Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

@elti:

Καλώς ήρθες και χρόνια πολλά.

 

Θα παρακαλούσα τόσο εσένα όσο και όσους θελήσουν να τοποθετηθούν σχετικά με τα λεγόμενά σου να μην επεκταθούμε άλλο στην σύγκριση με το iphone. Έχουμε κάνει μεγάλη προσπάθεια εδώ να μείνει το thread καθαρό σε σχέση με κάθε τέτοιου τύπου off-topic συζήτηση.

 

Σχετικά με το πρόγραμμα πλοήγησης σου τώρα, το NDRIVE αυτή τη στιγμή δεν είναι αρκετό για να ανταπεξέλθει στις σημερινές απαιτήσεις. Θα σου συνιστούσα να δεις τα iGO, Destinator αλλά και miomap.

 

που βρεισκω σε ελληνικη ρομ το owner information για να περασω τα στοιχεια μου?

 

Εγκατέστησε το Touch X show owner.cab, κάνε επανεκκίνηση και μετά πήγαινε Start / Settings / Menu / All Settings / Personal και θα το βρεις εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

για να βαλει καποιος τη hardspl χρειαζεται καποια διαφορετικη διαδικασια απο τις επισημες αναβαθμισεις της htc;αν καποια παιδια την εχουν εγκαταστησει,μπορουν να μας πουν την αποψη τους αν αξιζει να τη βαλουμε,και αν εχουν δει καποια bugs;

επισης ειχα ρωτησει ξανα αλλα δεν πηρα απαντηση στο εξης:οσοι εκαναν την αναβαθμιση της εταιρειας και το sms fix,εξακολουθει να κανει κενα στο γραψιμο sms,η διορθωθηκε το προβλημα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κανείς κάποια εφαρμογή με την οποία να μπορώ να παρακολουθώ την καθημερινή μου άσκηση (κυρίως διάδρομο και ποδήλατο); Δεν με νοιάζει να συνεργάζεται με GPS για να καταγράφει πορείες, απλά θέλω να παρακολουθώ πότε αθλούμαι και πόσο (απόσταση, θερμίδες, ένταση άσκησης, καρδιακοί παλμοί)...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα!

για να βαλει καποιος τη hardspl χρειαζεται καποια διαφορετικη διαδικασια απο τις επισημες αναβαθμισεις της htc;αν καποια παιδια την εχουν εγκαταστησει,μπορουν να μας πουν την αποψη τους αν αξιζει να τη βαλουμε,και αν εχουν δει καποια bugs;

επισης ειχα ρωτησει ξανα αλλα δεν πηρα απαντηση στο εξης:οσοι εκαναν την αναβαθμιση της εταιρειας και το sms fix,εξακολουθει να κανει κενα στο γραψιμο sms,η διορθωθηκε το προβλημα;

 

Hard SPL δεν είναι ROM, είναι η διαδικασία ξεκλειδώματος της συσκευής ούτως ώστε να μπορεί να δεχθεί unofficial ROM.

 

Ξέρεις κανείς κάποια εφαρμογή με την οποία να μπορώ να παρακολουθώ την καθημερινή μου άσκηση (κυρίως διάδρομο και ποδήλατο); Δεν με νοιάζει να συνεργάζεται με GPS για να καταγράφει πορείες, απλά θέλω να παρακολουθώ πότε αθλούμαι και πόσο (απόσταση, θερμίδες, ένταση άσκησης, καρδιακοί παλμοί)...

 

VidaOne MySportTraining v6.3.0

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

VidaOne MySportTraining v6.3.0

 

Ευχαριστώ!!! Για άλλη μία φορά έδωσες την λύση... :bow:

Ψάχνω εδώ και 1 ώρα στο google και δεν βρήκα τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!! Για άλλη μία φορά έδωσες την λύση... :bow:

Ψάχνω εδώ και 1 ώρα στο google και δεν βρήκα τίποτα!

υπαρχουν αρκετα γι'αυτο που το θελεις. εγω σου προτεινω αλλο ενα που ειναι και free για να εχεις παραπανω απο μια επιλογες.

εδω ειναι :

SportyPal v1.1.1

http://freewareppc.com/database/sportypal.shtml :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και υπάρχουν ακόμα περισσότερα τα οποία εκμεταλλεύονται τον GPS δέκτη σε περίπτωση άθλησης σε εξωτερικό χώρο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν αρκετα γι'αυτο που το θελεις. εγω σου προτεινω αλλο ενα που ειναι και free για να εχεις παραπανω απο μια επιλογες.

εδω ειναι :

SportyPal v1.1.1

http://freewareppc.com/database/sportypal.shtml :)

 

Ευχαριστώ αλλά δεν είναι αυτό που ψάχνω. Η εφαρμογή αυτή απλά κάνει track μέσω gps την διαδρομή που τρέχεις ή κάνεις ποδήλατο και στο τέλος σου εμφανίζει μια σύνοψη ή κάτι τέτοιο...

Εγώ θέλω να αποθηκεύω τις καθημερινές μου δραστηριότητες. Κάτι σαν outlook που θα έχει όμως μόνο αυτό.

 

 

Μα είναι δυνατόν το ελληνικό site Της htc να μην έχει ακόμη συμπεριλάβει στις συσκευές το Leo, ενώ αυτό πωλείται στην Ελλάδα κανονικά;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μα είναι δυνατόν το ελληνικό site Της htc να μην έχει ακόμη συμπεριλάβει στις συσκευές το Leo, ενώ αυτό πωλείται στην Ελλάδα κανονικά;;;

 

Από τη στιγμή που πλέον οι συσκευές δεν περνάνε από τα χέρια τους και έρχονται κατευθείαν ελληνικές από το εξωτερικό... απαξιούν υποδειγματικά!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα το κιτ με την βάση αυτοκινήτου και τον φορτιστή αυτοκινήτου που είχα παραγγείλει από e-bay. Ο φορτιστής γράφει πάνω 500 MA. ΘΑ είναι επαρκής για το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

 

Μα είναι δυνατόν το ελληνικό site Της htc να μην έχει ακόμη συμπεριλάβει στις συσκευές το Leo, ενώ αυτό πωλείται στην Ελλάδα κανονικά;;;

 

Από τη στιγμή που πλέον οι συσκευές δεν περνάνε από τα χέρια τους και έρχονται κατευθείαν ελληνικές από το εξωτερικό... απαξιούν υποδειγματικά!

 

δεν πειραζει αυτοι εχουν προβλημα οχι οι χρηστες των τηλεφωνων ;)

καιρος ηταν να εχουμε και εμεις σαν χωρα την δικη μας επισημη ρομ απο την microsoft!!

εδω οι τουρκοι τοσα χρονια ειχαν επισημη ρομ :mad: και εμεις τπτ....

 

και η αγορα μας ειναι πολυ μεγαλυτερη απο αυτην την τουρκιας!!!

 

παιδια η αισθηση της οθονης με screen protector εχει μεγαλη διαφορα απο οτι χωρις; :O

 

δεν χρειαζεται Γιαννη !!δεν χαραζει η οθονη!!:)

 

Μου ήρθε σήμερα το κιτ με την βάση αυτοκινήτου και τον φορτιστή αυτοκινήτου που είχα παραγγείλει από e-bay. Ο φορτιστής γράφει πάνω 500 MA. ΘΑ είναι επαρκής για το κινητό;

 

ΔΕΝ κανει Μαρια....

για να προλαβαινει να φορτιζει το κινητο και κατα την διαρκεια πλοηγησης θελεις πανω απο 1000mΑ...

εγω εχω εναν 2000mA ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια η αισθηση της οθονης με screen protector εχει μεγαλη διαφορα απο οτι χωρις; :O

 

Ανάλογα το screen protector. Εάν είναι ποιοτικό... κανένα πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ κανει Μαρια....

για να προλαβαινει να φορτιζει το κινητο και κατα την διαρκεια πλοηγησης θελεις πανω απο 1000mΑ...

εγω εχω εναν 2000mA ;)

 

:( Έχω παραγγείλει ακόμη έναν... Θα περιμένω να δω κι εκείνος τι είναι και βλέπουμε. Τον δικό σου από πού και πόσο τον πήρες;

Link to comment
Share on other sites

:( Έχω παραγγείλει ακόμη έναν... Θα περιμένω να δω κι εκείνος τι είναι και βλέπουμε. Τον δικό σου από πού και πόσο τον πήρες;

 

εχω εναν της Νοκια ;)

 

οπως και του ρευματος ενα 2ος που εχω,Νοκια ειναι παλι :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα!ηθελα να ρωτησω αν με το sms fix εξακολουθει να κανει κενα στο γραψιμο sms....????

 

Παρόλο που η HTC ποτέ δεν το ανέφερε επίσημα, παρόλο που δεν το αναφέρει καν στο συγκεκριμένο fix... λύθηκε!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν έχω βρει κάτι για αυτό... Αυτό που συνιστώ σαν πρόχειρη/προσωρινή λύση είναι να μην αφήνεις την λέξη να αλλάζει γραμμή μόνη της, αλλά να πατάς το Enter για να αλλάξεις εσύ γραμμή πριν συνεχίσεις να γράφεις το μήνυμά σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

περασα και εγω TOuchit

σε δουλεια να βρισκομαστε δηλαδη....

 

για να δουμε και σας λεω αν παρατηρησω καποια διαφορα

:)

:X
Link to comment
Share on other sites

παιδια χωρις να το εχω παρει ακομη εχω διαβασει και τισ 204 σελιδες του τοπικ... :O

 

προσπαθω εδω και ωρα να να βρω κι αλλα 2 sites που ειχαν αναφερθει να το πουλανε μεσω νετ εκτος απο expansys αλλα δεν καταφερνω να τα βρω :wacko:

 

θα μπορουσε καποιος να τα ξαναναφερει??

 

ευχαριστω πολυ!:)

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...