν ειχα καποια απαντηση το εκανα μαλλον στην τυχη καθως εψαχνα το κινητο. Μην με ευχαριστεις, χαρηκα που βοηθησα:happy:

 

Τι λες τωρα τα καλυτερα πραγματα τα πετυχαινεις στην τυχη:lol: Απλα θελω να το βαλω παλι για φορτισμα γτ δν το χω βαλει απο τοτε π το παρουσιασε το προβλημα για να σιγουρευτω οτι δν το ξανακανει.Παντως σημερα το πρωι που το ανοιξα τσεκαρα προεπιλογη το launcher κ ευελπιστω να μην εχουμε προβληματα!:D

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δημιουργήσω λογαριασμό στο marketplace? παταω πάνω στην εφαρμογή και μου λέει δημιουργία νέου λογαριασμού βάζω όνομα email,μετα κωδικό και μετα μου βγάζει δημιουργία αλλα δεν πετιέται.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

SOS ξαφνικα δεν μου αναβει η οθονη και δεν μπορω να κανω κατι,ενω με καλουν δε μπορω να κανω τιποτα οτι και να παταω δεν αναβει η οθονη ουτε να το κλεισω μπορω ουτε τιποτα καμμια ιδεα??:confused:
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να τον δημιουργήσει και μέσω υπολογιστή και όχι αναγκαστικά από το κινητό...απλά μπες στην ιστοσελίδα....https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=androidmarket&passive=86400&continue=https://market.android.com/&followup=https://market.android.com/
Link to comment
Share on other sites

SOS ξαφνικα δεν μου αναβει η οθονη και δεν μπορω να κανω κατι,ενω με καλουν δε μπορω να κανω τιποτα οτι και να παταω δεν αναβει η οθονη ουτε να το κλεισω μπορω ουτε τιποτα καμμια ιδεα??:confused:

 

μηπως ναβγαζα την μπαταρια χαχαχαχαχα:lol::lol::lol:

 

μαλλον θα θελει κανα softreset πως γινετε με κλειστη οθονη να το κανω??

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Email έχω, στο market δεν μπορω να μπω.

 

Και κάτι άλλο, δεν μπορω να στείλω μήνυμα δεν πηγαίνει στον άλλων, μόνο έρχονται.

Edited by Dim2
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα έπρεπε να απαιτήσεις αντικατάσταση σε κινητό 1 ημέρας και όχι επισκευή..

Αντε να γυρίσει να το χαρει!Καλημέρα!

Τελικα το κινητο δεν καταφεραν να το επισκευασουν και μου καναν αντικατασταση συσκευης.Τελος καλο ολα καλα.....για να δουμε.

 

Α!Ξεχασα να προσθεσω οτι την ημερα που ειχα παει την συσκευη στο service μπροστα μου ηταν και καποιος αλλος που πηγε το δικο του X10 mini και ειπε οτι το ειχε 1 βδομαδα...τυχαιο δεν νομιζω:O...τελοσπαντων...

Απο μια γρηγορη αναζητηση που εκανα στο internet παντως,δεν ηταν και λιγες οι συσκευες που παρουσιασαν προβλημα και δεν μιλαω μονο για την Ελλαδα.

Μια μικρη αναζητηση και θα καταλαβετε τι εννοω

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

μηπως ναβγαζα την μπαταρια χαχαχαχαχα:lol::lol::lol:

 

μαλλον θα θελει κανα softreset πως γινετε με κλειστη οθονη να το κανω??

Δες το SE X10 / X10 mini / X10 mini pro FAQ, ερωτήσεις 47 και 49.

 

Να υπενθυμίσω ότι το forum δεν είναι chat room οπότε καλό θα ήταν να είμαστε πιο προσεκτικοί όταν ποστάρουμε για να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους χρήστες. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε γατί δεν μπορω να στείλω μήνυμα δεν πηγαίνουν τα SMS.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ποιά είναι η τελευταία έκδοση για vodafone branded?? έχω την 2.0.Α.0.504 και πριν λίγο τσέκαρα και με τους 3 τρόπους (seus, ota, pc comp) και μου λέει έχω το τελευταίο....
Link to comment
Share on other sites

Δες το SE X10 / X10 mini / X10 mini pro FAQ, ερωτήσεις 47 και 49.

 

Να υπενθυμίσω ότι το forum δεν είναι chat room οπότε καλό θα ήταν να είμαστε πιο προσεκτικοί όταν ποστάρουμε για να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους χρήστες. :)

 

οκ thanks :up: ε να γελασουμε και λιγο ενταξει:whistle::whistle:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα smartphone ετσι ειναι...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!!!!!ειμαι καινουριος στο σαιτ αλλα και κατοχος του χ10 μινι εδο και μια εβδομαδα!πολυ οραιο κινητο αλλα για μενα που ειμαι ασχετος απο ανδροιντ λιγο δυσκολο!!!δεν μπορω να στηλω και να λαβω με μπλου τουθ και δεν μπορω να αποθηκευσω στην καρτα μνημης!τα προβληματα αυτα τα γραφετε παραπανω αλλα ρε παιδια επιδη ειμαι ασχετος δεν καταλαβενο τιποτα!!!!!!!!τι ροοτ κτλ.........:(:(

υπαρχει καποιος στη λαρισα οπου μενω να μου διξει 5 πραγματα?(επιπληρωμης βεβαια!)

σας ευχαριστω προκαταβοληκα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω το μινι με 2.1 ειναι λογικο που το φορτιζω καθε μερα? η μπαταρια δεν μου κραταει παραπανω απο μια ημερα!

Bluetooth; 3G; Wi-Fi; Τα έχεις κλειστά όταν δεν τα χρησιμοποιείς;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

SOS... εχω το mini pro με 2.1 την εκδοση 504.

ειχα κανει app2sd με το "MiniTool Partition Wizard Home Edition" και μετα το link2sd εδω και 10 μερες, σημερα στα καλα καθουμενα χαθηκαν ολες οι εφαρμογες και ειχα ηταν σαν να ηταν αδειο το κινητο, εκανα επαναφορα απο εργοστασιακες ρυθμισεις, root εγκατασταση titanium και linh2sd παλι. οταν ομως βαζω να τρεξει το link2sd οτι επιλογη και να βαλω (ext2 η FAT32/FAT16) δεν ανταποκρινετε, εχει κανεις καμια ιδεα τι να κανω?? SOS και παλι αν ξερει καποιος ας μου πει...

 

Eίχα το ίδιο πρόβλημα μονο που εχω το appsd.Παντως οταν εκανα επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις επανηλθε κανονικα.Δν χρειαστηκε να τα ξαναβαλω .Εσενα οι εφαρμογες υπηρχαν στη διαχειριση εφαρμογων?Το κοιταξες?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

υπηρχαν αλλα δεν δουλευαν, εκανα επαναφορα μετα οπως ειπα αλλα εχω προβλημα με το link2sd.

 

εκανα τωρα και μια μα...ια με το MiniTool Partition Wizard Home Edition και μαλλον πρεπει να κατεστρεψα την καρτα γιατι πλεον δεν την βλεπει το pc και το συγκεκριμενο προγαμα (MiniTool Partition Wizard Home Edition) μου την αναφερει σαν bad card..

αν γνωριζει καποιος πως να φτιαξω τη καρτα μνημης τουλαχιστον ???

 

Αφου υπηρχαν οι εφαρμογες μετα την επαναφορα ισως δν επρεπε να τα ξαναπερασεις τα προγραμματα,γτ σε μενα δν χρειαστηκε.Για την καρτα καντης κανα φορμαρισμα γενικο και ξανα περασε τα υπολοιπα με το mini tool

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ναι κλειστα τα εχχω το 3g μονο δεν ξερω απο που κλεινει!

 

Ασύρματο και δίκτυα -> Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας -> ξε-τσέκαρε την κίνηση δεδομένων

Link to comment
Share on other sites

Ασύρματο και δίκτυα -> Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας -> ξε-τσέκαρε την κίνηση δεδομένων

το εκανα και μου εβγαλε ενα εικονιδιο πανω αρριστερα και μου λεει απενεργοποιηση κινηση δεδομενων. θα μπορω να κατεβαζω απο το μαρκετ με wifi ετσι?

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και μου εβγαλε ενα εικονιδιο πανω αρριστερα και μου λεει απενεργοποιηση κινηση δεδομενων. θα μπορω να κατεβαζω απο το μαρκετ με wifi ετσι?

 

 

Ναι φιλε θα μπορεις ..Απλα αν θες να κατεβασεις με το mobile internet , ενεργοποιεις την κινηση δεδομενων.. Μπορεις να κατεβασεις και ενα widget οπως APN on/off που κανει αυτη την δουλεια ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...