Jump to content

Jaga phones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 108
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι γνωμες εχετε για αυτα?καλα ή μαπα το καρπουζι?

 

αναλογα τι θελεις!

ειναι κινεζικα και μπορεις να τα βρεις στο ebay πιο κατω απο τηνμιση τιμη που τα πουλανε στα καταστηματα στην ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

θα τον παρω απο γνωστο οποτε θα ειναι μισοτιμης!λεω για αυτα με την τηλεοραση με τις 2 καρτες σιμ και τα λοιπα...γενικα ειναι καλα?
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ.

αν δουλευει οταν το παρεις δεν χαλαει μετα

απλος μην σου κατσει ελατωματικό

Link to comment
Share on other sites

ο γνωστος μου το εχει καποιους μηνες αποτι γνωριζω και μου ειπε οτι δουλευει αψογα...αλλα δεν ξερω ποιο μοντελο ειναι!του ειδειξα αυτο το tv 24 πως λεγεται και μου ειπε πως ειναι παλιο αυτο μπροστα σε αυτο που εχει...:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια καλησπερα, σημερα μου κανανε δωρο το συγκεκριμενο μοντελο, το εβαλα να φορτιστει διαβασα τις οδηγιες οι οποιες δεν λενε και πολλα και πηγα να το ενεργοποιησω αλλα ......τζιφος!! Δεν το εχω βγαλει απο το φορτιστη και οποιο κουμπι να πατησω το κινητο δεν ανηγει απλως μου διχνει η οθονη καθε φορα που παταω ενα απο τα 5 κουμπια που εχει τη μπαταρια που ηδη ειναι φορτισμενη. Πρωτη φορα δεν μπορω να ενεργοποιησω ενα κινητο :( δεν ξερω εαν θελει καποιο κολπο η ειναι για φουντο με το καλημερα. Ξεχασα να σας πω οτι εναι με οθονη τατσ σκριν. Εχει καποιος αυτο η αλλο jaga να μου πουν πως ξεκινανε? (jaga v30a εχω)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας. προσφατα αγορασα ενα κινητο τηλεφωνο jaga V30B το οποιο δεν μου παιζει αρχεια mp4 και τις φωτογραφιεα απο την φωτογραφικη μου μηχανη. τα αρχεια 3gp τα παιζει κανονικα. τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας. προσφατα αγορασα ενα κινητο τηλεφωνο jaga V30B το οποιο δεν μου παιζει αρχεια mp4 και τις φωτογραφιεα απο την φωτογραφικη μου μηχανη. τα αρχεια 3gp τα παιζει κανονικα. τι μπορει να φταιει?

 

για τα βιντεο mp4 υπαρχει οριο στην αναλυση του βιντεο, και για τις φοτογραφιες υπαρχει οριο στο μεγεθος της μνημης τους.

Link to comment
Share on other sites

για τα βιντεο mp4 υπαρχει οριο στην αναλυση του βιντεο, και για τις φοτογραφιες υπαρχει οριο στο μεγεθος της μνημης τους.

και τι μπορω να κανω για να τα παιζει??

Link to comment
Share on other sites

και τι μπορω να κανω για να τα παιζει??

 

να μικρινεις την αναλυση στα βιντεο, στις φοτο υπαρχει προγραμα που μικραινει τα mb(η kb) της φοτο χωρις να μειωνει την αναλυση της,τωρα αν δεν το εχεις ,απλα μειωσε την αναλυση στην φοτο, για να πιανουν μικροτερο χωρο,και ετσι θα σου ανοιγουν ολα

Link to comment
Share on other sites

να μικρινεις την αναλυση στα βιντεο, στις φοτο υπαρχει προγραμα που μικραινει τα mb(η kb) της φοτο χωρις να μειωνει την αναλυση της,τωρα αν δεν το εχεις ,απλα μειωσε την αναλυση στην φοτο, για να πιανουν μικροτερο χωρο,και ετσι θα σου ανοιγουν ολα

 

υπαρχει καποιο προγραμμα γι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα γι αυτο?

 

υπαρχει το any video converter ,για τα βιντεο,για τις φοτο δεν το εχω ψαξει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εγώ πήρα ένα απο την wind προχθές και παιζει πολλά πακέτα..

1 η κεραία ειναι το stylus πενακι και φυσικα δεν δειχνει τίποτα..

2 η κάμερα είναι μόνιμα night vision..

3 σε όλα τα site που το είδα γραφει πάνω tvmobile εμένα μόνο mobile

4 επίσης όπου το είδα γράφει απο πίσω τα megapixel εμένα high quality camera..

5ένας γνωστος πήρε ένα ίδιο αλλά με πληκτρα έχει δική τοθ κεραία 5 πόντους μεγαλύτερη και παίζει καμπάνα τα πάντα.. γενικά το v30a είναι πατάτα αντιθέτος το v30j για τα λεφτά του και σε συγκριση με το άλλο τα σπάει τι να πώ εγώ την έφαγα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι να πάρω ένα κινητό jaga (λόγω της tv και ότι έχω επιδότηση από την wind).ποιο είναι καλύτερο το jaga v 30a ή το jaga v30j?:)
Link to comment
Share on other sites

απλώς θα ήθελα να μου πει κάποιος για τα χαρακτηριστικά τους γιατί κάποιες σελίδες άλλα γράφουν ενώ άλλα ισχύουν:D
Link to comment
Share on other sites

Έχει και ο αδελφός μου το JAGA Mobile V 30 A και του έχουν χαλάσει τα handsfree!!Ξέρετε κανένα κατάστημα που να μπορεί να αγοράσει???:worry:
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να πας στο κεντρικο καταστημα διαθεσης στα πατησια και να παρεις οτι ανταλλακτικο θελεις.
Link to comment
Share on other sites

Έχει και ο αδελφός μου το JAGA Mobile V 30 A και του έχουν χαλάσει τα handsfree!!Ξέρετε κανένα κατάστημα που να μπορεί να αγοράσει???:worry:

Αν μπορείς να μου βγάλεις μια φωτογραφία το βύσμα...ίσως έχω συμβατά ακουστικά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά έχω το JC678. Καλό χρυσό αλλά τους τελευταίους 2-3 μήνες κάποιες φορές και χωρίς λόγο κλείνει μόνο του. Μπαταρία έχω και πάνω από 2 γραμμές (διοτι στις 2 κάνει κάτι απότομα σε μία και κλέινει). Καμιά ιδέα-λύση?
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδες εγω το v30j dream kai σημερα εγινε κατι κουλο.

το ειχα κλειστο και μολις το ανοιξα και κλειδωσε η οθονη μου εμφανισε 1 missed message και απο πανω το φακελακι που σου δειχνει οταν εχεις μηνυμα.παω να ξεκλειδωσω να δω το μηνυμα εξαφανιζεται το 1 missed message παω στα εισερχομενα να δω αν εχω τιποτα καινουργιο.... τιποτα

γυρναω πισω παλι στο κυριο μενου κλειδωνει η οθονη,να σου το μηνυμα παλι.

παιρνω τους τζαγκαρους αλλα αυτοι ηταν πιο ασχετοι απο μενα,μου λεει καντε επαναφορα εργοστασιακων,κανω ,αντε παλι τα ιδια....

εχετε καμια ιδεααααααααα/???τι παιζει???

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, πηρα το v78 jaga ..καλο φαινεται και γα την δουλεια που το θελω ειναι αριστο 2 γραμμες ταυτοχρονα sms με Τ9 ελληνικο μια χαρα...............αλλα ρε παιδια αυτη την δονηση που εχει στην οθονη οταν την ακουμπας πως θα την βγαλω ....εφαγα το μενου στοψαξιμο αλλα τζιφος.....και ακομα μηπως υπαρχει κανενα προγραμα συγχρονισμου για outlook σε vista με αυτο το τηλεφωνο....

ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...