Jump to content

"Χωρίζουμε,συγγνώμη.."


ANOIM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο πιο ανωδυνος/αναισθητος τροπος ειναι με sms.

Ουτε καν τηλεφωνο (εκτος αν εισαι αρκετα schwein για να το κλεισεις και στα μουτρα :grin: )

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 123
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σκέφτηκα κι εγώ κάτι: Δίνεις ραντεβού στο μέρος που γνωριστήκατε για πρώτη φορά, μόλις έρθεις, την πλησιάζεις και της λες: "Μωρό μου", της σκας ένα σβουριχτό φιλί στη γλώσσα (όχι και να την πνίξεις), την αφήνεις και συνεχίσεις: "Θέλω να σου πω ότι υπάρχει εξέλιξη στη σχέση μας. ΤΕΛΟΣ!" Την παρατάς σύξιλη και φεύγεις σαν κύριος. Είναι ώριμο αυτό;

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ._

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: δεν παιζεσαι!! :lol:

 

ας πω κι εγω χιουμοριστικα...λες παω για τσιγαρα κι ερχομαι αγαπη μου...

η γυναικα σε περιμενει να γυρισεις απο το περιπτερο..ενω εσυ εχεις πεταξει την καρτα του κινητου σου στα σκουπιδια...και φευγεις για παντα!

δεν τρεχει καστανο!

 

η σοβαρη πλευρα ειναι η εξης,σε τετοια θεματα το πως να χωρισει καποιος ή στο πως να προσελκυσει καποιος αντρας μια γυναικα...δεν μπορεις να πεις με σιγουρια..

υπαρχουν πολλοι τροποι φυσικα,και επισης μπορει να εχεις τον καλυτερο τροπο να χωρισεις...το θεμα ειναι το πως θα το πεις και πως θα το εκλαβει ο αλλος.

θυμηθηκα χαρακτηριστικα,οταν ημουν 3η λυκειου(τεε)ημουν με μια κοπελα..πως ειχε ερθει η κουβεντα και λεγαμε για το οταν δωσω και ΑΝ περασω σε καποια πολη το τι θα γινει μετα..εγω ημουν πολυ χαλαρος γιατι ουτε καν ηθελα να δωσω και εβρισκα την κουβεντα περιττη..παρολ'αυτα στο φιναλε,πως μου ρθε εμενα και τις λεω οτι μπορει να χωρισουμε αν γινει κατι τετοιο...και εβαλε τα κλαματα. :(

 

εικασιες καναμε..και χωρις να το θελω την στεναχωρησα για το τιποτα.

βεβαια χωρισαμε μετα απο καιρο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα κι εγώ κάτι: Δίνεις ραντεβού στο μέρος που γνωριστήκατε για πρώτη φορά, μόλις έρθεις, την πλησιάζεις και της λες: "Μωρό μου", της σκας ένα σβουριχτό φιλί στη γλώσσα (όχι και να την πνίξεις), την αφήνεις και συνεχίσεις: "Θέλω να σου πω ότι υπάρχει εξέλιξη στη σχέση μας. ΤΕΛΟΣ!" Την παρατάς σύξιλη και φεύγεις σαν κύριος. Είναι ώριμο αυτό;

ναι πολυ ωριμο!

μη τολμησεις και το κανεις ποτε και σε καμια αυτο.!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΡΚΙΝΟΣ - Πέσιμο: «Ο Καρκίνος δεν θα έρθει. Τραβάει κόλλημα. Άμα θες πήγαινε εσύ.»

Ατάκα χωρισμού: « Θέλω να σου πω κάτι. Το σκέφτομαι εδώ και δύο χρόνια, αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος. Νομίζω ότι θέλω να χωρίσουμε. Ποια είναι η γνώμη σου;»

 

ΙΧΘΕΙΣ - Πέσιμο: Κανένας άνθρωπος που ανήκει στο ζώδιο του ιχθύος δεν θα έρθει έτσι απλά να σου μιλήσει. Κατά πάσα πιθανότητα, κάπου σε έχει ξαναδεί και από τότε μέχρι και σήμερα, μαζεύει πληροφορίες, ποιο είναι το αγαπημένο σου χρώμα, βιβλίο, στάση στο sex.

Ατάκα χωρισμού: « Σκέφτομαι να χωρίσουμε, εσύ τι λες; Θα χωρίσουμε. Χωρίζουμε. Χωρίσαμε!! Καλά, αν δε θες το ξανασυζητάμε.

 

Και δηλαδή αν καταφέρουν και γνωριστούν και τα μπλέξουν μεταξύ τους Καρκίνοι και Ιχθείς δεν χωρίζουν ποτέ; :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ναι πολυ ωριμο!

μη τολμησεις και το κανεις ποτε και σε καμια αυτο.!

 

Γιατί; Ότι ξεκίνησε, τελείωσε από εκεί που άρχισε, δίνεις και το τελευταίο φίλι και τέρμα.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; Ότι ξεκίνησε, τελείωσε από εκεί που άρχισε, δίνεις και το τελευταίο φίλι και τέρμα.

αν στο κανουν θα σ'αρεσει?

ειναι σαν να πας με μια γυναικα και σ'αφηνει στα κρυα του λουτρου.

αντε μετα εσυ ψαξε εξηγησεις.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

αν στο κανουν θα σ'αρεσει?

ειναι σαν να πας με μια γυναικα και σ'αφηνει στα κρυα του λουτρου.

αντε μετα εσυ ψαξε εξηγησεις.

 

Υποτίθεται ότι έχει προηγηθεί μία προηγούμενη συζήτηση στην οποία της εξηγείς ότι δεν το βλέπεις να τραβάει για πολύ...

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι έχει προηγηθεί μία προηγούμενη συζήτηση στην οποία της εξηγείς ότι δεν το βλέπεις να τραβάει για πολύ...

Φαντάζομαι πως κάνεις πλάκα, έτσι;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως κάνεις πλάκα, έτσι;

 

Καθόλου

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις θέμα με τίτλο " Ο καλύτερος και πιο ανώδυνος τρόπος για να χωρίσουμε;" και θεωρείς πως ένα ξερό "τέλος" είναι η απάντηση σε αυτή την ερώτηση;; Έτσι είναι πιο ανώδυνο και καλύτερο για ποιόν;; Για εσένα ίσως. Για την άλλη;;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ginesai varetos,ksenerwtos,piestikos,ziliaris,kai mesa se mia vdomada to poly s exei xwrisei,etsi tin "kaneis" na se xwrisei xwris na to katalavei,kai ola einai mia xara,kai ayti tha aistanete wraia giati itan dikia tis apofasi,kai esy fysika giati itan diko sou olo ayto to sxedio.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις θέμα με τίτλο " Ο καλύτερος και πιο ανώδυνος τρόπος για να χωρίσουμε;" και θεωρείς πως ένα ξερό "τέλος" είναι η απάντηση σε αυτή την ερώτηση;; Έτσι είναι πιο ανώδυνο και καλύτερο για ποιόν;; Για εσένα ίσως. Για την άλλη;;

 

Και για τους δύο βέβαια! Όχι μόνο για μένα. Τέσπα, έχεις να προτείνεις κάτι;

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Της λες οτι Μυριζουν τα Ποδια της!:lol: :lol: :lol:

φανταστειτε σκηνη : Μωρο μου.....θελω να χωρισουμε.....Μυριζουν τα ποδια σου....

Περα απο την πλακα ο πιο ανωδυνος τροπος για αυτον που χωριζεις ειναι να το πεις καθαρα οτι θες να χωρισεις απο κοντα,αρκει βεβαια να εχεις ενα λογο περιοπης...

Αν θες τον ευκολο τροπο για σενα,παντα το sms αλλα ειναι λιγο "απανθρωπο"

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Και για τους δύο βέβαια! Όχι μόνο για μένα. Τέσπα, έχεις να προτείνεις κάτι;

 

Όπως είπα μεταξύ αστείου και σοβαρού, δεν υπάρχει "ανώδυνος και καλός" τρόπος για να χωρίσει κανείς! Φυσικά μιλάμε για "σχέση", όχι "γνωριστήκαμε σήμερα-χωρίσαμε αύριο". Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να είσαι ειλικρινής.

Αλλά Οκ. Είσαι 16. Είναι λογικό να σου φαίνεται φυσιολογική η άποψή άποψή σου.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχετε κουράσει το θέμα!:p Το έχετε ανάγει σε φιλοσοφικό προβληματισμό!:lol: Άλλος θα είχε χωρίσει 10 φορές μεχρι τώρα!:wacko:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως θα μπορούσαμε να ''τυποποιήσουμε'' τρόπους χωρισμού:rolleyes:

Ότι είναι θα γίνει, όπως γίνει, τη στιγμή που και οι δύο θα έχουν καταλάβει πως δε πάει άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Και δηλαδή αν καταφέρουν και γνωριστούν και τα μπλέξουν μεταξύ τους Καρκίνοι και Ιχθείς δεν χωρίζουν ποτέ; :lol:

 

Χεχε! Μόνο αν βρούμε κάποιο τέτοιο ζευγάρι θα μάθουμε την αλήθεια!:p

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

... ο πιο ανωδυνος τροπος για αυτον που χωριζεις ειναι να το πεις καθαρα οτι θες να χωρισεις απο κοντα,αρκει βεβαια να εχεις ενα λογο περιοπης...

Αν θες τον ευκολο τροπο για σενα,παντα το sms αλλα ειναι λιγο "απανθρωπο"

 

Αυτό είναι το πιο σωστό για μένα.:)

 

Δε νομίζω πως θα μπορούσαμε να ''τυποποιήσουμε'' τρόπους χωρισμού:rolleyes:

Ότι είναι θα γίνει, όπως γίνει, τη στιγμή που και οι δύο θα έχουν καταλάβει πως δε πάει άλλο...

 

Όταν ο ένας το έχει καταλάβει αλλά ο άλλος ζει στον κόσμο του; Εκεί τι κάνεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το πιο σωστό για μένα.:)

 

 

 

Όταν ο ένας το έχει καταλάβει αλλά ο άλλος ζει στον κόσμο του; Εκεί τι κάνεις;

 

Σε αυτή την περίπτωση γίνεσαι κακός θές δε θες...

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Χεχε! Μόνο αν βρούμε κάποιο τέτοιο ζευγάρι θα μάθουμε την αλήθεια!:p

 

:O Θα σας ενημερώσω εγώ :O

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

με ενα φιλι και ενα αληθινο ''να σαι καλα και να προσεχεις:)

 

:up: Πραγματικά ό,τι καλύτερο έχω ακούσει... :) Τώρα για το πόσο θα 'ναι ανώδυνο... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...