Jump to content

Ερώτηση για αγορές από Βουλγαρία


asmodeus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dreaming (25 Μάρ. 2004 , 17:01)

 

Όταν λες τσιμπημένες τιμές asmodeus για πόσο πάνω λέμε?

 

Aποτι μου εγραψαν παιδια παραπανω πολλες φορες διπλασιαζουν και τις τιμες :(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 375
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εχουν μεγαλες διαφορες στα καινουρια απο μαγαζι κινητα...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (23 Μάρ. 2004 , 22:19)

 

μακαρι να παρει και ο φιλος μου το διαβατηριο του για να ανεβουμε.οχι τιποτα αλλο αλλα κιεγω για παρασκευη λεω.μηπως ακομα κ αν δεν παρει το διαβατηριο να τον πεισω να ανεβουμε και να παμε οι 2 μας ρε Κωστα? :p

 

:mad: Αδερφέ δεν είσαι εντάξει...δηλαδή τι, θα πάτε οι δυό σας και εγώ θα σας περιμένω έξω απο τα σύνορα; αυτά δεν μου τα είχες πει...Λες και φταίω εγώ που στη Νομαρχία λαμακίζονται...;Τεσπα.. :angry:
http://www.atlantisfm.gr/Atlantis_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Callesin (27 Μάρ. 2004 , 19:27)

 

:mad: Αδερφέ δεν είσαι εντάξει...δηλαδή τι, θα πάτε οι δυό σας και εγώ θα σας περιμένω έξω απο τα σύνορα; αυτά δεν μου τα είχες πει...Λες και φταίω εγώ που στη Νομαρχία λαμακίζονται...;Τεσπα.. :angry:

 

 

:lol: :lol: heh φυσικα κ θα περιμενουμε να παρεις το πασαπορτι σου! ;) Κανονιστε παρασκευη που ψηνομαι να παω!θελω να παρω ρουχα γιατι εχω καποιο καιρο να παρω κ θελω ανανεωση! :happy:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (25 Φεβ. 2004 , 15:56)

 

ok..eyxaristhmenoi oloi?

 

 

Αν μπορείς να στείλεις τις πληροφορίες με pm και σε εμένα θα με βοηθούσες πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus (27 Μάρ. 2004 , 22:07)

 

:lol: :lol: heh φυσικα κ θα περιμενουμε να παρεις το πασαπορτι σου! ;) Κανονιστε παρασκευη που ψηνομαι να παω!θελω να παρω ρουχα γιατι εχω καποιο καιρο να παρω κ θελω ανανεωση! :happy:

 

ολο παραπoνα εισαι callesin :p .τεσπα κωστακι κιεγω για παρασκευη μας κοβω μιας και ειναι η μερα που βολευει ποιο πολυ :)
Link to comment
Share on other sites

αντε αντε παρασκευη ανεβειτε!θελω να παρω ρουχα... θελω ανανεωση γκαρνταρομπας!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus (28 Μάρ. 2004 , 23:53)

 

αντε αντε παρασκευη ανεβειτε!θελω να παρω ρουχα... θελω ανανεωση γκαρνταρομπας!

 

στη νομαρχια πεστα κωστη..εγω θελω παπουτσια να παρω πως και πως :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?αφου δεν θα παμε με οργανωμενο γκρουπ μηπως και απο οικονομικη αποψη συμφερει καλυτερα να παμε ως τα συνορα με αμαξι κ μετα με ταξι απο κει?τι λες κιεσυ κωστα?
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε Χρηστο ετσι πηγα κ την αλλη φορα!μεχρι τα συνορα απο Θεσ/νικη με το αμαξι κ μετα με ταξακι!για να μην σου πω τι ωρα φευγουν τα οργανωμενα γκρουπ... :( παναιαμ βοηθα!εγω τοσο πρωι δεν ξυπναω για να παω να ψωνισω!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6100/1.0 (04.70) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από DrGus

εγω ρε Χρηστο ετσι πηγα κ την αλλη φορα!μεχρι τα συνορα απο Θεσ/νικη με το αμαξι κ μετα με ταξακι!για να μην σου πω τι ωρα φευγουν τα οργανωμενα γκρουπ... :( παναιαμ βοηθα!εγω τοσο πρωι δεν ξυπναω για να παω να ψωνισω!

 

Posi ora einai me tamaxi apo thessaloniki os ta sinora?Avrio eipan apo tin nomarxia ston callesin oti thanai etoimo to diavatirio.Gia na doume...

Link to comment
Share on other sites

niet! μιαμιση ωριτσα μεγιστο!εγω τοσο εκανα παντως!μεχρι Λευκωνα (λιγο πριν τις Σερρες στην διασταυρωση για Προμαχωνα) κανω 40 λεπτα κ κανα 30λεπτο για Προμαχωνα! απο την διασταυρωση ειναι 35 χλμ τα συνορα! 2 ωριτσες συνολο μεχρι το Σαντανσκι η το Πετριτσι!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus (30 Μάρ. 2004 , 23:44)

 

niet! μιαμιση ωριτσα μεγιστο!εγω τοσο εκανα παντως!μεχρι Λευκωνα (λιγο πριν τις Σερρες στην διασταυρωση για Προμαχωνα) κανω 40 λεπτα κ κανα 30λεπτο για Προμαχωνα! απο την διασταυρωση ειναι 35 χλμ τα συνορα! 2 ωριτσες συνολο μεχρι το Σαντανσκι η το Πετριτσι!

 

ωραια!!!οποτε 10 η ωρα ξεκιναμε απο θεσσαλονικη και 12 ειμαστε εκει!!!μια χαρα.... :)
Link to comment
Share on other sites

χοντρα χοντρα ναι!τοσο ειναι!καθε Δευτερα που παω στις Σερρες τοσο κανω!βαλε κ τα χιλιομετρα μεχρι τα συνορα!μετα ενα 10λεπτο απο τα συνορα ειναι το Σαντανσκι!κ τον ελεγχο στα συνορα.. ενα διωρο στο χαλαρο!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

αντε αντε... παλι ακυρωθηκε η ανοδος!αμαν αυτη η Νομαρχια!αλλα κ για αλλους που σκοπευουν να βγαλουν διαβατηριο... παντε στα Κ.Ε.Π. τα κανουν ολα κ συμφερουν! :) εγω μια χαρουλα το εβγαλα το διαβατηριο!αντε απο βδομαδα που ειναι κ βδομαδα αργιων ευκαιρια να παμε!να κανει κ λιγο καλο καιρο...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus ( 1 Απρ. 2004 , 23:52)

 

αντε αντε... παλι ακυρωθηκε η ανοδος!αμαν αυτη η Νομαρχια!αλλα κ για αλλους που σκοπευουν να βγαλουν διαβατηριο... παντε στα Κ.Ε.Π. τα κανουν ολα κ συμφερουν! :) εγω μια χαρουλα το εβγαλα το διαβατηριο!αντε απο βδομαδα που ειναι κ βδομαδα αργιων ευκαιρια να παμε!να κανει κ λιγο καλο καιρο...

 

παλι ακυρωθηκε :cry: (δεν θελω σχολια freak of nature).αχ αυτη η νομαρχια..οσον αφορα τα κεπ κ αυτα στην νομαρχια τα στελνουν οποτε....ελπιζω να βοηθησει κ ο κατα ταλλα ανοιξιατικος καιρος γιατι σημερα ηταν χαλια...θελω να ψωνισω επιτελους!!!
Link to comment
Share on other sites

xm.....thn trith erxomai ellada...mhpos na psoniso ego gia sena kai na er8eis sta synora na ta pareis?xaxaxa
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE ( 2 Απρ. 2004 , 14:19)

 

ego katebaino thn trith.....cu sta synora bre!!!

 

οκ...ελπιζω να σε πετυχω!! :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...