Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά θα ήταν όσοι λένε για περίεργες χρεώσεις, να πουν σε πιο δίκτυο ανήκουν. Σε Vodafone και cosmote δεν έχω δει κάτι περίεργο.

 

Wind. Κλασικα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά θα ήταν όσοι λένε για περίεργες χρεώσεις, να πουν σε πιο δίκτυο ανήκουν. Σε Vodafone και cosmote δεν έχω δει κάτι περίεργο.

 

Cosmote! Η κλασικη εταιρια!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι είναι το προσαρμογή χρήσης ισχύος που βλέπω στης εφαρμογές στη χρήση μπαταρίας? πως το ενεργοποιώ?
Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια; Σε σας σας βγαζει ΠΜ και ΜΜ στο ρολοϊ στη γωνια δεξια; Γιατι εμενα δε μου βγαζει. Οπως επισης δε μου εμφανιζει βελακια στο σημα του wifi και οταν εχω ανοιχτο το 3g... Μαλλον ετσι θα ειναι απο προεπιλογη αλλα λεω μηπως εχω πεσει εγω σε περιεργη συσκευη...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια; Σε σας σας βγαζει ΠΜ και ΜΜ στο ρολοϊ στη γωνια δεξια; Γιατι εμενα δε μου βγαζει. Οπως επισης δε μου εμφανιζει βελακια στο σημα του wifi και οταν εχω ανοιχτο το 3g... Μαλλον ετσι θα ειναι απο προεπιλογη αλλα λεω μηπως εχω πεσει εγω σε περιεργη συσκευη...

Βελάκια δεν βγάζει σίγουρα. Για το πμ, μμ δε μπορώ να σε πω επειδή σε ρουτ έχει ρύθμιση για τέτοια

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια; Σε σας σας βγαζει ΠΜ και ΜΜ στο ρολοϊ στη γωνια δεξια; Γιατι εμενα δε μου βγαζει.

 

Έχει επιλογή μόνο για προβολή 12ωρου ή 24ωρου. Πχ 1:00 το μεσημέρι = 13:00

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι λεει το κινητο αξιζει? Σκεφτομαι να παρω την εκδοση με την καρτα SD και πιστευω σε αυτα τα χρηματα και σε 4.5 ιντσες δεν υπαρχει κατι καλυτερο. Εαν υπαρχει κατι που το αγγιζει θα χαιρομουν να το ακουσω!

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι λεει το κινητο αξιζει? Σκεφτομαι να παρω την εκδοση με την καρτα SD και πιστευω σε αυτα τα χρηματα και σε 4.5 ιντσες δεν υπαρχει κατι καλυτερο. Εαν υπαρχει κατι που το αγγιζει θα χαιρομουν να το ακουσω!

 

Ευχαριστω!

Σ αυτήν την τιμή αξίζουν το moto g και το g2 mini. Απο κει και πέρα αν θες ταχύτητα πας σε moto g, αν θες πιο στημένο κινητό και κάμερα πας σε g2 mini

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα η grip shell σε άσπρο από το e-shop. Άψογη εννοείται εφαρμογή και τέλεια ποιότητα!

Πρόσεχε όμως όταν την βάζεις και την βγάζεις, επειδή δεν έχει το καπάκι απο πίσω μπορεί να τρίζει σε κάποια σημεία

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε όμως όταν την βάζεις και την βγάζεις, επειδή δεν έχει το καπάκι απο πίσω μπορεί να τρίζει σε κάποια σημεία

 

Τρίξιμο δεν έχει αλλά με δυσκόλεψε λίγο να την βάλω. Δεν με βλέπω να την βγάζω συχνά :p

:D
Link to comment
Share on other sites

Τρίξιμο δεν έχει αλλά με δυσκόλεψε λίγο να την βάλω. Δεν με βλέπω να την βγάζω συχνά :p

Εμενα τρίζει, λογικά επειδή έχει χαλαρώσει στις άκρες απ το βγαλε-βαλε. Γι αυτό καλύτερα κρατα την για μόνιμη :Ρ τι χρώμα πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τρίζει, λογικά επειδή έχει χαλαρώσει στις άκρες απ το βγαλε-βαλε. Γι αυτό καλύτερα κρατα την για μόνιμη :Ρ τι χρώμα πήρες;

 

Την άσπρη πήρα! Μπαίνει δύσκολα η άτιμη! :lol:

:D
Link to comment
Share on other sites

Την άσπρη πήρα! Μπαίνει δύσκολα η άτιμη! :lol:

Ταιριάζει καλα με το μαύρο κινητό μας η κάνει έντονη αντίθεση;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τρίζει, λογικά επειδή έχει χαλαρώσει στις άκρες απ το βγαλε-βαλε. Γι αυτό καλύτερα κρατα την για μόνιμη :Ρ τι χρώμα πήρες;

Και μενα τριζει! Νταξει και καλα επισημο προιον-θηκη της μοτορολα και μετα απο μια βδομαδα τριζει οτι ναναι τραγικο τουλαχιστον! Αλλα ταιριαζει αψογα κ ειναι καλη κατα τα αλλα

Link to comment
Share on other sites

Και μενα τριζει! Νταξει και καλα επισημο προιον-θηκη της μοτορολα και μετα απο μια βδομαδα τριζει οτι ναναι τραγικο τουλαχιστον! Αλλα ταιριαζει αψογα κ ειναι καλη κατα τα αλλα

Νταξει το συνηθίζεις σιγά σιγά και πρέπει να χει πολυ ησυχία για να το καταλάβεις, αλλα σαν αίσθηση και σαν κούμπωμα στο κινητό είναι άψογη

Link to comment
Share on other sites

Eiναι γνωστό πρόβλημα στο φόρουμ της Motorola, παρουσιάστηκε και σε μένα:

 

Λίγες μέρες μετά την on air αναβάθμιση του Moto G 8gb σε Kit Kat 4.4.4, το τηλέφωνο άρχισε να σβήνει μόνο του και να μην αναγνωρίζει την κάρτα SIM (καινούργια 4g Cosmote).

Εγινε reset αλλά το πρόβλημα παρέμεινε.

Εστάλη στο σέρβις της Motorola, Cellcom Αργυρούπολη.

Αναμένω.

 

Υποθέτω ότι μόνη λύση θα είναι το downgrade, διότι απ΄ό,τι λένε στο φορουμ Motorola δεν έχει δοθεί λύση...

Link to comment
Share on other sites

Eiναι γνωστό πρόβλημα στο φόρουμ της Motorola, παρουσιάστηκε και σε μένα:

 

Λίγες μέρες μετά την on air αναβάθμιση του Moto G 8gb σε Kit Kat 4.4.4, το τηλέφωνο άρχισε να σβήνει μόνο του και να μην αναγνωρίζει την κάρτα SIM (καινούργια 4g Cosmote).

Εγινε reset αλλά το πρόβλημα παρέμεινε.

Εστάλη στο σέρβις της Motorola, Cellcom Αργυρούπολη.

Αναμένω.

 

Υποθέτω ότι μόνη λύση θα είναι το downgrade, διότι απ΄ό,τι λένε στο φορουμ Motorola δεν έχει δοθεί λύση...

 

Δεν ήξερα οτι υπάρχει αυτό το πρόβλημα. Έχω την 4.4.4 εδώ και 2 βδομάδες περίπου και δεν μου παρουσίασε τίποτα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα οτι υπάρχει αυτό το πρόβλημα. Έχω την 4.4.4 εδώ και 2 βδομάδες περίπου και δεν μου παρουσίασε τίποτα.

 

Ισως δεν εμφανίζεται σε όλους.

Κι εμένα πάντως εμφανίστηκε περίπου 10-15 μέρες μετά την αναβάθμιση...

Μέχρι τότε πήγαινε σφαίρα!

 

Στο επίσημο φόρουμ έχει μεγάλη συζήτηση

Edited by nikoxy
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σκέφτομαι το κινητό για άτομο που δεν θα κάνει τρομερή χρήση.

Μιλάω δηλαδή για κυρίως τηλέφωνα, λίγο viber κτλ και κάποια παιχνίδια. Ούτε καν συνέχεια με δεδομένα ανοιχτά.

Η μπαταρία αντέχει σε τέτοια χρήση για 1,5 μέρα ας πούμε; Μιλάμε συνολικά για 1-2 ώρες οθόνη.

 

Η άλλη λύση είναι κάποια κινεζιά, αν έχει συγκρίνει κανείς το Moto G με τέτοιες συσκευές (σε παρεμφερείς τιμές) θεωρείτε ότι έχει νόημα;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σκέφτομαι το κινητό για άτομο που δεν θα κάνει τρομερή χρήση.

Μιλάω δηλαδή για κυρίως τηλέφωνα, λίγο viber κτλ και κάποια παιχνίδια. Ούτε καν συνέχεια με δεδομένα ανοιχτά.

Η μπαταρία αντέχει σε τέτοια χρήση για 1,5 μέρα ας πούμε; Μιλάμε συνολικά για 1-2 ώρες οθόνη.

 

Η άλλη λύση είναι κάποια κινεζιά, αν έχει συγκρίνει κανείς το Moto G με τέτοιες συσκευές (σε παρεμφερείς τιμές) θεωρείτε ότι έχει νόημα;

Το κινητό με wifi βγάζει άνετα 4 ώρες οθόνη με τη χρήση μου θες να κάνεις. Με δεδομένα αντε να βγάλει 3 ώρες, αλλα σίγουρα τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, νομίζω ότι είναι πολύ καλή λύση στα χρήματά του, ειδικά για άτομο που δεν θα κάνει σοβαρή χρήση και θέλει κάτι ποιοτικό.

Υπάρχει κάποιο γνωστό πρόβλημα; Είδα το λινκ παραπάνω για την τελευταία αναβάθμιση και κάποια θέματα. Είναι διαδεδομένο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...