Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα αυτο λεω και εγω απο χτες ρε παιδια!!!

 

Δεν το ζωγράφισες όμως :p:p:lol:

 

Λοιπόν μην γελάσετε σας λέω ότι έκανα ακριβώς αυτά που λέτε για διαγραφή εφαρμογών. Μπάχαλο όμως 105 ΜΒ είχα και πριν και μετά. Η λύση (σας βλέπω μην γελατε):whip:

1) Έβαλα την clean 2.1 από την αρχη

2) Ξαναέκανα update

3) Ξαναεκανα root (πλεον δεν διαβαζω τα βηματα το κανω με κλειστα ματια:lol:)

4) Ξαναέβαλα τις εφαρμογες που είχα και πριν

5) Δεν εσβεισα ούτε μια απο τις μαμισες

 

Αποτέλεσμα: 113 ΜΒ free :vava::dizzy: δηλ περισσότερα και απο οταν είχα σβήσει ηδη εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ερωτήσεις φίλου προς motorola, αν έχετε σε κάποια απάντηση, πείτε μου!

 

 

Καλημέρα σας,

Εδώ και λίγες ημέρες είμαι κάτοχος του Motorola Milestone. Δυστυχώς έχω απογοητευθεί για κάποιο θέμα που απασχολεί και άλλους χρήστες. Δυστυχώς δεν έχετε δώσει λύση ακόμη σε κάτι που σε άλλες εταιρείες υπήρξε άμεση λύση. Αναφέρομαι στον συγχρονισμό του Android Motorola Milestone με το Microsoft Outlook 2007 και το 2010 που είναι σε beta έκδοση. Η HTC έχει δώσει ήδη λύση βγάζοντας ένα δικό της πρόγραμμα (http://blog.brightpointuk.co.uk/synchronise-htc-hero-microsoft-outlook

http://www.htc.com/gr/SupportDownload.aspx?p_id=312&cat=3&dl_id=933 ) με το οποίο συγχρονίζεις και τις επαφές (contacts) και το ημερολόγιο (calendar). Εσείς δεν έχετε ΚΑΘΟΛΟΥ κάτι για το ημερολόγιο και για τις επαφές έχετε συμβατότητα μέχρι και Microsoft Outlook 2003. Πράγμα απαράδεκτο για μια εταιρεία του μεγέθους σας. Αν εσείς ή η google σκέφτεστε την ανάπτυξη και διάδοση του ANDROID πρέπει να το σκεφτείτε διότι τα παράπονα είναι πολλά. (ενδεικτικά αναφέρω το http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=4428 )

 

Τα προβλήματα όμως που έχω εντοπίσει δεν σταματούν εδώ:

1) Εκτός από το θέμα με το Microsoft Outlook, πρέπει να προσέξετε να κάνει συγχρονισμό σε όλα τα πεδία. (το mapping να είναι σωστό, υπάρχει mail 1, mail 2, mail 3, διεύθυνση σπιτιού – εργασίας, notes – σημειώσεις, γενέθλια, business phone, business fax κτλ) Να προσέξετε να γίνει αντιστοιχία σε ΟΛΑ τα πεδία του Microsoft Outlook.

2) Στο site σας, δεν είναι εύκολο κάποιος να βρει όλο το λογισμικό (software) που αφορά το μοντέλο του κινητού του. Σε ΟΛΕΣ τις άλλες εταιρείες πας στο site βάζεις το μοντέλο και σου βγάζει software – drivers - manuals κτλ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΑ. Σε εσάς κάποιος πρέπει να ψάξει και δεν είναι και ότι πιο εύκολο όταν σου βγάζει αποτελέσματα από όλες τις γλώσσες. Στην περίπτωση που κάποιος δεν ξέρει και το όνομα του λογισμικού…. τότε είναι ανέφικτο να βρει αυτό που τον αφορά… εκτός και αν είναι τυχερός.

3) Κάτι πολύ βασικό που μέχρι τώρα το κάνει η SonyEricsson και η Samsung, είναι το γεγονός ότι όταν πληκτρολογείς κάποιο νούμερο, σου βγάζει τα πιθανά ονόματα που μπορεί να θες να καλέσεις, για να καλέσεις τελικά κάποιο από τις επιλογές, γλυτώνοντας χρόνο. ΠΧ έχω αποθηκευμένα τα νούμερα 6936123456 (όνομα 1) και 6936123457 (όνομα 2). Αν πληκτρολογήσω 6936123 θα μου βγάλει και τα 2 ονόματα και αν θέλω επιλέγω πιο θέλω.

4) Εφαρμογές ANDROID: Θα πρέπει να φτιάξετε ένα σύστημα – πρόγραμμα όπως έχει η NOKIA και η APPLE για να βλέπω τις εφαρμογές. Ο αριθμός των εφαρμογών είναι πολύ μεγάλος για να τον δεις μέσα από το κινητό. Καλό θα ήταν να μπορώ να τις βλέπω σε ένα portal – site μέσα από το pc. Έτσι ώστε να μπορώ είτε να τις στέλνω απευθείας στο κινητό για εγκατάσταση ( αν το έχω συνδεδεμένο με το pc ) είτε να στέλνω με ΔΩΡΕΑΝ SMS τα links στο κινητό μου. Η apple χρησιμοποιεί το ITunes και η Nokia το ww.ovi.com Πρέπει και εσείς να ανταποκριθείτε και να κάνετε κάτι αντίστοιχο. Δεν μπορεί κάποιος να δει το σύνολο μέσα από μια μικρή οθόνη και ειδικά όταν οι κατηγορίες δεν είναι περισσότερες. Δωρεάν – Με χρέωση προγράμματα, Εφαρμογές – Παιχνίδια – Ringtones – Themes κτλ.

5) Πρέπει να φτιάξετε ένα πρόγραμμα για μπορώ να ελέγχω απόλυτα το κινητό μου μέσω pc. Δεν με νοιάζει αν θα είναι custom για το Motorola Milestone ή αν θα το φτιάξει η Google αλλά πρέπει να δημιουργηθεί κάτι σαν το OVI SUITE της NOKIA. ALL IN ONE SOFTWARE και όχι να χρειάζεται να έχεις 3-4 λογισμικά για να κάνεις το σύνολο των διεργασιών που θες.

6) Το κινητό, να μπορεί εύκολα να λειτουργεί ως modem.Πως είναι εφικτό αυτό??? (αν κάποιος έχει μεγάλο DATA PLAN στο κινητό του, να μπορεί να το συνδέσει εύκολα με το laptop ή pc και να συνδεθεί με το internet μέσω του MILESTONE)

7) Αλλά και το κινητό αν συνδεθεί με ένα laptop ή pc που έχει internet να κάνει όλο το data traffic μέσω του laptop ή του pc.Επίσης ποια είναι τα βήματα για κάτι τέτοιο??? Έτσι ώστε να μην γίνεται μεγάλη χρέωση, αν κάποιος έχει μικρό data plan στο συμβόλαιό του.

8) Στο virtual keyboard κάνω αλλαγή μεταξύ Ελληνικού και Αγγλικού, μέσω του εικονιδίου. Στο hardware keyboard πιο είναι το shortcut για να κάνω την αλλαγή μεταξύ EL (Greek Keyboard) και Αγγλικού (English keyboard)????

9) Στα sms αν υπάρχει κάποιο νούμερο να μπορώ να το καλέσω, να μπορώ να το κάνω copy-paste είτε σε κάποιο contact ή να το κάνω copy-paste σε κάποιο .doc ή άλλο αρχείο (.xls, .txt κτλ)

10) Στις επιλογές κινητών δεν υπάρχει το Milestone στην σελίδα για τα mms – wap – internet. Γιατί????? https://motorolasetup.tarsin.com/home.htm?locale=el&country=GR

 

Σχεδόν για όλα όσα ανέφερες...

Το Android σε αντίθεση με ΚΑΘΕ άλλο λειτουργικό (ίσως εκτός του Symbian) για κινητά, δίνει την δυνατότητα όλα αυτά να πραγματοποιηθούν ΧΩΡΙΣ την επέμβαση της εταιρίας που το υποστηρίζει...

Δεν έχεις απλά ψευτο-programming APIs και λοιπές βλακείες που σε περιορίζουν...

Έχεις τον ΠΗΓΑΙΟ ΚΩΔΙΚΑ...

Όταν καταλάβετε πως λειτουργεί το community σε τέτοιες περιπτώσεις, θα δείτε ότι δεν χρειάζεται στην τελική να "παρακαλάμε" την Motorola για πιο advanced λειτουργίες...

Τώρα αν υπολογίσουμε ότι ΚΑΙ η Motorola παίζει στο παιχνίδι του developing(το ελπίζω δλδ :P) νομίζω έχουμε ένα killer combination.

Holding The Secrets Of Mind Power Since 1985!!!

Siemens ME45 -> NEC N410i -> Sony-Ericsson v600i -> Nokia N70 -> BlackBerry Bold 9000 -> Motorola Milestone -> Sony Xperia Sole

Link to comment
Share on other sites

Καληπσερα παιδες!

 

Υπαρχει κανα νεοτερο για την froyo σε droid και milestone? Κατι ακουγοταν για μεσα ιουλιου για το droid.

Ή νεοτερα για σπασιμο του bootloader που ειχε ακουστει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ζωγράφισες όμως :p:p:lol:

 

Λοιπόν μην γελάσετε σας λέω ότι έκανα ακριβώς αυτά που λέτε για διαγραφή εφαρμογών. Μπάχαλο όμως 105 ΜΒ είχα και πριν και μετά. Η λύση (σας βλέπω μην γελατε):whip:

1) Έβαλα την clean 2.1 από την αρχη

2) Ξαναέκανα update

3) Ξαναεκανα root (πλεον δεν διαβαζω τα βηματα το κανω με κλειστα ματια:lol:)

4) Ξαναέβαλα τις εφαρμογες που είχα και πριν

5) Δεν εσβεισα ούτε μια απο τις μαμισες

 

Αποτέλεσμα: 113 ΜΒ free :vava::dizzy: δηλ περισσότερα και απο οταν είχα σβήσει ηδη εφαρμογες

Για σβήσε το motonav που είναι μεγάλο, κάνε restart και μετά πήγαινε από την διαχείρηση εφαρμογών να το κάνεις και uninstall. Μετά ξανακάνε restart και πήγαινε να δεις αν έχεις περισσότερα από 113ΜΒ.

Αν δεν έχεις παραπάνω ΜΒ σηκώνω τα χέρια ψιλά...

Πάντως σημαντικό είναι να κάνεις ένα restart μόλις διαγράψεις το apk από το /system/app (ώστε μετά το restart να μπορείς από την διαχείριση εφαρμογών να την κάνεις uninstall), και ένα 2ο restart μετά την απεγκατάσταση από την διαχειρίση εφαρμογών (ωστε κατά κάποιο τρόπο να γίνει refresh στην μνήμη).

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...τελικα,κι εγω εσβησα ενα σωρο και μου κατεβηκε μονο 1mb,τι να πω...

Ισως να κραταει καποιο προκαθορισμενο χωρο για εφαρμογες?

Αγνωστο...

 

Sent from ςmy Milestone using Tapatalk

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...τελικα,κι εγω εσβησα ενα σωρο και μου κατεβηκε μονο 1mb,τι να πω...

Ισως να κραταει καποιο προκαθορισμενο χωρο για εφαρμογες?

Αγνωστο...

 

Sent from ςmy Milestone using Tapatalk

 

Παιδιά κάτι άλλο συμβαίνει...

Έχετε κάνει το dalvik-cach hack?

Αν ναι, κάντε search (με το Root Explorer) το όνομα της εφαρμογής πχ. motonav και δέστε αν σας βγάλει αποτελέσματα....

Αν σας βγάλει αποτελέσματα που να αρχίζουν με:

/cache/....... ή

/data/....... ή

/system/....... κάντε παρατεταμένο πάτημα πάνω τους και διαλέξτε delete....

Μετά restart και ξανατσεκάρετε την μνήμη...

 

Προσοχή!!! 1o από τα απότελέσμα του search στον Root Explorer να διαγράψετε μόνο τα αποτελέσματα της εφαρμογής (.apk) που διαγράψατε από το /system/app και 2ο θα σας βγάλει πιθανόν και αποτελέσματα που να ξεκινούν με /sdcard/....... που ΔΕΝ τα διαγράφετε.

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Για σβήσε το motonav που είναι μεγάλο, κάνε restart και μετά πήγαινε από την διαχείρηση εφαρμογών να το κάνεις και uninstall. Μετά ξανακάνε restart και πήγαινε να δεις αν έχεις περισσότερα από 113ΜΒ.

Αν δεν έχεις παραπάνω ΜΒ σηκώνω τα χέρια ψιλά...

Πάντως σημαντικό είναι να κάνεις ένα restart μόλις διαγράψεις το apk από το /system/app (ώστε μετά το restart να μπορείς από την διαχείριση εφαρμογών να την κάνεις uninstall), και ένα 2ο restart μετά την απεγκατάσταση από την διαχειρίση εφαρμογών (ωστε κατά κάποιο τρόπο να γίνει refresh στην μνήμη).

 

To motonav δεν είναι μεγάλο. Αν δεν το έχει ανοίξει ο χρήστης, ώστε να αρχίσει να κάνει εγκατάσταση η εφαρμογή, από μόνο του το apk είναι μικρό.

Όλα αυτά που περιγράφεις, τα έχω κάνει, αλλά το αποτέλεσμα ήταν η μνήμη μου να μειώνεται αντί να αυξάνεται.:blink::blink:

 

Δηλαδή, από τη στιγμή που έκανα ρούτ, έχασα περίπου 7-8 mb μνήμης. Ενώ αφαιρούσα εφαρμογές, η ελεύθερη μνήμη σιγά σιγά μειωνόταν, παρά τον καθαρισμό της cache στα διάφορα προγράμματα.

 

Τέλος πάντων.... Εξαιτίας των προβλημάτων που αντιμετώπιζα με την κάρτα μνήμης (πολλές φορές, ύστερα από την εκκίνηση της συσκευής , δεν έβλεπε την κάρτα μνήμης) αναγκάστηκα να κάνω επαναφορά ρυθμίσεων.

Το ωραίο είναι ότι μετά την επαναφορά δεν χάθηκε ούτε το ρούτ, ούτε και το update!!!

 

Αμέσως μετά την επαναφορά, (και ενώ το κινητό ήταν ήδη ρούτ και οι εφαρμογές που είχα σβήσει δηλαδή motonav, quick office, email, φωνητική κλήση και πύλη τηλεφώνου) δεν εμφανίζονταν, η ελεύθερη μνήμη ήταν 163 mb.

Νομίζω πως και σε τηλέφωνο που δεν είναι ρούτ, μετά από hard reset η ελεύθερη μνήμη είναι ακριβώς τόση!!! (σε εμένα θα έπρεπε να ήταν παραπάνω, αφού έλειπαν τόσες εφαρμογές).

Οπότε kalagas , κάτι παίζει...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις την εφαρμογή στο κινητό, μετά στο pc, κατεβάζεις τους drivers της Motorola για USB, το συνδέεις το κινητό όχι σε charge only αλλά στην πρώτη λειτουργεία (νομίζω λέγεται phone and tools στα αγγλικά) αφού έχεις ενεργοποιήσει το USB Debugging και μετά πατάς στο pc δεξί κλικ κάτω δεξία στο PdaNet και connect.

 

Να επιβεβαιώσω για όποιον μπορεί να ψάχνει το ιδιο θέμα ότι αυτό που χρειάζεται είναι πράγματι να συνδέσεις το τηλέφωνο σε Portal & Tools mode. Μόλις το έκανα ολοκληρώθηκε και μάλιστα συνδέεται κανονικότατα.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω το hack,ακόμα και πάλι είναι περίεργο,μεχρι και απο recovery πηγα και εσβησα kai dalvik και cache partition και τπτ,κολλημενος στα 101 mb,(100 πριν)σημερα που το ειδα ειχα 96...αλλα τωρα δεν το ψαχνω γιατι βαρεθηκα,εχω ριξει πολυ σκαλισμα αυτες τις μερες...ασε που το dalvik hack το κανει πια η got recovery,αν το χρειαστω σε μισο λεπτο το κανω,αλλα οσο γινεται προτιμω να την εχω στο κινητο, την cache,γιατι διαβαζω για διαφορα παρατραγουδα

Παιδιά κάτι άλλο συμβαίνει...

Έχετε κάνει το dalvik-cach hack?

Αν ναι, κάντε search (με το Root Explorer) το όνομα της εφαρμογής πχ. motonav και δέστε αν σας βγάλει αποτελέσματα....

Αν σας βγάλει αποτελέσματα που να αρχίζουν με:

/cache/....... ή

/data/....... ή

/system/....... κάντε παρατεταμένο πάτημα πάνω τους και διαλέξτε delete....

Μετά restart και ξανατσεκάρετε την μνήμη...

 

Προσοχή!!! 1o από τα απότελέσμα του search στον Root Explorer να διαγράψετε μόνο τα αποτελέσματα της εφαρμογής (.apk) που διαγράψατε από το /system/app και 2ο θα σας βγάλει πιθανόν και αποτελέσματα που να ξεκινούν με /sdcard/....... που ΔΕΝ τα διαγράφετε.

 

 

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

εγω τελικα δεν εντεξα,εβαλα τη 2.36 rom του got,και την got open recovery 1.03 για να τα κανω ολα απο το recovery menu,με τη γνησια δεν παλευοταν .

 

edit: η open recovery του got μαμει,εχει ενα σωρο καινουργιες λειτουργιες,και το νεο superuser app που λεγατε...

τελεια,βλακεια που διστασα να το βαλω εξαρχης.

 

Συμφωνω και εγω. Περασα εδω και 1 εβδομαδα τα ιδια με εσενα και εχω σωθει. Πολυ καλο το open recovery. Αλλαξα επιτελους και το Y με το Z στα αγγλικα γιατι το πηρα απο Γερμανια το κινητο και ειναι qwertz. :-) Super η GOT. Μονο που αναγκαστικα αλλαξα και εβαλα τα fonts που βαζει κ ο kalagas γιατι ειχα θεμα με τα Ελληνικα (εβγαζε τετραγωνακια).

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

για να συζητησουμε και κατι απλουστερο και παραλληλα να σας πω τον πονο μου, χθες ημουν σ ενα παρτακι, σε εξωτερικο χωρο, με αρκετο -αν οχι πολυ- φωτισμο και οταν πηγα να τραβηξω βιντεο, τα μαυρα τα σκοταδια ρε παιδια. Ασε που μ εκανε ρομπα το κινητο γιατι ο διπλανος με το Ν97 τραβουσε **** τα βιντεο. Οποτε απλα το εκλεισα το milestone και περιμενα να μου το στειλει ο αλλος απο το Ν97.

και προφανως ρε παιδια δεν ειναι θεμα software γιατι πολλα κινητα με android τραβανε καλυτερες φωτο κ βιντεο. Λογικα ειναι ο φακος...

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

για να συζητησουμε και κατι απλουστερο και παραλληλα να σας πω τον πονο μου, χθες ημουν σ ενα παρτακι, σε εξωτερικο χωρο, με αρκετο -αν οχι πολυ- φωτισμο και οταν πηγα να τραβηξω βιντεο, τα μαυρα τα σκοταδια ρε παιδια. Ασε που μ εκανε ρομπα το κινητο γιατι ο διπλανος με το Ν97 τραβουσε **** τα βιντεο. Οποτε απλα το εκλεισα το milestone και περιμενα να μου το στειλει ο αλλος απο το Ν97.

και προφανως ρε παιδια δεν ειναι θεμα software γιατι πολλα κινητα με android τραβανε καλυτερες φωτο κ βιντεο. Λογικα ειναι ο φακος...

 

Είχες ενεργοποιήσει τη νυχτερινή λήψη?

Γιατί στο βίντεο τουλάχιστον, το μιλεστονε είναι πολύ καλό, και σε καμία περίπτωση δεν είναι μαύρα σκοτάδια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νυχτερινη ληψη, φλας αναμενο και παλι μαυρα σκοταδια. Ρομπα με εκανε το Νοκια σου λεω :(
Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το n79,και σε φώτο και βίντεο,είναι πολύ καλυτερο από το μότο.

Τα Νοκία φημίζονται για αυτό,ενώ τα αντροιντ το αντίθετο.όταν θα βγει ένα καθαρά multimedia android7 θα τους πάρει τα σωβρακα όλων...

το έχουν πιάσει και οι ίδιοι,τα τελευταία που βγήκαν,είναι καλύτερά,π.χ xt720

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Νυχτερινη ληψη, φλας αναμενο και παλι μαυρα σκοταδια. Ρομπα με εκανε το Νοκια σου λεω :(

 

Ε, καλά, κάθεσαι και ασχολήσαι τώρα με το βίντεο.....

Ας του έλεγες ότι όση ώρα εκείνος τραβάει, εσύ κάνεις ζούμ με τα 2 δάκτυλα :ρστις φωτογραφίες που έχεις στη συσκευή σου:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

:P

ποια εφαρμογη χρησιμοποιειται για να υπερ-χρονισετε το milestone σας?

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

:P

ποια εφαρμογη χρησιμοποιειται για να υπερ-χρονισετε το milestone σας?

 

Milestone overclock.

Από το μάρκετ.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

H got recovery το εχει ενσωματωμενο,δε χρειαζεται εφαρμογη.

 

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου εβγαλε μηνυμα ότι υπάρχει update για το λειτουργικό!

Χθες που το είχα "checkάρει" μου εβγαζε την ένδειξη ότι έχει το τελευταίο update....

Εδω και ένα δεκάλεπτο το κατεβαζει, σβήνει, ανάβει κτλ:lol:

Προσωπικά, δεν έχω ιδέα τι θα γίνει....

 

ΥΓ.

Εκδοση firmware

2.1 - update 1

 

Εκδοση 2.6.59-omap1

milestcm@il93lnxebld05 #1

 

Αριθμός έκδοσης

shols_u2_02.36.0

 

Αυτά φοράτε?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου εβγαλε μηνυμα ότι υπάρχει update για το λειτουργικό!

Χθες που το είχα "checkάρει" μου εβγαζε την ένδειξη ότι έχει το τελευταίο update....

Εδω και ένα δεκάλεπτο το κατεβαζει, σβήνει, ανάβει κτλ:lol:

Προσωπικά, δεν έχω ιδέα τι θα γίνει....

 

ΥΓ.

Εκδοση firmware

2.1 - update 1

 

Εκδοση 2.6.59-omap1

milestcm@il93lnxebld05 #1

 

Αριθμός έκδοσης

shols_u2_02.36.0

 

Αυτά φοράτε?

 

32.2mb είναι;

Link to comment
Share on other sites

32.2mb είναι;

 

Nαι, αυτή είναι σίγουρα, δεν υπάρχει άλλη...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Milestone overclock.

Από το μάρκετ.:)

 

nice!!!

Thnks

 

Εκτος απο google maps, χρησιμοποιειτε καποιο αλλο navigation?

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

nice!!!

Thnks

 

Εκτος απο google maps, χρησιμοποιειτε καποιο αλλο navigation?

Δοκίμασε το sygic mobile 10 από το γνωστό μαγαζάκι

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους ,θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει το κινητο να εχει hotspot wifi να μπορει να δινει ιντερνετ κ σε αλλα κινητα κ λαπτοπ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...