Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 (15 Νοέ. 2004 , 15:38)

 

pros nervous:sigoura mia mauri prosopsi gia to 7610 kanei mono 10e???san liga mou fainontai.makari na kanei toso giati mou exei gratsounistei i dikia mou kai ithela na balw kainourgia mauri pali. :!:

 

 

Ναι τοσο εχει φιλε laios23 ,εχω παρει μια μαυρη απο nokia shop.

Οι ασπρες/μαυρες θεωρουνται ανταλλακτικα γι αυτο εχουν τοσο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 (15 Νοέ. 2004 , 15:38)

min nomizeis bebaia oti exei tromaxtiki diafora apo to 7610.

ειναι αρκετες οι διαφορες:symbian 8!!!!! καλυτερη καμερα,3g,stereo mp3 και δεν συμαζευεται :p

Link to comment
Share on other sites

:wacko: καλησπερα παιδια,δουλευει κανεις τον οπερα?μπορει να μου πει καποιος τι ρυθμισεις θελει για να φαινονται οι εικονες και τι για μην πεφτουν τα γραμματα το ενα πανω στον αλλο? τελικα αξιζει ο οπερα η μας δουλευουν? υπαρχει κανεις που να εχει καλη γνωση του οπερα? αν υπαρχουν ρυθμισεις μπορει καποιος να μου τις στειλει με PM η με email στο pasport@otenet.gr??

ευχαριστω πολυ απανταχου κινητομανεις!!! :worry:

PASPORT!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PASPORT (15 Νοέ. 2004 , 20:29)

 

:wacko: καλησπερα παιδια,δουλευει κανεις τον οπερα?μπορει να μου πει καποιος τι ρυθμισεις θελει για να φαινονται οι εικονες και τι για μην πεφτουν τα γραμματα το ενα πανω στον αλλο? τελικα αξιζει ο οπερα η μας δουλευουν? υπαρχει κανεις που να εχει καλη γνωση του οπερα? αν υπαρχουν ρυθμισεις μπορει καποιος να μου τις στειλει με PM η με email στο pasport@otenet.gr??

ευχαριστω πολυ απανταχου κινητομανεις!!! :worry:

 

 

Θα πας settings->display->show images :ALL

Για τα γραμματα δεν βρισκω καποιο setting.

Eχω την αποψη παντως πως ο Netfront ειναι καλυτερος

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Smoky_B (15 Νοέ. 2004 , 22:35)

 

shmera eida sto expansys ena 7610 asian version kai ekane 100 euro parapano!

ti diafora exei ?

 

 

GSM 850/1800/1900 αντι GSM 900/1800/1900 ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaD (16 Νοέ. 2004 , 00:21)

 

exo ena game pou ine olokliro folder kai ine java pos ton vazo mesa ?

 

 

Το μετονομαζεις σε *.jar και το εγκαθιστας κανονικα οπως και τα *.sis. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ena mikro mystiko na sas pw , gia autous pou pernane mp3 sto kinhto .

Epeidh etsi kai alliws to thlefwno paizei mopnofwnika , mporeite me kapoio programa na kanete ta stereofonika mp3 - monofonika ! ta monofonika mp3 exoun th mish xwritikothta...etsi apla dld mporeite na diplasietei thn xwritikothta se mousikh :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dejan (16 Νοέ. 2004 , 00:31)

 

Ena mikro mystiko na sas pw , gia autous pou pernane mp3 sto kinhto .

Epeidh etsi kai alliws to thlefwno paizei mopnofwnika , mporeite me kapoio programa na kanete ta stereofonika mp3 - monofonika ! ta monofonika mp3 exoun th mish xwritikothta...etsi apla dld mporeite na diplasietei thn xwritikothta se mousikh :p

 

nase kala ! kana programataki exeis gia na ta kanoume monofonika?

:ninja:

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dejan (16 Νοέ. 2004 , 00:31)

 

Ena mikro mystiko na sas pw , gia autous pou pernane mp3 sto kinhto .

Epeidh etsi kai alliws to thlefwno paizei mopnofwnika , mporeite me kapoio programa na kanete ta stereofonika mp3 - monofonika ! ta monofonika mp3 exoun th mish xwritikothta...etsi apla dld mporeite na diplasietei thn xwritikothta se mousikh :p

 

kalo!!!!!!!!!
ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΕΤΙΧΥΜΕΝΟ ΑΝΤΡΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΕΞΥΠΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ..........
Link to comment
Share on other sites

Ksexasa na sas po.tin proti fora pou sndesa to kinito mou me to pc meso tou kalodiou doulepse kanonika meta apo restart to ksanasindeo akougete o ixos alla tpt mesa sto nokia suite manager tpt.patao anazitisi siskeuis kai mou leei na ksanakano to nokia suite install ksana to kano kai tzifos.ti mporei na fteei ?

------------------------------------------

 

Simple the best

 

 

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανένας προγράμματα για MAC για SERIES 60 τηλέφωνα?

Δεν μπορώ να βρώ τίποτα και μου φαίνεται θα πουλήσω το MAC να πάρω PC....

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα πρόγραμμα που να μπορώ να κόψω κομμάτια από αρχεία βίντεο (mpeg, avi, vob)?

Μετατρέπω τα παραπάνω αρχεία σε 3gp αλλά δεν μπορώ να κόψω και να ράψω.

Αν ξέρει κανένας ας απαντήσει...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το 7610 θα θελα να ξέρω αν μπορεί να μπεί η MMC κάρτα μου απο το 3650 ή μήπως όχι επειδή το 7610 παίρνει την πιό μικρή?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valerios (16 Νοέ. 2004 , 23:01)

 

Παιδια επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το 7610 θα θελα να ξέρω αν μπορεί να μπεί η MMC κάρτα μου απο το 3650 ή μήπως όχι επειδή το 7610 παίρνει την πιό μικρή?

 

 

οχι φιλε valerios , το 7610 παιρνει rs-mmc (μπαινει η mmc αλλα δεν κλεινει το καλυμα ,οποτε τι να το κανεις)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα 7610...Έψαχνα μέσα στο forum και έπεσα πάνω σε ένα prgm, το DVD to NOKIA...Παίδες το πρόγραμμα το κατέβασα και είναι trial.Παίζει μόνο τα πρώτα 5 λεπτά από την ταινία. Μακράν πολύ μπροστά από το real player και ο ήχος είναι άψογος σε σχέση με το 3gp αρχείο. Μετατρέπει το .vob σε .avi και παίζει γαμάτα...Το smartmovie δεν το έχω δοκιμάσει αλλά και πάλι σε σχέση με το real player είναι κλάσεις ανώτερο........Το μόνο μειονέκτημα είναι οτι το .avi είναι διπλάσιο σε μέγεθος από το .3gp.

Αν ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε κάποιο serial ή ****** ας μας το πεί...(ασυμβίβαστε κάνε πάλι τα μαγικά σου και βοήθησέ μας....;):D)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Σας έπριξα σήμερα αλλά είναι το τελευταίο που ρωτάω...(θα πέσω για ύπνο σε λιγό...;)).Που θα βρώ το smartmovie *****ed?

Tα λέμε άυριο...

 

GOD BLESS NOKIA....

Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα τελικά το6670.Ίδιες λειτουργίες με το 7610, ίδια κάμερα. ίδια οθόνη.Η μόνη διαφορά που παρατήρησα είναι ότι τα mp3 ή aac ου βάζουμε ως ήχο κλήσης ακούγονται δυνατά από την αρχή, όχι όπως στο 7610 που στην αρχή ακούγονταν σιγά.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθε και το φλας.Το πηρα χθες απο το πλαισιο,αν δεν κανω λαθος 45 ευρωπαικα.Σαν φλας για φωτογραφια απαιχτο.Σε κλειστους χωρους που το δοκιμασα φωτιζει πολυ παραπανω απο τα 3 μετρα που λεει η νοκια.Και οταν λεμε φωτιζει,σαν να ητανε μερα με το φως του ηλιου.Τοσο δυνατο που απο πολυ κοντα σε φωτογραφια προσωπου αυτο σχεδον δεν φαινεται απο την λαμψη.Το αντιθετο συμβαινει με το led για βιντεο.Απογοητευση.Ειδικα σε πολυ σκοταδι.Εδω υπαρχει και ενα bug.Τραβωντας βιντεο με ενεργοποιηση λειτουργιας νυχτας και σταματωντας την ληψη το led δεν σβηνει.Πρεπει να βγει απο την συσκευη.Παντως αξιζει τα λεφτα του.Οχι τιποτα αλλο αλλα τοσα ωραια μωρα σε νυχτερινα μαγαζια μεχρι τωρα πηγαιναν χαμενα.Δυστυχως αυτη την στιγμη δεν μπορω να δειξω καποια φωτογραφια. :up:
Link to comment
Share on other sites

Πείτε κάποιος που μπορώ να βρώ το smart movie *****αρισμένο, εκτός από το irc...Ψάχνω από το πρωί και δεν μπορώ να βρώ τίποτα...HELP MEEE......
Don't let good interfere with great
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekotsos (17 Νοέ. 2004 , 13:27)

 

Πείτε κάποιος που μπορώ να βρώ το smart movie *****αρισμένο, εκτός από το irc...Ψάχνω από το πρωί και δεν μπορώ να βρώ τίποτα...HELP MEEE......

 

Είναι 1157Kb δώσε e-mail να προσπαθήσω να στο στείλω.Τ ο 2.43 έχω.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...