Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα....Αντιμετωπιζω προβλημα με το Satio μου!Απο εκει που εμπενα συνεχεια στο Facebook,blogger.com με τα pass και τα username,ξαφνικα δεν οταν συμπληρωνω τα κενα με τα αντιστοιχα pass κτλ,και παω να πατησω συνδεση με πεταει!Ξερετε τι μπορω να κανω ωστε να λυθει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα....Αντιμετωπιζω προβλημα με το Satio μου!Απο εκει που εμπενα συνεχεια στο Facebook,blogger.com με τα pass και τα username,ξαφνικα δεν οταν συμπληρωνω τα κενα με τα αντιστοιχα pass κτλ,και παω να πατησω συνδεση με πεταει!Ξερετε τι μπορω να κανω ωστε να λυθει?

με ποιο προγραμμα μπαινεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες παντως για FaceBook Chat το δοκιμασα οπως μπορουσα και δεν βρηκα να εχει Chat καπου.

Υπαρχει δηλαδη κινητο το οποιο να μπαινει FaceBook και να εχει Chat?

To iphone το εχει αυτο το πραγμα? Εγω παντως δεν το γνωριζω αυτο.

 

Κι ομως φιλε,το 3GS iphone που πειρα τελικα εχει αυτη την δυνατοτητα...

Kαι γενικα επειδη τα εχω δοκιμασει και τα 2 κινητα(απο φιλους),το Iphone ειναι πολυ μπροστα

σε θεματα σερφαρισματος στο ιντερνετ...

 

Κι εγω ειμαι λατρης της φωτογραφιας...Πειρα μια kodak με 14mpixel... :)

Edited by underground
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :kill: :shoot: :up: :wink:
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο ειναι το θεμα, αντι να παρουμε μια kodak, μια συσκευη gps και οτιδηποτε αλλη συσκευη, περνεις ενα symbian που τα εχει ολα αυτα!:p

To μονο που εχει το iphone και δεν εχουν τα symbian ειναι chat στο facebook!:lol: (αν και νομιζω υπαρχει εφαρμογη και γιαυτο)

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως φιλε,το 3GS iphone που πειρα τελικα εχει αυτη την δυνατοτητα...

Kαι γενικα επειδη τα εχω δοκιμασει και τα 2 κινητα(απο φιλους),το Iphone ειναι πολυ μπροστα

σε θεματα σερφαρισματος στο ιντερνετ...

 

Κι εγω ειμαι λατρης της φωτογραφιας...Πειρα μια kodak με 14mpixel... :)

 

Εχει το iphone δηλαδη FaceBook Chat? Μπραβο...

Ε ενταξει, αλλο να εχεις κινητο καμερα και αλλο καμερα καμερα.

Το κινητο το κουβαλας παντα μαζι σου οποτε αν θελεις κατι η γινει κατι το βγαζεις εκεινη την στιγμη, την καμερα ομως δεν την κουβαλας παντα μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως φιλε,το 3GS iphone που πειρα τελικα εχει αυτη την δυνατοτητα...

Kαι γενικα επειδη τα εχω δοκιμασει και τα 2 κινητα(απο φιλους),το Iphone ειναι πολυ μπροστα

σε θεματα σερφαρισματος στο ιντερνετ...

 

Κι εγω ειμαι λατρης της φωτογραφιας...Πειρα μια kodak με 14mpixel... :)

Παντα να παιρνεις την kodak μαζι γιατι το iphone δεν πρεπει να βγανει καν απο την τσεπη για να φωτογραφισεις κατι.:cool::p
Link to comment
Share on other sites

παΐδια πουλαω το satio μου,

θα πάρω iphone να κάνω chat στο facebook και να σερφαρω στο internet! Σκαρφιστηκα και πατεντα να εχω και την canon με 14.7 ενσωματωμένη μαζι με το iphone και το τριποδο!:lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παΐδια πουλαω το satio μου,

θα πάρω iphone να κάνω chat στο facebook και να σερφαρω στο internet! Σκαρφιστηκα και πατεντα να εχω και την canon με 14.7 ενσωματωμένη μαζι με το iphone και το τριποδο!:lol:

 

Θα το πουλήσεις δηλαδή χωρίς το τρίποδο;;;; Ντροπήηηηηηη...:p:p

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Θα το πουλήσεις δηλαδή χωρίς το τρίποδο;;;; Ντροπήηηηηηη...:p:p

 

αν ειναι για εσενα... δ ω ρ ο το τριποδο και ενα τασακι:)

το iphone4 το περνεις με θηκη δωρο για το πρόβλημα της λήψης λεει ο αφεντικος, για να μην εχει προβλημα με τη Λαβή του Θανάτου που δεν πιανει σημα:lol:

αντε και καλα κρασια:rolleyes:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

με το browser του κινητου...με τι να μπω? :confused:

 

Σβήσε τα cookies από τον browser και ξαναπροσπάθησε.

Επίσης αν θέλεις δοκίμασε τον Opera Mobile.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Παντα να παιρνεις την kodak μαζι γιατι το iphone δεν πρεπει να βγανει καν απο την τσεπη για να φωτογραφισεις κατι.:cool::p

Βγαινει εκει που δεν βγαζεις το δικο σου ομως...:p

ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :kill: :shoot: :up: :wink:
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν αρκετές φήμες ότι η sony ericsson θα μας αφήσει με αυτό το update και ότι δεν θα βγει άλλο.:(

Το μόνο σίγουρο (από σόνυ έριξον) είναι ότι δεν θα βγει τίποτα μέχρι τον Σεπτέμβριο.:mad:

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν αρκετές φήμες ότι η sony ericsson θα μας αφήσει με αυτό το update και ότι δεν θα βγει άλλο.:(

Το μόνο σίγουρο (από σόνυ έριξον) είναι ότι δεν θα βγει τίποτα μέχρι τον Σεπτέμβριο.:mad:

ολα παιζονται με την ericsson!!!!!και εγω το ακουσα αλλα δεν το πολυπιστευω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ολα παιζονται με την ericsson!!!!!και εγω το ακουσα αλλα δεν το πολυπιστευω

 

Αν γίνει κάτι τέτοιο δεν θα ξαναεμπιστευτώ τόσα λεφτά σε σονυ εριξον.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Βγαινει εκει που δεν βγαζεις το δικο σου ομως...:p
Που δηλαδη? Ξερω την απαντηση αλλα μεχρι εκει ειναι το ''ταβανι'' σας στους περισσοτερους μηλοφωναδες.:dash: Ειστε πολυ γελασμενοι...:lol:
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ SONY ERICSSON SATIO ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ.ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΥΝΔΕΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑΤΑΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΤΟ ΗΧΕΙΟ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΒΙΝΤΕΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΩ ΚΛΗΣΗ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΛΙΣΩ

 

Υπενθύμιση από την Ο.Δ.: Θα παρακαλέσω θερμά να αποφεύγονται τα κεφαλαία

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ SONY ERICSSON SATIO ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ.ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΥΝΔΕΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑΤΑΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΤΟ ΗΧΕΙΟ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΒΙΝΤΕΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΩ ΚΛΗΣΗ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΛΙΣΩ

μηπως δεν τα κουμπονεις καλα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ SONY ERICSSON SATIO ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ.ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΥΝΔΕΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑΤΑΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΤΟ ΗΧΕΙΟ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΒΙΝΤΕΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΩ ΚΛΗΣΗ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΛΙΣΩ

 

μηπως δεν τα κουμπονεις καλα?
Μαλλον αυτο που λεει ο φιλος kouf ειναι. Μπορει ισως να εχει σπασει και κανενα ''δοντακι'' μπροστα και να μην κανει σωστη επαφη. Κουνα το καθως το βαζεις και ταυτοχρονα ασε να παιζει ενα τραγουδι.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον αυτο που λεει ο φιλος kouf ειναι. Μπορει ισως να εχει σπασει και κανενα ''δοντακι'' μπροστα και να μην κανει σωστη επαφη. Κουνα το καθως το βαζεις και ταυτοχρονα ασε να παιζει ενα τραγουδι.

 

Επίσης για πήγαινε Ρυθμίσεις--> Τηλέφωνο--> Αξεσουάρ και δες εκεί που λέει "Ακουστικό και μικρόφωνο" αν από κάτω λέει προεπιλογή.

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...