Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Desire (HTC Bravo)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαλαρώστε..παραγγείλετε το τηλ άνετα!

φάτε αύριο τον οβελία και από βδομάδα θα είναι ξεκλείδωτο :lol:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαλαρώστε..παραγγείλετε το τηλ άνετα!

φάτε αύριο τον οβελία και από βδομάδα θα είναι ξεκλείδωτο :lol:

 

μπα...

μετα απο 2 βδομαδες

παει διακοπες στις αλπεις τωρα το χρυσο μου....

ο λογος να παρω το desire ειναι γιατι εχω βρει να το παρω αρκετα φθηνα απο αγγλια

αλλιως ναι συμφωνω οτι δεν υπαρχει λογος

ισα ισα που το nexus θα βλεπει παντα πρωτο (απολα)τις αναβαθμισεις

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά δεν είναι και ο σοβαρότερος λόγος ;) Το κινητό όπως θα δείτε σε πολλά reviews πετάει και δεν χρειάζεται επειγόντως customιες... Όπως είπε και ο Γιάννης είναι θέμα χρόνου και εκτός αυτών, αν μείνετε χωρίς custom ROM 2-3-4 εβδομάδες μετά την αγορά της συσκευής δεν θα πάθετε και τίποτα :)

 

Υ.Γ. Χριστός ανέστη :)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα,

Βλεποντας τα πολυ κατατοπιστικα βιντεκια μπορω να πω οτι προκειται για μια πολυ καλη συσκευη που θα ικανοποιησει πληρως καθε χρηστη και θα εκπληξει αυτους που προερχονται απο αλλες πλατφορμες και συσκευες με κατωτερο hardware.

 

To HTC Sense δενει καταπληκτικα και κανει την συσκευη περισσοτερο λειτουργικη.

Οσοι εχουμε HD2 το ξερουμε καλα αυτο, οπως επισης και το τι μπορει να κανει το hardware του.

 

Αυτο που βλεπετε στο βιντεο, να ειναι τοσες εφαρμογες ανοικτες και η συσκευη να τρεχει χωρις κανενα δισταγμο, ειναι περα για περα αληθινο.

Το εχω δοκιμασει πολλες φορες στο Leo μου και εχω το ιδιο αποτελεσμα.

 

Μην δισταζετε λοιπον. Προκειται για μια σιγουρη αγορα που θα σας ικανοποιησει .

 

Εγω θα το σκεφτω αργοτερα οταν κυκλοφορισει το αντιστοιχο του Leo σε android καθως αν εχεις χρησιμοποιησει οθονη σ αυτο το μεγεθος δυσκολα πας σε κατι μικροτερο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ:):):):):):)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

το κινητό θα είναι σκέτη τρέλααα

έχω στα χέρια μου το nexus με τι ρομ του desire και είναι all the money :D

έτσι και δεν μου κάνει εσένα θα κυνηγάω εγώ. :p

Επειδή ξέρω από ποιά κινητά έρχεσαι πριν το Ν1 και επειδή μου λες ότι είσαι ικανοποιημένος από αυτό με επηρέασες αρκετά για να πάρω την τελική μου απόφαση για το Desire.Ελπίζω μέσα στην άλλη βδομάδα να την έχουμε την συσκευή

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγώ το έχω παραγγειλει από Play και μετά από επικοινωνία το περιμένω την παρασκευή μιας και μου κλεψανε και τον ηρωα :(

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

σαν λειτουργικο το android ειναι πολυ καλο απλα ενα αρνητικο σημειο ειναι η μικρη αγορα εφαρμογων

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

θα διαφωνισω φιλε μου έχει κοντά 60000 εφΑρμογές απλά το συγκρίνεις με το μάρκετ του μήλου που έχει δεν ξέρω και εγώ πόσες αλλά είναι ανοικτό 3 χρόνια αν δεν απατομαι

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

μια συγκριση με το hd2

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

θα διαφωνισω φιλε μου έχει κοντά 60000 εφΑρμογές απλά το συγκρίνεις με το μάρκετ του μήλου που έχει δεν ξέρω και εγώ πόσες αλλά είναι ανοικτό 3 χρόνια αν δεν απατομαι

30000 και κάτι είναι οι εφαρμογές που υπάρχουν και το App Store είναι λιγότερο από 3 χρόνια ;) Απλά για να μην τα μπερδεύουμε

 

Μια συγκριση με το hd2

Θηρίο φαίνεται το HD2 :p

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Α οκ δεν το θυμομουν ακριβες νουμερο ευχαριστω για την διορθωση :)

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγώ το έχω παραγγειλει από Play και μετά από επικοινωνία το περιμένω την παρασκευή μιας και μου κλεψανε και τον ηρωα :(

 

Εισαι πολυ σιγουρος για αυτο που λες?Ποτε την ειχες κανει την παραγγελια?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εισαι πολυ σιγουρος για αυτο που λες?Ποτε την ειχες κανει την παραγγελια?[/Q

 

ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ? ΚΑΙ ΟΝΤΟΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ? ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

μην γραφεις με κεφαλαια

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Απο το Play247 το εχω παραγγειλει και μετα απο επικοινωνια με mail μου ειπε ο ανθρωπος οτι θα το εχω την Παρασκευη και ελπιζω να πεσει μεσα διοτι χρειαζομαι κινητο αμεσα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε αλλα την παραγγελια ποτε την εκανες?Αν την εκανες προσφαρα σιγουρα θα εχουν αλλοι προτεραιοτητα...Εκτος και αν φερουν τοσα πολλα κομματια που εχουν να δωσουν σε ολους...Αλλα και παλι δυσκολο μου φαινεται να εχουν κομματια την παρασκευη...Εκτος αν παιρνουν χοντρικη απο τα μαγαζια της αγγλιας ας πουμε κτλ...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

δειτε αυτο το βιντεο μιλαει για 4 μερες μπαταρια με φουλ χρηση!http://www.youtube.com/watch?v=ghRFtDD4t9M&feature=related

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάτσε να το πάρουμε στα χέρια μας και στην αρχή θα μιλάμε για τις 8-12 ώρες που μας έβγαλε.Γενικά πάντως πιστεύω ότι θα βγάζει μια ολόκληρη μέρα εντατικής χρήσης όπως όλα τα αντίστοιχα τελευταία μοντέλα.Εξάλλου αυτά τα κινητά είναι για να τα χρησιμοποιήσεις και να απολαύσεις ότι σου προσφέρουν,δεν είναι για το τραπεζάκι της καφετέριας

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

30000 και κάτι είναι οι εφαρμογές που υπάρχουν και το App Store είναι λιγότερο από 3 χρόνια ;) Απλά για να μην τα μπερδεύουμε

 

 

Θηρίο φαίνεται το HD2 :p

 

Ειτε 30000 ειτε 60000 ειτε 10000000000 οι βασικες που θα χρησιμοποιησει ενας χρηστης ειναι αντε καμια 500αρια

ολα τα αλλα ειναι για πλακα......

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Ειτε 30000 ειτε 60000 ειτε 10000000000 οι βασικες που θα χρησιμοποιησει ενας χρηστης ειναι αντε καμια 500αρια

ολα τα αλλα ειναι για πλακα......

 

ειναι ισως η πιο σωστη κουβεντα που ακουσα μεχρι σημερα για ολα markets(ovi-app store-android )μονο μπουγιο υπαρχει σε αυτα η ουσια ειναι ελαχιστη

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Δες τι έγινε έστειλα μαιλ το Σάββατο εκεί κάπου πριν την μεγαλοβδομαδα και μου είπαν οτι θα έχουν διαθεσιμότητά σε 1 με 2 μέρες και να προβώ σε παραγγελία εγω δυστυχώς δεν πρόλαβα και έκανα την παραγγελία μου την Μ.Τεταρτη . Έστειλα το απογευμα της Τετάρτης μαιλ να ρωτησω τι γινόταν με την διαθεσιμότητα μιας και δεν ειχαν ανανεώσει καν το status στο site και μου απάντησαν οτι ολα φύγανε σε προπαραγγελιες και δεν πρόλαβαν να ανανεώσουν καν το status και ρώτησα μετά εγώ ποτέ θα το εχω στα χέρια μου το δικό μου και μου είπαν τέλος της επομένης βδομάδας δηλαδή αυτή που διανύουμε τώρα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...