Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω παντως δεν το βρισκω στο eshop! λετε να εξαντληθηκε;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260588908846&ssPageName=STRK:MESELX:IT#ht_1088wt_948

 

για οποιον ενδιαφερεται

Edited by dvamv
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως έρχεται η συσκευή δεν υποστηρίζει καν file browsing οπότε δεν υπάρχει και επιλογή αποστολής αρχείων με bluetooth νομίζω. Χρησιμοποιώντας βέβαια τον Astro ή τον Root Explorer στέλνεις κανονικά σε όλο τον κόσμο.

 

Επίσης για το θέμα του κλειδώματος του GPS, θεωρώ πως έχεις άδικο και μιλάω συγκεκριμένα για το nDrive. Έχει αποδεδειγμένα προβληματικό κλείδωμα και αναφέρεται και σε πολλά διεθνή φόρουμ, παρόλο που στις υπολοιπες λειτουργίες είναι πολύ καλό. Έκανα πολλές δοκιμές, υπό ίδιες συνθήκες με διάφορες εφαρμογές και εαν δεν ειναι η ωρα του να δουλέψει δεν προκειται να κλειδωσει με τιποτα.

Πολλοί αναφερανε μαλιστα τρίτους τρόπους για να το κάνουν να ξυπνάει πιο γρήγορα αλλά αυτό καθιστά την εφαρμογή μάλλον άβολη. Ειναι κρίμα γιατι μόλις κλειδώσει είναι πολύ πιο γρήγορο και εμφανίσημο από το Sygic πχ. που κλειδώνει αμέσως αλλά από εμφάνιση δεν...

 

Με το bluetooth file transfer εκανα δουλεια.Με τον astro,που εννοειται χρησιμοποιω απο την 1η στιγμη,δεν εχω καταφερει να στειλω αρχειο με bluetooth.Και δεν μιλαω για αρχεια εικονας και ηχου τα οποια στελνεις και χωρις explorer αλλα για αρχεια .apk .bak .pn .sfx.Με πιανεις?

To ndrive που χρησιμοποιεις,προοριζεται για την συσκευη μας?

Η εμφανιση που λες ειναι το τελευταιο.Το θεμα ειναι η καλυψη που εχει ο χαρτης που χρησιμοποιει το καθε προγραμμα και το sygic δεν εχει και την καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

Το βυσμα ειναι καπως σφικτο.

Θελει σπρωξιμο για να μπει καλα και απο τις 2 μεριες. Ακριβως το ιδιο γινοταν και στο v8!!

Δοκιμασα και ενα καλωδιο απο νοκια και εμπαινε μια χαρα.

Αυτό ακριβώς φίλε. Πρέπει κάθε φορά που το βάζω να εφαρμόσει και από τις δύο μεριές (πάνω - κάτω, "τσακ, τσακ"). Έτσι είναι σε όλους; Πάντως δεν έχω πρόβλημα στη χρήση του.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς φίλε. Πρέπει κάθε φορά που το βάζω να εφαρμόσει και από τις δύο μεριές (πάνω - κάτω, "τσακ, τσακ"). Έτσι είναι σε όλους; Πάντως δεν έχω πρόβλημα στη χρήση του.

 

Ναι μωρε, δεν ειναι τιποτα...

Λιγο σφικτο ειναι το βυσμα, οχι η υποδοχη. Γιατι οπως σου ειπα ενα αλλο καλωδιο που δοκιμασα μπαινει πολυ ανετα.

 

Ενα μηνυμα μου χτες σχετικα με το crystal talk το ειδες??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ενα μηνυμα μου χτες σχετικα με το crystal talk το ειδες??

Όχι, πού ακριβώς; Παρεπιπτόντως, σήμερα μου έκανε παράπονα συχνός συνομιλητής μου ότι με ακούει με αλεπάλληλες διακοπές. Αφου σε ορισμένες φάσεις του μιλάω και δεν απαντάει και μου λέει "τι;" κάθε τρεις και λίγο.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Ναι το e-shop (οταν ξαναφερει κομματια) υποστηριζει κανονικα συμβολαια και ολα τα παρελκομενα (αλλαγη απο υπαρχον αριθμο, ανανεωση συμβολαιου κτλ).

 

Εγω μιας και ειχα voda καρτοκινητο το μετετρεψα σε συμβολαιο. Στα 20€ παγιο εδινε 80€ επιδοτηση. Ηταν η μεγαλυτερη απο τους 3 mobile providers.

 

@Kalagas

 

Αλλαγες που κανεις στον bootloader ή recovery agent δεν επηρεαζουν με καποιο τροπο τη λειτουργια του κινητου ή μελλοντικες αναβαθμισεις?

Παραλληλα εφοσον γινεται αλλαγη bootloader ποιο το προβλημα με τις custom roms? Δεν μπορει να περαστει ενας ανεπισημος bootloader που να επιτρεπει (πραγματικα) custom roms?

 

Και για το ξυπνητηρι ενδιαφερομαι ιδιαιτερα τι αποτελεσματα θα σου βγαλει. Μεχρι στιγμης στην μαμα 2.1 δουλευει μια χαρα. Καλου κακου τις πρωτες μερες εβαζα και στο N73. :rolleyes:

Δεν επηρεάζεται τίποτα γιατί και οι bootloader που κυκλοφορούν και τα recovery είναι από γνήσιες rom...

Δεν μπορείς να κάνεις πραγματικά costum rom γιατί ναι μεν μπορείς και αλλάζεις bootloaders αλλά ο kernel που είναι μέσα στους bootloader που κυκλοφορούν είναι κλειδωμένος. Οπότε αφού οι bootloader που κυκλοφορούν είναι αυτούσιοι μένεις εκεί και δεν μπορείς να πας παραπέρα...

Τα ξυπνητήρια μέχρι τώρα δουλεύουν άψογα....

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν επηρεάζεται τίποτα γιατί και οι bootloader που κυκλοφορούν και τα recovery είναι από γνήσιες rom...

Δεν μπορείς να κάνεις πραγματικά costum rom γιατί ναι μεν μπορείς και αλλάζεις bootloaders αλλά ο kernel που είναι μέσα στους bootloader που κυκλοφορούν είναι κλειδωμένος. Οπότε αφού οι bootloader που κυκλοφορούν είναι αυτούσιοι μένεις εκεί και δεν μπορείς να πας παραπέρα...

Τα ξυπνητήρια μέχρι τώρα δουλεύουν άψογα....

 

 

Κalagas για να καταλαβω λες οτι στα nandroid backups που εχεις κανει τα ξυπνητηρια δουλευουν καλα?Γιατι εγω που εχω ακομη ενα backup απο το alldroid εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κalagas για να καταλαβω λες οτι στα nandroid backups που εχεις κανει τα ξυπνητηρια δουλευουν καλα?Γιατι εγω που εχω ακομη ενα backup απο το alldroid εχω προβλημα.

 

Είδες πουθενά κάτι τέτοιο???? Στην προηγούμενη σελίδα με μεγάλα γράμματα λέω πως λύνεται το πρόβλημα με τα alarms, δεν είπα ότι τα nandroid backups που ανέβασα δεν έχουν πρόβλημα. Η λύση βγήκε το μεσημέρι σήμερα... Μη διαβάζετε μόνο την τελευταία σελίδα του thread γιατί βγάζετε λάθος συμπεράσματα...

 

Στην προηγούμενη σελίδα έγραψα...

 

Edit: Mάλλον βρέθηκε λύση για τα Alarm... κατεβάστε από ΕΔΩ το sbf και περάστε το με το RSDLite.

Είναι μόνο ο bootloader (kernel+init) και δεν πειράζει τίποτα άλλο στο τηλέφωνο... Εγώ το έβαλα και θα κάνω κάποια test όλη μέρα στα Alarm και θα πω εντυπώσεις...

 

...πως έβγαλες λοιπόν το συμπέρασμα ότι τα nandroid backups μου δεν έχουν πρόβλημα με τα alarm. έχουν και παρά έχουν αλλά τώρα λύθηκε με το παραπάνω...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα χερια μου λοιπον και εγω εδω και μια εβδομαδα με αναβαθμιση Wind ειναι η 2.1 εκδοση Σφαιρα απιστευτο αγαπησιαρικο κινητο... και φτανουμε στις ερωτησουλες :)

1)Υπαρχει τροπος τα Setups να γινοντε στη καρτα μνημης???

2)Εχω 2.1 Firm θελω να το Rootarw υπαρχει τροπος? διαβασα οτι μπορω να περασω προηγουμενο φιρμ που ροοταρετε και να ρουταρω εκεινο η ερωτησεισ ειναι οι εξης¨αν του περασω φιρμ 2 (αγγλικο) γινει ροοτ και μετα του ξαναβαλω την 2.1(ελληνικη) θα εξακολουθει να ειναι ροοτ? θα εχω κανενα προβλημα με της γλωσσες?? εννοω που ρουταρα Engl και μετα θα εχω GR παλι....

 

πολλες ερωτησεις και σας κουρασα μαλλον απλα ειμαι New και n00b με το θεματακι αυτο.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

@paxman18

 

Δυνατοτητα εγκαταστασης εφαρμογων στην sdcard υπαρχει μονο αν εχεις rootαρει το κινητο.

 

Οσο αφορα το root στη 2.1 o kalagas ανεφερε μια μεθοδο για να γινει κατευθειαν root η 2.1 σε προηγουμενο post του. Θα χρειαστει να δεις και τις οδηγιες απο το how-to.

 

Υπαρχει μονο ενα θεμα με το ξυπνητηρι στις rooted 2.1 (δεν χτυπαει στην ωρα του). Ο kalagas ειχε postαρει ενα fix σε προηγουμενο post και απ' οτι αναφερει φαινεται να λειτουργει. Καλο θα ηταν αν σε απασχολει το ξυπνητηρι να περιμενεις και μερικες ακομα γνωμες για το fix. Προσωπικα θα περιμενω λιγο ακομα και το πολυ μεσα στο Σ/Κ θα το rootαρω. Απλα το ξυπνητηρι ειναι super απαραιτητο για μενα και βαριεμαι αν δε δουλευει να flashαρω φτου κ απ την αρχη.

 

@kalagas

 

Επομενως η motorοla, αν δεν αλλαξει σταση, μπορει στo επομενο upgrade να blacklistαρει τις εκδοσεις του recovery που επιτρεπουν root. :worry:

Ο kernel παντα τρεχει στο boot του milestone? Ακομα και οταν εισαι σε recovery mode?

Link to comment
Share on other sites

Μα ήδη το recovery της 2.1 ειναι "blacklisted" οπώς λες και δεν rootαρεται... Για αυτό χρησιμοποιούμε το recovery της 2.0.1, για να μπορούμε να κάνουμε root. Στην ουσία δηλαδή για να μπορούμε να έχουμε root χρησιμοποιούμε μια mix έκδοση με το system της 2.1 και το recovery της 2.1.

Άλλο είναι ο bootloader και άλλο το recovery. Για να έχουμε root access πρέπει να "σπαστεί" το recovery. Για να έχουμε πραγματικές custom rom πρέπει να έχουμε "σπασμένο" bootloader για να μπορέσουμε πχ να κάνουμε overclock τον επεξεργαστή πρέπει να έχουμε πρόσβαση στον kernel (που είναι στον bootloader) και αυτό δεν γίνεται αν δεν τον ελευθερώσει η ίδια η Motorola.

Όσο για το ξυπνητήρι εμένα τώρα που έβαλα τον bootloader από την Τelus 2.1 (από εκεί είναι ο Bootloader που πόσταρα σε προηγούμενο post) μου δουλεύει άψογα... Αν δεν σου δουλέψει όπως λες δεν χρειάζεται να ξαναφλασάρεις από την αρχή γιατί απλά όταν φλασάρεις το αρχείο που έστειλα δεν αλλάζεις τίποτα στο κινητό. Απλά αλλάζεις τον bootloader της 2.1_Europe με αυτόν της Telus 2.1. Οπότε δεν υπάρχει φόβος να ξαναφλασάρεις αν δεν σου δουλέψει το ξυπνητήρι...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηρα τηλ στην cosmote kai παραπονεθηκα για το milestone και λεει οτι αυτη δεν θα το φερουνε το κινητο!Και μου την δωσανε ασχημα που σκεφτομαι να φυγω απο την cosmote και να παω στην wind και να το παρω με επηδοτηση τις wind!
Link to comment
Share on other sites

σημερα πηρα τηλ στην cosmote kai παραπονεθηκα για το milestone και λεει οτι αυτη δεν θα το φερουνε το κινητο!Και μου την δωσανε ασχημα που σκεφτομαι να φυγω απο την cosmote και να παω στην wind και να το παρω με επηδοτηση τις wind!

Και γω στη θεση σου το ιδιο θα έκανα...

Κάθε χρόνο θα πηγαινω και σε άλλη εταιρεία για να πέρνω ότι κινητο θέλω...

Έτσι θέλουνε... γιατί όσο σε έχουνε δεν σε προσέχουνε... Ήμουνα στην cosmote με εταιρικο 5 νούμερα και στην αναναίωση μου δίνανε 600€ για όλα τα νούμερα... και πήγα στην Vodafone και για να πάω εκεί τα 5 νούμερα μου δώσανε 1100€ επιδότηση. Ενας φίλος είχε cosmote 1 νούμερο και του δίνανε 90€ επιδότηση και πήγε στην Wind και για να τον πάρουνε τους έιπε για να έρθω θέλω το Ν900 δώρο και του το δώσανε...

Κάθε χρόνο και αλλού.... εκμεταλλευτήτε τον ανταγωνισμό, εξάλλου οι χρεώσεις είναι πάνω κάτω οι ίδιες...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν κατάλαβα καλά:

 

1ον) Αλλάζω rom σε 2.0 ή 2.0.1 How to (1) πρώτη παράγραφος

 

2ον) Κάνω root How to (1) δεύτερη παράγραφος.

 

Ερωτήσηεις:

 

α) Μετά μπορώ να βάλω την 2.1 και το κινητό να παραμείνει rooted;;;

 

β) Μπορώ να κάνω update την 2.1 και το κινητό να φαίνεται απείραχτο σε

περίπτωση που χρειαστώ κάτι από το επίσημο service της motorola;;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, πού ακριβώς; Παρεπιπτόντως, σήμερα μου έκανε παράπονα συχνός συνομιλητής μου ότι με ακούει με αλεπάλληλες διακοπές. Αφου σε ορισμένες φάσεις του μιλάω και δεν απαντάει και μου λέει "τι;" κάθε τρεις και λίγο.

 

Δεν ξέρω τι να σου πώ.

Έβαλα και με πήραν από το μοτορόλα στο σπίτι.

Μιλούσαμε κανένα 5λεπτο και δεν παρατήρησα κάτι, εκτός από την εξαιρετική ευκρίνεια του ήχου. Και ο συνομιλητής μου που κρατούσε το milestone μου είπε ότι το ηχείο του είναι φοβερό.

 

Βάλε το crystal talk στο "κανονικό" , κάνε και ενα restart και ξαναδες.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις:

 

α) Μετά μπορώ να βάλω την 2.1 και το κινητό να παραμείνει rooted;;;

 

β) Μπορώ να κάνω update την 2.1 και το κινητό να φαίνεται απείραχτο σε

περίπτωση που χρειαστώ κάτι από το επίσημο service της motorola;;

 

α) Άμα ξαναβάλεις την 2.1 ολόκληρη με sbf ή FOTA update, θα χάσεις το root..

β) Μπαίνεις στο recovery και διαλέγεις την 3η επιλογή wipe/factory reset και έτσι σβήνεις τα πάντα... Μετά ξαναπερνάς την γνήσια 2.1_EU με .sbf και το τηλέφωνο ήταν όπως το πήρες... (Αυτό λένε σε διεθνή forum). Δεν μου έχει τύχει να χρειαστεί να το στείλω στην Motorola και να κάνω την διαδικασία αυτή να δω αν όντως ισχύει η εγγύηση, οπότε το λέω με κάθε επιφύλαξη.

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Μα ήδη το recovery της 2.1 ειναι "blacklisted" οπώς λες και δεν rootαρεται... Για αυτό χρησιμοποιούμε το recovery της 2.0.1, για να μπορούμε να κάνουμε root. Στην ουσία δηλαδή για να μπορούμε να έχουμε root χρησιμοποιούμε μια mix έκδοση με το system της 2.1 και το recovery της 2.1.

Άλλο είναι ο bootloader και άλλο το recovery. Για να έχουμε root access πρέπει να "σπαστεί" το recovery. Για να έχουμε πραγματικές custom rom πρέπει να έχουμε "σπασμένο" bootloader για να μπορέσουμε πχ να κάνουμε overclock τον επεξεργαστή πρέπει να έχουμε πρόσβαση στον kernel (που είναι στον bootloader) και αυτό δεν γίνεται αν δεν τον ελευθερώσει η ίδια η Motorola.

Όσο για το ξυπνητήρι εμένα τώρα που έβαλα τον bootloader από την Τelus 2.1 (από εκεί είναι ο Bootloader που πόσταρα σε προηγούμενο post) μου δουλεύει άψογα... Αν δεν σου δουλέψει όπως λες δεν χρειάζεται να ξαναφλασάρεις από την αρχή γιατί απλά όταν φλασάρεις το αρχείο που έστειλα δεν αλλάζεις τίποτα στο κινητό. Απλά αλλάζεις τον bootloader της 2.1_Europe με αυτόν της Telus 2.1. Οπότε δεν υπάρχει φόβος να ξαναφλασάρεις αν δεν σου δουλέψει το ξυπνητήρι...

 

Δεν εξηγησα σωστα μαλλον.

Καταρχας λεω οτι μελλοντικα σε μια νεα εκδοση του bootloader μπορει να μην δεχεται να αλλαξουμε το recovery και να βαλουμε καποιο παλιοτερο (που μας επιτρεπει να κανουμε οτι θελουμε να κανουμε). Και ουσιαστικα ενας νεος bootloader μπορει να μην αφηνει να κανουμε και downgrade γενικοτερα.

Για το ξυπνητηρι αυτο που ειπα ειναι οτι αν δε δουλεψει το fix που postαρες και εν τελει δε χτυπαει σωστα θα πρεπει να επανελθεις σε αρχικη unrooted rom.

Ολα αυτα θεωροντας οτι ο bootloader ειναι που ουσιαστικα ελεγχει ενα upgrade ή rom αν μπορει να περαστει ή οχι.

 

Παρεπιπτοντος δεν δαγκωνα χθες τα δαχτυλα μου? Σημερα το ξυπνητηρι αργησε 15' και εκανε παλι το ιδιο 2 ωρες αργοτερα που το εβαλα σα δοκιμη. Αυτα σε μαμα 2.1. :blink:

Η μονη αλλαγη που εγινε ειναι που γυρισα απο dolphin σε default browser για δοκιμη. :lol:

WTF δηλαδη?

 

To βραδυ που θα γυρισω απο δουλεια θα το rootαρω και θα περασω και το fix να δω τι γινεται.

Edited by bo8ran8rwpos
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να σου πώ.

Έβαλα και με πήραν από το μοτορόλα στο σπίτι.

Μιλούσαμε κανένα 5λεπτο και δεν παρατήρησα κάτι, εκτός από την εξαιρετική ευκρίνεια του ήχου. Και ο συνομιλητής μου που κρατούσε το milestone μου είπε ότι το ηχείο του είναι φοβερό.

 

Βάλε το crystal talk στο "κανονικό" , κάνε και ενα restart και ξαναδες.

Στο κανονικό το έχω το Crystal Talk από τότε που το πήρα. Τα παράπονα συνεχίζονται και με άλλους συνομιλητές.

Παρεπιπτοντος δεν δαγκωνα χθες τα δαχτυλα μου? Σημερα το ξυπνητηρι αργησε 15' και εκανε παλι το ιδιο 2 ωρες αργοτερα που το εβαλα σα δοκιμη. Αυτα σε μαμα 2.1.

To βραδυ που θα γυρισω απο δουλεια θα το rootαρω και θα περασω και το fix να δω τι γινεται.

Έχω τσεκάρει ποιο είναι το πρόβλημα. Αντί να χτυπάει στην ώρα του χτυπάει σε μία ώρα της αναβολής. Δηλαδή αν το χεις βάλει να χτυπήσει στις 8, και έχεις βάλει ως χρόνο αναβολής 10 λεπτά, θα χτυπήσει ή 8.10 ή 8.20 ή 8.30 κλπ κλπ.

Edited by MaXAiRO

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Στο κανονικό το έχω το Crystal Talk από τότε που το πήρα. Τα παράπονα συνεχίζονται και με άλλους συνομιλητές.

 

Έχω τσεκάρει ποιο είναι το πρόβλημα. Αντί να χτυπάει στην ώρα του χτυπάει σε μία ώρα της αναβολής. Δηλαδή αν το χεις βάλει να χτυπήσει στις 8, και έχεις βάλει ως χρόνο αναβολής 10 λεπτά, θα χτυπήσει ή 8.10 ή 8.20 ή 8.30 κλπ κλπ.

Τον bootloader που έστειλα σε προηγούμενο ποστ που φτιάχνει τα ξυπνητήρια μπορείτε να τον περάσετε και χωρίς να έχετε rooted το τηλέφωνο μια και είναι σε sbf μορφή και περνιέται με το RSDLite.

Εμένα 2 μέρες τώρα δεν έχει χάσει λεπτό το ξυπνητήρι και έχω κάθε μέρα 3 ξυπνητήρια...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Τον bootloader που έστειλα σε προηγούμενο ποστ που φτιάχνει τα ξυπνητήρια μπορείτε να τον περάσετε και χωρίς να έχετε rooted το τηλέφωνο μια και είναι σε sbf μορφή και περνιέται με το RSDLite.

Εμένα 2 μέρες τώρα δεν έχει χάσει λεπτό το ξυπνητήρι και έχω κάθε μέρα 3 ξυπνητήρια...

Θα το έβαζα αλλά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα καθώς χρησιμοποιώ κανονικό ρολόι - ξυπνητήρι. :P

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

@MAXAIRO

Δεν μπορει. Δωσε σε καποιον το τηλεφωνο, να σε παρει αυτος σε καποιο αλλο , για να ακουσεις τι συμβαινει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανεις κανενα τροπο για online radio? Ενταξει, συμφωνοι, υπαρχουν ενα σωρο εφαρμογες για online radio, αρα πως βρισκεις τα urls? γιατι οσο ασχοληθηκα μονο html ανοιγουν και οχι rtsp πρωτοκολλα?

Anyone? :/

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...