Jump to content

Sony Ericsson Hazel


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς κάποιο e-shop που να υπάρχει διαθέσιμο;

Με μια γρήγορη αναζήτηση στο skroutz.gr φαίνεται να υπάρχει: http://www.skroutz.gr/s/268010/Sony-Ericsson-J20i-Hazel.html?from=suggest&keyphrase=Sony+Ericsson+J20i+Hazel

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 312
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για σας.

Έχω κάποιο πρόβλημα με τα widget που έχει το κινητό fb, twitter. Ενώ την πρώτη φορά που τα άνοιξα δούλευαν κανονικά τώρα δεν ανοίγουν καθόλου. Δεν ξέρω αν φταίει το update ή κάποια ρύθμιση. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει;;

patc
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Το παραγγειλα μολις εχθες...ελπιζω να το εχω συντομα στα χερια μου!

Στην τιμη των 162ευρω!:p

Link to comment
Share on other sites

Για σας.

Έχω κάποιο πρόβλημα με τα widget που έχει το κινητό fb, twitter. Ενώ την πρώτη φορά που τα άνοιξα δούλευαν κανονικά τώρα δεν ανοίγουν καθόλου. Δεν ξέρω αν φταίει το update ή κάποια ρύθμιση. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει;;

 

Λοιπόν το πρόβλημα που είχα λύθηκε. Ομολογώ ότι μου φάνηκε παράξενο. Ψάχνωντας στο google βρήκα κάποιες απαντήσεις που λέγανε είτε να βγάλει το update που έβαλες και να επιστρέψεις στο προηγούμενο είτε να κάνεις update στο ήδη υπάρχων. Το θέμα είναι ότι είχα κάνει update από το μενού του κινητού και μετά δεν μου εμφάνιζε τα widget. Μετά μου έλεγε ότι διαθέτω το νεότερο λογισμικό. Το συνδεσα μετα στον υπολογιστή με usb και το πρόγραμμα update service μου έλεγε ότι υπάρχει νεότερο λογισμικό κάτι που δε μου έβγαζε απο το μενού του κινητού. Αφού το έκανα το πρόβλημα λύθηκε. 'Οσοι αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα ας το δοκιμάσουν.

 

Παιδια μηπως εχει δει κανενας καμια κομψη αλλα και πρακτικη θηκη για το Hazel;:)

 

Για δες αυτά:

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006398

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006404

Edited by zxr
patc
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας και απο εμένα .

Πηρα και εγω το hazel και εχω το εξής πρόβλημα όταν προσπαθώ να συνδεθώ στο internet για update, facebook youtube με παραπέμπει για σύνδεση με GPRS η GSM και ας ειμαι με wifi συνδεδεμένος ξερει κανεις αν θέλει κάποια ρύθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας και απο εμένα .

Πηρα και εγω το hazel και εχω το εξής πρόβλημα όταν προσπαθώ να συνδεθώ στο internet για update, facebook youtube με παραπέμπει για σύνδεση με GPRS η GSM και ας ειμαι με wifi συνδεδεμένος ξερει κανεις αν θέλει κάποια ρύθμιση.

 

Έχεις βάλει τις ρυθμίσεις για internet;

patc
Link to comment
Share on other sites

Ελεος παω να γραψω ενα μηνυμα και εκτος οτι μου βγαζει πολυ συντομα την προειδοποιηση(SMS2) σχεδον αμεσως μου βγαζει και αλλη προειδοποιηση(SMS3)!!!:angry:

Πως μπορω να αποφυγω αυτο το παραλογο συμβαν...;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ελεος παω να γραψω ενα μηνυμα και εκτος οτι μου βγαζει πολυ συντομα την προειδοποιηση(SMS2) σχεδον αμεσως μου βγαζει και αλλη προειδοποιηση(SMS3)!!!:angry:

Πως μπορω να αποφυγω αυτο το παραλογο συμβαν...;:wacko:

 

Νομίζω πως ενώ γράφεις το μήνυμα πατάς επιλογές, ρυθμίσεις γραφείς, εθνικ. χαρακτήρ. και επιλέγεις μη ενεργό.

patc
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ενώ γράφεις το μήνυμα πατάς επιλογές, ρυθμίσεις γραφείς, εθνικ. χαρακτήρ. και επιλέγεις μη ενεργό.

Το ειχα ηδη επιλεγμενο αυτο...:confused:

Σημερα μου ετυχε οταν ειχα εισαγει μια λεξη στην ορθογραφια και αμεσως μετα μου εβγαλε οτι εχω ακομα 20 χαρακτηρες!:shock:

Ενω δεν ειχα γραψει μεχρι εκεινη τη στιγμη κειμενο μεγαλυτερο των 30 χαρακτηρων...!:mad:

Οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έχει βρει κανείς κάποιο site που να έχει συμβατά θέματα χωρίς να θέλουν πείραγμα;
patc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα ειμαι στα προθυρα αγορας αυτου του κντ οποιος μπορει ας γραψει καποιες εντυπωσεις αφου εχει περασει αρκετος καιρος πλεον
Link to comment
Share on other sites

το μόνο που μου τη σπάει ειναι το "γρηγορο κειμενο". δεν ειναι σαν το τ9 που ειχα συνηθησει στα SE. περα απο αυτο δεν εχω παραπονο.

επισης το κοπαναω συχνα και ειναι ακομα ζωντανο.

(δεν υπηρχε επιλογη για αναφορα μηνυματος αλλα αυτο διορθωθηκε με μια αναβαθμιση). αυτα

satisfied :)

ZTE nubia Z7 mini
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μπορειτε να μου γραψετε οσοι το εχετε αγορασει απο ποιο καταστημα το αγορασατε γιατι το πλαισιο δεν το εχει διαθεσημο :(:(:(
Link to comment
Share on other sites

εχω πολυ μεγαλο προβλημα με το σημα . εκει που αλλα τηλεφωνα εχουν 5 γραμμες εμενα δεν εχει καθολου, καποια στιγμη εχει 3 αλλα τις περισσοτερες τιποτα. δεν εχει πεσει κατω, εχω την βερσιον 1231-9304 R7CA064 100708. τι προτεινεται? εχει κανεις το ιδιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μπορειτε να μου γραψετε οσοι το εχετε αγορασει απο ποιο καταστημα το αγορασατε γιατι το πλαισιο δεν το εχει διαθεσημο :(:(:(

Διαθέσιμο και στο πλαίσιο πλέον. Το μαύρο βέβαια....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα το περιμενω απο μερα σε μερα απο πλαισιο να ρωτησω κατι εγω που εχω απο βοντα συνδρομη mobile internet πρεπει να περασω εγω χειρωκινητα τις ρυθμισεις η ειναι ειδη περασμενες εαν πρεπει να της περασω εγω μηπως εχετε κανα λινκ που να λεει ακριβως τι πρεπει να κανω ? :O:O:O
Link to comment
Share on other sites

εγώ αν κι εχω κοσμοτε απλά το σύνδεσα στο δίκτυο του σπιτιού και έλαβα τις ρυθμίσεις από το μενου του τηλ: Ρυθμίσεις-> Βοήθεια χρήστη-> λήψη ρυθμίσεων
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Πηρα κ εγω το hazel προχτες απο το πλαισιο..ολα μια χαρα τελειο το τηλεφωνο!μονο που υπαρχει ενα προβληματακι..οι φωτογραφιες ειναι απιστευτα θολες!μεχρι και το K800i που ειχα καποτε εβγαζε φωτογραφιες κλασεις ανωτερες!τι λετε να φταιει;Ετσι ειναι αυτο το κινητο η μηπως στο δικο μου ειναι ελαττωματικη η καμερα;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια το πηρα και εγω απο το πλαισιο εκανα ληψη ρυθμισμεων της vodafone και τωρα μου βγαζει 4 επιλογες το vf web , vf mms , vf gprs prepey , vf gprs εγω τωρα τι πρεπει να επειλεξω ωστε να επωφελουμε τα δωρεαν mb που προπληρωνω στον λογαριασμο μου ? τους πηρα τηλ στην βοντα αλλα δεν τους εκοψα να ξερουν και πολλα μου ειπαν να στειλω ενα κενο sms στο 1392 και θα μου στειλουν τις ρυθμισεις να της αποθηκευσω και να κανω μια επανακινηση το τηλ και θα ειναι ενταξει εγω το εστειλα το μνμ εδω και κανα μισαωρο αλλα δεν εχει ερθει τπτ παρακαλω για την βοηθεια σας
Link to comment
Share on other sites

Αν όντως έκανες λήψη ρυθμίσεων τότε δεν χρειαζόταν να στείλεις μύνημα. Λογικά vf gprs είναι αυτό που χρειάζεσαι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μου βγαζει ενα εικονιδιο ενα (Η) διπλα απο το σημα τι σημαινει αυτο ?:confused: και ενα αλλο πανω απο το σημα ειναι ποιο μικρο σαν (G) ειναι μεσα σε ενα κυκλο ειναι πολυ μικρο και δεν φενεται καλα τι σημαινει αυτο ?:O
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Hazel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...