Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα,ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει διαθεσημο καποιο πιο προσφατο λογισμικο απο το "1218-9500_R2AK006" .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει διαθεσημο καποιο πιο προσφατο λογισμικο απο το "1218-9500_R2AK006" .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

δεν υπαρχει.....πλεον η SE ειπε οτι δεν θα υπαρχουν αλλα updates για το satio :( :( :( :( :(

 

παιδια οποιος εχει χακαρισμενο το κηνιτο του ας με στειλει ενα pm θελω κατι απαντησεις!!!!!

Edited by kouf
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει διαθεσημο καποιο πιο προσφατο λογισμικο απο το "1218-9500_R2AK006" .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

 

το δικό μου λέει 1218-9500_R2AK007 02-03-10©

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες! Τις προαλλες κατεβασα ενα αρχειο για χακαρισμενες συσκευες( rompatcher plus v2,6) κ δεν ξερω πως να το χρησιμοποιησω,απλα το εγκατεστησα μαζι με καποια αρχειακια που χρειαζοντουσαν αλλα το μενου που πρεπει να εμφανιζεται υποτιθεται, σε εμενα δεν!!! Αν το εχει χρησιμοποιησει κανεις κ τα εχει καταφερει ας μου δωσει τα φωτα του!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες! Τις προαλλες κατεβασα ενα αρχειο για χακαρισμενες συσκευες( rompatcher plus v2,6) κ δεν ξερω πως να το χρησιμοποιησω,απλα το εγκατεστησα μαζι με καποια αρχειακια που χρειαζοντουσαν αλλα το μενου που πρεπει να εμφανιζεται υποτιθεται, σε εμενα δεν!!! Αν το εχει χρησιμοποιησει κανεις κ τα εχει καταφερει ας μου δωσει τα φωτα του!

περιμενε φιλος λιγες μερες ετοιμαζω εναν οδηγο για χακαρισμα τησ συσκευης...εσυ μαλλον δεν το εχεις χακαρει και ηθελες να περασεις το homescreen του vivaz η κατι αλλο!!υπομονη μια-δυο μερες!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

περιμενε φιλος λιγες μερες ετοιμαζω εναν οδηγο για χακαρισμα τησ συσκευης...εσυ μαλλον δεν το εχεις χακαρει και ηθελες να περασεις το homescreen του vivaz η κατι αλλο!!υπομονη μια-δυο μερες!!!

 

Οχι το εχω χακαρισμενο! Απλα αυτη η εφαρμογη αναβαθμιζει απο την εκδοση 2.2 στην 2.6 την rom!Eιναι κατι σαν patch για την rom κ οταν πατησεις το dump rom που εχει στις επιλογες οταν εγκαταστησεις σωστα αυτην την εφαρμογη σου εμφανιζει ενα μενου με το οποιο εχεις καποια προσβαση σε περισσοτερα σημεια της συσκευης απο οτι καταλαβα απο οσα διαβασα σε ξενα forum!! Απο οτι φαινεται κατι δεν εχω κανει σωστα κ δεν λειτουργει η απλα δεν ειναι συμβατη με το satio!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι το εχω χακαρισμενο! Απλα αυτη η εφαρμογη αναβαθμιζει απο την εκδοση 2.2 στην 2.6 την rom!Eιναι κατι σαν patch για την rom κ οταν πατησεις το dump rom που εχει στις επιλογες οταν εγκαταστησεις σωστα αυτην την εφαρμογη σου εμφανιζει ενα μενου με το οποιο εχεις καποια προσβαση σε περισσοτερα σημεια της συσκευης απο οτι καταλαβα απο οσα διαβασα σε ξενα forum!! Απο οτι φαινεται κατι δεν εχω κανει σωστα κ δεν λειτουργει η απλα δεν ειναι συμβατη με το satio!

 

Μάλλον το δεύτερο :p

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.παρολου που εχω κανει το κινητο 2 φορες αναβαθμηση εχω προβλημα με το βιντεο,τραβαω κ ο ηχος προιγητε απο την εικονα μηπωσ χερει κανεισ τι να κανω για να τραβαει σωστα?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.παρολου που εχω κανει το κινητο 2 φορες αναβαθμηση εχω προβλημα με το βιντεο,τραβαω κ ο ηχος προιγητε απο την εικονα μηπωσ χερει κανεισ τι να κανω για να τραβαει σωστα?

Κι εγω εχω το ιδιο προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε κ το NDrive 10 για οποιον ενδιαφερεται!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, υπαρχει καμια εφαρμογη που να λεει το ποσοστο της μπαταριας, πατωντας το πληκτρο τηw εντασης οπως γινετε σε ολα τα SE?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, υπαρχει καμια εφαρμογη που να λεει το ποσοστο της μπαταριας, πατωντας το πληκτρο τηw εντασης οπως γινετε σε ολα τα SE?

κατι τετοιο δεν νοιμιζω να εχει αλλα εχει αλλεσ παρομιες εφαρμογες που το κανουν αυτο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμια που να φενεται συνεχεια το ποσοστο στην αρχικη οθονη?

ψαξε στα γνωστα μαγαζακια και θα βρεις!!! ;) ;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το spb shell το οποίο ανάμεσα στα άλλα έχει και ένα widget μπαταρίας.
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος να μου στειλει παρακαλω στα ελληνικα βημα βημα τον τροπο για το downgrade? Ξεχασα τον τροπο!Εκανα μια αναβαθμιση τις προαλλες κ παρολο που ηταν χακαρισμενη η συσκευη ειναι παλι unhack πλεον!!:(:(:(

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ακυρο παιδες τα καταφερα να το γυρισω στην παλια εκδοση, αλλα τωρα εχω αλλο προβλημα,του εχω κανει γυρω στις παντε με εξι αναβαθμισεις αλλα παραμενει στην παλια εκδοση κ το seus πριν απο το update μου λεει πως εχω το τελευταιο λογισμικο συνεχεια!!!!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εχω το ιδιο προβλημα...

 

ρε παιδια μηπως ξερει κανεις τελικα πως να λυσουμε το προβλημα μας;;; σε κανεναν αλλο δε το παρουσιαζει το ιδιο προβλημα;;;

Link to comment
Share on other sites

να περιμένουμε οδηγίες για χακάρισμα του Satio εμείς που δεν το έχουμε κάνει ακόμη;
Link to comment
Share on other sites

να περιμένουμε οδηγίες για χακάρισμα του Satio εμείς που δεν το έχουμε κάνει ακόμη;

αν ψαξεις λιγο στο φορθμ και στν ενοτητα Sony Ericsson Symbian OS στανταρ θα το βρεις!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εδω εχω βρει ενα update της rom(rompatcher 2,6 plus) αλλα δεν ξερω πως ακριβως λειτουργει,το ειχα εγκαταστησει σωστα εν μερει αλλα δεν μπορουσα να βγαλω το μενου που δειχνει κ στην εικονα του app! Ισως να μην ειναι συμβατο με το satio.Αν μπορεσει παντως καποιος να το λειτουργησει σωστα ας μας πει κ εμας!!!!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!

θα ηθελα πρωτον να ρωτησω τα οφελη απο ενα χακαρησμενο τηλ και τον τροπο που μπορει να γινει και δευτερον προσπαθω εδω και καιρο να κατεβασω το nfs shift αλλα δεν τα καταφερνω με τιποτα το εχει κατεβασει κανεις?

ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!

θα ηθελα πρωτον να ρωτησω τα οφελη απο ενα χακαρησμενο τηλ και τον τροπο που μπορει να γινει και δευτερον προσπαθω εδω και καιρο να κατεβασω το nfs shift αλλα δεν τα καταφερνω με τιποτα το εχει κατεβασει κανεις?

ευχαρηστω

με το να χακαρεις την συσκευη τα οφελη ειναι δυο.

1. περνας οποια εφαρμογη θες χωρις να την υπογραψεις

2. μπορεις να περασεις διαφορα patch που κυκλοφορουν στο διαδυκτιο

ιδου και ο τροπος

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=294314

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...