Jump to content

Πρόβλημα με το flash player;


Aachen
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το flash player.Στο FB παίζω κάποια παιχνίδια και ενώ μου παίζουν όλα τα οποία είναι σε flash player,ένα παιχνίδι και συγκεκριμένα το fish life αν το ξέρει κάποιος μόλις το πατάω για να μπω όταν φτάνει στο 100% μου βγάζει ένα πλαίσιο που μου ζητάει να κλείσω το πρόγραμμα,πιο κάτω που κοιτάζω κάποιες πληροφορίες για αυτό το πρόβλημα ανάμεσα σε άλλα μου βγάζει αυτό:Όνομα ελαττωματικής λειτουργικής μονάδας: NPSWF32.dll.Μήπως ξέρετε τι συμβαίνει ρε παιδιά γιατί έχω αγανακτήσει με αυτό το πράγμα... :(
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αναβάθμιση στο Flash player από το site της Adobe. Αν συνεχίζει να σου το κάνει δοκίμασε άλλον browser. Και επίσης δες μήπως σκαλώνει κανένα antivirus.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αναβάθμιση στο Flash player από το site της Adobe. Αν συνεχίζει να σου το κάνει δοκίμασε άλλον browser. Και επίσης δες μήπως σκαλώνει κανένα antivirus.

 

Τίποτα φίλε μου,τα έχω κάνει όλα αυτά που λες και τίποτα... :(

Link to comment
Share on other sites

γενικα υπαρχει προβλημα με τον flash player και τα παιχνιδια στο fb. τρωει πολλα κολληματα και οι browsers καταναλωνουν υπερβολικη μνημη ραμ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τις τελευταίες ημέρες όποτε πάω να παίξω ένα παιχνίδι (όχι στο Fb) μου βγάζει το εξής σφάλμα ( ; ):

«Το bfgfile.com ζητάει την άδεια για να αποθηκεύσει πληροφορίες στον υπολογιστή σας». Γιατί μου το «βγάζει» αυτό; Το συγκεκριμένο σφάλμα ( ; ) μου βγάζει σ'όλα τα παιχνίδια στο Games.gr και σε μερικές άλλες ιστοσελίδες. :confused:

 

Screenshot:

http://i46.tinypic.com/5obhs.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...