Jump to content

Super προσφορά cosmote!


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον ειναι απαραδεκτοι....

πηγα στο Golden Hall στον Γερμανο και μου ειπαν οτι εξαντληθηκε. Και δεν μου ανεφεραν οτι μπορω να περιμενω νεα παρτιδα. Απλα οτι υπαρχει μονο το ps3

Οπου αλλου ρωτησα μου ειπαν μεν οτι εξαντληθηκε αλλα θα ξαναφερουν καινουρια παρτιδα.

Απο οτι καταλαβα μπορεις ειδικα εφοσον θελεις να κανεις φορητοτητα να κανεις την αιτηση και στο μεταξυ μεχρι να σου εγκριθει να εχει ερθει και το vaio και να το παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το πρωί αίτηση φορητότητας για να πάρω και το vaio , μου είπαν όλα οκ και σε δύο ώρες με πήραν τηλέφωνο να μου πουν ότι έχει εξαντληθεί και δεν ξέρουν πότε και αν θα ξαναφέρουν....
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη τη περιπτωση ακυρωνεται η αιτηση φορητοτητας?

Δε μπορω να καταλαβω τι σοι προσφορα ειναι αυτη που ενω ληγει στις 31/12, σε 2 μερες εξαντλειται.

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνικά την ακύρωσα. Μου είπαν ότι δεν θα προχωρήσει.

 

Μου κάνει εντύπωση όμως ότι τέλειωσαν τόσο γρήγορα τα vaio. Στο φυλλλάδιο του δεκεμβρίου , τα προσφέρουν με 99 E, στο internet on the go....

Link to comment
Share on other sites

Λίγο περίεργο μου φαίνεται αυτό. Μέσα σε 2 ώρες έχουν εξαντληθεί όλα τα Vaio του καταστήματος; Πάντως, αν το σκεφτούμε αλλιώς, γιατί κάποιος να δώσει δωρεάν το Vaio, από τη στιγμή που μπορεί να κάνει νέα σύνδεση στο Cosmote Internet On the Go και να πάρει 99 ευρώ;
Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω την οδύσεια από χτες για την αναζήτηση του VAIO.

 

Πρωί: Αίτηση στο κατάστημα στο μοναστηράκι. Όλα ΟΚ, αλλά μετά από 2 ώρες με παίρνουν τηλ. ότι έχε εξαντληθεί ...Ακύρωση της αίτησης.

 

Απόγευμα: Γυρνώντας από τη δουλεία πέρασα από τα καταστήματα Ψυχικού, Αμαρουσίου αλλά μου είπαν ότι εξαντλήθηκε....

 

Κατάστημα Μελισσίων: Μου είπαν ότι υπάρχει. Ρωτάω σίγουρα γιατί αλλού μου είπαν ότι δεν υπάρχει. Ναι, μου λένε υπάρχει.΄Σήμερα παραλάβαμε και 2!!!! ΟΚ, λέω και ξανά αίτηση. Το τηλέφωνο και το VAIO θα τα παραλάβω λίγες ημέρες πριν γίνει η φορητότητα. Επειδή έχω αμφιβολίες όμως, αρχές της εβδομάδας θα ξαναπεράσω να δω τι γίνεται

Link to comment
Share on other sites

προφανως θα ειχαν διαθεσιμο κομματι... αρα δε θα στο κρατησαν απο τη στιγμη που εκανες την αιτηση? Στο διευκρινησαν αυτο?
Link to comment
Share on other sites

προφανως θα ειχαν διαθεσιμο κομματι... αρα δε θα στο κρατησαν απο τη στιγμη που εκανες την αιτηση? Στο διευκρινησαν αυτο?

 

Μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα...Επειδή ε'ιχα βαρεθεί το τρέξιμο δεν επέμεινα. Ίσως έκανα λάθος. Θα ξαναπεράσω σε 2-3 ημέρες να δω τι γίνεται γιατί η Γλυφάδα πέφτει μακριά...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κανω νέα σύνδεση επειδή έχω σύνδεση internet on the go?? Συγκεκριμένα για το VAIO ενδιαφέρομαι:)
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κανω νέα σύνδεση επειδή έχω σύνδεση internet on the go?? Συγκεκριμένα για το VAIO ενδιαφέρομαι:)

 

 

 

Νεα συνδεση μπορεις να κανεις οποτε θες αλλα αν εχεις ηδη συνδεση on the go και δεν εχεις κλεισει 12μηνη ή 21μηνη δεσμευση και θες να κανεις ακυρωση θα χρειαστει να πληρωσεις ποσο απομειωσης.....:)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα αιτηση κι εγω για φορητοτητα..... μου ειπαν οκ οτι εχουν. Ελπιζω να μη μου το ακυρωσουν αργοτερα.
Link to comment
Share on other sites

Νεα συνδεση μπορεις να κανεις οποτε θες αλλα αν εχεις ηδη συνδεση on the go και δεν εχεις κλεισει 12μηνη ή 21μηνη δεσμευση και θες να κανεις ακυρωση θα χρειαστει να πληρωσεις ποσο απομειωσης.....:)

 

Είναι υποχρεωτικό να πληρώσω πόσο αποζημίωσης για να κάνω νέα σύνδεση; Και πες ότι πληρώνω, πόσα είναι περίπου;

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρο δηλαδή ότι μετά τους 6 μήνες μπορούμε να πάμε σε όποιο πρόγραμμα θέλουμε; ακόμα και σ΄αυτό με το μηδενικό πάγιο;

ξέρει κανένας τι γίνεται με την αρχική επιδότηση σ αυτή την περίπτωση;

Link to comment
Share on other sites

Χα! Ο Γερμανος να χαιρεται την εξυπηρετηση του.

Παιρνω χτες τηλεφ. το καταστημα της Νεας Ερυθραιας, με διαβεβαιωνουν οτι εχουν διαθεσιμα VAIO. Πηγαινω απο εκει, κανω αιτηση για φορητοτητα οπου με ξαναδιαβεβαιωνουν οτι εχουν VAIO.

Και σημερα με παιρνουν τηλεφωνο για να μου πουν οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα VAIO.

 

Αντε να βγαλεις ακρη μαζι τους.

Link to comment
Share on other sites

Χα! Ο Γερμανος να χαιρεται την εξυπηρετηση του.

Παιρνω χτες τηλεφ. το καταστημα της Νεας Ερυθραιας, με διαβεβαιωνουν οτι εχουν διαθεσιμα VAIO. Πηγαινω απο εκει, κανω αιτηση για φορητοτητα οπου με ξαναδιαβεβαιωνουν οτι εχουν VAIO.

Και σημερα με παιρνουν τηλεφωνο για να μου πουν οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα VAIO.

 

Αντε να βγαλεις ακρη μαζι τους.

διαθεσιμοτητα καταστηματος η αποθηκης ειδανε?

 

οσοι δεν προλαβατε μη ριχνετε κακιες δεν σας βαλαμε και το μαχαιρι στο λαιμο.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στις 10/12/2009 πήγα στην Cosmote Καλλιθέας, μου επιβεβαίωσαν την προσφορά, αλλά δεν είχαν διαθέσιμο το SE Yari.

Σημείωσαν το τηλέφωνο μου για να με ειδοποιήσουν αλλά τίποτα.

Στις 17/12/2009 ξαναπήγα, με επιβεβαίωσαν ότι έχουν κρατήσει ένα PS3 για μένα, αλλά παρόλο που το Yari μέσω internet είναι διαθέσιμο δεν έχει (??) πάει στο κατάστημα.

Τι να κάνω ?

Να γυρίσω όλα τα καταστήματα Cosmote ?

 

(Έχω τάξει το PS3 και δέχομαι πιέσεις :O)

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...