Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Μήπως εχει ασχοληθεί κάποιος κάποιος με "μαγείρεμα" rom?.Έχω κολλήσει σε καποια θέματα και δυστυχώς δεν εχω καταφέρει να βγάλω ακρη από xda.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Καλησπέρα. Μήπως εχει ασχοληθεί κάποιος κάποιος με "μαγείρεμα" rom?.Έχω κολλήσει σε καποια θέματα και δυστυχώς δεν εχω καταφέρει να βγάλω ακρη από xda.

 

Μπορείς να επικοινωνήσεις με τον Γιάννη που "μαγειρεύει" για το HD2, θα σου δώσει τις βασικές κατευθύνσεις φαντάζομαι... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=272257

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 μεγαλύτερα προβλήματα του Mini

 

1)Πρόβλημα με το Lock-Screen. Στις χαμένες κλήσεις μας δείχνει άλλο αριθμό

2)Πρόβλημα με το in-call volume. Σε κάθε κλήση πρέπει να πατάμε το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

3)Ένα update που βγήκε από την HTC υποτίθεται ότι έλυνε το πρόβλημα του in-call volume.. Ισχύει ? Εάν ναι, μπορούμε να περάσουμε μόνο το Cab, χωρίς το πρώτο update ??

 

Σας παρακάλω όλους για μια υπεύθηνη απάντηση στα παραπάνω 3 σημαντικά προβλήματα της συσκευής. Ας δώσουμε όλοι λίγη βαρύτητα για τα συγκεκριμένα προβλήματα μπάς και βρούμε λύση. Εάν κάποιος επίσης έχει βρει κάποιο τρόπο αντιμετώπισης, τον παρακαλώ πάρα πολύ προσωπικά να μας κοινοποιήσει την λύση του προβλήματος.

 

Ας προσπάθησουμε να κράτησουμε τα συγκεκριμένο Post ΕΝΕΡΓΟ !!!! Έχουμε δώσει αρκέτα χρήματα για αυτό το υπέροχο τηλέφωνο και ίναι κρίμα να μας ταλαιπωρουν αυτά τα μικρά bug-ακια.. Είμαι σίγουρος οτι μάζι μπόρουμε να βρούμε την λύση όπως πάντα κάνουμε

 

 

Υ.Σ παρακάλω τους Moderator εάν είναι δυνάτον να ανοίξω ένα νέο Θέμα για τα συγκεκριμένα πρόβλημα, έτσι ώστε να είναι όλες οι απαντήσεις συγκεντρωμένες και να μην χαθούν.

Edited by Stl08
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υ.Σ παρακάλω τους Moderator εάν είναι δυνάτον να ανοίξω ένα νέο Θέμα για τα συγκεκριμένα πρόβλημα, έτσι ώστε να είναι όλες οι απαντήσεις συγκεντρωμένες και να μην χαθούν.

 

Δεν είμαι mod (πια) αλλά δεν βρίσκω το λόγο. Αν αυτά τα προβλήματα που αναφέρεις είναι γενικότερα, θα τα έχουν όλοι οι κάτοχοι και το παρόν thread είναι αρκετό για να είναι συγκεντρωμένες όλες οι συζητήσεις. Με ένα καινούργιο thread δεν κερδίζεις τίποτα, εξάλλου εδώ δεν είναι χώρος παραπόνων για να πεις ότι θα δει κάποιος το thread.

 

Εντούτοις κατανοώ το πρόβλημα, ας περιμένουμε όμως επιβεβαίωση και από τους άλλους κατόχους ούτως ώστε να σιγουρευτούμε ότι πρόκειται για γενικότερο θέμα με τη συσκευή και τη rom που φοράει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι καλημέρα.

Για όποιον ενδιαφέρεται στο Link που σας δίνω έχω ανεβάσει την rom που χρησιμοποιώ εγώ.

Εκεί θα βρείτε ένα αρχείο με οδηγίες για όσους έχουν πρόβλημα.

Η rom αυτή είναι Ελληνική έχει το build 23135 , με κάποια τελευταία builds προγραμμάτων της htc και με εικονίδια από τον dinik(xda).Έχω αφαιρέσει τον opera(δουλεύει ο 10 άψογα αλλά και ο Mini) και το copilot,και κάποια θέματα.Επίσης έχω αφαιρέσει το uldr για περισσότερη μνήμη.Την έχω μία εβδομάδα στο κινητό μου και όλα καλά.Δυστυχώς είναι σε νηπιακό στάδιο γιατί είμαι άσχετος με το θέμα.Ψάχνω για να την κάνω καλύτερη.Όλα τα σχόλια και παρατηρήσεις δεκτά,αλλά δεν μπορώ να υποσχεθώ πολλά πράγματα για τροποποιήσεις κλπ.

Τονίζω ότι βάζοντας την rom αυτή χάνεις την εγγύηση.

http://www.mediafire.com/?f4wqmgubvqyw5

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να υπαρχει και ενα shortcut στο πρωτο post για το link με τα παιχνίδια για το mini. Επισης, εχω τρεις μερες που κατεχω ενα hd mini και δεν εχω αντιμετωπίσει κανενα προβλημα, εκτος από το update του ηχου που στο 5% μου λεει INVALID VENDOR ID.
anmatheextreme v1.3 με Cookies Home Tab για HTC HD MINI: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=885474
Link to comment
Share on other sites

Τα 3 μεγαλύτερα προβλήματα του Mini

 

1)Πρόβλημα με το Lock-Screen. Στις χαμένες κλήσεις μας δείχνει άλλο αριθμό

2)Πρόβλημα με το in-call volume. Σε κάθε κλήση πρέπει να πατάμε το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

3)Ένα update που βγήκε από την HTC υποτίθεται ότι έλυνε το πρόβλημα του in-call volume.. Ισχύει ? Εάν ναι, μπορούμε να περάσουμε μόνο το Cab, χωρίς το πρώτο update ??

 

Σας παρακάλω όλους για μια υπεύθηνη απάντηση στα παραπάνω 3 σημαντικά προβλήματα της συσκευής. Ας δώσουμε όλοι λίγη βαρύτητα για τα συγκεκριμένα προβλήματα μπάς και βρούμε λύση. Εάν κάποιος επίσης έχει βρει κάποιο τρόπο αντιμετώπισης, τον παρακαλώ πάρα πολύ προσωπικά να μας κοινοποιήσει την λύση του προβλήματος.

 

Ας προσπάθησουμε να κράτησουμε τα συγκεκριμένο Post ΕΝΕΡΓΟ !!!! Έχουμε δώσει αρκέτα χρήματα για αυτό το υπέροχο τηλέφωνο και ίναι κρίμα να μας ταλαιπωρουν αυτά τα μικρά bug-ακια.. Είμαι σίγουρος οτι μάζι μπόρουμε να βρούμε την λύση όπως πάντα κάνουμε

 

 

Υ.Σ παρακάλω τους Moderator εάν είναι δυνάτον να ανοίξω ένα νέο Θέμα για τα συγκεκριμένα πρόβλημα, έτσι ώστε να είναι όλες οι απαντήσεις συγκεντρωμένες και να μην χαθούν.

 

Δεν είμαι mod (πια) αλλά δεν βρίσκω το λόγο. Αν αυτά τα προβλήματα που αναφέρεις είναι γενικότερα, θα τα έχουν όλοι οι κάτοχοι και το παρόν thread είναι αρκετό για να είναι συγκεντρωμένες όλες οι συζητήσεις. Με ένα καινούργιο thread δεν κερδίζεις τίποτα, εξάλλου εδώ δεν είναι χώρος παραπόνων για να πεις ότι θα δει κάποιος το thread.

 

Εντούτοις κατανοώ το πρόβλημα, ας περιμένουμε όμως επιβεβαίωση και από τους άλλους κατόχους ούτως ώστε να σιγουρευτούμε ότι πρόκειται για γενικότερο θέμα με τη συσκευή και τη rom που φοράει.

 

Το πρόβλημα είναι γενικό... Ανοίγω νέο θέμα και οι moderators ας πράξουν ανάλογα.. Βασικά εδώ χανέται και για αυτό το λόγο προτείνω νέο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να υπαρχει και ενα shortcut στο πρωτο post για το link με τα παιχνίδια για το mini. Επισης, εχω τρεις μερες που κατεχω ενα hd mini και δεν εχω αντιμετωπίσει κανενα προβλημα, εκτος από το update του ηχου που στο 5% μου λεει INVALID VENDOR ID.

 

Έχεις δοκιμάσει το παρακάτω ?

 

Πρόβλημα με το in-call volume. Σε κάθε κλήση πρέπει να πατάμε το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

 

Κάνε ένα restart στο τηλέφωνο σου και δοκίμασε να πάρεις πάλι τηλέφωνο. Θα δείς οτι η ένταση ήχου είναι στο 40%, οπότε δεν θα ακούς τον συνομιλιτή σου καλά, άρα και θα χρειαστεί να πατησεις το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

 

Αυτό θα γίνεται κάθε φορά που κάνεις restart.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και από οτι βλέπω δουλεύει μεχρι τωρα. Ευχαριστω παντως για την προταση σου
anmatheextreme v1.3 με Cookies Home Tab για HTC HD MINI: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=885474
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει το παρακάτω ?

 

Πρόβλημα με το in-call volume. Σε κάθε κλήση πρέπει να πατάμε το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

 

Κάνε ένα restart στο τηλέφωνο σου και δοκίμασε να πάρεις πάλι τηλέφωνο. Θα δείς οτι η ένταση ήχου είναι στο 40%, οπότε δεν θα ακούς τον συνομιλιτή σου καλά, άρα και θα χρειαστεί να πατησεις το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

 

Αυτό θα γίνεται κάθε φορά που κάνεις restart.

 

Το δοκίμασα και από οτι βλέπω δουλεύει μεχρι τωρα. Ευχαριστω παντως για την προταση σου

 

 

Μας δίνεις ROM Version ? Επίσης απο το update της HTC εγκατέστησες μόνο το 2ο update (cab) ?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Stl08 ετσι οπως τα γραφεις ειναι , το δικο μου χανει τον ηχο και χωρις restart .Το τελευταιο mail που μου εστειλε η htc την παρασκευη, η απαντηση ηταν οτι ακομα το ψαχνουν Εγω απο την μερια μου τους ενοχλω με μαιλ ανα 3 μερες περιπου και θα συνεχισω μεχρι να λυθει το προβλημα του ηχου ,δινεις ενα σεβαστο ποσο για την αγορα και η πιο απλη λειτουργεια δεν γινετε κριμα.Καλο θα ηταν οσοι κατοχοι mini αντιμετοπιζουν τα παραπανω προβληματα να στελνουν συνεχεια mail στην htc ,μπας και δωσουν το σωστο update

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 μεγαλύτερα προβλήματα του Mini

 

1)Πρόβλημα με το Lock-Screen. Στις χαμένες κλήσεις μας δείχνει άλλο αριθμό

2)Πρόβλημα με το in-call volume. Σε κάθε κλήση πρέπει να πατάμε το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

3)Ένα update που βγήκε από την HTC υποτίθεται ότι έλυνε το πρόβλημα του in-call volume.. Ισχύει ? Εάν ναι, μπορούμε να περάσουμε μόνο το Cab, χωρίς το πρώτο update ??

 

Σας παρακάλω όλους για μια υπεύθηνη απάντηση στα παραπάνω 3 σημαντικά προβλήματα της συσκευής. Ας δώσουμε όλοι λίγη βαρύτητα για τα συγκεκριμένα προβλήματα μπάς και βρούμε λύση. Εάν κάποιος επίσης έχει βρει κάποιο τρόπο αντιμετώπισης, τον παρακαλώ πάρα πολύ προσωπικά να μας κοινοποιήσει την λύση του προβλήματος.

 

Ας προσπάθησουμε να κράτησουμε τα συγκεκριμένο Post ΕΝΕΡΓΟ !!!! Έχουμε δώσει αρκέτα χρήματα για αυτό το υπέροχο τηλέφωνο και ίναι κρίμα να μας ταλαιπωρουν αυτά τα μικρά bug-ακια.. Είμαι σίγουρος οτι μάζι μπόρουμε να βρούμε την λύση όπως πάντα κάνουμε

 

 

Υ.Σ παρακάλω τους Moderator εάν είναι δυνάτον να ανοίξω ένα νέο Θέμα για τα συγκεκριμένα πρόβλημα, έτσι ώστε να είναι όλες οι απαντήσεις συγκεντρωμένες και να μην χαθούν.

 

Φιλε Stl08 ετσι οπως τα γραφεις ειναι , το δικο μου χανει τον ηχο και χωρις restart .Το τελευταιο mail που μου εστειλε η htc την παρασκευη, η απαντηση ηταν οτι ακομα το ψαχνουν Εγω απο την μερια μου τους ενοχλω με μαιλ ανα 3 μερες περιπου και θα συνεχισω μεχρι να λυθει το προβλημα του ηχου ,δινεις ενα σεβαστο ποσο για την αγορα και η πιο απλη λειτουργεια δεν γινετε κριμα.Καλο θα ηταν οσοι κατοχοι mini αντιμετοπιζουν τα παραπανω προβληματα να στελνουν συνεχεια mail στην htc ,μπας και δωσουν το σωστο update

 

Φίλε ek46 στέλνω και εγώ email και τους ενοχλω... Για τον λογο αυτο ανοιξα συγκεντροτικα το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο xda δεν υπάρχει αυτό το τηλέφωνο. Γιατί;

 

http://forum.xda-developers.com/

 

Μήπως δεν το βλέπω;

http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο xda δεν υπάρχει αυτό το τηλέφωνο. Γιατί;

 

http://forum.xda-developers.com/

 

Μήπως δεν το βλέπω;

 

μάλλον δεν το βλέπεις ;)

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=591

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε.

 

Το κινητό είναι πολύ ωραίο. Επίσης η μπαταρία του πολύ καλή μου φαίνεται για το μέγεθός της.

http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε.

 

Το κινητό είναι πολύ ωραίο. Επίσης η μπαταρία του πολύ καλή μου φαίνεται για το μέγεθός της.

 

Κραταει περιπου 2 μερες αν, δεν υπηρχαν τα παραπανω προβληματα ειναι καλη επιλογη.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 μεγαλύτερα προβλήματα του Mini

 

1)Πρόβλημα με το Lock-Screen. Στις χαμένες κλήσεις μας δείχνει άλλο αριθμό

2)Πρόβλημα με το in-call volume. Σε κάθε κλήση πρέπει να πατάμε το πλαϊνό κουμπί για αύξηση της έντασης .

3)Ένα update που βγήκε από την HTC υποτίθεται ότι έλυνε το πρόβλημα του in-call volume.. Ισχύει ? Εάν ναι, μπορούμε να περάσουμε μόνο το Cab, χωρίς το πρώτο update ??

 

Σας παρακάλω όλους για μια υπεύθηνη απάντηση στα παραπάνω 3 σημαντικά προβλήματα της συσκευής. Ας δώσουμε όλοι λίγη βαρύτητα για τα συγκεκριμένα προβλήματα μπάς και βρούμε λύση. Εάν κάποιος επίσης έχει βρει κάποιο τρόπο αντιμετώπισης, τον παρακαλώ πάρα πολύ προσωπικά να μας κοινοποιήσει την λύση του προβλήματος.

 

Ας προσπάθησουμε να κράτησουμε τα συγκεκριμένο Post ΕΝΕΡΓΟ !!!! Έχουμε δώσει αρκέτα χρήματα για αυτό το υπέροχο τηλέφωνο και ίναι κρίμα να μας ταλαιπωρουν αυτά τα μικρά bug-ακια.. Είμαι σίγουρος οτι μάζι μπόρουμε να βρούμε την λύση όπως πάντα κάνουμε

 

Κραταει περιπου 2 μερες αν, δεν υπηρχαν τα παραπανω προβληματα ειναι καλη επιλογη.

 

Είναι σίγουρα μια από τις πολύ αγαπημένες συσκευές μου !! Στο χέρι μας είναι παιδία να διορθωθούν τα μικρά αυτά προβλήματα.. Μόνο που πρέπει να είμαστε πιεστικοί όσο είναι ακόμα καινούργια η συσκευή . Διαφορετικά μόλις βγει κάποια νέα, τότε οι προγραμματιστές θα σταματήσουν και την υποστήριξη της

Απορώ όμως με τους υπόλοιπους, τελικά μόνο ο nek46 και εγώ έχουμε πρόβλημα ?? Δεν το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος ?? :(

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα μια από τις πολύ αγαπημένες συσκευές μου !! Στο χέρι μας είναι παιδία να διορθωθούν τα μικρά αυτά προβλήματα.. Μόνο που πρέπει να είμαστε πιεστικοί όσο είναι ακόμα καινούργια η συσκευή . Διαφορετικά μόλις βγει κάποια νέα, τότε οι προγραμματιστές θα σταματήσουν και την υποστήριξη της

Απορώ όμως με τους υπόλοιπους, τελικά μόνο ο nek46 και εγώ έχουμε πρόβλημα ?? Δεν το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος ?? :(

 

Kαι στο ιmobile εχει αναφερθη και σε αλλους κατοχους δεν ειμαστε οι μοναδικοι, εντωμεταξη ο φιλος nsourm εχει μαγειρεψη μια rom και κανει δοκιμες ,μηπως και λυθει το προβλημα .Θελω να πιστευω με τον ενα η το αλλο τροπο να βρεθει καποια λυση , τα σχολια στους xda εχουν φτασει τα 90. Υπομονη και ενοχληση στην htc τι αλλο να κανουμε.

 

http://www.imobile.gr/showthread.php?17494-%CB%DF%F3%F4%E1-%E4%F9%F1%E5%DC%ED-%F0%F1%EF%E3%F1%E1%EC%EC%DC%F4%F9%ED-%E3%E9%E1-%F4%EF-mini/page2 post 16

Edited by Nikos_s3

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

To mini το έχω αγοράσει εδώ k αρκετούς μήνες.to πρόβλημα με τον ήχο δεν το είχα ποτε.ίσως επειδή χρησιμοποίησα από την αρχή τα ακουστικά.είχα πρόβλημα με τον ήχο κλήσης,λόγο τον ακουστικών και με τις εισερχόμενες κλείσεις,που δυστυχώς δεν διορθώθηκε k μετά το update
Link to comment
Share on other sites

To mini το έχω αγοράσει εδώ k αρκετούς μήνες.to πρόβλημα με τον ήχο δεν το είχα ποτε.ίσως επειδή χρησιμοποίησα από την αρχή τα ακουστικά.είχα πρόβλημα με τον ήχο κλήσης,λόγο τον ακουστικών και με τις εισερχόμενες κλείσεις,που δυστυχώς δεν διορθώθηκε k μετά το update

 

Αν χρησιμοποιης τα official ακουστικα επειδη ειναι στερεοφονικα, ο ηχος κλησης δεν ακουγετε παρα μονο απο τα ακουστικα αυτο, δεν ειναι προβλημα αν παρεις ακουστικο bluetooth o ηχος κλησης θα ακουγετε κανονικα.Φανταζομαι οτι χωρις τα ακουστικα δεν εχεις προβλημα ο ηχος κλησης ακουγετε κανονικα?

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιης τα official ακουστικα επειδη ειναι στερεοφονικα, ο ηχος κλησης δεν ακουγετε παρα μονο απο τα ακουστικα αυτο, δεν ειναι προβλημα αν παρεις ακουστικο bluetooth o ηχος κλησης θα ακουγετε κανονικα.Φανταζομαι οτι χωρις τα ακουστικα δεν εχεις προβλημα ο ηχος κλησης ακουγετε κανονικα?

το γνωρίζω,έχω πάει τα ακουστικά για επισκευή και ο ήχος κλήσης ακουγετε κανονικά....ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα είχα πρόβλημα με το mute του ήχου κλήσης. Όποτε θυμόταν (αρκετά συχνά) δεν έκανε mute με τίποτα (όταν με έπαιρνε κάποιος τηλ.). Εγκατέστησα μόνο το 2ο μέρος (το exe δηλαδή) του fix για τον ήχο και το πρόβλημά αυτό λύθηκε. Η ένταση του ήχου και μένα είναι χαμηλά αλλά αν την δυναμώσω μένει εκεί μέχρι το επόμενο soft reset. Η συσκευή μου είναι αγγλική αγορασμένη από expansys και έχει την τελευταία επίσημη wwe αγγλική ρομ.
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα 3 σημαντικότερα προβλήματα του mini, άνοιχτηκε θέμα στο XDA με σκοπό να πιέσουμε την HTC να τα διορθώσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. Υπάρχει μεγάλη ανταπόκριση, οπότε και καλό είναι να βάλετε και εσείς μια βοήθεια παιδία μήπως βρεθεί λύση!!!

 

Προς τους Moderator, τους παρακαλώ να μην διαγράψουν (για ακόμα μια φόρα) το συγκεκριμένο Post. Είχε ανοιχτεί και εδώ ξεχωριστή ενότητα σχετικά με τα 3 σημαντικότερα προβλήματα , αλλά κλειδώθηκε από τους Moderator, διότι υπάρχει ήδη «θέμα» σχετικά με το mini !!!!

 

Το πρόβλημα είναι ότι το «θέμα» αυτό είναι γενικό και αφόρα τα πάντα σχετικά με το mini και όχι 3 συγκεκριμένα προβλήματα που εκατοντάδες χρήστες προσπαθούν να βρούνε λύση !!

 

Για παράδειμα φανταστείτε κάποιος που έχει σκοπό να αγοράσει το mini, να θέλει να μπει στο «θέμα» αυτό να πληροφορηθεί γενικά για το mini και να είναι υποχρεωμένος να διαβάσει όλα τα «post» σχετικά με τα email που στάλθηκαν στην HTC και τις απαντήσεις που έλαβε ο καθένας για αυτά τα προβλήματα..

Σίγουρα θα πρέπει να υπάρχει αναφορά των προβλημάτων στο θέμα αυτό, αλλά όχι εκτενείς έτσι ώστε να κουράζει τον αναγνώστη και κατ΄ επέκταση μελλοντικό αγοραστή του mini. Μην τα βάζουμε όλα στον ίδιο κουβά

 

 

Παρακάτω το link

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=782403

Edited by Stl08
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...