Jump to content

Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομιζω απο αυτο το Link το ειχα κατεβασει και μου ειπε πως ειναι μονο για satio.

Ειχε και αλλα παιχνιδια μεσα?

 

Και κατι αλλο...το πληκτρο τερματισμου κλησης εχει μαγκωσει "καπως" και δεν ανταποκρινεται σωστα...ηθελα να ρωτησω π.χ. οταν εχεις ανοιχτη την καμερα και πατωντας το εν λογω πλητρο, βγαινει απο την καμερα? σε μενα δεν το κανει...

 

ναι κλεινει η καμερα στο δικο μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτησω και εγω κατι

1) Υπαρχει καποιο προγραμα για φακο ετσι ωστε να μην χρειαζεται να εχω την καμερα ανοιχτη οταν χρειαζεται να δω κατι στο σκοταδι και

2) Αν υπαρχει καποιο προγραμα ετσι ωστε να γραφω σημειωσεισ και αυτες να εμφανιζωνται στην κεντρικη οθονη αναμονης του κινητου?

Link to comment
Share on other sites

Α...τελεια!

 

Και που το πηγαινω?Vodafone να φανταστω ε?

 

αφου λες οτι εχει μαγκωσει κανε κανενα πειραμα μηπως και φτιαξει...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Eκτος απο το Rally Master Pro η κάρτα ειχε και το SSX3 snowboard παιχνιδακι και το φοντο με τα ψαρια Waterlevel κτλ. Τα ειχε στον φακελο Εγκατεστ αρχεια :-)
Link to comment
Share on other sites

αφου λες οτι εχει μαγκωσει κανε κανενα πειραμα μηπως και φτιαξει...:ninja:

 

Τελικα οσο απιστευτο και αν ειναι...το προβλημα δημιουργηθηκε απο μια μικρη εφαρμογη που εγκατεστησα(stylous nokia 5800 λεγεται) γι αυτο προσεξτε και εσεις!!!!

 

Απλως στην προσπαθεια μου να το φτιαξω πειραξα καπως την παλιο-πλαστιουρα του vivaz και τωρα δεν κλεινει καλα το καπακι:wacko:;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οσο απιστευτο και αν ειναι...το προβλημα δημιουργηθηκε απο μια μικρη εφαρμογη που εγκατεστησα(stylous nokia 5800 λεγεται) γι αυτο προσεξτε και εσεις!!!!

 

δηλαδη πως δημιουργηθηκε? :X

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη πως δημιουργηθηκε? :X

 

το προγραμματακι(καπου 30kb) ετρεχε αυτοματα μετα την πρωτη εγκατασταση, γι αυτο οταν ανοιγοκλεινα το κινητο για λιγα δευτερολεπτα λειτουργουσε το πληκτρο...αλλα μετα οταν ετρεχε η εφαρμογη ηταν σαν να το απενεργοποιουσε...ετσι μετα απο λιγο ψαξιμο το καταλαβα, το απεγξατεστησα και λυθηκε!!!

 

ο,τι να ναι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση σε οσους εχουν το Shell 3.5..

Πηγαινοντας στις γενικες ρυθμισεις και εχοντας ενεργοποιημένο το "Overide Menu" (δεν ξερω πως λεγεται στα ελληνικά) αμα πατήσετε το πληκτρο του μενού ανοίγει το μενού της εκκίνησης (του SPB δηλαδη) ή του Symbian ; Μήπως θελει καμια επανεκκίνηση;

 

Και κάτι αλλο http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=196272

Προσωπικά, δοκίμασα ενα βιντεο αλλα δεν μπορουσα να το δώ..

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Το ΕΜΕΙ της συσκευής μου πώς μπορώ να το δω ? Είχα βρει ένα thread που έλεγε κάποιους συνδυασμούς πλήκτρων που βγάζουν πράγματα που χρειάζονται αλλά τωρα δε βρίσκω τπτ .
Link to comment
Share on other sites

Eκτος απο το Rally Master Pro η κάρτα ειχε και το SSX3 snowboard παιχνιδακι και το φοντο με τα ψαρια Waterlevel κτλ. Τα ειχε στον φακελο Εγκατεστ αρχεια :-)

 

Μηπως σου ειναι ευκολο να ανεβασεις καπου η να μου στειλεις το αρχικο περιεχομενο της καρτας μνημης και ιδιαιτερα νομιζω το φακελλο που λεγεται install(s). ?

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Το ΕΜΕΙ της συσκευής μου πώς μπορώ να το δω ? Είχα βρει ένα thread που έλεγε κάποιους συνδυασμούς πλήκτρων που βγάζουν πράγματα που χρειάζονται αλλά τωρα δε βρίσκω τπτ .

 

Για να βρεις τον κωδικό αυτό αριθμό της συσκευής σου, πληκτρολόγησε: *#06# :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπαθω να κατεβασω δωρεαν εφαρμογες απο το PayNow στο site της Sony ericsson αλλα δεν μπορω.Παταω σε μια εφαρμογη και δεν εχει πουθενα download για να την κατεβασω....τι κανω?
Link to comment
Share on other sites

επειδη σε διαφορα καταστηματα που ρωτησα δεν ειχαν ζελατινες για προστασια οθονης

ξερει κανεις αν αυτες εδω ειναι οκ να τις παραγγειλω?

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=vivaz+screen+protector&_sacat=0&_stpos=&_sop=15&gbr=1&_dmpt=PDA_Accessories&_odkw=vivaz+screen+protector&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι

1) Υπαρχει καποιο προγραμα για φακο ετσι ωστε να μην χρειαζεται να εχω την καμερα ανοιχτη οταν χρειαζεται να δω κατι στο σκοταδι και

2) Αν υπαρχει καποιο προγραμα ετσι ωστε να γραφω σημειωσεισ και αυτες να εμφανιζωνται στην κεντρικη οθονη αναμονης του κινητου?

Εγω χρησιμοποιω το The Flashlight 1.20 των pico brothers. Αν θες πληροφοριες στειλε μου pm.

Οσο για το εαν μπορεις να βλεπεις τις σημειωσεις σου στην οθονη μπροστα : Θα πρεπει να πας Ρυθμισεις - Προσωπικα - Θεματα - Θεμα οθονης αναμονης - και να ορισεις το θεμα "πληρης σελιδα". Μετα μεσω του ημερολογιου μπορεις να γραφεις στην καθε ημερομηνια οτι σημειωσεις θελεις και να εμφανιζονται αυτες στην οθονη.

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το The Flashlight 1.20 των pico brothers. Αν θες πληροφοριες στειλε μου pm.

Οσο για το εαν μπορεις να βλεπεις τις σημειωσεις σου στην οθονη μπροστα : Θα πρεπει να πας Ρυθμισεις - Προσωπικα - Θεματα - Θεμα οθονης αναμονης - και να ορισεις το θεμα "πληρης σελιδα". Μετα μεσω του ημερολογιου μπορεις να γραφεις στην καθε ημερομηνια οτι σημειωσεις θελεις και να εμφανιζονται αυτες στην οθονη.

 

υπαρχει μια πολυ καλη εφαρμογη που λεγεται "memopad" που τρεχει με το adobe flash lite και μπορεις να την εχεις στην κεντρικη οθονη...εχει διαφορα αυτοκολλητακια σε διαφορα χρωματα που μπορεις να γρψεις και με το πενακι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα κι από μένα. Δυο μέρες με το κινητό, και είμαι 90% ευχαριστημένος. Πέρασα και το ndrive όπως έχει αναφερθεί εδώ μέσα, το δούλεψα μια χαρά αλλάαααααααα

 

Είχα ξεχάσει να περάσω την ελληνική ομιλία κι όταν εκ των υστέρων είπα να την περάσω μου βγάζει συνέχεια "damage voice files".

Τι διαγραφή του φακελου και ξανά πέρασμα του σωστού, τι επανεγκατάσταση της εφαρμογής έχω κάνει.......τίποτα. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Ειμαι νεος στο forum αυτο και θελω εαν μπορει καποιος να μου απαντησει σε μερικες ερωτησεις.. Εχω το lg arena μου παρουσιαζε προβληματα και θα το αλλαξω....Ισως παρω παλι το arena αλλα σκεφτομαι σοβαρα να παρω το vivaz..Θελω να ρωτησω εαν αξιζει, εαν ειναι καλυτερο απο το αρενα , εαν εχει κολληματα, προβληματα, εαν εχει ευχαριστο μενου, καθαρη εικονα κτλ....σας ευχαριστω και εαν μπορει καποιος να μου απαντησει
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Ειμαι νεος στο forum αυτο και θελω εαν μπορει καποιος να μου απαντησει σε μερικες ερωτησεις.. Εχω το lg arena μου παρουσιαζε προβληματα και θα το αλλαξω....Ισως παρω παλι το arena αλλα σκεφτομαι σοβαρα να παρω το vivaz..Θελω να ρωτησω εαν αξιζει, εαν ειναι καλυτερο απο το αρενα , εαν εχει κολληματα, προβληματα, εαν εχει ευχαριστο μενου, καθαρη εικονα κτλ....σας ευχαριστω και εαν μπορει καποιος να μου απαντησει

 

Κοιτα μην περιμενεις το ευχαριστο μενου του Arena..Επισης δεν εχει divx/xvid..Γενικά δεν ειναι και το πιο ευχρηστο κινητό..Αυτο που το κανει να ξεχωριζει , και που επαιξε σημαντικο ρολο για μενα στην αγορα του ειναι το ανοιχτο λειτουργικο του..Μπορεις να του περασεις διαφορες εφαρμογές..Καλυτερα να πας να το δεις σε ενα καταστημα που το εχει live demo...Aνοιξε και ενα θεμα στους διαξιφισμους γιατι ειμαστε λιγο off-topic.

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα μην περιμενεις το ευχαριστο μενου του Arena..Επισης δεν εχει divx/xvid..Γενικά δεν ειναι και το πιο ευχρηστο κινητό..Αυτο που το κανει να ξεχωριζει , και που επαιξε σημαντικο ρολο για μενα στην αγορα του ειναι το ανοιχτο λειτουργικο του..Μπορεις να του περασεις διαφορες εφαρμογές..Καλυτερα να πας να το δεις σε ενα καταστημα που το εχει live demo...Aνοιξε και ενα θεμα στους διαξιφισμους γιατι ειμαστε λιγο off-topic.

 

Με περιπου 350-370 ευρω τι θα προτεινες να παρω?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς για πιο λόγο όταν μπαίνω στο menu διμοσίευση στο web που έχει youtube picasa blogger klp klp δεν μου ανοίγει τπτ και μου πετάει μύνημα

"Δεν είναι δυνατή η επεξεργασία μιας yπηρεσίας web άλμπουμ" ?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω παιδευτεί πάρα πολύ και δεν βρίσκω άκρη...ποια έκδοση garmin είναι η κατάληλη για το κινητό????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω παιδευτεί πάρα πολύ και δεν βρίσκω άκρη...ποια έκδοση garmin είναι η κατάληλη για το κινητό????

 

Μπορείς να βάλεις την 5.00.50 αλλά και την 5.00.60 και χάρτες 3σε1 ή 4σε1 κλπ.

Δουλεύει άψογα με το vivaz, οδηγίες εγκατάστασης: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=228594&highlight=garmin

Φιλικά Βασίλης...
Link to comment
Share on other sites

για δειτε λιγο αυτο http://symbianv3.com/how-to-sign-sis-files-in-easy-3-steps/ ειναι για να κανεις εφαρμογες signed πολθ ευκολα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Vivaz/Vivaz Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...