Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Δύο λύσεις έχεις. Ή το πας στο επίσημο service και το "πληρώνεις ακριβά" ή αγοράζεις τα ανταλλακτικά από ebay και κάνεις τη δουλειά εσύ ή κάποιος που γνωρίζει με ότι ρίσκο αυτό συνεπάγεται και θέτοντας την συσκευή εκτός εγγύησης (αν ισχύει ακόμα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εάν το πήγαινα σε κάποιο από τα μαγαζιά που κάνουν service τέτοιου είδους αδιαφορώντας για την εγγύηση,θα ήταν καλύτερα λέτε?Εσείς τι μου προτείνετε? (Την ιδέα με το e-bay αν και φθηνή την απορρίπτω :O )
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Την ιδέα με το ebay δεν τη γλυτώνεις αν θες να αποφύγεις το επίσημο service. Και σε κατάστημα έξω να το πας, θα χρειαστεί να τους δώσεις τα ανταλλακτικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια έχω δει ένα κατάστημα το οποίο σου φτιάχνει το κινητό εφόσον τα ανταλλακτικά είναι διαθέσιμα και στην Ελλάδα..τουλάχιστον αυτό λέει στο ste του...άρα λογικά δεν θα παίξει ρόλο το e-bay :/
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν με κατάλαβες προφανώς. Το ebay το βάζουμε στη συζήτηση για να ρίξεις το κόστος. Αν αγοράσεις τα ανταλλακτικά από εδώ, απλά είναι ασύμφορο το κόστος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Άρα η λύση που μου προτείνετε είναι να αγοράσω απο το e-bay τα ανταλλακτικά και να τα πάω σε κάποιο μαγαζί που κάνει service,έτσι? Και πόσο θα μου κοστίσει όλο αυτό,δεδομένου οτι τα ανταλλακτικά κάνουν 40 euro? :/
Link to comment
Share on other sites

χμμ αν καταλαβα καλα δουλευει αλλα με σημαντικες ελλειψεις: 3g data, gps, radio..

 

κριμα, γιατι με τα προβληματα που αντιμετωπιζω με την ραμ, θα ηταν οτι πρεπει να το δοκιμαζα..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έτσι ακριβώς, είναι εντελώς unstable και δε νομίζω ποτέ να γίνει πλήρως λειτουργικό στη συγκεκριμένη συσκευή μιας και δεν υπάρχει ιδιαίτερη κινητικότητα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα!

εχει παρατηρησει κανεις προβλημα στον συγχρονισμο εικονων μεταξυ htc sence και facebook?

εδω και μερικες μερες συγχρονιζει τα παντα εκτος απο εικονες....μεχρι και στον τηλεφωνικο καταλογο που ειχα τα προσωπα απο facebook χαθηκαν!

έχει γίνει το ίδιο και σε εμένα....βρήκες λύση?

Link to comment
Share on other sites

μαλλον με την 3 εκδοση της ρομ καταφερνει και το κανει μονο του.. την εβαλες?

 

δεν ηξερα πως εχει βγει 3η εκδοση.....κ μπηκα τωρα στο site και δεν τη βλεπω καπου....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το forum.

 

Γνωρίζει κάποιος τις θύρες που θα πρέπει να βάλω στις καρτέλες των ρυθμίσεων του gps έτσι ώστε να μπορώ να βρω τους δορυφόρους χρησιμοποιώντας το Destinator 7? Βρήκα ένα skin και λέω να το δοκιμάσω, απλά θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος στάνταρ συνδυασμός των θυρών και της ταχύτητας.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

----------------------------------------------------

Ωραίος καιρός...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Administrators
μου ηρθε email απο την windows οτι κλεινουνε το windows myphone. Ηρθε σε κανεναν αλλον?

 

Φαντάζομαι σε όλους πήγε. Αναμενόμενο μετά την επίσημη παύση υποστήριξης των WM6.X

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

έχει γίνει το ίδιο και σε εμένα....βρήκες λύση?

 

Ναι! Απενεργοποιησε το https απο τις ρυθμισεις ασφαλειας του Facebook

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
μπορει καποιος να μου πει καποιο καλο πληκτρολογιο γιατι με μπεδεύει απίστευτα στο να στέλνω σμς? είχα περάσει μια έκδοση που δε θυμάμαι τώρα και το μόνο που κατάφερα ήταν να κάνω hard reset και να χασω ολα τα τηλεφωνα και τις ρυθμισεις
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μπορει καποιος να μου πει καποιο καλο πληκτρολογιο γιατι με μπεδεύει απίστευτα στο να στέλνω σμς? είχα περάσει μια έκδοση που δε θυμάμαι τώρα και το μόνο που κατάφερα ήταν να κάνω hard reset και να χασω ολα τα τηλεφωνα και τις ρυθμισεις

 

Αυτό το έχεις δοκιμάσει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα βλεπω να ειναι παρομοιο με αυτο του htc. Εψαχνα καποιο που να ειναι σαν να γραφεις απο πληκτρολογιο πχ αυτο που εχουν τα νοκια. Παρα πολύ εύχρηστο και γρήγορο
Link to comment
Share on other sites

μου έβγαλε ένα tick το κινητό στήν πάνω μπάρα,δίπλα στο σήμα και έλεγε να συνδεθώ με η/υ για να κάνουν update ta windows phone.......!!!!!!!!!έγινε σε κανέναν άλλον αυτό?δεν ήμουνα συνδεδεμένη ή να είχα ανοικτό το wifi....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...