Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ για την απάντηση. δηλ. για να τα βλέπω σε όλη την οθόνη κανονικά πρέπει να βάζω παιχνίδια που έχουν τέτοια ανάλυση; υπάρχουν τέτοια; γιατί όσα έχω βρει είναι ή 240χ320 ή 176χ208. ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν θελει κατι ιδιαιτερο

απλα τα αρχεια που πρεπει να βαζεις να ειναι συματα με symbian s60 5th generation

 

εν ολιγης να εχουν καταληξη .sis ή .sisx .. τα βαζεις σε εναν φακελο με το pcsuite και μετα πας με "διαχειρηση αρχειων" και τα τρεχεις κανουν install και οκ....

 

 

εαν ειναι να βαλεις *****ed programs τοτε θελεις να το κανεις hack το κινητο αλλα μην κανεις μετα αναβαθμιση...

 

 

αυτα ..

 

Σ'ευχαριστω πολυ για την βοηθεια, μηπως μπορεις να μου προτεινεις καποιο site με εφαρμογες και παιχνιδια... free. Οταν κατεβασα την εφαρμογη facebook μου βγαζει οτι δεν ειναι συμβατη.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ για την βοηθεια, μηπως μπορεις να μου προτεινεις καποιο site με εφαρμογες και παιχνιδια... free. Οταν κατεβασα την εφαρμογη facebook μου βγαζει οτι δεν ειναι συμβατη.

 

 

 

http://www.se-satio.co.uk/

 

γινε μελος και κανε μερικα ποστ 3-5 και μετα ανοιγουν κατι κρυφα section με apps και games..

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. ήθελα να ρωτήσω το εξής: κατέβασα διάφορα παιχνίδια τα οποία εγκατέστησα αλλά έχω το πρόβλημα ότι είναι μικρή η απεικόνισή τους. παίζει ρόλο η ανάλυση που έχουν; ποια είναι η ανάλυση που είναι σωστή για το satio ώστε να εγκαθιστώ αυτά;

πέρασα ας πούμε μια πασιέντζα αλλά μου απεικονίζεται τόσο μικρή που δε βλέπω καλά τα χαρτιά. υπάρχει τρόπος να μεγαλώσει ή έχει κάποιος βάλει μια πασιέντζα που να απεικονίζεται σωστά να μου τη στείλει και μένα;

ευχαριστώ πολύ.

 

Αυτο ειναι που ζητας.Την εχω βαλει κι εγω και παιζει full screen χωρις να παραμορφωνεται :)

Link to comment
Share on other sites

theo_s27 είσαι πρώτος. σε ευχαριστώ πολύ. είναι σε όλη την οθόνη κανονικά.

για άλλα παιχνίδια (π.χ fifa, nba, needforspeed κλπ.) γίνεται να είναι έτσι; μπορώ να τα βρω κάπου σε τέτοια ανάλυση γιατί κι αυτά μου τα βγάζει μικρά ή έτσι συμβαίνει σε όλους;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εμενα σταματησε ενω δουλεψε κανονικα το gps. Δεν βγαζει σημα καθολου και ολα στις ρυθμισεις φενονται να ειναι σωστα

Το προβλημα το βγαζει και στο garmin και στο ndrive και εχω να κανω ταξιδι σημερα please help?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εμενα σταματησε ενω δουλεψε κανονικα το gps. Δεν βγαζει σημα καθολου και ολα στις ρυθμισεις φενονται να ειναι σωστα

Το προβλημα το βγαζει και στο garmin και στο ndrive και εχω να κανω ταξιδι σημερα please help?

 

επειδη σε εμενα εκανε το gps πολυ ωρα να να ανοιξει με το γκαρμιν(20+ λεπτα) εβαλα το sygic. κανει 2-3 λεπτα και δουλευει μια χαρα. ειχα απηυδησει με το γκαρμιν.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.επειδη διαβασα αρκετα αρθρα και δεν το ειδα πουθενα ποσο κραταει η μπαταρια του με νορμαλ χρηση;;συγνωμη για την ασχετη ερωτηση.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.επειδη διαβασα αρκετα αρθρα και δεν το ειδα πουθενα ποσο κραταει η μπαταρια του με νορμαλ χρηση;;συγνωμη για την ασχετη ερωτηση.

 

εγω κανω μετρια χρηση και κραταει 4 μερες.

2-3 μερες με νορμαλ λενε ολοι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..μια φιλη μου θα το παρει αλλα απο vodafone-θα εχει μεσα vodafone menu?η λογικα καποιες συντομευσεις?η αν αλλαξει το θεμα δεν θα εχει τιποτα?

 

και κατι δευτερο..αυτο το μενου φευγει?Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..μια φιλη μου θα το παρει αλλα απο vodafone-θα εχει μεσα vodafone menu?η λογικα καποιες συντομευσεις?η αν αλλαξει το θεμα δεν θα εχει τιποτα?

 

και κατι δευτερο..αυτο το μενου φευγει?Ευχαριστω...

 

Θα έχει αναγκαστικά μέσα λογισμικό της voda.

Η πρότασή μου είναι να μην το πάρει από voda αλλά από καταστήματα που συνεργάζονται με την εταιρεία (πχ Πλαίσιο) για να αποφύγει την ταλαιπωρία και τα προβλήματα

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..μια φιλη μου θα το παρει αλλα απο vodafone-θα εχει μεσα vodafone menu?η λογικα καποιες συντομευσεις?η αν αλλαξει το θεμα δεν θα εχει τιποτα?

 

και κατι δευτερο..αυτο το μενου φευγει?Ευχαριστω...

 

για να "καθαρισει " το κινητο απο vodafone menu θελει debranding

 

 

 

ή αλλιως υπαρχει ενα tutorial εδω....

 

http://forums.se-nse.net/topic/47332-sony-ericsson-satio-debranding/

 

εαν επιλεξεις τον δευτερο τροπο το generic region που πρεπει να διαλεξεις ειναι το andriatic για να εχει ελληνικα το satio..

 

:X:X:X:X

 

Θα έχει αναγκαστικά μέσα λογισμικό της voda.

Η πρότασή μου είναι να μην το πάρει από voda αλλά από καταστήματα που συνεργάζονται με την εταιρεία (πχ Πλαίσιο) για να αποφύγει την ταλαιπωρία και τα προβλήματα

 

 

 

θα εχει το λογισμικο της vodafone αλλα μπορει να το βγαλει... σχετικα ευκολα....

 

αλλα θελει καποιες λιγες γνωσεις .... εχω απαντησει παραπανω......σχεδον μαζι με εσενα.... ;);););)

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

στο κινητο δεν λειτουργει το pictbridge..... το δοκιμασα με 2 σατιο... ευτυχως που μας εκανε την δουλεια ενα ξεχασμενο Ν95!! αμαν αυτη η ericsson
Link to comment
Share on other sites

theo_s27 είσαι πρώτος. σε ευχαριστώ πολύ. είναι σε όλη την οθόνη κανονικά.

για άλλα παιχνίδια (π.χ fifa, nba, needforspeed κλπ.) γίνεται να είναι έτσι; μπορώ να τα βρω κάπου σε τέτοια ανάλυση γιατί κι αυτά μου τα βγάζει μικρά ή έτσι συμβαίνει σε όλους;

 

Δεν εχω δοκιμασει τα παιχνιδια που λες.Παντως λογικα με μια αναζητηση για παιχνιδια σε αναλυση 640x360 κατι θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

επειδη σε εμενα εκανε το gps πολυ ωρα να να ανοιξει με το γκαρμιν(20+ λεπτα) εβαλα το sygic. κανει 2-3 λεπτα και δουλευει μια χαρα. ειχα απηυδησει με το γκαρμιν.

 

Ναι αλλα στην αρχη δουλευε κανονικα αυτο ειναι που δεν μπορω να καταλαβω και ειναι και το ndrive που εχει το ιδιο προβλημα ακριβως :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομα ενα καλοτσικο site με applications και αλλα πολλα.........

http://www.symbiantalk.net/forumdisplay.php?3-Symbian-1-OS9.4-S60-v5-Applications&order=desc

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα στην αρχη δουλευε κανονικα αυτο ειναι που δεν μπορω να καταλαβω και ειναι και το ndrive που εχει το ιδιο προβλημα ακριβως :blink:

 

μηπως εχεις περασει καμμια αναβαθμιση λογισμικου?

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις περασει καμμια αναβαθμιση λογισμικου?

 

Ναι το εκανα αναβαθμιση λογισμικου στην τελευταια εκδοση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω αν εχει ξανα γραφτει ...το skype παιζει στο σατιο?

 

λογικα θα παιζει χωρις να ειμαι και 100% σιγουρη

εκανα ενα γρηγορο search και βρηκα αυτο http://gallery.mobile9.com/f/1221670/

 

διαφορετικα δοκιμασε το Nimbuzz :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εκανα αναβαθμιση λογισμικου στην τελευταια εκδοση

 

με την αναβαθμιση παιζει κατι. με το μαμα λογισμικο ανοιγε το gkarmin μεσα σε 1-2 λεπτα. κατοπιν με την πρωτη αναβαθμιση εκανε 20+ και μου εσπαγε τα νευρα.

ομοιως και με την δευτερη πριν λιγο καιρο και για αυτο δοκιμασα το sygic στο οποιο ανοιγει στα 2 λεπτα περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σχετικά με την εγκατάσταση του garmin?

Το εχω εγκαταστήσει σε άλλες συσκευές και δεν μπορώ στο satio.

Βάζω φάκελο garmin μέσα στην κάρτα μνήμης ή τα περιεχόμενα τα βάζω χύμα?

Εχω δοκιμάσει τρείς διαφορετικές εκδόσεις και δεν εκκινεί καμιά. :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει σχετικά με την εγκατάσταση του garmin?

Το εχω εγκαταστήσει σε άλλες συσκευές και δεν μπορώ στο satio.

Βάζω φάκελο garmin μέσα στην κάρτα μνήμης ή τα περιεχόμενα τα βάζω χύμα?

Εχω δοκιμάσει τρείς διαφορετικές εκδόσεις και δεν εκκινεί καμιά. :(

 

χυμα στην καρτα μνημης το βαζεις.

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα παιζει χωρις να ειμαι και 100% σιγουρη

εκανα ενα γρηγορο search και βρηκα αυτο http://gallery.mobile9.com/f/1221670/

 

διαφορετικα δοκιμασε το Nimbuzz :)

 

δεν πεζει τοθελω αυτο για να μιλαω με ενα φιλω που εχει

skype στην αμερικη ευχαριστω παντος:)

 

το Nimbuzz το κατεβασα αλλα μου λεει μι εγκιρο ποιστοποιητικο

Edited by markosm711
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...