Jump to content

Τι προσέχετε σε μια γυναίκα/άντρα;


TrobocopR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα συμφωνησω Smoky_B. Η σκληρη κοιλια σε γυναικες μου αρεσει παρα πολυ. Μερικες φορες και να φαινοντε και κοιλιακοι...
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali ( 6 Μάρ. 2004 , 10:24)

 

Δηλαδη το καλοκαιρι που κυκλοφορουν με τα στρινγκ και τοπλες......ειναι πορνο...........? :confused:

Μην τρελαθουμε κιολας......!

 

Σωστά τα λές, αλλα δεν θέλω άλλο να διαφωνήσω με τον aggelopa, διότι δεν είναι σωστό κατα την γνώμη μου να διαφωνώ με άτομα που έχουν θετική σκέψη στα περισσότερα ζητήματα. Με λίγα λόγια, τον εκτιμώ τόσο που δεν θα διαφωνήσω για.... γυναίκες. :p
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wirelessly posted (SE T610: SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Emena me poronoun ta daxtildia ston antixira kai to aspro-bez bapsimo sta nixia.( Ektos apo ta basika):)

http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stergianos (26 Μάρ. 2004 , 21:15)

 

Wirelessly posted (SE T610: SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Emena me poronoun ta daxtildia ston antixira kai to aspro-bez bapsimo sta nixia.( Ektos apo ta basika):)

 

epeidh fora o daxtylidi ston antixeira(aristero xeri:deikth kai parameso,deksi antixeira kai mikro) 8a sou po ayto pou mou eipe o filos moy proxtes:to daxtylidi sto antixeira einai parekshghsimo.. ;)

prosopika de me noiazei....maresei kai to forao!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SE T610: SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από FREAK_OF_NATURE

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stergianos (26 Μάρ. 2004 , 21:15)

 

Wirelessly posted (SE T610: SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Emena me poronoun ta daxtildia ston antixira kai to aspro-bez bapsimo sta nixia.( Ektos apo ta basika):)

 

epeidh fora o daxtylidi ston antixeira(aristero xeri:deikth kai parameso,deksi antixeira kai mikro) 8a sou po ayto pou mou eipe o filos moy proxtes:to daxtylidi sto antixeira einai parekshghsimo.. ;)

prosopika de me noiazei....maresei kai to forao!

 

Isos. Emena pantos mou aresi na to blepo.

 

http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SE T610: SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από FREAK_OF_NATURE

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stergianos (26 Μάρ. 2004 , 21:15)

 

Wirelessly posted (SE T610: SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Emena me poronoun ta daxtildia ston antixira kai to aspro-bez bapsimo sta nixia.( Ektos apo ta basika):)

 

epeidh fora o daxtylidi ston antixeira(aristero xeri:deikth kai parameso,deksi antixeira kai mikro) 8a sou po ayto pou mou eipe o filos moy proxtes:to daxtylidi sto antixeira einai parekshghsimo.. ;)

prosopika de me noiazei....maresei kai to forao!

 

Isos. Emena pantos mou aresi na to blepo.

 

http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πιστέυω ότι κοιτάζοντας τον άλλο στα μάτια καταλαβαίνεις αμέσως τι άνθρωπος είναι! [όσοι έχουν αυτό το χάρισμα] ;)
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

α ναι κα τα μαλλια. εμενα μου αρεσουν οι μελαχρινες. πατνως μια απο το fame story εκεινη με τα κοκκινα μαλλια πολυ την γουσταρω και πολυ μα παρα πολυ θα την ηθελα! ειναι γαμ***!!! συμφωνειτε??
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazaross (27 Μάρ. 2004 , 00:35)

 

α ναι κα τα μαλλια. εμενα μου αρεσουν οι μελαχρινες. πατνως μια απο το fame story εκεινη με τα κοκκινα μαλλια πολυ την γουσταρω και πολυ μα παρα πολυ θα την ηθελα! ειναι γαμ***!!! συμφωνειτε??

 

 

Μαζί σου! Και εγώ την γουστάρω πολύ! :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα είμαι ειλικρινής...το πρώτο πράγμα που κοιτάω σε μία γυναίκα αναμφισβήτητα και γιατί είναι κάτι που για μένα τουλάχιστον στην ηλικία μου είνισ ημαντικό, είνια τα οπίσθια της :D Είμαι αθεράπευτα λάτρης των γυναικείων γλουτών! Αν δεν μπορώ ωστόσο να το κάνω εκείνη τη στιγμή, το πρώτο πράγμα που προσέχω είναι το στόμα της...
http://www.atlantisfm.gr/Atlantis_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Αμα μιλαμε για γυναικες.. σαν το Λιονταρινακι μου.. τοτε οτι και να κοιταξεις ειναι χαρισματικο.... και πλουσιο....! Αν προκειται παλι για αντρες... τοτε σαφως και κοιταζω ματια, χερια, στομα! και ταυτοχρονα ριχνω στο ψαχνο να δω αν αξιζει μια και το μυαλο του... γιατι αν ειναι ωραιοτατος γκομενος.. πλην ομως μονο γκομενος.. λυπαμαι .. αλλα δεν με σηκωνει με τπτ!

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω φετιχ με τα χερια στο συνολο Βιβη... απλα ειναι θεμα γουστου.. οχι λαθος η σωστου... ας πουμε μ αρεσουν πολυ τα ματια που αποκαλω βρεγμενα... δεν μπορω να εξηγησω γιατι.. απλα με τραβανε πολυ.. και τα χερια μ αρεσει να ειναι καλοδουλεμενα αλλα οχι απεριποιητα.. οσο για το στομα.. οσο πιο εκφραστικο τοσο πιο ωραιο.. βεβαιως.. αν βρεθει αντρας που να εχει αυτα.. συν αλλα.. τοτε λεμε πιασαμε λαχειο.. ΑΛΛΑ πανω απ ολα πρεπει να εχει μυαλο που μετραει και αναποδες στροφες.. δεν μπορω αυτους που δεν στροφαρουν με τπτ και που γενικα ειναι λελεδες στις αντιληψεις και την συμπεριφορα... (η δε ψυχη υποχρεωτικα πρεπει να ειναι καλυτερη απο τη δικια μου... για να βρει το ταιριασμα το ρηθεν.. τα αντιθετα ελκονται χεχεχεεχχε)

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

TA ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΕΤΑ.

ΚΥΡΙΕ ΜΑΚΑΡΙΟΤΑΤΕ! (ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ TROMB BOMB@)

Φιλία είναι μια ψυχή που ζει σε δύο σώματα.

 

Αριστοτέλης.

Link to comment
Share on other sites

επισης και το ματια κοιταω παρα πολυ. το σηθος δεν με ενδιαφερει αλλα να μην ειναι και πολυ μικρο.

 

 

ΠΩ ΠΩ ΠΩ! τωρα η Ιωαννα απο το Fame Story εγινε γαματη! εισαστε να κανουμε ενα fan-site για αυτην? μπορει και να μας διαφημισουν! οποιος ειναι μεσα ας το πει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazaross ( 1 Απρ. 2004 , 15:22)

 

επισης και το ματια κοιταω παρα πολυ. το σηθος δεν με ενδιαφερει αλλα να μην ειναι και πολυ μικρο.

 

 

ΠΩ ΠΩ ΠΩ! τωρα η Ιωαννα απο το Fame Story εγινε γαματη! εισαστε να κανουμε ενα fan-site για αυτην? μπορει και να μας διαφημισουν! οποιος ειναι μεσα ας το πει...

 

 

Ego leo na kanoume ena fun-clab!!

Mesa oloi??? EDIT: ksahasa afto :p

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

lazaross και aggelopas:

Μπορείτε να πείτε ό,τι θέλετε,μέσω pm. Εδώ το θέμα μας είναι άλλο :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...