Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος diagomas ( 5 Ιαν. 2005 , 09:21)

 

Φίλε μου haris_led to μόνο που γράφει το .nfo αρχείο είναι τα παρακάτω:

 

1) unzip, unrar

2) transfer file to phone

3) install it

4) enjoy

5) if u 4'ed, buy it!

 

 

Βάλε όποιον κωδικό θέλεις για register και πρέπει να δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 5 Ιαν. 2005 , 09:55)

 

Βάλε όποιον κωδικό θέλεις για register και πρέπει να δουλέψει.

 

 

Πως μπορω να δω την καρτα στα XP??? μου ζητα να την κανει format...ενω σε pc με 98SE την βλεπει μια χαρα??

εχω reader PQI.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH ( 5 Ιαν. 2005 , 09:50)

 

Βρε παιδιά τι γίνεται με το πορτ του 7610 για τα Handsfree? Είναι το δεύτερο που αγοράζω (HS-5) και δεν είναι καθόλου σταθερό με αποτέλεσμα όποτε βάζω το τηλέφωνο στην τσέπη μου να αποσυνδέεται... Όλοι το ίδιο πρόβλημα έχετε? Είναι κανείς που να έχει μείνει ευχαριστημένος με το Handsfree του στο 7610?

 

 

Εγώ με το Bluetrek g2 το οποίο είναι σταθερότατο, φθηνό, μουράτο,ελαφρύ και έρχεται με θήκη για τη ζώνη και φορτιστή αυτοκινήτου. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss ( 5 Ιαν. 2005 , 15:37)

 

re paidia giati ta episima thread de stekontai panw panw sto forum??? opws na nai einai...

 

 

Διαβασε λιγο ΑΥΤΟ και θα καταλαβεις. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dolfinpg ( 5 Ιαν. 2005 , 09:26)

 

Εγώ με το Bluetrek g2 το οποίο είναι σταθερότατο, φθηνό, μουράτο,ελαφρύ και έρχεται με θήκη για τη ζώνη και φορτιστή αυτοκινήτου. :happy:

 

 

Ποιος? Που? Πότε? :D

 

Δώσε details please..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτησουλα γιατι ειμαι νεος στα Nokia Symbians...(ειχα Ρ800).

 

Ποιανου κινητου τα προγραμματα (του 7650 ή του 3650....του 6600 νομιζω ειναι) ειναι συμβατα με του 7610??

Γιατι το my Files του φορουμ φτιαχτηκε φαινεται πριν το 7610 κ δεν το γραφει στις συμβατοτητες!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JAs0nX ( 5 Ιαν. 2005 , 21:25)

 

παιδια μια ερωτησουλα γιατι ειμαι νεος στα Nokia Symbians...(ειχα Ρ800).

 

Ποιανου κινητου τα προγραμματα (του 7650 ή του 3650....του 6600 νομιζω ειναι) ειναι συμβατα με του 7610??

Γιατι το my Files του φορουμ φτιαχτηκε φαινεται πριν το 7610 κ δεν το γραφει στις συμβατοτητες!

 

 

Κυριως του 6600 αλλα αυτο δεν παει να πει πως τα πιο παλια προγραμματα δεν τρεχουν στο 7610.

Μην ανυσηχεις δενθα συναντησεις σχεδον κανενα προβλημα συμβατοτητας αφου πλεον ολα τα προγραμματα που κυκλοφορουν τρεχουν μια χαρα στο 7610. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss ( 5 Ιαν. 2005 , 20:39)

 

paidia ta mp3 exei shmasia se posa kbits/s tha ta baleis sto kinito??? 128kbits/s einai to sunithismeno gia mp3 alla afou h poiothta den einai gia toso poso na ta bazoume na pianoun k ligotero xwro??? :)

 

 

Oχι δεν εχει σημασια αφου μονοφωνικα ακουγονται ,οποτε αφου δεν εχεις ποιοτητα αφιερωσε τον χωρο σε ποσοτητα ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Mia kai anaferate to plaisio, opote prospatho na vro ena proion sto plaisio.gr(giati exei kai xamiles times to atimo :) ) mperdeuomai! Mporei kapoios na mou dosei ena link gia ton katalogo me tis kartes mnimis?
The best preparation for tomorrow... is doing your best today!
Link to comment
Share on other sites

Εκείνοι που γνωρίζουν, δεν μιλάνε πολύ.

Εκείνοι που μιλάνε πολύ, δεν γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

HELP! mou estilan ena void sms ( apla kanei thorivo oti sou irthe minima, xoris na exeis tipota) gia plaka :mad: kai apo tote exw to @ stin panw de3ia gonia tis othonis....MONIMA. pos tha to vgalo? den iparxei kanena sms or e-mail gia na svisw...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos ( 6 Ιαν. 2005 , 18:35)

 

HELP! mou estilan ena void sms ( apla kanei thorivo oti sou irthe minima, xoris na exeis tipota) gia plaka :mad: kai apo tote exw to @ stin panw de3ia gonia tis othonis....MONIMA. pos tha to vgalo? den iparxei kanena sms or e-mail gia na svisw...

 

 

 

Αλλαξε την ρυθμιση να σωζονται τα μυνηματα στην καρτα αντι στο τηλεφωνο, ή κανε το αντιστροφο εαν το εχεις επιλεξει ηδη,και δες αν αλλαζει κατι .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πολυ περιπλοκι αυτη η εγατασταση της γραματοσειρας !!

οποιος θελει να την αλλαξει

-->http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=54648

Link to comment
Share on other sites

kati paromoiw me to parapanw mou mhnhma tha ithela na ginei k me tis efarmoges..epsa3a sto forum..mou edwse o nervous mia lista me efarmoges k oi mises gia emena htan sxedon <<axristes>>..me thn ennoia oti den tis xreiazomoun..world mate aspoume..tha ithela kapoios oi kapoioi apo esas na mou kanete th xarh na mou stilete enan ton fakelo sas ston opoio exete tis efarmoges pou eseis theorite xrisimes...to mail den exei problima apo xwro..1giga xwraei..opote steilte mou osa thelete !!

 

eyxaristw..

 

kostakiss@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakiss ( 7 Ιαν. 2005 , 12:18)

 

kati paromoiw me to parapanw mou mhnhma tha ithela na ginei k me tis efarmoges..epsa3a sto forum..mou edwse o nervous mia lista me efarmoges k oi mises gia emena htan sxedon <<axristes>>..me thn ennoia oti den tis xreiazomoun..world mate aspoume..tha ithela kapoios oi kapoioi apo esas na mou kanete th xarh na mou stilete enan ton fakelo sas ston opoio exete tis efarmoges pou eseis theorite xrisimes...to mail den exei problima apo xwro..1giga xwraei..opote steilte mou osa thelete !!

 

eyxaristw..

 

kostakiss@gmail.com

 

File an einai etsi opws ta les, poso mallon axristes tha einai -gia sena- autes pou exei valei o kathenas mas ksexwrista.

Sorry pou se ksenerwnw, alla de nomizw oti einai lysh to na steiloume kamia 100ara apps sto mail sou. Giauto iparxei kai to irc, gia na psaxnoume o,ti mas aresei kai gia na to katevazoume

 

EDIT: kai episis gia efarmoges kalitera oxi se auto to thread

Efarmoges symbian 7.0

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια σκέφτομαι να πάρω το 7610 αλλα ειδα ότι δεν έχει υπέρυθρες και ξενέρωσα αν και έχω bluetooth .

Η εμπειρια μου όμως από άλλα κινητλα μου έχει δείξει ότι δεν μπορώ να στείλω μεγάλα αρχεία (βιντεο,παιχνιδια) με τα προγράμματα που υποστηριζουν το bluetooth .

Θα ήθελα λοιπόν να μου πείτε αν γίνετε να στείλω μεγάλα αρχεία μέσω USB η αν τα προγράμματα του 7610 για bluetooth επιτρέπουν την αποστολή μεγάλων αρχείων.

Ελπίζω να μην σας κούρασα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coletsos ( 8 Ιαν. 2005 , 05:47)

 

Γεια σας παιδια σκέφτομαι να πάρω το 7610 αλλα ειδα ότι δεν έχει υπέρυθρες και ξενέρωσα αν και έχω bluetooth .

Η εμπειρια μου όμως από άλλα κινητλα μου έχει δείξει ότι δεν μπορώ να στείλω μεγάλα αρχεία (βιντεο,παιχνιδια) με τα προγράμματα που υποστηριζουν το bluetooth .

Θα ήθελα λοιπόν να μου πείτε αν γίνετε να στείλω μεγάλα αρχεία μέσω USB η αν τα προγράμματα του 7610 για bluetooth επιτρέπουν την αποστολή μεγάλων αρχείων.

Ελπίζω να μην σας κούρασα

 

 

Φίλε μου δε θα έχεις κανένα πρόβλημα, είτε με το καλώδιο έιτε με το bluetooth στην αποστολή μεγάλων αρχείων.

Δεν ξέρω τι δυσκολίες είχες αντιμετωπίσει με άλλα κινητά, αλλά προσωπικά στο δικό μου 7610 έχω περάσει videoclips των 3 και 4 ΜΒ απροβλημάτιστα.

Πάρτο λοιπόν αν ήταν μόνο αυτό που σε απασχολεί. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το κάνω format το κινητό(όχι την κάρτα) θα σβηστεί και από το μητρώο η διάρκεια κλήσης κληθέντων αριθμών,ληφθήσεων,όλων των κλήσεων?Ποιά η διαφορά του format αν το κάνω απο το να κάνω πλήρη επαναφορά εργοστασιακών ρυθμήσεων?Θα χρειαστεί να βάλω και τις ρυθμήσεις mms τλ. παλι με το format?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...