Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Λόγω του ότι διαβάζω κάμποσες ώρες και εδώ και σε διάφορα άλλα sites και έχω μπερδευτεί εντελώς, θα ήθελα αν κάποιος απο εσάς ξέρει να με βοηθήσει.

Έχω περάσει κατά καιρούς κάποιες roms στο κινητό μου και δεν είμαι με καμιά ευχαριστιμένος γιατί όλες έχουν κάποιο πρόβλημα τελικά :-(

Μηπώς κάποιος μπορεί να μου πει πως θα κάνω reset στο κινητό μου ώστε να βρεθεί στην εντελώς αρχική του κατάσταση, σαν την ημέρα που το αγόρασα????

Με όσους τρόπους και αν έχω κάνει πάντα κάτι κρατάει στην μνήμη του υπολοίματα απο εγκατστημένες rom.

Ευχαριστώ όποιον απαντήσει !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρέπει να φλασάρεις με το RSD Lite την 2.1 .sbf ή την 2.2.1, της Motorola πάντα. Το κινητό θα είναι όπως το πήρες.. ;)
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να φλασάρεις με το RSD Lite την 2.1 .sbf ή την 2.2.1, της Motorola πάντα. Το κινητό θα είναι όπως το πήρες.. ;)

 

Καταρχήν σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!!!. Θα το δοκιμάσω αύριο. Μετά απο αυτό αν δεν παίζει καλά πάλι το κινητό και το πάω στην αντιπροσωπία θα υπάρχουν τυχόν ίχνη ??? (Εννοείται με κενή SD card)!

 

Είναι σε εγγύηση ακόμα ...

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!!!. Θα το δοκιμάσω αύριο. Μετά απο αυτό αν δεν παίζει καλά πάλι το κινητό και το πάω στην αντιπροσωπία θα υπάρχουν τυχόν ίχνη ??? (Εννοείται με κενή SD card)!

 

Με την επίσημη 2.1/2.2.1 περασμένη (χωρίς να το rootάρεις βέβαια) προφανώς και δεν θα υπάρχουν ίχνη μονταρισμάτων..! ;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα κ χρονια πολλα σε όλους, εχω ενα μιλεστονε απο τον ιουνιο του 2010 αλλα δεν εχω ασχοληθει πολυ με τα menu του βρε παιδια, ισως γιατι εχω ενα nokia των 60ευρω ψιλοσπασμενο και εχω μαζι μου αυτο περισσοτερο στην δουλια μου οπου εκει περνώ το περισσοτερο χρονο μου.. τον τελευταιο καιρό βάλθηκα να το μάθω πάντως.Το ερωτημα μου ειναι το εξεις, αντεγραψα μερικα mp3 τραγουδια απο το pc στο milestone μεσω καλωδιου usb τα οποια ειχα κατεβασει απο το youtube με το γνωστο τροπο.Μερικα απο αυτα ήθελα να τα στειλω μεσω bluetouth σε ενα φιλο, πάω λοιπον στο menu "συλλογή πολυμέσων" ανοίγω

το φιλτρο και μου βγάζει 1)εικονες 2) ληψεις 3)ετικετες 4) βιντεο 5)φακελοι. κοιταξα λοιπον στις ληψεις και στους φακέλους και δεν υπάρχουν τα τραγουδια για να τα στειλω πατωντας κοινη χρηση και αποστολη μέσω bluetouth στον φίλο μου, μηπως ξερετε πως στελνω μέσω bluetouth τραγουδια? και πως μπορω να συμπεριλαβω τον φακελο "μουσικη" στο menu "συλογη πολυμεσων"

Edited by psilo_asxetos
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε έναν File Manager (πχ Astro, ES) και κάνε την δουλειά σου άμεσα. Από εκεί θα βλέπεις όλα τα αρχεία της συσκευής σου και θα μπορείς να στέλνεις με BT, Mail, κλπ..

Η μουσική εμφανίζεται με την αντίστοιχη εφαρμογή. ;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

 

Εχω ενα θεματακι. Προσφατα πηρα στα χερια μου το milestone το οποιο ειχα δανεισει σε μια φιλη μου (το ειχα σαν 2η συσκευη). Βεβαια μου το επιστρεψε γιατι καταφερε να το κανει 2 κομματια :lol: (οθονη - πληκτρολογιο ). Παρατηρησα παντως οτι ενα πλατυ καλωδιο που συνεδεε την οθονη με το πληκτρολογιο, ειχε κοπει.

Η ιδια το πηγε στον γερμανο αλλα δεν το κοιταξανε καν.

Ξερετε που μπορω να απευθυνθω για να το επισκευασω?

Siemens s35, Ericsson t66, Sharp gx10, Siemens sx1, Nokia n70, Nokia n73,Lg viewty, Motorola Milestone, Nokia n8, Samsung galaxy nexus, Samsung galaxy s4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, S6 Edge, Samsung Galaxy S8 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Πιανουν τα χερια σου; αν ναι, αγοραζεις την καλωδιοταινια και την περνας μονος

Αλλιως σε καταστηματα σερβις κινητων

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε έναν File Manager (πχ Astro, ES) και κάνε την δουλειά σου άμεσα. Από εκεί θα βλέπεις όλα τα αρχεία της συσκευής σου και θα μπορείς να στέλνεις με BT, Mail, κλπ..

Η μουσική εμφανίζεται με την αντίστοιχη εφαρμογή. ;)

ευχαριστω φιλε ;), και κατι αλλο... στο ξυπνητηρη παρατηρησα οτι δεν μπορω να βάλω ηχο απο το menu "η μουσικη μου" παρα μονο κατι χαζοηχους που ειχε απο τότε που αγορασα το τηλεφωνο, πως γινετε να βάλω όποιο ηχο θελω εγω.Και οταν παω να κλεισω το ξυπνητήρι οταν χτυπάει μου βγαζει τις επιλογες "παραβλεψη" και "αναβολη" δεν μου βγάζει την επιλογη "αφαιρεση" για να σταματαω εντελως το ξυπνητήρι.. ξερετε πως διορθωνετε αυτο?

2) Εχετε χρησιμοποίηση την φωνητική κλήση, αξιζει τον κοπο να δοκιμασω?

3) Μπορει να δουλεψει το κινητο σαν καλό GPS, γιατι ειμαι απο επαρχία και αυτη η λειτουργια για την αθηνα που δεν την ξερω καλα θα με βοήθαγε πολυ.

4) Μέσο Δορυφορου δουλευει οπως τα GPS που εχουν στα ταξι της Αθηνας?

: Thanks:

Edited by psilo_asxetos
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε ;), και κατι αλλο... στο ξυπνητηρη παρατηρησα οτι δεν μπορω να βάλω ηχο απο το menu "η μουσικη μου" παρα μονο κατι χαζοηχους που ειχε απο τότε που αγορασα το τηλεφωνο, πως γινετε να βάλω όποιο ηχο θελω εγω.Και οταν παω να κλεισω το ξυπνητήρι οταν χτυπάει μου βγαζει τις επιλογες "παραβλεψη" και "αναβολη" δεν μου βγάζει την επιλογη "αφαιρεση" για να σταματαω εντελως το ξυπνητήρι.. ξερετε πως διορθωνετε αυτο?

2) Εχετε χρησιμοποίηση την φωνητική κλήση, αξιζει τον κοπο να δοκιμασω?

3) Μπορει να δουλεψει το κινητο σαν καλό GPS, γιατι ειμαι απο επαρχία και αυτη η λειτουργια για την αθηνα που δεν την ξερω καλα θα με βοήθαγε πολυ.

4) Μέσο Δορυφορου δουλευει οπως τα GPS που εχουν στα ταξι της Αθηνας?

: Thanks:

 

1) Με το ξυπνητήρι δυστυχώς δεν έχω κάποια λύση, μόνο αν βάλεις ξέχωρα κάποια άλλη εφαρμογή.

2) Φωνητική κλήση δεν χρησιμοποιώ

3-4) Εννοείται ότι μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με το GPS της συσκευής, το οποίο δουλεύει με δορυφόρους και αν θέλεις και το 3G για πιο γρήγορο κλείδωμα δορυφόρων που κατεβάζει λίγα ΚΒ-ΜΒ. Δεν είναι το ίδιο με κάποιο dedicated PNA βέβαια, αλλά την δουλειά σου θα την κάνεις σίγορα.

Δες το Θέμα Android και Πλοήγηση, διάλεξε ποια εφαρμογή θέλεις και πέρασέ την στην συσκευή σου.

Προσωπικά χρησιμοποιώ το Navigon.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια, πουλησα το milestone μου σε εναν φιλο μου και η μπαταρια του κρατα ελαχιστα. Εγω το εκανα σωστες φορτισεις δλδ το εφτανα μεχρι 15% κ μετα το φορτιζα κλειστο. Αυτος το φορτιζει ανοιχτο και το πειραζει παραλληλα κι οταν το βγαζει εχοντας εκεινο φορτισει στο 100% μετα απο 3-4 ωρες πεφτει στο 15% με ελαχιστη χρηση. θα συνηθισει η μπαταρια τις φορτισεις του φιλου μου η θα χρειαστει να αγορασει καινουργια?

Ευχαριστω

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Κάντε ένα Calibrate Battery, είτε με την εφαρμογή είτε με τον κλασσικό τρόπο:

1) Κλείνουμε το κινητό

2) Το αφήνουμε να φορτίσει μέχρι να δείξει 100%

3) Ενώ είναι στην πρίζα αφαιρούμε την μπαταρία

4) Περιμένουμε να εμφανιστεί μία άδεια μπαταρία με ένα "?" και κόκκινο LED

5) Τοποθετούμε την μπαταρία και το αφήνουμε να φορτίσει πάλι μέχρι 100%

 

Πιστέυω θα παρατηρήσετε βελτίωση. Αν όχι, τότε ίσως θέλεις καινούρια μπαταρία..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Κάντε ένα Calibrate Battery, είτε με την εφαρμογή είτε με τον κλασσικό τρόπο:

1) Κλείνουμε το κινητό

2) Το αφήνουμε να φορτίσει μέχρι να δείξει 100%

3) Ενώ είναι στην πρίζα αφαιρούμε την μπαταρία

4) Περιμένουμε να εμφανιστεί μία άδεια μπαταρία με ένα "?" και κόκκινο LED

5) Τοποθετούμε την μπαταρία και το αφήνουμε να φορτίσει πάλι μέχρι 100%

 

Πιστέυω θα παρατηρήσετε βελτίωση. Αν όχι, τότε ίσως θέλεις καινούρια μπαταρία..

 

 

 

σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Μετά η μπαταρία όμως θα συνηθίσει τις δικές του φορτίσεις? ευχαριστώ και πάλι

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Μετά η μπαταρία όμως θα συνηθίσει τις δικές του φορτίσεις? ευχαριστώ και πάλι

 

Δεν υπάρχει θέμα συνήθειας τρόπου φόρτισης.. Το κινητό φορτίζει/αποφορτίζεται. Καλό είναι μια φορά στις 15 μέρες να το αφήνουμε να αποφορτιστεί τελείως, να κάνει έναν πλήρη κύκλο δηλαδή.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει θέμα συνήθειας τρόπου φόρτισης.. Το κινητό φορτίζει/αποφορτίζεται. Καλό είναι μια φορά στις 15 μέρες να το αφήνουμε να αποφορτιστεί τελείως, να κάνει έναν πλήρη κύκλο δηλαδή.

 

σε ευχαριστώ κ πάλι φίλε να είσαι καλά. :-) θα του πω να κάνει αυτό που μου είπες! :-)

 

φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι? έκανα το calibrate ακριβώς τα βήματα που μου είπες και το έβγαλα χθες βράδυ μετά την δεύτερη φόρτιση στο 100 κ το αφησα ανοιχτό το βράδυ κ σήμερα το πρωί είχε κλείσει εντελώς από μπαταρία. Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό η αχρηστευτηκε εντελώς κ θέλει νέα μπαταρία?κι αν θέλει νέα μπαταρία που μπορώ να βρω ξέρει κάνεις?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω αλλα να σου πω γιατι το εκανε αυτο εξ αρχης;; Αφου δεν ειχε κανενα προβλημα η μπαταρια οσο το ειχα εγω. Μια χαρα μου κρατουσε. Και κτι τελευταιο: αν τη παραγγειλω απο δω?

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7959

καλο δεν ειναι αυτο το σαιτ; Σε ευχαριστω και παλι για την πολυτιμη βοηθεια σου, ειλικρινα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω αλλα να σου πω γιατι το εκανε αυτο εξ αρχης;; Αφου δεν ειχε κανενα προβλημα η μπαταρια οσο το ειχα εγω. Μια χαρα μου κρατουσε. Και κτι τελευταιο: αν τη παραγγειλω απο δω?

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7959

καλο δεν ειναι αυτο το σαιτ; Σε ευχαριστω και παλι για την πολυτιμη βοηθεια σου, ειλικρινα.

 

Δεν γνωρίζω γιατί δεν το έκανε εξαρχής.

Δεν έχω πραγματοποιήσει κάποια αγορά από το mobilehellas, δεν γνωρίζω το κατάστημα.. :rolleyes:

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Αν ο κινητό ήταν σε ακινησία κάποιο διάστημα αυτό φταιει ,θα συνερθει μετα από κάμποσες φορτοκφορτισεις. Αν όχι,σχεδόν σίγουρα φταει η ρομ η κάποια εφαρμογή.

Με επαναφορα εργοστασιακών θα συνελθει.

Η μπαταρια δε χαλαει έτσι απότομα.

Επίσης να το αφήνει να φορτίζει παραπάνω,ας λέει 100%.

Edited by vagelisda
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

θα το ψαξω να δω τι γινεται, ευχαριστω παιδια. Οχι δεν ηταν σε ακινησια παρα μονο για μια μερα (δηλαδη 23 ωρες μετρημενες, ηταν κλειστο και μετα το ανοιξα να του το δωσω) . Δηλαδη να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων απο τις ρυθμισεις; Δεν του εχω βαλει καποια ρομ εχει την επισημη της Μοτορολα που ειχε βγαλει καποτε (2.2.1)

 

παιδιά μια τελευταία ερώτηση: αν επαναφέρω το κινητό στις εργοστασιακές του ρυθμίσεις κ κάνει τα ίδια είναι θέμα μπαταρίας? Για να ξέρω αν είναι να αγοράσω καινούργια, μην την πάρω τσάμπα. Επίσης υπάρχει περίπτωση το κινητό να καταναλώνει τόσο γρήγορα την μπαταρία του εξαιτίας του ότι η κάρτα σιμ είναι πολύ παλιά? (σε ένα service μου είχαν πει ότι το κινητό επηρεάζεται όταν είναι πολύ παλιά η σιμ)

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κατέβασε έναν File Manager (πχ Astro, ES) και κάνε την δουλειά σου άμεσα. Από εκεί θα βλέπεις όλα τα αρχεία της συσκευής σου και θα μπορείς να στέλνεις με BT, Mail, κλπ..

Η μουσική εμφανίζεται με την αντίστοιχη εφαρμογή. ;)

καλησπερα φιλε, κατεβασα το astro αλλα δεν βρισκω άκρη γμτ.Βλεπω τους φακελους απο το home του astro.. κανω copy το φακελο music (με 15 τραγουδια που εχω περιπου) για να το κανω paste στο φακελο "συλλογή πολυμεσων" για να παω στην ενέργεια κοινή χρήση και επειτα να κάνω τα τραγούδια αποστολή μέσο blouetouth απο τον φακελο πολυμεσων.. το θεμα ειναι οτι δεν βρισκω τον φακελο "συλογη πολυμεσων" μεσα στο astro να κανω την αντιγραφη :worry:.

Κ ΜΕΣΑ ΣΤΟ φακελο "συλλογη πολυμ'εσων" δε βρισκω σε κανενα απο τα 5 menu την μουσικη μου ή δυνατοτητα να ενταξω τον φακελο μουσικη μεσα στο φακελο "συλλογή πολυμέσων".

Επι της ουσίας δεν μπορω να στειλω τραγουδια με BLUETOUTH : ( κ δεν ξέρω πως..

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή "Music" δεν βλέπει τα υπόλοιπα τραγούδια στην SD? Δεν είχα ποτέ αυτό το πρόβλημα με οποιαδήπο ROM, όλες σκανάρουν την SD. Αλλά στην τελική δοκίμασε με άλλη εφαρμογή αναπαραγωγής μουσικής.

Από το File Manager, δεν μπορείς να στείλεις αρχεία όπως είναι, χωρίς να τα ανοίξεις με τον συλλογή πολυμέσων?

Έχω τον standard file manager της Cyanogen ROM και εχει επιλογή πατώντας πάνω στο αρχείο "send".

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή "Music" δεν βλέπει τα υπόλοιπα τραγούδια στην SD? Δεν είχα ποτέ αυτό το πρόβλημα με οποιαδήπο ROM, όλες σκανάρουν την SD. Αλλά στην τελική δοκίμασε με άλλη εφαρμογή αναπαραγωγής μουσικής.

Από το File Manager, δεν μπορείς να στείλεις αρχεία όπως είναι, χωρίς να τα ανοίξεις με τον συλλογή πολυμέσων?

Έχω τον standard file manager της Cyanogen ROM και εχει επιλογή πατώντας πάνω στο αρχείο "send".

η εφαρμογη musik βλέπει τα τραγούδια τραγούδια sto astro οπως επίσης κ ο φακελος music του κινητού...το θέμα είναι ότι δεν τα βλέπει η εφαρμογή πολυμέσων για να τα στείλω...

Δεν τα βλέπει επειδή εχω κατεβασει τα τραγουδια στο pc απο το youtube kai ta exw kanei copy paste απο το pc στο κινητο μέσο του usb καλωδιου?

Αν συνδέσω τον υπολογιστη με το καλωδιο στο κινητο δεν μπορω μπαίνοντας στο κινητο να βρω τον φακελο ¨πολυμεσα" και να κανω copy το φακελο music... αν ναι πως λεγετε ο φαΚΕΛΟς "ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ".

Εγω περίμενα πατωντας πανω σε ενα τρεγουδι να μου εβγαζε ΚΟΙΝΗ ΧΡΗΣΗ με την μια και να το στελνα... τι μαμακιες ειναι αυτες να μην μπορω να στειλω ενα τραγουδι μεσο bl... fuc.k the system :p

Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογη musik βλέπει τα τραγούδια τραγούδια sto astro οπως επίσης κ ο φακελος music του κινητού...το θέμα είναι ότι δεν τα βλέπει η εφαρμογή πολυμέσων για να τα στείλω...

Η εφαρμογή Music βλέπει τα τραγούδια στο Astro; Αυτό δε βγάζει νόημα. Η εφαρμογή Πολυμέσων ποια εφαρμογή είναι; Ποια ακριβώς εννοείς;

Δεν τα βλέπει επειδή εχω κατεβασει τα τραγουδια στο pc απο το youtube kai ta exw kanei copy paste απο το pc στο κινητο μέσο του usb καλωδιου?

Αν συνδέσω τον υπολογιστη με το καλωδιο στο κινητο δεν μπορω μπαίνοντας στο κινητο να βρω τον φακελο ¨πολυμεσα" και να κανω copy το φακελο music... αν ναι πως λεγετε ο φαΚΕΛΟς "ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ".

Εγω περίμενα πατωντας πανω σε ενα τρεγουδι να μου εβγαζε ΚΟΙΝΗ ΧΡΗΣΗ με την μια και να το στελνα... τι μαμακιες ειναι αυτες να μην μπορω να στειλω ενα τραγουδι μεσο bl... fuc.k the system :p

Ψιλοάσχετε, τα λες πολύ μπερδεμένα, σκέψου και γράψε καθαρά τι θες να κάνεις για να σε βοηθήσουμε. Είναι ίσως το πιο μπερδεμένο post που έχω διαβάσει ποτέ.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...