Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά τι κάνετε. Έχω κάποιες ερωτήσεις.. κατ'αρχήν όσον αφορά τα μηνύματα, πώς βάζουμε smileys? Κι επίσης όταν μου έρχεται κάποιο μήνυμα που περιέχει smiley δεν το εμφανίζει κάνονικα σαν εικονάκι παρά μόνο σαν σύμβολα. Γιατί το κάνει αυτό ? Επίσης, γιατί δεν λειτουργεί η δόνηση όταν έρχεται εισερχόμενο μήνυμα αλλα μόνο ο ήχος που έχω βάλει ? Και κάτι τελευταίο, ένα "SMS Preview" που έχει στις εφαρμογές, τί είναι ??

 

η δονηδη δεν λειτουργει γιατι εχει ενα bug σε αυτο το σημειο!...αν δεις θα εχεις α μηνυματα να αποθηκευονται στην καρτα μνημης...τοτε δεν κανει δονηση...αντιθετα αν τα εχεις στο τηλεφωνο η δονηση δουλευει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι όντως στην κάρτα μνήμης τα εχω να αποθηκεύονται τα μηνύματα! Μάαααααλιστα, θενξ φορ δε ινφο :-) κάποιος χριστιανός να με βοηθήσει λίγο με το NDrive μέσω ΜΣΝ ? (το έχω κάνει κανονικά εγκατασταση απλά δε βρίσκει στίγμα, έχω κάνει και το "κόλπο" με το κρυφό μενού που μπαίνουμε και διαγράφουμε κάτι)
Link to comment
Share on other sites

post σε greeklish

 

Δες λιγο εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=270430

 

και αν γινεται μην γραφεις greeklish. Πιστευω αυτο το λινκ να σε βοηθησει.

Edited by zxr

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Μου λεει οτι αφου εχω την τελευταια,το μονο π εχω να κανω ειναι επανεγκατασταση λογισμικου...να το κανω?

 

Ναι σου λεω, ακολουθα τα βηματα κατα γραμμα.

Εγκατεστησε το seus

Κανε αναβαθμιση μια φορα

Αντικατεστησε το αρχειο με το adriatic generic

Kανε 2 αναβαθμισεις στη σειρα

και εισαι ετοιμος

 

Μα αμαν ρε παιδια ομως, δε κανετε τα (αναλυτικοτατα) βηματα του οδηγου και μετα διαμαρτυρεστε οτι δε μπορειτε να κανετε debrand...

 

η δονηδη δεν λειτουργει γιατι εχει ενα bug σε αυτο το σημειο!...αν δεις θα εχεις α μηνυματα να αποθηκευονται στην καρτα μνημης...τοτε δεν κανει δονηση...αντιθετα αν τα εχεις στο τηλεφωνο η δονηση δουλευει κανονικα...

 

Μηπως το bug αυτο υπαρχει στα branded κινητα? Γιατι εγω στην καρτα μνημης τα αποθηκευω αλλα εχω κανονικα δονηση...

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Mολις ειδα ολα τα αθλητικα της ερτ στο κινητο με το spb......

(μεσα στο αμαξι για να πιασω wifi απο γειτονα :lol::lol::lol:)

Πλεον εχει πιο πολλα ελληνικα καναλι, μετρησα ερτ,μαντ,βουλη,ρικ,ενα με ελληνικα βιντεο κλιπ,και αλλο ενα δεν θυμαμαι.

Τελεια,δεν κολαει,και αμα τραβαει ζορι αλλαζει προς το χειροτερο την ποιοτητα.....

Απλα εχουμε μια μικρη διαφορα εικονας-φωνης,αμελητεα.....

Πραγματικα αξιολογο προγραμμα,απο τα τοπ αφου φερνει την tv στο κινητο......

Ελπιζω στο μελλον περισσοτερα ελληνικα καναλια.......:D

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά χρειαζομαι βοήθειαααα...!!!εδώ και μερικές μέρες αγόρασα το sony ericsson vivaz pro u8i και έχω κυριολεκτικά βαρεθεί να ψάχνω antivirious .. :( μου βγάζει διαρκώς antivirious για nokia s60 ενώ εγώ έχω sony ericsson s60 και υποστηρίζω μόνο αρχεία sis και sisx...μπαίνω συχνά internet από το κινητό και φοβάμαι μην κολλήσω κανένα cookies.. μήπως μπορεί κανείς να με βοηθήσει..??????????????????? :O :O :O :O
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

 

Καταρχήν είναι εντελώς διαφορερικό πράγμα τα cookies και οι ιοί. Κατά δεύτερον δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς τόσο. Δεν υπάρχει τόσο μεγάλος κίνδυνος με μια στοιχειώδη προσοχή από την πλευρά σου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

χιχι...ευχαριστώ ρε συ!!!!..αλλα εμένα μου είπαν οτι χρειάζεται ..ούτε σι αλλόσ το internet γεμάτο ιουσ είναι ... πόσο να προσέξωωω..... !!-οπώσ σου είπα και πριν είμαι λιγο ασχέτη με την τεχνολογία..και πάντα είχα πιο απλά κινήτα και με αυτό τα βρήκα λιγάκι σκούρα...-

οπωσ και ν έχει θα ήθελα να έχω ήσυχο το κεφάλι μ..οπότε αν κάνεισ ξέρει θα τον ευχαριστούσα πολύ αν με βοηθούσε...

Link to comment
Share on other sites

χιχι...ευχαριστώ ρε συ!!!!..αλλα εμένα μου είπαν οτι χρειάζεται ..ούτε σι αλλόσ το internet γεμάτο ιουσ είναι ... πόσο να προσέξωωω..... !!-οπώσ σου είπα και πριν είμαι λιγο ασχέτη με την τεχνολογία..και πάντα είχα πιο απλά κινήτα και με αυτό τα βρήκα λιγάκι σκούρα...-

οπωσ και ν έχει θα ήθελα να έχω ήσυχο το κεφάλι μ..οπότε αν κάνεισ ξέρει θα τον ευχαριστούσα πολύ αν με βοηθούσε...

 

Το antivirus σε αυτο το κινητο ειναι απλα θεμα εφφε και μονο.

Δεν κινδυνευεις απο κανενα ιο αφου δεν υπαρχει καμια σοβαρη απειλη που να χτυπαει symbian. Μπορεις να μπαινεις οπου θελεις και οπως θελεις, ακομα και να καταφερεις με καποιο τροπο να κατεβασεις (επιτηδες) κανενα κακοβουλο προγραμμα, απλα δε θα τρεξει καν στο περιβαλλον του κινητου.

Επισης σε προειδοποιω οτι βαζοντας καποια τετοια σουιτα, και ουσιαστικη προστασια δεν εχεις (αφου τιποτα δεν εχει ουσιαστικη προσβαση στον πυρηνα) και θα σου επιβραδυνει το κινητο αφου καταναλωνει πορους.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως που το κινητο ειναι της κοσμοτε εχει δονηση κι ηχο στα μηνυματα κανονικα. Κατι αλλο ειναι. Μηπως καμια αναβαθμιση να εκανες;

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Το antivirus σε αυτο το κινητο ειναι απλα θεμα εφφε και μονο.

Δεν κινδυνευεις απο κανενα ιο αφου δεν υπαρχει καμια σοβαρη απειλη που να χτυπαει symbian. Μπορεις να μπαινεις οπου θελεις και οπως θελεις, ακομα και να καταφερεις με καποιο τροπο να κατεβασεις (επιτηδες) κανενα κακοβουλο προγραμμα, απλα δε θα τρεξει καν στο περιβαλλον του κινητου.

Επισης σε προειδοποιω οτι βαζοντας καποια τετοια σουιτα, και ουσιαστικη προστασια δεν εχεις (αφου τιποτα δεν εχει ουσιαστικη προσβαση στον πυρηνα) και θα σου επιβραδυνει το κινητο αφου καταναλωνει πορους.

 

Θα σερνετε το κινητο και τοτε θα εχει πραγματικα προβλημα :lol:

6-7 χρονια στα sybian δεν μου συνεβει ποτε κατι με γιους και κορες,ουτε στο περιβαλον μου η εδω στα φορουμ διαβασα ποτε τιποτα.......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

αααα.....!!ευχαριστωωωω πολυ..εμ..δεν ήξερα οτι ήταν τόσο καλό...!!να στε καλά ρε πααιδιά!!μπράβο σας όλοι εδώ είστε πολύ ενημερωμένοι κ εξυπηρετικοί...!!!ευχαριστω κ παλι...!¨)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι κολληματα ειναι αυτα που τρωει το κινητο; Το μαξιμουμ συνεχομενων φωτογραφιων που εχω βγαλει ειναι 5. Μετα σχεδον παντα μου λεει οτι χρησιμοποιουνται πολλες εφαρμογες(ενω δεν ειναι ενεργη καμια) και να τις κλεισω και κατι τετοια. Μετα οταν παω να μπω παλι στη καμερα μαυριζει εντελως η οθονη και αναβουν τα πληκτρα απο κατω και δε κανει τιποτα. Και πρεπει να το κλεισω και να το ανοιξω για να επανελθει. Δεν κανω touch focus οπως διαβασα που ειπαν καποιοι πιο πανω γιατι δεν το χρησιμοποιησα καν. Δεν εχω καιρο που το αναβαθμισα. Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω;

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι προβλημα εχεις, μαλλον ειναι καμια εφαρμογη, εγω παντως μολις εβγαλα 14 συνεχομενες χωρις καμια απολυτως καθυστερηση.

Πολλες εφαρμογες τρεχουν χωρις να φαινονται, οπως για παραδειγμα το sms preview.

Απεγκατεστησε οσες θεωρεις υποπτες.

Eπισης αν εκανες αναβαθμιση χωρις να κανεις format, μπορει να εχουν μεινει τιποτα υπολλειματα και να δημιουργουν conflicts.

Δοκιμασε να βγαλεις την καρτα μνημης και μετα τραβα μερικες φωτο συνεχομενες.

Οχι τιποτα αλλο, μπας και γλυτωσεις το format...

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι παιδια..το πηρα το vivaz σημερα και το σκλαιζα για να το μαθω...γενικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος και χαρουμενος απο το κινητο!:) παντως εχω αρκετα θεματακια...πρωτον αν αξιζει να το κανει debrand..(του εκανα σημερα κιολας αναβαθμιση) δευτερον δεν μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ μεσω wi-fi..ενω το εντοπιζει κανονικα το δικτυο στο σπιτι μου οταν παω να μπω μου ζηταει ενα προδιανεμημενο κλειδι wi-fi..τι ειναι αυτο? :/ και ουτε φεισμπουκ,γιουτιουμπ μπορω να μπω...και τελος δεν εχω καταλαβει καθολου για αυτες τις υπογραφες για εφαρμογες που λετε..ας μου εξηγησει οποιος μπορει απλα...ευχαριστω εκ των προτερων..:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι προβλημα εχεις, μαλλον ειναι καμια εφαρμογη, εγω παντως μολις εβγαλα 14 συνεχομενες χωρις καμια απολυτως καθυστερηση.

Πολλες εφαρμογες τρεχουν χωρις να φαινονται, οπως για παραδειγμα το sms preview.

Απεγκατεστησε οσες θεωρεις υποπτες.

Eπισης αν εκανες αναβαθμιση χωρις να κανεις format, μπορει να εχουν μεινει τιποτα υπολλειματα και να δημιουργουν conflicts.

Δοκιμασε να βγαλεις την καρτα μνημης και μετα τραβα μερικες φωτο συνεχομενες.

Οχι τιποτα αλλο, μπας και γλυτωσεις το format...

 

Μου το εκανε απο την πρωτη μερα που το πηρα αυτο πριν του κανω αναβαθμιση πριν του βαλω εφαρμογες πριν του κανω οτιηδηποτε. Διαβασα κ σ αλλο ενα παιδι εδω μεσα συνεβη αυτο. Τι να πω; ευχαριστω για το ενδιαφερον παντως..

 

καλησπερα και παλι παιδια..το πηρα το vivaz σημερα και το σκλαιζα για να το μαθω...γενικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος και χαρουμενος απο το κινητο!:) παντως εχω αρκετα θεματακια...πρωτον αν αξιζει να το κανει debrand..(του εκανα σημερα κιολας αναβαθμιση) δευτερον δεν μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ μεσω wi-fi..ενω το εντοπιζει κανονικα το δικτυο στο σπιτι μου οταν παω να μπω μου ζηταει ενα προδιανεμημενο κλειδι wi-fi..τι ειναι αυτο? :/ και ουτε φεισμπουκ,γιουτιουμπ μπορω να μπω...και τελος δεν εχω καταλαβει καθολου για αυτες τις υπογραφες για εφαρμογες που λετε..ας μου εξηγησει οποιος μπορει απλα...ευχαριστω εκ των προτερων..:rolleyes:

 

Κατ¨αρχας με γεια! Οσον αφορα για το debranΤ οι πιο πολλοι εδω μεσα θα σε συμβουλευσουν να το κανεις. Εμενα εχει το λογισμικο της κοσμοτε,του εκανα αναβαθμιση κ γενικα δεν εχει καποιο σημαντικο προβλημα. Σημερα βεβαια για λιγη ωρα δεν εστελνε ουτε δεχοταν μηνυματα κ το εκλεισα κ το ανοιξα κ μετα μια χαρα. Ας ελπισουμε οτι ηταν μονο θεμα δικτυου. Οσον αφορα για το ασυρματο, δεν εχει καποιο προβλημα το κινητο. Εχεις κλειδωσει με κωδικο-και καλα εκανες-το ρουτερ σου. Πρεπει να μαθεις τον κωδικο κ να τον βαλεις οταν πας να κανεις συνδεση την επομενη φορα οταν στον ζητησει-ελπιζω να μην εχεις χασει τον κωδικο! Τελος, για τις εφαρμογες κτλ θα ανατρεξεθς σε ενα αλλο φορουμ εδω μεσα που λεγεται¨δοκιμασμενες εφαρμογες που λειτουργουν στο βιβαζ¨ κι οτι θες θα το βρεις εκει. Θα στο λινκαρα εγω αλλα μπαινω απο το βιβαζ αυτη τη στιγμη κ δε μπορω! Σορι! Οτι θες ρωτας! Καληνυχτα!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

αυτό με τις φωτογραφίες μου το έχει κάνει και εμένα και βρήκα οτι το κάνει (όχι πάντα) όταν είναι ρυθμισμένη η φωτογραφική στο ΜΗ αυτόματο. Αν την βάλεις στο auto νομίζω δεν θα στο κάνει. Κάποιο bug ίσως;
Link to comment
Share on other sites

αυτό με τις φωτογραφίες μου το έχει κάνει και εμένα και βρήκα οτι το κάνει (όχι πάντα) όταν είναι ρυθμισμένη η φωτογραφική στο ΜΗ αυτόματο. Αν την βάλεις στο auto νομίζω δεν θα στο κάνει. Κάποιο bug ίσως;

 

Αυτο εκανα κι εγω φιλε μου και περιμενω να δω αποτελεσματα. Ευχαριστω παντως.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Μου το εκανε απο την πρωτη μερα που το πηρα αυτο πριν του κανω αναβαθμιση πριν του βαλω εφαρμογες πριν του κανω οτιηδηποτε. Διαβασα κ σ αλλο ενα παιδι εδω μεσα συνεβη αυτο. Τι να πω; ευχαριστω για το ενδιαφερον παντως..

 

 

 

Κατ¨αρχας με γεια! Οσον αφορα για το debranΤ οι πιο πολλοι εδω μεσα θα σε συμβουλευσουν να το κανεις. Εμενα εχει το λογισμικο της κοσμοτε,του εκανα αναβαθμιση κ γενικα δεν εχει καποιο σημαντικο προβλημα. Σημερα βεβαια για λιγη ωρα δεν εστελνε ουτε δεχοταν μηνυματα κ το εκλεισα κ το ανοιξα κ μετα μια χαρα. Ας ελπισουμε οτι ηταν μονο θεμα δικτυου. Οσον αφορα για το ασυρματο, δεν εχει καποιο προβλημα το κινητο. Εχεις κλειδωσει με κωδικο-και καλα εκανες-το ρουτερ σου. Πρεπει να μαθεις τον κωδικο κ να τον βαλεις οταν πας να κανεις συνδεση την επομενη φορα οταν στον ζητησει-ελπιζω να μην εχεις χασει τον κωδικο! Τελος, για τις εφαρμογες κτλ θα ανατρεξεθς σε ενα αλλο φορουμ εδω μεσα που λεγεται¨δοκιμασμενες εφαρμογες που λειτουργουν στο βιβαζ¨ κι οτι θες θα το βρεις εκει. Θα στο λινκαρα εγω αλλα μπαινω απο το βιβαζ αυτη τη στιγμη κ δε μπορω! Σορι! Οτι θες ρωτας! Καληνυχτα!

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!για το ιντερνετ το ηξερα οτι ηθελε τον κωδικο αλλα νομιζα δεν εγραφε με αριθμους εκει που μου το ζητουσε γιατι δεν αλλαζε(αλλα οκ το βρηκα και μπαινει).Δεν εχω καταλαβει αυτο που λενε με τα πιστοποιητικα οτι πρεπει να ειναι υπογεγραμμενα και κατι τετοια..αν μπορεις να μου το εξηγησεις λιγο..κατα τα αλλα θα δω σ'αυτο που μου ειπες..και κατι αλλο..γινετε καθε φορα που μπαινω στο ιντερνετ να μπαινει μεσω wi-fi? γιατι παντα παει να με βαλει μεσω κοσμοτε..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο φορουμ...

Ειμαι καινουργιος και μολις πηρα ενα vivaz pro μεταχειρισμενο της κοσμοτε..

Εχω whats up καρτα και οταν στελνω μνμ ενω ξεκιναει απο 160 χαρακτηρες με το πρωτο γραμμα στα ελληνικα πεφτει αμεσως στους 60 χαρακτηρες...οσο και αν προσπαθησα να το ρυθμισω δεν εχει καποια τετοια επιλογη..γνωριζει καποιος την λυση? ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελω να κανω ειναι φραγη κ οχι block φραγη κλησεων....μου ζιταει ενα κοδικο τη να βαλω? κ γινετε μονο σε ενα ατομο??
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!για το ιντερνετ το ηξερα οτι ηθελε τον κωδικο αλλα νομιζα δεν εγραφε με αριθμους εκει που μου το ζητουσε γιατι δεν αλλαζε(αλλα οκ το βρηκα και μπαινει).Δεν εχω καταλαβει αυτο που λενε με τα πιστοποιητικα οτι πρεπει να ειναι υπογεγραμμενα και κατι τετοια..αν μπορεις να μου το εξηγησεις λιγο..κατα τα αλλα θα δω σ'αυτο που μου ειπες..και κατι αλλο..γινετε καθε φορα που μπαινω στο ιντερνετ να μπαινει μεσω wi-fi? γιατι παντα παει να με βαλει μεσω κοσμοτε..

 

Για την υπογραφη δε μπορω να σε βοηθησω γιατι δε γνωριζω. Για το αλλο σχετικα με το wifi πας ρυθμισεις->συνδεσιμοτητα->προορισμοι->ιντερνετ και βαλε σαν προτεραιοτητα πρωτη το ασυρματο δικτυο σου. Αν και πιστευω αν το ανοιξεις το ασυρματο του κινητου κ προσπαθησεις επειτα να μπεις ιντερνετ θα σε βαλει μεσω ασυρματου.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Για την υπογραφη δε μπορω να σε βοηθησω γιατι δε γνωριζω. Για το αλλο σχετικα με το wifi πας ρυθμισεις->συνδεσιμοτητα->προορισμοι->ιντερνετ και βαλε σαν προτεραιοτητα πρωτη το ασυρματο δικτυο σου. Αν και πιστευω αν το ανοιξεις το ασυρματο του κινητου κ προσπαθησεις επειτα να μπεις ιντερνετ θα σε βαλει μεσω ασυρματου.

 

υπαρχουν αναλυτικοι οδηγοι για ολα παντως αν ψαξετε λιγο...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω κάτι, γιατί το κινητό δε δέχεται το χαντς φρι του προηγ κινητού μου? Πρέπει να είναι αποκλειστικά της ίδιας εταιρίας τα ακουστικά για να λειτουργήσουν? Δηλαδή αν πάρω κάτι ακουστικά για i pod που βρήκα σε ευκαιρία πάλι δε θα λειτουργήσουν? Αν έχει δοκιμάσει άλλος αλλά ακουστικά κ γνωρίζει ας μου απαντήσει παρακαλώ.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω κάτι, γιατί το κινητό δε δέχεται το χαντς φρι του προηγ κινητού μου? Πρέπει να είναι αποκλειστικά της ίδιας εταιρίας τα ακουστικά για να λειτουργήσουν? Δηλαδή αν πάρω κάτι ακουστικά για i pod που βρήκα σε ευκαιρία πάλι δε θα λειτουργήσουν? Αν έχει δοκιμάσει άλλος αλλά ακουστικά κ γνωρίζει ας μου απαντήσει παρακαλώ.

 

αν παρατιρισεις το βυσμα απο τα ακουστικα θα δεις οτι εχει 2 μαυρες εγκοπες γυρω-γυρω.αν εχει παραπανω η λιγοτερες δεν μας κανει!του iphone που δοκιμασα εγω μια φορα παντως δεν εκανε!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...