Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τα SMS. Πως μπορώ να ανεβάσω τους χαρακτήρες από τους 63 που μου δίνει στους κλασικούς 160;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τα SMS. Πως μπορώ να ανεβάσω τους χαρακτήρες από τους 63 που μου δίνει στους κλασικούς 160;

Κατεβασε handcent sms και κανε αυτό πρώτη εφαρμογή για μηνύματα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τα SMS. Πως μπορώ να ανεβάσω τους χαρακτήρες από τους 63 που μου δίνει στους κλασικούς 160;

Η εναλλακτικά κατέβασε αυτό εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thinkleft.eightyeightsms.mms&hl=en

που είναι ολόιδιο με την στοκ εφάρμογή αλλά σου δίνει τη δυνατότητα να στείλεις 160 χαρακτήρες.

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά . ψήνομαι να βάλω ένα Launcher έτσι για αλλαγή και είμαι στο TSF Shell 3D Launcher το έχει περάσει κανείς ? το σηκώνει η συσκευή μας η θα κολάει ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα η εφαρμογή μηνυμάτων που έχει το κινητό στέλνει 160 χαρακτήρες.

 

Και σε μένα στέλνει,τα μετατρέπει αυτόματα σε κεφαλαία,αλλά εξαφανίζει κάποια γράμματα στο τελικό μήνυμα. : /

Είμαι σε android 4.4.2,δεν ξέρω αν διορθώνεται στο 4.4.4

Το handcent κάνει σωστή δουλειά και έχει πολλές επιλογές σαν εφαρμογή,αλλά είναι λίγο βαρύ νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα στέλνει,τα μετατρέπει αυτόματα σε κεφαλαία,αλλά εξαφανίζει κάποια γράμματα στο τελικό μήνυμα. : /

Είμαι σε android 4.4.2,δεν ξέρω αν διορθώνεται στο 4.4.4

Το handcent κάνει σωστή δουλειά και έχει πολλές επιλογές σαν εφαρμογή,αλλά είναι λίγο βαρύ νομίζω.

 

Έχεις δίκαιο. Δεν το πρόσεξα. Έχει 2 μέρες που πήρα το κινητό και ακόμα ανακαλύπτω πράγματα..

:D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες.Εχω free2go.Με το που μου τελειωσαν τα MB συνεχισα την περιηγηση και μουβτελειωσαν οι λιγες μοναδες που ειχα.Ειμαι με 0 ευρω υπολοιπο.Απο τη στιγμη αυτη και μετα δεν μου δειχνει G\3G μονο τις μπαρες του σηματος.Ουτε facebook zero δεν μπαινει.εχω απενεργοποιησει τον περιορισμο δεδεμενων.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ψάχνω για hands free και δεν βγάζω άκρη, μπορείτε να μου προτείνετε κάποια μέχρι 20 ευρώ

 

Δώσε 5 ευρω παραπάνω και πάρε coloud, απλα φοβερα !

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει βάλει εγγυημένα καλή ρομ να προτείνει;

Official, σίγουρα ότι καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά . ψήνομαι να βάλω ένα Launcher έτσι για αλλαγή και είμαι στο TSF Shell 3D Launcher το έχει περάσει κανείς ? το σηκώνει η συσκευή μας η θα κολάει ?

 

μάλλον δεν τον έχει δοκιμάσει κανείς και δεν ψήνομε για nova παλι :whistle::baby::baby:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν τον έχει δοκιμάσει κανείς και δεν ψήνομε για nova παλι :whistle::baby::baby:

Βάλε τον google now launcher φίλε είναι καλός!

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε yahoo aviate ή everything.me για κάτι διαφορετικό. Για τα βασικά +1 στον google now. Ο TSF μου φαίνεται αντιαισθητικός τελείως άρα δεν τον έχω δοκιμάσει καν. Γιατί να μην τον σηκώνει όμως;
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε yahoo aviate ή everything.me για κάτι διαφορετικό. Για τα βασικά +1 στον google now. Ο TSF μου φαίνεται αντιαισθητικός τελείως άρα δεν τον έχω δοκιμάσει καν. Γιατί να μην τον σηκώνει όμως;

 

για τα 3D του και όλα αυτά μην είναι τόσο βάρης και τρώει κολήματα . ίσως δοκιμάσω κάτι από αυτά που προτείνατε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Γνωρίζει μήπως κάποιος αν αλλαζει το πλαστικό γύρω από την οθόνη; κ αν Ναι, που μπορώ να το βρω και στα πόσα λεφτά περίπου θα παει; έχω καταστεναχωρεθει, μόνο εξι μηνων η συσκευή και μου έπαθε ζημιά :(
Link to comment
Share on other sites

ναι το ξερω αυτο απλα ελεγα να πειραματιστω λιγο :Ρ

 

Root και Xposed framework, σου προσφέρει τόση παραμετροποίηση που δεν θεωρώ πως χρειάζεται να αλλάξεις rom. Εγώ προσωπικά το έχω φέρει πολύ στα μέτρα μου με το GravityBox και δεν νομίζω πως μια custom rom θα μου προσέφερε κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το ρουτ αλλά ποιος κάθεται να τα ξαναπερναει όλα από την αρχή

Οι επαφές ενημερώνονται αυτόματα από gmail. Τις εφαρμογές μπορείς να τις εγκαταστήσεις πάλι αυτόματα από το Google play (αλλά θα χαθούν τυχόν ρυθμίσεις κτλ) Αν δε θες να χαθεί τπτ, υπάρχουν πολύ αξιόλογες εφαρμογές για πλήρες backup.

Link to comment
Share on other sites

Root και Xposed framework, σου προσφέρει τόση παραμετροποίηση που δεν θεωρώ πως χρειάζεται να αλλάξεις rom. Εγώ προσωπικά το έχω φέρει πολύ στα μέτρα μου με το GravityBox και δεν νομίζω πως μια custom rom θα μου προσέφερε κάτι παραπάνω.

Ναι συμφωνώ κι εγώ απ την πρώτη μέρα με xposed, gravitybox, motoguide, greenify, complete action plus είμαι απλα ηθελα μια αλλαγή για να το φτιάξω απ την αρχή πάλι :Ρ απ οτι ειδα όμως όλες οι ρομ που τις έβαλα ολο και κάποιο θεματακι θα έχουν, δεν είναι καμιά πολύ καλή δουλειά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...