Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα πρόβλημα....

 

Θέλω να αγοράσω νέο κινητό και προσπαθώ να δω τι αξίζει.

Έχω καταλήξει σε Samsung κινητά λόγω του χαμηλού SAR (Οι άλλες εταιρείες ας ξεκινήσουν να παράγουν φούρνους μικροκυμάτων για να πουλήσουν).

 

Μπαίνω λοιπόν εδώ μέσα, βλέπω 200+ σελίδες.

Μπαίνω στο topic του M8910 Pixon 12, διαβάζω να λένε για θολωμένα βίντεο σε κινητό με κάμερα 12MP.

Μπαίνω στο topic του Galaxy 3 i5800, διαβάζω τα χειρότερα, ότι δεν συνδέεται στο wi-fi, ότι έχει χάλια οθόνη κτλ κτλ...

Σε κάποιο (δεν θυμάμαι ποιό) διάβασα και για μια "φούσκα" στην οθόνη...:confused:

 

Μπορεί κάποιος εδώ μέσα (έγινε που έγινε 200+ σελίδες, ας γίνει 200+++) να μου πει ποιό από τα 3 προαναφερόμενα αξίζει να αγοράσω τελικά;

Με 2-3 συν/πλην.

 

Εκτός κι αν πρέπει να πάω να σκάσω μισή χιλιάδα για το Galaxy S :wacko:

Άν είναι έτσι ας παραμείνω με το k800i.:worry:

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ένα πρόβλημα....

 

Θέλω να αγοράσω νέο κινητό και προσπαθώ να δω τι αξίζει.

Έχω καταλήξει σε Samsung κινητά λόγω του χαμηλού SAR (Οι άλλες εταιρείες ας ξεκινήσουν να παράγουν φούρνους μικροκυμάτων για να πουλήσουν).

 

Μπαίνω λοιπόν εδώ μέσα, βλέπω 200+ σελίδες.

Μπαίνω στο topic του M8910 Pixon 12, διαβάζω να λένε για θολωμένα βίντεο σε κινητό με κάμερα 12MP.

Μπαίνω στο topic του Galaxy 3 i5800, διαβάζω τα χειρότερα, ότι δεν συνδέεται στο wi-fi, ότι έχει χάλια οθόνη κτλ κτλ...

Σε κάποιο (δεν θυμάμαι ποιό) διάβασα και για μια "φούσκα" στην οθόνη...:confused:

 

Μπορεί κάποιος εδώ μέσα (έγινε που έγινε 200+ σελίδες, ας γίνει 200+++) να μου πει ποιό από τα 3 προαναφερόμενα αξίζει να αγοράσω τελικά;

Με 2-3 συν/πλην.

 

Εκτός κι αν πρέπει να πάω να σκάσω μισή χιλιάδα για το Galaxy S :wacko:

Άν είναι έτσι ας παραμείνω με το k800i.:worry:

 

Ευχαριστώ.

 

Καταρχήν αυτό το θέμα έπρεπε να το ανοίξεις στους διαξιφισμούς. Από όλα τα παραπάνω εγώ θα σου πρότεινα αυτό που δεν έγραψες, το wave. Aπλά πράγματα. Τώρα αν θες να πάρεις το Galaχy S λόγω android δικά σου είναι τα λεφτά και όπου θες τα δίνεις, Εγώ πάντως δεν θα τα έδινα. Γνώμη μου βέβαια και εσύ αποφασίζεις.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ως κάτοχος του jet μπορω να σου πω οτι να ειχα φουσκα στο κινητο αλλα το πηγα κ μου αλλαξαν οθονη δωρεαν.Πολυ καλο κινητο.Τωρα σκοπευω να αγορασω το wave.
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια!!εχει ειπωθει παλι αλλα που να το βρω σε αυτο το χαος!διαβασα τισ 30 μτελευταιες σελιδες αλλα δν!

παω να κανω αναβαθμιση κ μου λεει οτι χρειαζονται 12 mb απο τα αρχεια του συστηματος!!τι κανω???

στο τηλεφωνο εχω 900mb μνημη αν παιζει ρολο!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια!!εχει ειπωθει παλι αλλα που να το βρω σε αυτο το χαος!διαβασα τισ 30 μτελευταιες σελιδες αλλα δν!

παω να κανω αναβαθμιση κ μου λεει οτι χρειαζονται 12 mb απο τα αρχεια του συστηματος!!τι κανω???

στο τηλεφωνο εχω 900mb μνημη αν παιζει ρολο!

 

 

Κλείσε firewall/antivirus στο pc σου και ξαναδοκίμασε.

 

Μόλις έλαβα email απο την Samsung, για να δούμε εμάς πότε θα μας θυμηθούν.

 

We would like to inform you that we will be launching paid and free application services to additional countries beginning on September 15th. Please read below for more details.

*

 

■ Summary

Ο New countries where paid applications will be available : 14 countries

* (Portugal, Switzerland, Denmark, Belgium, Norway, Finland, Austria, Taiwan,*

** Philippines, Thailand, Vietnam, Malaysia, Indonesia and Chile)

Link to comment
Share on other sites

Κλείσε firewall/antivirus στο pc σου και ξαναδοκίμασε.

 

Μόλις έλαβα email απο την Samsung, για να δούμε εμάς πότε θα μας θυμηθούν.

 

χαχαχαχαχα....θα με τρελανει....

απενεργοποιησα τα παντα κ τωρα μια μ βγαζει παλι οτι θελει 12 Mb κ μια μ βγαζει μηνυμα οτι το κινητο δν ειναι τελειως φορτισμενο ενω το εβγαλα πριν απο καμμια ωρα απο την πριζα!!!!:lol:

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Και μετά? τι πρέπει να κάνουμε για να συνδεθεί? Έκανα λογαριασμό εκεί, και συνεχίζει να μου λέει οτι πρέπει να συνδεθώ..

 

Κι εγω το ιδιο θεμα έχω. Παω στο "Λογαριασμοι¨ κανω συνδεση στο samsung account, αλλα οταν παω στην ενημερωση λογισμικου, στο τελος μου ζηταει να συνδεθω στο samsung account....

Link to comment
Share on other sites

**** την samsung μου κ ολους τους σχιστοματηδες!!!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εννοείται ότι και το wave είναι μέσα στις επιλογές μου. Γι' αυτό το έγραψα εδώ άλλωστε:D

Απλά δεν μου είναι δυνατόν να διαβάσω και τις 200+ σελίδες για να καταλάβω αν αξίζει τα λεφτά του.

 

Πάντως το ότι μεταξύ των προαναφερόμενων, κάποιοι από εσάς μου απαντήσατε ότι θα πηγαίνατε ή θα πάτε για το wave, με βοήθησε.

 

 

Οπότε οι επόμενες (ίσως χιλιοειπωμένες) ερωτήσεις είναι οι εξής:

- Από εφαρμογές πλέον υπάρχουν;

- Τις πληρώνεις;

 

 

Ξανα-ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κ γω που το εψαξα αρκετα , αυτο που συνειδητοποιησα ειναι οτι το κινητο αξιζει και το καθε λεπτο του .350-400 ευρω αναλογα απο που θα το παρεις.Τα αξιζει ολα, και κοντραροχτυπιεται ανετα με iphone4 και galaxyS ... Καποιοι λενε οτι εχει καλυτερη εικονα και απο τα 2...το πιστευω...του εβαλα 480p ταινια (Prince of persia) και ειχα χαζεψει . Πραγματικα η οθονη του ειναι επιτευγμα της samsung , ως προς το λογισμικο δεν εχω βρει καποιο bug Προς το παρον που να μου επηρεαζει την αισθηση του κινητου , in fact το μονο που εχω πετυχει ειναι το palringo αλλα το beta οποτε το συγχωρω. Η μπαταρια του εμενα μου κραταει συνηθως μια μερα ολοκληρη, αλλα μεχρι εκει δεν κραταει παραπανω.Αν και συνεχεια ολο και κατι κανω...σερφαρισμα , ραδιο , τηλεφωνα , μυνηματα κλπ. σιγουρα ειναι καλυτερο απο τις αλλες 2 επιλογες σου . Και σιγουρα πολυ πιο φτηνο απο το galaxy.Ασε που ειναι και παντοφλα.

Ως προς τις εφαρμογες , εχει αρκετουτσικες , free για την ελλαδα μιας και δεν ειναι ακομα ενεργοποιημενη αυτη η εκδοση του samsung apps για την ελλαδα, απλα το μεγαλυτερο μερος τους ειναι αχρηστο εντελως :P

Link to comment
Share on other sites

Τhanks a lot spideynr. Αρκετά κατατοπιστικός:cool:

 

Μια τελευταία ερώτηση και είμα έτοιμος να το πάρω..:p

 

Η κάμερά του είδα ότι τραβάει HD video 1280x720 pixels στα 30 καρέ, ενώ του Pixon 720 x 480 pixels στα 30 καρέ:X

Οπότε έρχομαι και λέω (εκτός του μεγάλου συν του xenon flash του Pixon), τι να τα κάνω τα 12MP του Pixon, αν το 5800 μου δίνει τέτοιο βίντεο:worry:

 

Και έρχομαι στην τελευταία ερώτηση...

Το βίντεο που έχετε τραβήξει είναι όντως HD;:blink:

Δηλαδή αξίζει;

Για τις φωτογραφίες δεν ρωτάω καν.... θεωρώ ότι με το LED οι βραδινές θα έχουν πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το βίντεο που τραβάει είναι ότι καλύτερο έχω δει ποτέ σε κινητο αλλά και βιντεοκάμερα απλή.

 

Απλά πρέπει να πάρεις αυτό το κινητό για να καταλάβεις ότι όλα τα άλλα είναι μπουρούχες μπροστά του.

 

Δεν θα το μετανιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Τhanks a lot spideynr. Αρκετά κατατοπιστικός:cool:

 

Μια τελευταία ερώτηση και είμα έτοιμος να το πάρω..:p

 

Η κάμερά του είδα ότι τραβάει HD video 1280x720 pixels στα 30 καρέ, ενώ του Pixon 720 x 480 pixels στα 30 καρέ:X

Οπότε έρχομαι και λέω (εκτός του μεγάλου συν του xenon flash του Pixon), τι να τα κάνω τα 12MP του Pixon, αν το 5800 μου δίνει τέτοιο βίντεο:worry:

 

Και έρχομαι στην τελευταία ερώτηση...

Το βίντεο που έχετε τραβήξει είναι όντως HD;:blink:

Δηλαδή αξίζει;

Για τις φωτογραφίες δεν ρωτάω καν.... θεωρώ ότι με το LED οι βραδινές θα έχουν πρόβλημα...

 

Το βιντεο ειναι πραγματικα κορυφαιο, οπως και οι φωτο. Μην κοιτας τα MP, δεν παιζουν ρολο.

Α και για το φλας μπορει να ειναι LED αλλα ειναι απιστευτα δυνατο, και βγαζει μια χαρα το βραδυ οπως και οταν το χρησιμοποιεις για το βιντεο.

 

Ακομα, η επιλογη πανοραμα ειναι φανταστικη, στις διακοπες εβγαλα καμια 10αρια και οταν τις ειδα στο pc, επαθα μια πλακα!

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτονομια .... οπως ειναι σε ολα τα κλασικα smartphone....

Τουλαχιστον εχει 1500 μπαταρια ... αλλα κατι πρεπει να γινει με αυτη την ιστορια

Link to comment
Share on other sites

O Route66 έχει αναλυτικό χάρτη των ελληνικών πόλεων ή μόνο των μεγάλων πόλεων?

 

Εξαρτάται το μέρος. Πχ όταν είχα πάει στη Κρήτη, είχε τους δρόμους(και στις πόλεις και έξω από τις πόλεις) αλλά σε μια συγκεκριμένη, μικρή, περιοχή δεν είχε τίποτα.

 

Θα περιμένω λίγο μπας και κυκλοφορίσει και γι αυτό κάποιο από τα γνωστα προγράμματα πλοήγησης που υπάρχουν για symbian ή Windows Mobile

 

Πέρα από το route66 έχεις και googlemaps(αλλά θέλει ίντερνετ για να δουλέψει). Επίσης ήδη έχει βγει το ndrive για άλλες χώρες(αλλά όχι ακόμη για Ελλάδα). Και στο άμεσο μέλλον θα βγει και sygic.

 

Έχω καταλήξει σε Samsung κινητά λόγω του χαμηλού SAR (Οι άλλες εταιρείες ας ξεκινήσουν να παράγουν φούρνους μικροκυμάτων για να πουλήσουν).

 

Εξαρτάται από μοντέλο σε μοντέλο. Επίσης το wave το έχει δει και 0.99 sar(που είναι υψηλό) και 0.4κάτι sar(που είναι χαμηλό), ανάλογα το site και τη σελίδα(σε επίσημα site της samsung). Γενικά εγώ θα έλεγα μην το υπολογίζεις το sar :Ρ

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολλα πειραματα καταφερα να κανω κ εγω την αναβαθμιση!!!ειχα κανει κ λογαριασμο πριν μερες για το fota κ οταν παταω την ενημερωση λογισμικου μου βγαζει 1.ελεγχος για ενημερωση κ 2. συνεχιση ενημερωσης..σωστο ειναι?

κ εμενα μ φαινεται πιο γρηγορο στην αποκριση τησ οθονης κ πολυ πιο γρηγορος ο browser κ αυτο φαινεται με το 3G.

αυτο που δν μ αρεσει ειναι οτι οταν πατας το κεντρικο μενου κ ειναι σβησμενη η οθονη δν αναβει πλεον!!

 

οταν δηλαδη βγει η full version XXJH2 θα δουμε ακομα πιο μεγαλες διαφορες!!!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

ειχα κανει κ λογαριασμο πριν μερες για το fota κ οταν παταω την ενημερωση λογισμικου μου βγαζει 1.ελεγχος για ενημερωση κ 2. συνεχιση ενημερωσης..σωστο ειναι?

 

συνδέομαι στο samsung account, παταω "1.Έλεγχος για ενημέρωση" και μετά από λίγο μου ζητάει να συνδεθώ στο samsung account για να μπορώ να λάβω ενημέρωση.

Κάτι δεν μου φαίνεται εντάξει εδώ, εκτός αν βγάζει αυτό το μήνυμα επειδή έχω ήδη την τελαυταία έκδοση λογισμικού.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σήμερα η Samsung ανακοίνωσε επέκταση των paid apps στις εξής χώρες:

Portugal, Switzerland, Austria, Norway, Belgium, Finland, Denmark, Taiwan, Philippines, Thailand, Viet Nam, Malaysia, Indonesia and Chile.

 

Δεν ξέρω τι καταλαβαίνει κανείς από αυτό, πάντως εγώ καταλαβαίνω ότι αυτή την στιγμή έχουν οι Βιετναμέζοι paid apps και δεν έχουμε εμείς.... Α ρε Ελλαδίτσα....

Στην ανακοίνωση βέβαια λέει η Samsung ότι θα επεκταθεί σύντομα και σε άλλες χώρες... αλλά αυτό το "σύντομα" εγώ το ακούω από τον Ιούλιο....

Ας ελπίζουμε λοιπόν.... μόνο αυτό μπορούμε να κάνουμε άλλωστε....

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

συνδέομαι στο samsung account, παταω "1.Έλεγχος για ενημέρωση" και μετά από λίγο μου ζητάει να συνδεθώ στο samsung account για να μπορώ να λάβω ενημέρωση.

Κάτι δεν μου φαίνεται εντάξει εδώ, εκτός αν βγάζει αυτό το μήνυμα επειδή έχω ήδη την τελαυταία έκδοση λογισμικού.

 

εμενα μ βγαζει συνδεση με τον διακομηστη κ μετα απο λιγο το σβηνει μονο του.

ποια vesion εχεις?

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Τhanks a lot spideynr. Αρκετά κατατοπιστικός:cool:

 

Μια τελευταία ερώτηση και είμα έτοιμος να το πάρω..:p

 

Η κάμερά του είδα ότι τραβάει HD video 1280x720 pixels στα 30 καρέ, ενώ του Pixon 720 x 480 pixels στα 30 καρέ:X

Οπότε έρχομαι και λέω (εκτός του μεγάλου συν του xenon flash του Pixon), τι να τα κάνω τα 12MP του Pixon, αν το 5800 μου δίνει τέτοιο βίντεο:worry:

 

Και έρχομαι στην τελευταία ερώτηση...

Το βίντεο που έχετε τραβήξει είναι όντως HD;:blink:

Δηλαδή αξίζει;

Για τις φωτογραφίες δεν ρωτάω καν.... θεωρώ ότι με το LED οι βραδινές θα έχουν πρόβλημα...

 

για το βράδυ σίγουρα υπάρχει ένα ψιλοπρόβλημα αν και έχω βγάλει video το βράδυ με flash και ήταν πολύ καλό. Τη μέρα το video είναι τέλειο και οι φωτος πάρα πολύ καλές.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

συνδέομαι στο samsung account, παταω "1.Έλεγχος για ενημέρωση" και μετά από λίγο μου ζητάει να συνδεθώ στο samsung account για να μπορώ να λάβω ενημέρωση.

Κάτι δεν μου φαίνεται εντάξει εδώ, εκτός αν βγάζει αυτό το μήνυμα επειδή έχω ήδη την τελαυταία έκδοση λογισμικού.

Δημιουργείς λογαριασμό, οκ.

Ανοίγεις wi-fi, πακέτα, ότι θες, και πας στους λογαριασμούς.

Βρίσκεις το samsung και το επιλέγεις.

Σου λέει αναμονή και συνδέεται. Δεν δείχνει τίποτε ιδιαίτερο απλά παρακολούθησε το wi-fi κόκκινο βελάκι που δείχνει ουσιαστικά μεταφορά δεδομένων.

Χωρίς να κλείσεις τους λογαριασμούς, πατάς δηλ το κεντρικό, πας στο μενού, ρυθμίσεις και ανοίγεις την ενημέρωση.

Επιλέγεις το 1 και σου λέει, σύνδεση στον διακομιστή.

Αν τα έχεις κάνει όλα σωστά και έχεις την JH3, βγάζει μήνυμα έχετε την τελευταία έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργείς λογαριασμό, οκ.

Ανοίγεις wi-fi, πακέτα, ότι θες, και πας στους λογαριασμούς.

Βρίσκεις το samsung και το επιλέγεις.

Σου λέει αναμονή και συνδέεται. Δεν δείχνει τίποτε ιδιαίτερο απλά παρακολούθησε το wi-fi κόκκινο βελάκι που δείχνει ουσιαστικά μεταφορά δεδομένων.

Χωρίς να κλείσεις τους λογαριασμούς, πατάς δηλ το κεντρικό, πας στο μενού, ρυθμίσεις και ανοίγεις την ενημέρωση.

Επιλέγεις το 1 και σου λέει, σύνδεση στον διακομιστή.

Αν τα έχεις κάνει όλα σωστά και έχεις την JH3, βγάζει μήνυμα έχετε την τελευταία έκδοση.

 

 

όταν παs στο μενού ρυθμίσειs δεν υπάρχει υπομενού που να λέει ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρειση που δεν εχει αντ

 

Θελετε να στειλετε αυτο το "μηνυμα εξαιρεσης " στον παροχεα εφαρμογης ?

 

2010-09-15 20:17:38

Cannot find DependencyProperty or PropertyInfo for property named 'Effect'. Property names are case sensitive. Error at object 'Grid_1' in markup file 'MSC.Thunder.UI;component/controls/usercontrolupdatemessage.xaml'.

 

System.Windows.Markup.XamlParseException

 

Stack Trace:

at System.Windows.Markup.XamlParseException.ThrowException(String message, Exception innerException, Int32 lineNumber, Int32 linePosition, Uri baseUri, XamlObjectIds currentXamlObjectIds, XamlObjectIds contextXamlObjectIds, Type objectType)

at System.Windows.Markup.XamlParseException.ThrowException(ParserContext parserContext, Int32 lineNumber, Int32 linePosition, String message, Exception innerException)

at System.Windows.Markup.BamlRecordReader.ThrowException(String message, Exception innerException)

at System.Windows.Markup.BamlRecordReader.CreateInstanceFromType(Type type, Int16 typeId, Boolean throwOnFail)

at System.Windows.Markup.BamlRecordReader.GetElementAndFlags(BamlElementStartRecord bamlElementStartRecord, Object& element, ReaderFlags& flags, Type& delayCreatedType, Int16& delayCreatedTypeId)

at System.Windows.Markup.BamlRecordReader.BaseReadElementStartRecord(BamlElementStartRecord bamlElementRecord)

at System.Windows.Markup.BamlRecordReader.ReadElementStartRecord(BamlElementStartRecord bamlElementRecord)

at System.Windows.Markup.BamlRecordReader.ReadRecord(BamlRecord bamlRecord)

at System.Windows.Markup.BamlRecordReader.Read(Boolean singleRecord)

at System.Windows.Markup.TreeBuilderBamlTranslator.ParseFragment()

at System.Windows.Markup.TreeBuilder.Parse()

at System.Windows.Markup.XamlReader.LoadBaml(Stream stream, ParserContext parserContext, Object parent, Boolean closeStream)

at System.Windows.Application.LoadComponent(Object component, Uri resourceLocator)

at MSC.Thunder.MainStage.MainWindow.InitializeComponent()

at MSC.Thunder.MainStage.MainWindow..ctor()

 

Αυτο το μηνυμα μου βγαζει τωρα που μολις κατεβασα Kies και παω να το τρεξω ...Το σαπιο pc φταιει η πρεπει να κανω τιποτα αλλο ?

Link to comment
Share on other sites

όταν παs στο μενού ρυθμίσειs δεν υπάρχει υπομενού που να λέει ενημέρωση.

 

 

Γραφει "Ενημερωση λογισμικού"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...