Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ κοντεύω να τελειώσω το MGS 4. Πολύ καλό αλλά έχει τα πιο μακρόσυρτα cutscenes από όλη την σειρά.

 

Damn..

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοντεύω να τελειώσω το MGS 4. Πολύ καλό αλλά έχει τα πιο μακρόσυρτα cutscenes από όλη την σειρά.

 

Damn..

 

Εξαιρετικο παιχνιδι.Το επαιξα οταν βγηκε στο ps3.Μεγαλα cutscenes οντως αλλα παρα πολυ ωραια δωσμενα.Δοκιμασα και το mgs1 στο κινητο αλλα δεν εχουν κανει καλη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ώρες ώρες κουραστικά τα cutscenes όμως.

Αν και δεν το έχω τελειώσει ακόμα , δεν νομίζω να πάρει την θέση του MGS 3 στην καρδιά μου.

Εκείνο ήταν το απόλυτο stealth game.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικο παιχνιδι.Το επαιξα οταν βγηκε στο ps3.Μεγαλα cutscenes οντως αλλα παρα πολυ ωραια δωσμενα.Δοκιμασα και το mgs1 στο κινητο αλλα δεν εχουν κανει καλη δουλεια.

 

συγκριτικα οπως ηταν στο ps1 μια χαρα ειναι

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Ναι, η σειρά είναι κορυφαία! Δεν έχει μέτριο τίτλο. Διαλέγεις μεταξύ άψογων και πάρα πολύ καλών.

MGS 3 >1>4>2 για εμένα. (δεν λογαριάζω τα υπόλοιπα της σειράς γιατί δεν τα έχω παίξει ακόμα. Portable ops, peace walker κλπ)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πώς το έπαθες ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ;;; Καιρός ήταν

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Τον πρόλογο του 5 εννοείς, γιατί το κανονικό θα βγει σε ενάμιση περίπου χρόνο απ'ότι διάβασα.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τον πρόλογο του 5 εννοείς, γιατί το κανονικό θα βγει σε ενάμιση περίπου χρόνο απ'ότι διάβασα.

 

Ναι το prologue.Το εχω ετοιμο στο ps3 αλλα τελευταια λιωνω στο note και σπανια θα ανοιξω το ps3 αν και εχω ενα σωρο παιχνιδια που δεν εχω παιξει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει, είναι απίστευτο, παίξε οπωσδήποτε! Με κλειστές βοήθειες κτλ

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει, είναι απίστευτο, παίξε οπωσδήποτε! Με κλειστές βοήθειες κτλ

 

Θα το ξεκινησω καποια στιγμη.Αν το ξεκινησω λογικα μεσα σε 3-4 μερες ειναι τερματισμενο.Αρκει να το ξεκινησω.

Link to comment
Share on other sites

μηδένισα το final fantasy x HD και τώρα παίζω το watch dogs

 

Σήμερα το ξεκίνησα το Watch Dogs. Πολύπλοκο στην αρχή, πελαγώνω λίγο :p

Love Crete? Prove it.

https://www.facebook.com/lovecrete

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το ξεκίνησα το Watch Dogs. Πολύπλοκο στην αρχή, πελαγώνω λίγο :p

 

α μπα εγώ επειδή έχω καεί στα gta μου φάνηκε παιχνιδάκι ιδικά στο να ξεφεύγω από την αστυνομία και τους άλλους...ειδικότης μου :lol: άλλα το τερμάτισα σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα το The Last Of Us και χαλαρά είναι ότι καλύτερο έχω παίξει τόσα χρόνια! Απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ....:shock:

Από που να ξεκινήσεις, από το εκπληκτικό στόρυ, από τα γραφικά (οι προγραμματιστές της εταιρείας απλά δεν υπάρχουν) που σε μερικά σημεία απλά χαζεύεις! Ειδικά σε ένα παραλιακό ξέφωτο κάπου στην μέση, αν πλησιάσεις προς την θάλασσα νομίζεις πως η βρεγμένη άμμο που πατάς και αφήνεις πατημασιές είναι αληθινή!! Μετά τα όπλα, οι αναβαθμίσεις τους, το δέσιμο των χαρακτήρων, η μουσική, η εξυπνάδα των αντιπάλων να κρύβονται, η στρατηγική για να τους σκοτώσεις αθόρυβα ή ευθέως και πολλά άλλα που απλά ΠΡΕΠΕΙ να τα δεις για να τα πιστέψεις ....!!!

Θα τολμούσα να πω, ότι το συγκεκριμένο παιχνίδι αποτελεί και ένα λόγο για να πάρει κάποιος το PS3 έστω και μετά από τόσα χρόνια κυκλοφορίας! Μου φάνηκε πως το τερμάτισα σε λίγες ώρες και στο τέλος στα στατιστικά είδα πως είχαν περάσει πάνω από 20 ώρες παιχνιδιού!!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι τίτλος της Sony.

 

Μονο ps....

 

Κρίμα και απ' αυτά που διάβασα μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον..

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα και απ' αυτά που διάβασα μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον..

 

Βασικά ειναι από τα πιο καλογραμμένα παιχνίδια και καταπληκτικό σενάριο. Λίγο εχω παίξει δεν εχω κονσόλα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Βασικά ειναι από τα πιο καλογραμμένα παιχνίδια και καταπληκτικό σενάριο. Λίγο εχω παίξει δεν εχω κονσόλα

 

Φαντάζομαι. Γενικά δεν είμαι αυτού του στυλ παιχνιδιών αλλά κάτι τέτοιους τίτλους με τόσο καλά γραφικά και σενάριο μ αρέσει πάρα πολύ να τους δοκιμάζω..

Link to comment
Share on other sites

Δε με συγκινησε ιδιαιτερα... Ειχε προοπτικες για κατι καλυτερο, αλλα παρα ηταν γραμμικο (ενω διαφημιζαν κατι αλλο) και ξενερωσα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...