Jump to content

Aλλαγη των windows mobile σε ΟΕΜ συσκευη


vaggelis1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω την Βοηθεια σας.Προσφατα αγορασα απο το internet ενα HTC Diamond 2 που ειναι ΟΕΜ. Δηλαδη ειναι πιστη αντιγραφη του κανονικου.Εχει τα παντα σαν το γνησιο εκτος απο το οτι δεν υποστηριζει 3G.Το θεμα μου ειναι οτι εχει τα windows mobile 6.1 αγγλικα και θελω να τα κανω ελληνικα.Γινεται η θα μου γινει το κινητο κουδουνιστρα?τι πρεπει να προσεξω και αν μπορω να το κανω μονος μου.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά... δύσκολο. Μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τη συσκευή σου;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά... δύσκολο. Μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τη συσκευή σου;

 

Οτι δεν περιμενα ν ακουσω.Φυσικα και μπορω.Λοιπον windows mobile 6.1 professional,ROM version 2.1.1.3 Eng

ROM date 10/18/2009-radio version 1.07.9235-protocol version DV3.0-CPU Qualcomm MSM7200A-speed 528MHz-ram size 128 MB-Flash size 256 MB-Display resolution 240*400-data bus 32 bit.Ελπιζω να ειναι αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δες εδώ αν μπορείς να κάνεις κάτι μιας και δε γνωρίζω τη θέματα συμβατότητας έχουν αυτές οι συσκευές. Θέλει διάβασμα και ψάξιμο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ αν μπορείς να κάνεις κάτι μιας και δε γνωρίζω τη θέματα συμβατότητας έχουν αυτές οι συσκευές. Θέλει διάβασμα και ψάξιμο.

 

θα ριξω μια ματια.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...