Jump to content

300€ επιδότηση για συνδέσεις άνω των 35€


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποτε θες μπορείς να σπάσεις το συμβόλαιό σου πληρώνοντας όμως όλο το ποσό της επιδότησης, αν φύγεις πριν τους 6 μήνες..

 

Για την έκπτωση παγίου αντί επιδότησης (που είναι κάτι ευρώ μείον από τον λογαριασμό σου κάθε μήνα) τί ισχύει? Μπορείς να διακόψεις το συμβόλαιο όποτε θέλεις χωρίς "πρόστιμο", απλώς επιστρέφοντας αυτά τα ψίχουλα?

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδιά, ας μας πει κάποιος αν θέλει εάν στο πρόγραμμα της vodafone παίζει να χρησιμοποιήσεις την επιδότηση ως έκπτωση παγίου αντί για συσκευή... στην προσφορά της cosmote μπορείς. στην vodafone όμως;;
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

οχι τα 300, αν θες μπορεις να χρησιμοποιήσεις την επιδότηση ως έκπτωση παγίου μονο τις ανανεωσης δηλ.τα 90-100-110 αυτα τα 300-400 ειναι μονο για συσκευη για νεους πελατες και εγω που ηθελα 2 συνδεσεις μου ειπαν οτι δεν μπορω ας πουμε να παρω μια συσκευη των 500 και μια των 100 ,ο καθενας τα 300 του!
Link to comment
Share on other sites

Για την έκπτωση παγίου αντί επιδότησης (που είναι κάτι ευρώ μείον από τον λογαριασμό σου κάθε μήνα) τί ισχύει? Μπορείς να διακόψεις το συμβόλαιο όποτε θέλεις χωρίς "πρόστιμο", απλώς επιστρέφοντας αυτά τα ψίχουλα?

 

Mπορείς να διακόψεις όποτε θες πριν τους 6 μήνες , αρκεί να πληρώσεις το συνολικό ποσό επιδότησης που γράφει το συμβόλαιό σου.. Και για την έκπτωση παγίου αντί επιδότησης, υπάρχει επιδότηση.. Δες το συμβόλαιό σου το ακριβές ποσό .. Μετά τους 6 μήνες το ποσό αρχίζει να μειώνεται, και στον 11ο μήνα μπορείς να διακόψεις χωρίς να χρωστάς τίποτα...

 

Ενώ μπορείς από τον 8ο μήνα να ''κατέβεις'' πάγιο.

Link to comment
Share on other sites

για vodafone unlimited 35 + σταθερά υπάρχει να βάλω καποιο εχτρα ακομα πακέτο για σμς προς τους υπόλοιπους?ΔΛΔ σε βόντα τα σμς να αφαιρούνται απο τα 1500 και να εχω κάποιο αλλλο πακέτο προς κοτε & wind?
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το μικροτερο προγραμμα συμβολαιου, που εχει παγιο 35+ € ??

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα διαφήμιση στην τηλεόραση για το πρόγραμμα «Smart Deals». Φαίνεται πως θα συνεχιστεί και αυτή την εβδομάδα. Τρέξτε να προλάβετε.. :)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

εξυπνες προτασεις, δηλαδη σου δινουν παραπανω επιδοτηση σε συγκεκριμενα προγραμματα μονο για λιγες μερες...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Γίνε λιγο πιο συγκεκριμένος...

 

Η τρέχουσα προσφορά (για την οποία άνοιξες και θέμα) είναι «Smart Deal».

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

ειχε γινει και περυσι... αρα για να συνοψισουμε 300€ για παγιο με 35+€ το μηνα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ειναι 400ευρω επιδοτηση και οσοι προλαβαν πηραν και ps3!!!!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από εμένα! Κ εγώ θα ήθελα να μάθω μέχρι πότε είναι η προσφορά της Vf με τα 300euro...

Eπίσης, κάποιος ανέφερε ότι κάτι αντίστοιχο κάνει κ η Cosmote.. Δεν το έχω δει πουθενά κ το θέμα είναι πως είμαι συνδρομήτρια της cosmote ( κ έχω επιδότηση μόνο 90euro) κ δεν ήθελα να αλλάξω εταιρεία, αλλά με δελεάζει τρομερά η προσφορά της Vf μιας κ θέλω να πάρω το HTC hd2, που από άποψη τιμής είναι ακριβό, χωρίς τέτοιες προσφορές...

 

:help: :help: :help:

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από εμένα! Κ εγώ θα ήθελα να μάθω μέχρι πότε είναι η προσφορά της Vf με τα 300euro...

Eπίσης, κάποιος ανέφερε ότι κάτι αντίστοιχο κάνει κ η Cosmote.. Δεν το έχω δει πουθενά κ το θέμα είναι πως είμαι συνδρομήτρια της cosmote ( κ έχω επιδότηση μόνο 90euro) κ δεν ήθελα να αλλάξω εταιρεία, αλλά με δελεάζει τρομερά η προσφορά της Vf μιας κ θέλω να πάρω το HTC hd2, που από άποψη τιμής είναι ακριβό, χωρίς τέτοιες προσφορές...

 

:help: :help: :help:

Thanks

Ορίστε η προσφορά της Cosmote. Θα ου πρότινα να περιμένεις ένα μήνα ακόμα, έρχεται Πάσχα και όλο και κάτι καλό θα βγάλουνε...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!! Απ'ότι λένε, τέλος η προσφορά από cosmote... :( (έτσι κ αλλιώς, το θέμα τους είναι να κάνεις νέα σύνδεση.. :mad:)

Για την Vf δεν έχουμε νέα για το πότε λήγει η προσφορά?!? Είναι πολλά τα χρήματα...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ κ έχω δυσάρεστα νέα: Η προσφορά δεν ισχύει πια... ήταν για 3 μέρες μόνο την προηγούμενη εβδομάδα..... :(
Link to comment
Share on other sites

Οπότε περίμενε λίγο, το Πάσχα είναι κοντά. Όλο και κάτι αξιόλογο θα βγει τότε.

μπα η συγκεκριμένη προσφορά δε νομίζω οτι επαναλαμβάνεται κάθε χρόνο τέτοια περίοδο περίπου και συνηθως τέλη γενάρη και διαρκεί 1-3 μέρες μιας και γίνεται χαμός προφανώς

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι είχαν βγάλει μια ίδια προσφορά τον Απρίλιο. Παρ' όλα αυτά καθε Χριστούγεννα και Πάσχα βγάζουν καλές προσφορές.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...