Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως έτσι ήταν γιατί ένα άλλο mkv έπαιζε μια χαρά.

 

Τελικά άλλαξα καλώδιο και παίζει άψογα στην τηλεόραση. με 2,5 euro την έβγαλα μια χαρά.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φτιαξτε τα δικα σας φανταστικα wallpaper . εδω. http://www.escapemotions.com/experiments/flame/index.html#top πρεπει να εχεται ενγγατεστημενο, Java, sto pc sas.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά άλλαξα καλώδιο και παίζει άψογα στην τηλεόραση. με 2,5 euro την έβγαλα μια χαρά.

 

Ποιο καλώδιο πήρες και από που;

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος φιλος , να ανεβαση καποια ταινεια μαυει με τους υποτιτλους της, ετσει γεια να σας πω και την δικια μου εμπειρεια,??? μιας και δεν ασχολουμε με το αθλημα.??

οποιος δεν θελει ανειχτα εδω , ασ μου στειλει ενα λινκ μεσω π.μ.

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia na kano mia eortisi signomi an sas fanei kai xazi alla leo mipos sto mellon iparxei periptosi na vgei kanena programa gia to wave na paizei kai auto live wallpapers kai episis se normal i mpataria poso sas krataei peripou?
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος φιλος , να ανεβαση καποια ταινεια μαυει με τους υποτιτλους της, ετσει γεια να σας πω και την δικια μου εμπειρεια,??? μιας και δεν ασχολουμε με το αθλημα.??

οποιος δεν θελει ανειχτα εδω , ασ μου στειλει ενα λινκ μεσω π.μ.

 

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να ανεβάσουμε ταινία εδώ? πες μας την εμπειρία σου.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia na kano mia eortisi signomi an sas fanei kai xazi alla leo mipos sto mellon iparxei periptosi na vgei kanena programa gia to wave na paizei kai auto live wallpapers kai episis se normal i mpataria poso sas krataei peripou?

 

για το πρόγραμμα δεν ξέρω, αλλά μπαταρία χαλαρά 2 μερούλες με αρκετή χρήση, bluetooth, wifi, και αρκετά τηλέφωνα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia na kano mia eortisi signomi an sas fanei kai xazi alla leo mipos sto mellon iparxei periptosi na vgei kanena programa gia to wave na paizei kai auto live wallpapers kai episis se normal i mpataria poso sas krataei peripou?

 

 

γεια το πρωτο, δεν εχω ιδεα, τι σιμενει live wallpapers .

 

γεια το δεφτερο, εγω το εχω 1 μηνα τορα, και καθε μερα το ξεσκειζω, μου παει 2 μερες και κατι ψιλα.

 

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να ανεβάσουμε ταινία εδώ? πες μας την εμπειρία σου.

 

φιλε, το επισημανα, δεν ασχολουμε με το αθλημα, οθτε να βλεπο ταινειες στο κινητο, ουτε γενικος, με το αθλημα του να κατευαζω ταινειες ,

 

δοξα το θεω , εχω στον δεκτη μου , αρκετα πακετα , καναλια , γεια να βλεπω.

 

απλα δεν γνωριζο ειδικεσ σελιδες, γεια να κατευαζα μια ταινεια, ωστε να σα ελεγα και εγω , το πως δουλευει και σε μενα το βαφε, με της τενειες.

 

αμα εκφραστικα λαθος , τα σορυ μου,

 

αλλα νομοιζω οτι εκφραστικα παρα πολυ σωστα, εαν εσυ δεν καταλαβες, και εισαι καχυποπτος '????? τι να κανω εγω τωρα , οστε να καταλαβεις αφτα που λεω?????

 

να το ζωγραφισω δυστιχως δεν μπορο, νομοιζε οτι θελεις να νομοιζεις , δικεομα σου ειναι.

 

φιλικα μακιμαν.

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

εβαλα σημερα μια καρτα μνημης 8GB και πανω στην μπαρα μου δειχνει ενα εικονοδιο καρτα μνημης. ειναι φυσιοκογικο? σε σας φαινεται το εικονιδιο αυτο?
Link to comment
Share on other sites

εβαλα σημερα μια καρτα μνημης 8GB και πανω στην μπαρα μου δειχνει ενα εικονοδιο καρτα μνημης. ειναι φυσιοκογικο? σε σας φαινεται το εικονιδιο αυτο?

 

Ναι, φυσιολογικό είναι αυτό(νομίζω και ελπίζω δηλαδή :Ρ).

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα νομιζω οτι καλο θα ηταν να πουμε καμια κουβεντα για το κινητακι και οχι να βγαλουμε ο ενας το ματι του αλλου. ημαρτον!!!!!!!!!!!!!

οποιος δεν θελει να ειναι στο forum ειναι απλο δεν ξαναμπενει και τελος.

αν ερθει ενας νεος στο forum για βοηθεια και δει τον κακο χαμο που τρεχει εδω θα την κανει

με ελαφρα! και θα παει σε αλλα forums και θα πει τα καλυτερα για εμας.

Link to comment
Share on other sites

Πες τα βρε Θεμη,και δεν κανουμε τον δικηγορο....τεσπα,πηρες το wave?

παιδια καλησπερα νομιζω οτι καλο θα ηταν να πουμε καμια κουβεντα για το κινητακι και οχι να βγαλουμε ο ενας το ματι του αλλου. ημαρτον!!!!!!!!!!!!!

οποιος δεν θελει να ειναι στο forum ειναι απλο δεν ξαναμπενει και τελος.

αν ερθει ενας νεος στο forum για βοηθεια και δει τον κακο χαμο που τρεχει εδω θα την κανει

με ελαφρα! και θα παει σε αλλα forums και θα πει τα καλυτερα για εμας.

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα κάποιον mod να διαγράψει και τα δικά μου δυο μυνήματα μιας και το θέμα έκλεισε πλέον...

Όσο για το wave μπήκα σήμερα για να ρωτήσω κάτι για το gps αλλά με αυτά και αυτά το ξέχασα το θέμα οπότε θα ρωτήσω τώρα...

Γιατί το gps μουλαρώνει τόσο πολύ;είναι θέμα hardware ή software;Εκτός από αυτό γιατί το υψόμετρο έχει απόκλιση κατά 30 μέτρα περίπου απ την πραγματικότητα;το κάνει και σε άλλους αυτό;Μόνο μια φορά έχει δείξει το πραγματικό ύψος μάλλον κατατύχη...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα κάποιον mod να διαγράψει και τα δικά μου δυο μυνήματα μιας και το θέμα έκλεισε πλέον...

Όσο για το wave μπήκα σήμερα για να ρωτήσω κάτι για το gps αλλά με αυτά και αυτά το ξέχασα το θέμα οπότε θα ρωτήσω τώρα...

Γιατί το gps μουλαρώνει τόσο πολύ;είναι θέμα hardware ή software;Εκτός από αυτό γιατί το υψόμετρο έχει απόκλιση κατά 30 μέτρα περίπου απ την πραγματικότητα;το κάνει και σε άλλους αυτό;Μόνο μια φορά έχει δείξει το πραγματικό ύψος μάλλον κατατύχη...

 

Χρησιμοποιηεις το google maps,για πλοηγηση?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Route 66 αλλά το υψόμετρο το βλέπω από ένα μενου του gps του κινητού ανεξάρτητο από το route...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Route 66 αλλά το υψόμετρο το βλέπω από ένα μενου του gps του κινητού ανεξάρτητο από το route...

 

Το εχεις κατεβασει απο καπου και το εχεις βαλει?Εχει χαρτες της ελλαδας διοτι δεν το εχω ξανακουσει....(δεν σου δινω απαντηση στο προβλημα σου,αλλα θα με ενδιεφερε να αγορασω το κινητο....για αυτο ρωταω...)

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το εχεις κατεβασει απο καπου και το εχεις βαλει?Εχει χαρτες της ελλαδας διοτι δεν το εχω ξανακουσει....(δεν σου δινω απαντηση στο προβλημα σου,αλλα θα με ενδιεφερε να αγορασω το κινητο....για αυτο ρωταω...)

 

Το route 66 είναι προεγκατεστημένο στο κινητό και έχει χάρτες ελλάδας δωρεάν για 1 μήνα,μετά πρέπει να το πληρώσεις...δεν έχουν βγει τρόποι ακόμα για να το "αγοράσεις" από κάπου αλλού...Η χαρτογράφιση σε μερικά σημεία είναι απαράδεκτη..για παράδειγμα ήμουν στο κομάτι αυλίδα-αθηνών λαμίας και μου έδειχνε οτί πέραγα πάνω από χωράφια και όχι πάνω από τον δρόμο...μου έχει τύχει και στην αθηνών κορίνθου κοντά στην ελευσίνα αυτό...Αλλά σε λίγο καιρο προβλέπεται να βγουν και πλοηγοί όπως το sygic και το ndrive με ελληνικούς χάρτες για το wave οπότε τα πράγματα πρόκειτε να βελτιωθούν από εδώ και πέρα...Από που σκέφτεσαι να το αγοράσεις;Το έχεις δει από κοντά;

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Το route 66 είναι προεγκατεστημένο στο κινητό και έχει χάρτες ελλάδας δωρεάν για 1 μήνα,μετά πρέπει να το πληρώσεις...δεν έχουν βγει τρόποι ακόμα για να το "αγοράσεις" από κάπου αλλού...Η χαρτογράφιση σε μερικά σημεία είναι απαράδεκτη..για παράδειγμα ήμουν στο κομάτι αυλίδα-αθηνών λαμίας και μου έδειχνε οτί πέεραγα πάνω από χωράφια και όχι πάνω από τον δρόμο...μου έχει τύχει και στην αθηνών κορίνθου κοντά στην ελευσίνα αυτό...Αλλά σε λίγο καιρο προβλέπεται να βγουν και πλοηγοί όπως το sygic και το ndrive με ελληνικούς χάρτες για το wave οπότε τα πράγματα πρόκειτε να βελτιωθούν από εδώ και πέρα...Από που σκέφτεσαι να το αγοράσεις;Το έχεις δει από κοντά;

 

Εχω ενα desire,και λεω να κανω την κινηση,αξιζει η μεταβαση απο το desire....?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα desire,και λεω να κανω την κινηση,αξιζει η μεταβαση απο το desire....?

Προσωπικά δεν θα το έκανα...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν θα το έκανα...

 

Με το desire,ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος,απλως αν το εκανα,θα ηταν μονο για την οθονη του wave....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι καλύτερα προς το παρόν μείνε με το desire...το wave είναι μια συσκευή με πολύ προχωρημένα χαρακτηριστηκά για την τιμή του αλλά σκέψου κιόλας οτί από 3,7 ιντσες θα πέσεις στις 3,3...Εκτός από αυτό θα αφήσεις το android τώρα που είναι στα πάνω του για να πας στο bada ος ένα σχετικά καινούργιο λειτουργικό με πολύ λίγες εφαρμογές για ελλάδα;Βέβαια αν και καινούργιο το λειτουργικό έχει ελάχιστα bugs και ένα μήνα που το έχω τώρα μόνο 2 φορές έχει κρασάρει...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Με το desire,ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος,απλως αν το εκανα,θα ηταν μονο για την οθονη του wave....

 

Φιλε μου εχω desire και ο αδερφος μου wave.Ναι η ο8ονη του wave ειναι πιο φωτεινη με πιο ωραια χρωματα αλλα ειναι μικρη σε σχεση με το desire.Προσοχη οχι μικρη γενικα αλλα για μενα που εχω συνη8ησει στο desire ειναι σαν να εγκλωβιζομαι στο wave κατα τα αλλα το κινητο ειναι αψογο μιας και το εχω χειριστει αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση :

 

Αν μια εφαρμογή είναι επι πληρωμή απο το αγγλικό appstore δεν μπορώ με τίποτα να την αγοράσω?

 

Το ρωτάω γιατί πήγα να το κάνω και δεν γινόταν δεκτή η visa μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...