Jump to content

Sony Ericsson Hazel


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 312
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδια μου βγαζει ενα εικονιδιο ενα (Η) διπλα απο το σημα τι σημαινει αυτο ?:confused: και ενα αλλο πανω απο το σημα ειναι ποιο μικρο σαν (G) ειναι μεσα σε ενα κυκλο ειναι πολυ μικρο και δεν φενεται καλα τι σημαινει αυτο ?:O

 

το Η σημαινει οτι βρισκεσαι σε καλυψη με 3G δικτυο,αρα μπορεις να κανεις βιντεοκλησεις,να πλοηγηθεις με πιο γρηγορες ταχυτητες στο internet κλπ..

το σκετο G σημαινει οτι εχεις απλη καλυψη 2G

το 3G καταναλωνει περισσοτερη μπαταρια και αν δε σου χρειαζεται μπορεις να το απενεργοποιησεις απο τη συνδεσιμοτητα-δικτυα κιν.τηλεφωνιας-δικτυα GSM/3G-μονο GSM

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μου βγαζει ενα εικονιδιο ενα (Η) διπλα απο το σημα τι σημαινει αυτο ? και ενα αλλο πανω απο το σημα ειναι ποιο μικρο σαν (G) ειναι μεσα σε ενα κυκλο ειναι πολυ μικρο και δεν φενεται καλα τι σημαινει αυτο ?

 

H = HSDPA

 

G = [ame=http://en.wikipedia.org/wiki/GPRS]GPRS[/ame]

 

Αν δεν χρησιμοποιείς το internet μέσω του κινητού σου τότε απενεργοποίησε το 3G για εξοικονόμηση μπαταρίας.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

H = HSDPA

 

G = GPRS

 

Αν δεν χρησιμοποιείς το internet μέσω του κινητού σου τότε απενεργοποίησε το 3G για εξοικονόμηση μπαταρίας.

 

Εγώ μπαίνω στο ίντερνετ και με απενεργοποιημένο το 3G

patc
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου θολές βγάζει...

 

Απο που το αγορασες αν επιτρεπεται?Ειναι απο τις τελευταιες παρτιδες?

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Απο που το αγορασες αν επιτρεπεται?Ειναι απο τις τελευταιες παρτιδες?

 

απο το πλαισιο αγορασμενο την προηγουμενη εβδομαδα. και σε εξωτερικούς χώρους οι φωτο ειναι εντονα μπλε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς πως απενεργοποιούνται τα widgets στην κεντρική οθόνη...;;; Δεν τα χρησιμοποιώ και μου κρύβουν και το εκάστωτε theme που έχω...
Link to comment
Share on other sites

σε αντιθεση με τον προηγουμενο φιλο μηπως ξερει κανεις αμα μπορουμε να βαλουμε και αλλα widget και απο που θα τα βρουμε ?

 

Αλλα widgets δεν μπορεις να προσθεσεις μιας και το κινητο δεν εχει ανοικτο λειτουργικο..Μονο αυτα που εχει...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να εβγαζαν και καμμια αναβαθμιση να δυναμωνε η αθλια χαμηλη ενταση ηχου κλησης (αλλα και ο ηχος του ακουστικου κατα τη συνομιλια ειναι οριακα δυνατος) και να εφευγαν τα μικροκολληματακια στους γρηγορους χειρισμους στα μενου...να ειχαμε και κατι να γραψουμε.Επισης το γρηγορο κειμενο δε με εξυπηρετει το ιδιο καλα με το Τ9 του C510,με καθυστερει αρκετα στα μυνηματα και σε ευκολες λεξεις συχνα.Παντως το κινητο ειναι πιστευω best value for money!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αντιμετωπιζω ενα μια εκνευριστικη συμπεριφορα του γρηγορου κειμενου.παω να γραψω τη λεξη ΑΛΛΑ με τη γλωσσα στα ελληνικα και μου τη βγαζει aΛΛa και απο κατω σωστα.το κανει και σε αλλες λεξεις οπως πχ πeς και εχει καταντησει αηδια.δε νομιζω πως το εκανε απ την αρχη,το εχω σχεδόν 2 μηνες κ το παρατηρησα εδω και μια εβδομαδα περιπου.το κανει και σε αλλον!θελω πισω το παλιο Τ9,τι μουφα ειναι αυτη!
Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να βαλουμε το vodafone live?

 

Μας κανεις πλακα ετσι δεν ειναι?

Ειδαμε και παθαμε πολλοι απο μας να το ξεφωρτωθουμε και συ ...Απεργοσπαστης!:D

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησε την εφαρμογή και ξεκίνα να περπατάς. Θα αρχίσει να μετράει τα βήματα σου. Για να δεις πως δουλεύει κάνε το εξής: ξεκίνα την εφαρμογή και κούνα πάνω κάτω το κινητό. Θα δεις τον μετρητή των βημάτων να αυξάνεται.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησε την εφαρμογή και ξεκίνα να περπατάς. Θα αρχίσει να μετράει τα βήματα σου. Για να δεις πως δουλεύει κάνε το εξής: ξεκίνα την εφαρμογή και κούνα πάνω κάτω το κινητό. Θα δεις τον μετρητή των βημάτων να αυξάνεται.
ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το music player είναι κατώτερο από αυτό του W995i,

επειδή σου δείχνει μόνο καλλιτέχνη (artist) και

όνομα τραγουδιού (track name) στην οθόνη αναπαραγωγής.

Δεν δείχνει σημαντικές πληροφορίες, όπως όνομα δίσκου (album),

συνολική χρονική διάρκεια album, αριθμός κομματιών album κ.α.

Επίσης, κατά την αναζήτηση τραγουδιού από τη λίστα "Όλα τα τραγούδια",

σου επιτρέπει να πληκτρολογήσεις μόνο έναν χαρακτήρα,

κι αν π.χ. έχεις πολλά τραγούδια που αρχίζουν από Τ (που είναι συνηθισμένο),

πρέπει να ρολλάρεις κρατώντας πατημένο το "κάτω πλήκτρο"

μέχρι να φτάσεις στο κομμάτι που θέλεις (χρονοβόρο)...

 

Κατά τα άλλα σαν κάμερα είναι πολύ καλό για 5Mpixel,

η μπαταρία κρατάει πάρα πολύ, η ευκολία είναι γνωστή ως SE,

αλλά η διαχείριση μουσικής είναι ένα κλικ κάτω από το w995i,

και δυστυχώς πολλά κλικ κάτω σε σύγκριση με Nokia μουσικά τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι..

Οταν εχεις κλειστη την οθονη και πατησης το πλαινο πληκτρο να δεις στιγμιαια την ωρα η τυχον αναπαντητες φαινοντε καθαρα,σε εξωτερικο χωρο πως ειναι?

Γιατι εχω το 995 και τις πιο πολλες φορες ανοιγω το slide για να δω μιας και δε πολυ φαινοντε στο δικο μου!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Hazel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...