Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχεις δοκιμάσει το SEUS και δεν κατάφερε να σου το επαναφέρει;

 

Κολαει παντα στο σημειο που πρεπει να κρατησω πατημενο το πισω κουμπι το ειχα πατημενω 30 λεπτα και τιποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κολαει παντα στο σημειο που πρεπει να κρατησω πατημενο το πισω κουμπι το ειχα πατημενω 30 λεπτα και τιποτα

 

Πάντως το πρόγραμμα δεν έχει πρόβλημα, χθες έκανα επαναφορά το mini στην oficiall

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πρόγραμμα δεν έχει πρόβλημα, χθες έκανα επαναφορά το mini στην oficiall

Παιζει να εχει προβλημα το κινητο μου δηλαδη αν ναι τι μπορω να κανω

Link to comment
Share on other sites

εννοεις πως δεν βρισκει το κινητο σου ωστε να προχωρησει; το κρατας πατημενο ενω συνδεεις το καλωδιο στην usb του υπολογιστη ή στο κινητο;
Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα λύση για τα wallapapers!!!! Κατεβάστε από το market το wallpaper wizardii!!!! Βαζετε την εικόνα όπως την θελετε και τελος με τν μετατροπη της αναλυσης που ετσι κι αλλιως παλι το αποτελεσμα δεν ταν το καλυτερο!!!:D
Link to comment
Share on other sites

εννοεις πως δεν βρισκει το κινητο σου ωστε να προχωρησει; το κρατας πατημενο ενω συνδεεις το καλωδιο στην usb του υπολογιστη ή στο κινητο;

Και τα δυο τα εχω δοκιμασει και τιποτα

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδια...το μινι το πηρε ενας φιλος μου και του βγαζει το εξης προβλημα...στα καλα καθουμενα αναβει η οθονη και μενει ανοιχτη για πολυ ωρα...να το επιστρεψει πισω η ειναι καποια ρυθμιση...ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά στην διάρκεια της μπαταρία αν κάνω μετάβαση από stock rom στην CM7.2 η αν υπάρχει κάποια άλλη?

Μόνο αυτό με ενδιαφέρει τίποτα άλλο η διάρκεια της μπαταρίας και να είναι σχετικά stable η custom.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά στην διάρκεια της μπαταρία αν κάνω μετάβαση από stock rom στην CM7.2 η αν υπάρχει κάποια άλλη?

Μόνο αυτό με ενδιαφέρει τίποτα άλλο η διάρκεια της μπαταρίας και να είναι σχετικά stable η custom.

 

μπα.. δεν εχει διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις την MiniCM7Pro μπορει να αδειαζει πιο γρηγορα η μπαταρια επειδη πολλες φορες ειναι ανοικτος ο φωτισμος του πληκτρολογιου χωρις να ειναι τραβηγμενο προς τα εξω. Για τις αλλες πανω κατω δεν ειδα και εγω διαφορες σημαντικες
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!σημερα πηρα το x10 mini για να το κανω δωρο στον πατερα μου και ηθελα να ρωτησω τα παρακατω:

1)γινεται να διαμορφωσω την αρχικη οθονη οχι με widgets αλλα με καποια εικονιδια οπως το gps,την καμερα,καποια εφαρμογη για το φλας?

2)γινεται να σβησω τελειως απο το μενου καποιες εφαρμογες οπως χαρτες,μερη,πλοηγηση,gmail,talk,wisepilot,latitude,roadsync που δε θα χρησιμοποιηθουν ποτε?

3)για να γινουν ολα αυτα χρειαζεται να περαστει καποια custom rom και αν ναι θα αυξηθει και η διαρκεια της μπαταριας?

εγω εχω το omnia hd που ειναι symbian,εχω αλλαξει αρκετες ρομς αλλα με το x10 η διαδικασια φλασαρισματος μου φανηκε πολυ περιπλοκη!ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

1) Elixir

2) Παρατεταμένη πίεση πάνω στο εικονίδιο που θες να σβήσεις και επιλέγεις διαγραφή.

3) Όχι

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

1) Elixir

2) Παρατεταμένη πίεση πάνω στο εικονίδιο που θες να σβήσεις και επιλέγεις διαγραφή.

3) Όχι

 

 

μηπως γινεται να διαμορφωσω τη homescreen σαν μια custom rom που ειδα με ενα ρολοι στο κεντρο και τα εικονιδια απο κατω γιατι αυτο το elixir πρεπει να ειναι εφραμογη αποτι καταλαβα..τις εφαρμογες δεν μπορεσα να τις σβησω ετσι,κατι διαβασα για εναν οδηγο που το πρωτο βημα που σου λεεει για να τις σβησεις ειναι get root access

Link to comment
Share on other sites

Για να σβήσεις εφαρμογές συστήματος χρειάζεται root, δε γίνεται αλλιώς.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Για να σβήσεις εφαρμογές συστήματος χρειάζεται root, δε γίνεται αλλιώς.

 

χμμ ωραια ευχαριστω!και κατι τελευταιο,μηπως γινεται να με παραπεμψετε σε καποιον οδηγο για το φλασαρισμα με μια σταθερη ρομ που χρησιμοποιηται ευρεως απο εσας?και παλι ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

χμμ ωραια ευχαριστω!και κατι τελευταιο,μηπως γινεται να με παραπεμψετε σε καποιον οδηγο για το φλασαρισμα με μια σταθερη ρομ που χρησιμοποιηται ευρεως απο εσας?και παλι ευχαριστω!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=316273

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και λίγες μέρες όταν ανοίγω το κινητό μου κολλάει απίστευτα και όταν μπαίνω στο Ιντερνετ μερικές φορές μπλοκάρει εκεί...Τι να κάνω;;;Πρώτη φορά που μου κάνει προβλήματα δεν είχα ξανά θέμα με το κινητό...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και λίγες μέρες όταν ανοίγω το κινητό μου κολλάει απίστευτα και όταν μπαίνω στο Ιντερνετ μερικές φορές μπλοκάρει εκεί...Τι να κάνω;;;Πρώτη φορά που μου κάνει προβλήματα δεν είχα ξανά θέμα με το κινητό...

 

καπια εφαρμογη που εβαλες τελευταια σε καθηστερη.

Link to comment
Share on other sites

καπια εφαρμογη που εβαλες τελευταια σε καθηστερη.

 

Είχα έναν Killer task manager (κάπως έτσι λέγεται) Και τον έβγαλα.Το κινητό λειτουργεί κανονικά όπως πρίν!Κάτι τελευταίο...Για τα προβλήματα υπερθέρμανσης έχουμε καμιά λύση;;;

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας παρακαλω αμεσα τα φωτα σας,εστειλα την μητερα μου στον κωτσοβολο να μου παρει αυτο το κινητο http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10101174

 

το θεμα ειναι ειναι το εξης

 

ειναι το παλιο μινι η το καινουριο? το καινουριο ειναι λιγο μεγαλυτερο απο το παλιο γιαυτο και θελω την βοηθεια σας γτ μενω επαρχεια και δεν μπορω να τσεκαρω την συσκευη απο κοντα.αν ειναι το παλιο μινι να το ακυρωσω γτ εκεινη η παρτιδα ειναι πολυ προβληματικα.ευχαριστω προκαταβολικα

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

το παλιο ειναι.

 

το καινουργιο λεγεται Xperia Mini.

το παλιο ειναι το Xperia X10 mini

 

(ακομα και απο την τιμη το καταλαβαινεις. 99 ευρω....)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Μήπως υπάρχει κανένα καλό πρόγραμμα για GPS χάρτες κτλ?? χωρίς χρέωση, όπως το gmobilext garmin για symbian που είναι πολύ βολικό όπως είδα... πρέπει να γίνουν κρακ και τέτοια?? Ευχαριστώ! :-) Edited by sporoz

Nokia N95

Sony Ericsson C905

Samsung SGH-i900 OMNIA

Sony Ericsson W995

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενεργοποιησα το πακετο whats up με 3 ευρω 60μβ.ομωσ ενω βγαζει 3g δειχνει να ανταλασει δεδομενα ομωσ δν μπορω να μπω με τιποτα στο ιντερνετ...ξερει κανενασ γιατ?εχω ενεργοποιημενη τη κινηση δεδομενων. Edited by koklas
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...