Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Φίλε αν και δεν το εχω δοκιμάσει νομίζω ότι με αυτό το πρόγραμμα θα κάνεις την δουλειά σου.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=548402

 

Το έχεις δοκιμάσει στο mini και δουλεύει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με την εφαρμογή αυτή αναβοσβήνουν τα κουμπιά κάτω από την οθόνη.

Σε εμένα σίγουρα το κανει.

 

Στην εφαρμογή αυτή σας δουλεύει η επιλογή "stop blinging after x seconds" ? Έχω βάλει την τιμή 600 (10 λεπτά) αλλά μόνο για 2 λεπτά περιπού δουλεύει

Edited by Stl08
Link to comment
Share on other sites

sos θελω να αλλαξω την γραμματοσειρα htc hd mini t5555 δεν τα βλεπω

 

όταν λες θες να αλλάξεις την γραμματοσειρα τι εννοείς ? Να βάλεις άλλη γλώσσα ? Αυτό δεν γίνεται σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

sos θελω να αλλαξω την γραμματοσειρα htc hd mini t5555 δεν τα βλεπω

 

Για δοκιμασε αυτο ρυθμισεις προσαρμογη ορισμος ταπετσ\ καρτελες προσαρμογη\ 4 επιλογη , νομιζω πως δεν υπαρχει κατι αλλο.

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται σε λιγο καιρο θα εχουμε θεμα με το power button.ετυχε να κοιταξω τα κουμπια και σε κωτσοβολο και σε media markt και ανταποκρινονταν με δυσκολια...:O

HTC Desire s

Sonyericsson Neo V

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για δοκιμασε αυτο ρυθμισεις προσαρμογη ορισμος ταπετσ\ καρτελες προσαρμογη\ 4 επιλογη

 

Σωστό το path. H τέταρτη επιλογή ονομάζεται Γραμματοσειρές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή extended notification σας δουλεύει η επιλογή "stop blinging after x seconds" ? Έχω βάλει την τιμή 600 (10 λεπτά) αλλά μόνο για 2 λεπτά περιπού δουλεύει

 

τελικά γνωρίζει κάνενας τίποτα παιδία ?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση :

 

τελικά γνώριζει κάνεις για το θέμα του Extended notification που είναι λίγο ποιό επάνω ?

στο ΄"stop blinking after x seconds" εχω δωσει την τιμη 0=forever σκεπτομενος οτι εαν λαβω καποια ειδοποιηση εν ωρα υπνου η το κινητο μου ειναι σε αλλο δωματιο κλπ να μπορω να δω με μια ματια απο μακρυα εαν εχω καποια notification...

Link to comment
Share on other sites

στο ΄"stop blinking after x seconds" εχω δωσει την τιμη 0=forever σκεπτομενος οτι εαν λαβω καποια ειδοποιηση εν ωρα υπνου η το κινητο μου ειναι σε αλλο δωματιο κλπ να μπορω να δω με μια ματια απο μακρυα εαν εχω καποια notification...

 

Και σου δουλεύει;

 

 

Το θέμα είναι εάν δουλεύει... Ακόμα και "for ever" να το βάλω, δούλευει μια χαρά για 1 λεπτό και μετά σταμάτα... Γνώριζεις κάποιος τίποτα ?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι εάν δουλεύει... Ακόμα και "for ever" να το βάλω, δούλευει μια χαρά για 1 λεπτό και μετά σταμάτα... Γνώριζεις κάποιος τίποτα ?

εχω προσεξει οτι το blinking απο τοτε που το εβαλα στο 0 εχει δουλεψει και 2,5 ωρες συνεχομενες (μια φορα που το ξεχασα σπιτι). μηπως μια απεγκατασταση και εγκατασταση εκ νεου θα σε βοηθουσε?

Link to comment
Share on other sites

το έχω κάνει... τίποτα... Μιλάμε για το mini, σωστά ?

εχω κανει καποιο λαθος σε προηγουμενη τοποθετηση μου.

και σε μενα σταματαει το μπλινκινκ οταν το τηλεφωνο (λειτουργωντας με τη μπαταρια) πεφτει σε απενεργοποιηση. Οταν απο το ον-οφ το ενεργοποιω το μπλικινκ συνεχιζει.

οταν το εχω στο ρευμα η στο λαπτοπ(εξωτερικη τροφοδοσια) το μπλινκινκ δεν σταματαει.

 

ναι μινι εχω κι εγω...

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει καποιο λαθος σε προηγουμενη τοποθετηση μου.

και σε μενα σταματαει το μπλινκινκ οταν το τηλεφωνο (λειτουργωντας με τη μπαταρια) πεφτει σε απενεργοποιηση. Οταν απο το ον-οφ το ενεργοποιω το μπλικινκ συνεχιζει.

οταν το εχω στο ρευμα η στο λαπτοπ(εξωτερικη τροφοδοσια) το μπλινκινκ δεν σταματαει.

 

ναι μινι εχω κι εγω...

 

Σώστα το ίδιο και σε εμενα... Εαν προσεξεις κανει blinking για οσο χρονο εχεις δηλωσει στην συσκευη σου να μπαινει σε sleep mode. Εαν αυξησεις τον χρονο αυτο, τοτε θα αυξηθει και ο χρονος που κανει blinking

Link to comment
Share on other sites

Σώστα το ίδιο και σε εμενα... Εαν προσεξεις κανει blinking για οσο χρονο εχεις δηλωσει στην συσκευη σου να μπαινει σε sleep mode. Εαν αυξησεις τον χρονο αυτο, τοτε θα αυξηθει και ο χρονος που κανει blinking

λοιπον,Τριτη βραδυ εκανα unistall σε καποια trial προγραμματακια και σημερα Τεταρτη συμβαινει το εξης: Το leonotifications 0.91 παιζει τελεια. π.χ. εστειλα ενα sms στον εαυτο μου, δεν το διαβασα , δεχθηκα και εκανα κλησεις και το blinking συνεχιζοταν για πολλη ωρα ακομη και σε sleep mode.Και ολα αυτα με την μπαταρια, καθολου ac η pc. Επειδη το πειραμα το εκανα 3 φορες, την πρωτη φορα σταματουσε (οπως μας συνεβαινε μεχρι εχθες) οταν επεφτε σε sleep mode αλλα το blinking επανερχοταν οταν το μετακινουσα χωρις να πατησω το unlock button. Τις δυο επομενες φορες δεν σταματαει με τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,Τριτη βραδυ εκανα unistall σε καποια trial προγραμματακια και σημερα Τεταρτη συμβαινει το εξης: Το leonotifications 0.91 παιζει τελεια. π.χ. εστειλα ενα sms στον εαυτο μου, δεν το διαβασα , δεχθηκα και εκανα κλησεις και το blinking συνεχιζοταν για πολλη ωρα ακομη και σε sleep mode.Και ολα αυτα με την μπαταρια, καθολου ac η pc. Επειδη το πειραμα το εκανα 3 φορες, την πρωτη φορα σταματουσε (οπως μας συνεβαινε μεχρι εχθες) οταν επεφτε σε sleep mode αλλα το blinking επανερχοταν οταν το μετακινουσα χωρις να πατησω το unlock button. Τις δυο επομενες φορες δεν σταματαει με τιποτα...

 

Καλησπέρα Takissc5

 

Με τα sms δεν υπάρχει πρόβλημα, επειδή έτσι και αλλίως όταν μας ερχέτε ενα μήνυμα η συσκευή δεν "ξυπνά", δηλαδή δεν ανοιγεί η οθόνη με λίγα λόγια.. Το πρόβλημα είναι με τις χαμένες κλήσεις..

 

Άσε το τηλεφώνο σου σε κατάσταση "sleep", μετά απο ένα άλλο τηλέφωνο κάνε μια κλήση. Μην το πειράξεις καθόλου και δες πόση ώρα θα σου κάνει blinking.

 

Στην περίπτωση που σου δουλεύει, μπόρεις να μας γράψεις ποία προγραμμάτα εβγάλες μήπως τα έχουμε και εμείς, οπότε είναι και η αιτία του προβλήματος ?

 

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια και το ενδιαφέρον

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα κι εγω καποια πειραματα....το εχω κι εγω στο 0,αναβοσβηνει για κανα λεπτό και μετα που κλείνει η οθόνη μένει ανοιχτό μόνιμα,το κάτω μέρος της οθόνης για κανα 15λεπτο,μετα σβήνουν όλα...

δηλαδη αν δεν το παρεις ειδηση μεσα σε 15 λεπτα δεν σου δειχνει κατι....

Link to comment
Share on other sites

εμένα κ με το σβησημο της οθονης κανει "blinking" αλλα μονο για 1 λεπτο. Το εχω γραψει και στο xda, αλλα δεν βλεπω ενδιαφερον γενικα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Takissc5

 

Με τα sms δεν υπάρχει πρόβλημα, επειδή έτσι και αλλίως όταν μας ερχέτε ενα μήνυμα η συσκευή δεν "ξυπνά", δηλαδή δεν ανοιγεί η οθόνη με λίγα λόγια.. Το πρόβλημα είναι με τις χαμένες κλήσεις..

 

Άσε το τηλεφώνο σου σε κατάσταση "sleep", μετά απο ένα άλλο τηλέφωνο κάνε μια κλήση. Μην το πειράξεις καθόλου και δες πόση ώρα θα σου κάνει blinking.

 

Στην περίπτωση που σου δουλεύει, μπόρεις να μας γράψεις ποία προγραμμάτα εβγάλες μήπως τα έχουμε και εμείς, οπότε είναι και η αιτία του προβλήματος ?

 

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια και το ενδιαφέρον

 

ακολουθησα τις οδηγιες σου...δηλαδη καλεσα το sleep mini μου απο το σταθερο μου. αφου ξαναεπεσε σε sleep, το blinking σε 30 seconds σταματησε...(30" ειναι ο χρονος που εχω ορισει να πεφτει σε sleep mode το μινι οταν ειναι με μπαταρια). Οταν κατα λαθος το μετακινησα (παντα σε sleep) το blinking ξαναρχισε(G-SENSOR?) και τα 5 ασπpα λεντακια are blinking..Σε 30" παλι σταματησαν να αναβοσβηνουν...

Τωρα το συνεδεσα με τον φορτιστη...

Παλι το blinking ξαναρχισε αλλα σε 30" σταματησε..

Μολις ομως το μετακινησω ξαναξεκιναει..

το σιγουρο ειναι ενα παντως: η μετακινηση του μινι και στις αναπαντητες

ενεργοποιει το blinking στα λεντακια.

οταν δε, ειναι στο φορτιστη αναβοσβηνει ολη νυχτα σαν χριστουγεννιατικο δεντρο...(sms,missed calls,e-mails)

Edited by Takissc5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...