Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπομονή...

ενταξει το εκανα...αλλα να δουμε..γιατι νομιζω ετσι το ειχα και πριν.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατι ποιο προχειρο για την δουλεια? πρεπει να τα κανω delete ενα ενα?

 

Τι εννοείς πιο πρόχειρο; Κάνεις απλά κλικ στην database που ονομάζεται "Autotext" και πατάς clear... Ένα είναι μόνο. Αν το κάνεις από το κινητό και όχι από τον DM, τότε ναι, θέλει ένα ένα...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

θα το κανω update, εχω την V5.0.0.400 και εχει βγει .645

 

παιδια,ενω ανοιγω την εφαρμογη...μου ζηταει pin αλλα δεν μπορω να πληκτρολογησω τιποτα. τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?

σορρυ που σας ζαλιζω,αλλα μου αρεσε παρα πολυ η συσκευη και γι αυτο ασχολουμε τοσο! ειδαλλως την ειχα αλλαξει στο φτερο.

Edited by billakosss

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παιδια? αν δεν διαβαζει το λαπτοπ το κινητο τι γινεται? οσο αφορα το application loader.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

H πιο απλή λύση: σύνδεση του τηλεφώνου με desktop manager, επιλογή Backup and restore, πάμε advanced και κάνουμε clear την database του autotext.

το εκανα,αλλα κατω κατω λεει οτι δεν ειναι δυνατη η διαγραφη των βασεων δεδομενων.. κι ετσι οταν εγω κανω απαλοιφη....μετα ξαναειναι μεσα.

κατι αλλο??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παιδια? αν δεν διαβαζει το λαπτοπ το κινητο τι γινεται? οσο αφορα το application loader.

 

Δοκίμασε να κάνεις ενα battery pull και οσην

ώρα bootarei έχε το συνδεδεμένο με τον υπολογιστή σου.

 

Αν δεν γίνεται τίποτα κατέβασε το bbsak και κανε wipe στην συσκευή σου και πέρνα το os απ την αρχή. Αυτο θα σου λύσει και το πρόβλημα με την εισαγωγή του pin

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου εχουν λιωσει τα νευρα.

 

Μπορει να καταφερα να το πηρα νωρις και ευκολα το τηλεφωνακι αλλα:

Για τις πρωτες 2 βδομαδες μου τηλεφωνουσαν και δεν χτυπαγε. Καθολου, απο κανενα δικτυο, ουτε απο σταθερο. Μονο διεθνης κλησεις λειτουργουσαν κανονικα

 

Τους το παω πισω και μου λεν δεν μπορει να φτιαχτει οποταν μου δινουν αλλο. Το δευτερο ενεργοποιηθηκε μια φορα. Την επομενη μερα δεν αναβε το κινητο.

 

Ειμαι στη τριτη συσκευη τωρα, η οποια αντιμετωπιζει τα ιδια προβληματα με την πρωτη. Αρχισα να απογοητευομαι απο την RIM.

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε ο billdanos η οποιοσδηποτε αλλος γνωριζει, να με ενννημερωσει υπευθυνα απο που μπορω να προμηθευτω το ΒΒ 9700 bold2 με ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο? Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος τον συνδυασμό των πλήκτρων που κάνουμε reset το 9700;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε ο billdanos η οποιοσδηποτε αλλος γνωριζει, να με ενννημερωσει υπευθυνα απο που μπορω να προμηθευτω το ΒΒ 9700 bold2 με ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο? Ευχαριστω εκ των προτερων.

Εγώ το πήρα από την COSMOTE

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε ο billdanos η οποιοσδηποτε αλλος γνωριζει, να με ενννημερωσει υπευθυνα απο που μπορω να προμηθευτω το ΒΒ 9700 bold2 με ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτρολογιο? Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Εγώ το πήρα από Voda...

BB 8900 -> BB 9700 -> BB 9800 -> ΒΒ 9900 -> ΒΒ Ζ10 STL100-2 -> BB Passport -> BB KeyOne

BB PlayBook 32GB

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ελληνικο μενου και ελληνικους χαρακτηρες στο πληκτολογιο ?

Έχει, αλλά αυτό προκύπτει και από την προηγούμενη απάντηση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου πεις απο ποιο καταστημα το πηρες, γιατι σε οσα καταστηματα που ρωτησα εγω η απαντηση ηταν αρνητικη.
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου πεις απο ποιο καταστημα το πηρες, γιατι σε οσα καταστηματα που ρωτησα εγω η απαντηση ηταν αρνητικη.

 

Δεν ξέρω ποιον ρωτάς.., Εγώ από τη Vodafone στο Γαλάτσι, ήταν το πρώτο που έφεραν...

BB 8900 -> BB 9700 -> BB 9800 -> ΒΒ 9900 -> ΒΒ Ζ10 STL100-2 -> BB Passport -> BB KeyOne

BB PlayBook 32GB

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου πεις απο ποιο καταστημα το πηρες, γιατι σε οσα καταστηματα που ρωτησα εγω η απαντηση ηταν αρνητικη.

Από το κατάστημα του Βόλου. Υπάρχει άλλο ένα. Πάρε τηλέφωνο τη Δευτέρα το πρωί να σου το στείλουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω npatrin και eleco θα προσπαθησω Δευτερα σε Γαλατσι και Βολο.

Με ένα κλικ εδώ το έχεις στο σπίτι σου δωρεάν και με 12 άτοκες δόσεις. Τι άλλο θέλεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προς eleco. Πληκτρολογιο με ελληνικους χαρακτηρες δεν βλεπω να εχει. Τουλαχιστον ειναι σιγουρο οτι εχει ελληνικο μενου? thanks/ Edited by ilias2
Link to comment
Share on other sites

Προς eleco. Πληκτρολογιο με ελληνικους χαρακτηρες δεν βλεπω να εχει. Τουλαχιστον ειναι σιγουρο οτι εχει ελληνικο μενου?

Αυτό που βλέπεις είναι μια γενική φώτο, παρμένη από το internet, του τηλεφώνου. Έχει Ελληνικό μενού και προφανώς Ελληνική γραφή. Επίσης έχει Ελληνικά τους χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο. Το έχω μπροστά μου...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βλέπεις είναι μια γενική φώτο, παρμένη από το internet, του τηλεφώνου. Έχει Ελληνικό μενού και προφανώς Ελληνική γραφή. Επίσης έχει Ελληνικά τους χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο. Το έχω μπροστά μου...

 

eleco Eυχαριστώ για τις πληροφορίες. Το παραγγέλνω άμμεσα και σου στέλνω τον λογαριασμό... :) αν δεν έχει ελληνικό μενού... :P

Link to comment
Share on other sites

eleco Eυχαριστώ για τις πληροφορίες. Το παραγγέλνω άμμεσα και σου στέλνω τον λογαριασμό... :) αν δεν έχει ελληνικό μενού... :P

Σου είπα το ένα από τα δύο, από την COSMOTE Βόλου, το πήρα εγώ και 'παίζει' άψογα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...