Jump to content

Κινητά με TV, Wi-Fi και GPS


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα κάποιος που έχει πάρει το F030 και έχει ελληνικά και ελληνικό χάρτη να μου πει από που το πήρε γιατί πριν 2 μήνες είχα πάρει ένα το οποίο δεν είχε ελληνικά και το έστειλα πίσω. Θέλω να το ξαναπάρω γιατί μου άρεσε.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 134
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest SMYRNIOSL
παιδια εγω πηρα το sunno A880 ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE 169 ΕΥΡΩ με περασμενο το igo μεσα και δουλευει αψωγα σαν κινητο και εχει μεχρι και το χωριο μου που εχει 50 κατοικουσ!!
Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα κοιμαμε ορθιος

Μιάς και έκανες λάθος, δεν μας δείνεις τουλάχιστον το link του Ελληνικού site από όπου το πήρες? :)

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση. Έχω το JINCEN JC35 και ψάχνω να βρω τον κωδικό για να μπω στο engineer menu. Έχω δοκιμάσει αρκετούς αλλά δεν δούλεψε κανένας (*#3646633#). Θέλω να βγάλω αν γίνεται τον ήχο του κλειδώματος.
Link to comment
Share on other sites

το wetravel δουλευει στο f035?? ειναι καλυτερο απο το προγραμμα τησ sunavi?? σε ξενο φορουμ ειδα οτι μπαινει στο f035.
Link to comment
Share on other sites

το wetravel δουλευει στο f035?? ειναι καλυτερο απο το προγραμμα τησ sunavi?? σε ξενο φορουμ ειδα οτι μπαινει στο f035.

 

Εγώ που δοκίμασα δεν τα κατάφερα, βασικά το gps είναι κλειδωμένο και δεν παίρνει τίποτα άλλο προς το παρών .

Ελπίζουμε και σε καμιά καλύτερη έκδοση του χάρτη της sunavi γιατί οι φίλοι μας οι κινέζοι τα έχουν κάνη λίγο μπάχαλο.

Link to comment
Share on other sites

εχει κολλησει ποτε το gps σασ με αποτελεσμα να κανει επανεκκινησει το κιν σασ?? εμενα μ εχει συμβει 2 φορεσ και χρειαστηκε να ξαναπερασω το προγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

εχει κολλησει ποτε το gps σασ με αποτελεσμα να κανει επανεκκινησει το κιν σασ?? εμενα μ εχει συμβει 2 φορεσ και χρειαστηκε να ξαναπερασω το προγραμμα.

 

Σε μένα μέχρι στιγμής δεν το έχει κάνει αυτό.

 

Έχω ένα f038 . Σε σχέση με το f035 παντός η μπαταρία κρατεί σαφώς πολύ περισσότερο..

Έμενα που μένω στον βόλο τον αναφέρει ως centric Macedonia kastoria

Σε σας πώς τa εμφανίζει ?

Επίσης δεν μπορείς να βάλεις αριθμό στην οδό και αυτό είναι μειονέκτημα..

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα μέχρι στιγμής δεν το έχει κάνει αυτό.

 

Έχω ένα f038 . Σε σχέση με το f035 παντός η μπαταρία κρατεί σαφώς πολύ περισσότερο..

Έμενα που μένω στον βόλο τον αναφέρει ως centric Macedonia kastoria

Σε σας πώς τa εμφανίζει ?

Επίσης δεν μπορείς να βάλεις αριθμό στην οδό και αυτό είναι μειονέκτημα..

και εμενα θεσσαλονικη δν τα εμφανιζει σωστα σαν περιοχη. αλλα οι οδοι ειναι μια χαρα. θελω να ελπιζς οτι ειναι δοκιμαστικοσ ο χαρτησ. αφοθ μονο 55mb ειναι ενω αλλων χωρων ξεπερνουν τα 500

Link to comment
Share on other sites

και εμενα θεσσαλονικη δν τα εμφανιζει σωστα σαν περιοχη. αλλα οι οδοι ειναι μια χαρα. θελω να ελπιζς οτι ειναι δοκιμαστικοσ ο χαρτησ. αφοθ μονο 55mb ειναι ενω αλλων χωρων ξεπερνουν τα 500
:

Σήμερα το gps του κινητό κόλλησε όταν έκανε υπολογισμό διαδρομής.

Αν και το ανοιγόκλεισα έγραφε συνέχεα open map failes¨.

Τελικά έκανα επαναφορά στης εργοστασιακές ρυθμίσεις και όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

πωσ σασ φένετε αυτο το τηλ.?http://www.hotsaleoutlet.com/g15-android-system-quad-band-dual-card-trackball-tv-java-wifi-cell-phone-white-2gb-tf-card_p2116.html
Link to comment
Share on other sites

πωσ σασ φένετε αυτο το τηλ.?http://www.hotsaleoutlet.com/g15-android-system-quad-band-dual-card-trackball-tv-java-wifi-cell-phone-white-2gb-tf-card_p2116.html

Λίγο πολύ όλα ιδία είναι. Πρόσεχε να έχει ελληνικό μενού ρώτησε τους να το επιβεβαιώσουν 100%.

Από εδώ θα το βρεις πολύ φτηνότερο.

http://cgi.ebay.co.uk/Wifi-GPS-TV-Java-Unlocked-Touch-Screen-PDA-Cell-Phone-/180497628800?cmd=ViewItem&pt=UK_MobilePhones_MobilePhones&hash=item2a067f3e80

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολουs εγω εχω το nokia i86 mtk6235 κινεζικο εγκατεστησα τουs χαρτεs αλλα δεν μπερω να ρυθμισω την πολη- λαρισα- ok ευχαριστω !!!

 

Άνοιξε το gps κάνε μια βόλτα και δες τι γραφεί στης οθόνη κάτω κάτω, σίγουρα είναι με άλλο όνομα. Εγώ μένω βόλο και γράφει δυτική Μακεδονία καστόρια αλλά έχει όλους τους δρόμους κανονικά :lol:

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολουs εγω εχω το nokia i86 mtk6235 κινεζικο εγκατεστησα τουs χαρτεs αλλα δεν μπερω να ρυθμισω την πολη- λαρισα- ok ευχαριστω !!!
δωσε μας ενα λινκ με το κινητο σου . εχει σιγουρα gps?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γεια σε ολουs εγω εχω το nokia i86 mtk6235 κινεζικο εγκατεστησα τουs χαρτεs αλλα δεν μπερω να ρυθμισω την πολη- λαρισα- ok ευχαριστω !!!

 

Ποιους χάρτες;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το gps κάνε μια βόλτα και δες τι γραφεί στης οθόνη κάτω κάτω, σίγουρα είναι με άλλο όνομα. Εγώ μένω βόλο και γράφει δυτική Μακεδονία καστόρια αλλά έχει όλους τους δρόμους κανονικά :lol:

 

Nαι φιλε και μενα αυτο γραφει το ψαχνω-:)

 

Ποιους χάρτες;

 

εδωhttp://rapidshare.com/files/371618879/sunavi_greek_map.rar

 

δωσε μας ενα λινκ με το κινητο σου . εχει σιγουρα gps?

εχει gps και μαλιστα με αλλεs 15 χωρεs εγω εβαλα τον ελληνικο χαρτη-αλλα δυσκολευομαι στον εντοπισμο θεσηs :(

 

ενταξει τα καταφερα!!:D

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

επειδη υπαρχει ενα προβλημα με τους χαρτες ανεβασα ετοιμο το προγραμα μαζι με τον χαρτη της ελλαδας. διαγραφετε τον παλιο φακελο απο την καρτα μνημης και βαζετε αυτον

http://rapidshare.com/files/382174692/SunaviMapData_greek_only.rar

(ειμαστε ακομα στις δοκιμες τουλαχιστον να μπορουμε να τον σεταρουμε καλυτερα, οποτε δοκιμαστε αυτο και πειτε αν δουλευει)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πωσ ενεργοποιειτε το gps στο samsung omnia gt-i8000??????ξερει κανεις να μου πει παρακαλω?????

 

Καλώς ήρθες.

 

Γράφεις σε εντελώς λάθος μέρος.

 

Διάβασε εδώ όπου έχει απαντηθεί... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=245636

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη υπαρχει ενα προβλημα με τους χαρτες ανεβασα ετοιμο το προγραμα μαζι με τον χαρτη της ελλαδας. διαγραφετε τον παλιο φακελο απο την καρτα μνημης και βαζετε αυτον

http://rapidshare.com/files/382174692/SunaviMapData_greek_only.rar

(ειμαστε ακομα στις δοκιμες τουλαχιστον να μπορουμε να τον σεταρουμε καλυτερα, οποτε δοκιμαστε αυτο και πειτε αν δουλευει)

 

το δοκιμασα ολα καλα ... αλλα μια φορα μου εκλεισε το κινητο( κινεζικο nokia n86 η' μαλλον i86 οπωs γραφει) την ωρα που εκανα ρυθμιση του gps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...