Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αντίστοιχες και πιο χαμηλές τιμές υπάρχει και το http://www.fragrancex.com οπότε γιατί να είναι μούφα τα προιόντα αυτού του site που δίνεις;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε αντίστοιχες και πιο χαμηλές τιμές υπάρχει και το http://www.fragrancex.com οπότε γιατί να είναι μούφα τα προιόντα αυτού του site που δίνεις;

 

εχεις παραγγειλει απο το συγκεκριμενο???

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω πάρει αρκετές φορές.Αργεί πολύ το shipping,στέλνουν μόνο με απλό ταχυδρομείο και πρόσφατα είχα πρόβλημα με 2 αρώματα που δεν έχουν έρθει ακόμα εδώ και 50 μέρες.(το paypal περιμένω να αποφασίσει).Πάντως είναι αυθεντικά τα αρώματα τους

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

αμα μου λες οτι ερχεται με απλο ταχυδρομειο τοτε λογικα δεν πληρωνεις και τελωνειακους δασμους.....Με προβληματισε βεβαια το shipping time που μου λες...Ευχαριστω παντως
Link to comment
Share on other sites

joop !! η κολωνια στο κοκκινο μπουκαλακι και ναι ειναι αντρικη !!! εξαιρετικη !!
LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

http://www.fragrancedirect.co.uk/page/home

 

Το συγκεκριμενο το εχει κανεις υποψιν του??Εχει τρομερες τιμες ή μου φαινεται???Φοβαμαι για τη γνησιοτητα..Αν και επειδη εχει τετοια ποικιλια σε προιοντα,δε νομιζω να ειναι μαιμου...

 

Πήρα δυό κολώνιες από αυτό το κατάστημα την προηγούμενη Πέμπτη και σήμερα πήγα και τις παρέλαβα από το ταχυδρομείο της περιοχής μου.Πραγματικά ταχύτατοι και πιστεύω αυθεντικά αρώματα.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω πάρει αρκετές φορές.Αργεί πολύ το shipping,στέλνουν μόνο με απλό ταχυδρομείο και πρόσφατα είχα πρόβλημα με 2 αρώματα που δεν έχουν έρθει ακόμα εδώ και 50 μέρες.(το paypal περιμένω να αποφασίσει).Πάντως είναι αυθεντικά τα αρώματα τους

 

Δηλαδή δεν έρχονται συστημένα τα πακέτα; απλά τα αφήνουν στην πόρτα σου;

Αν είναι έτσι φοβάμαι μη χαθούν.

Κρίμα γιατί έχει ένα άρωμα που δεν το βρίσκω σε Ευρωπαικό κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο ταχυδρόμος έρχεται και μου αφήνει ειδοποίηση στο σπίτι ότι έχει έρθει ένα απλό δέμα και πάω την επόμενη μέρα από το ταχυδρομείο και το παίρνω.Επίσης ούτε το fragrance direct στέλνει με συστημένο.Λέει ότι στέλνει συστημένο,αλλά αν το ζητήσετε την επόμενη μέρα θα σας ενημερώσουν ότι δεν ισχύει για εκτός Μ.Βρετανίας.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

αντρικη:angel(γαλαζιο κουτι)..δοκιμαστε την και απο τα σχολια που θα ακουσετε θα με θυμηθητε.

γυναικεια:hypnotic

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

χωρις να ειμαι και 100% σιγουρος εχω μια εντυπωση οτι η καινουρια angel που κυκλοφορησε πριν 2-3 χρονια ειναι σε αλλου χρωματος συσκευασια...μπορει να κανω και λαθος..
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα για δεύτερη φορά το fragrance direct, πήρα ένα άρωμα την προηγούμενη Τετάρτη το βράδυ και την Δευτέρα μου ήρθε ειδοποίηση να πάω να την παραλάβω από το ταχυδρομείο.Μετά από πολλές αγορές από το fragrancex που στα καλύτερα του έκανε 20 μέρες μου φαίνεται απίστευτο

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

κάποιος σας παρακαλώ να κάνει μια σύνοψη με τα site? ευχαριστώ πολύ... προτείνετε κάποιο αν θέλετε...
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες δοκιμαστε Hermes.πανω στο διαφανο μπουκαλι γραφετε με κοκκινα γραμματα το ''hermes''.τελειο αρωμα που σιγουρα δε περνα απαρατηρητο.περιπου στα 55ευρο (οχι το μεγαλο)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άποψη για ανδρικό αποσμητικό σε σπρέι? Τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ το Azzaro Chrome, αλλά λέω να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό. Απ'ότι είδα σε σχετικά sites, best seller είναι τα Armani (Code, Mania κ.λπ.). :)

http://img376.imageshack.us/img376/4599/swingers0hb.jpg

"Vegas, baby...Vegas!"

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άποψη για ανδρικό αποσμητικό σε σπρέι? Τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ το Azzaro Chrome, αλλά λέω να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό. Απ'ότι είδα σε σχετικά sites, best seller είναι τα Armani (Code, Mania κ.λπ.). :)

 

Συνήθως προτιμάμε κάτι με ουδέτερο άρωμα, ή το αποσμητικό του αρώματος που χρησιμοποιούμε.

 

Υ.Γ.

Απόψεις υπάρχουν για τα πάντα. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πήρα δυό κολώνιες από αυτό το κατάστημα την προηγούμενη Πέμπτη και σήμερα πήγα και τις παρέλαβα από το ταχυδρομείο της περιοχής μου.Πραγματικά ταχύτατοι και πιστεύω αυθεντικά αρώματα.

 

@τΡΑCKERA,στο register εκει που ζηταει House Name/Flat Number: τι βαζεις?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

πηρα χτες azzaro chrome & polo Ralp Lauren explorer,την πρασινη!πολυ καλη,αλλα θα την προτιμουσα λιγο πιο εντονη..
Link to comment
Share on other sites

Η polo Ralp Lauren explorer είναι πραγματικά μια από τις καλές κολώνιες,απλά κάπως ελαφριά.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

armani code

 

kai για την burberry εχω ακουσει πολυ καλα λογια , δεν την εχω δοκιμασει ομως ακομα. Τι λετε?

 

Κανα on line shop ηια καλες τιμες? ομως να εχει γνησιες και οχι νερο με αρωμα...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

αυτο το μαγαζι ειναι πολυ ακριβο, καλυτερα να παω απο τα hondos που ειναι πιο καλες οι τιμες...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...