Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάνω από το καπάκι μπαίνει η μονο η θήκη;

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατεβασε dolphin να σωθείς

 

τον δοικιμασα καλυτερος αλλα σαν τον aosp στην 4.3 με τιποτα...δυστυχως η κιτ κατ χαντακωσε την πλοηγηση....:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάνω από το καπάκι μπαίνει η μονο η θήκη;

Πιάνει όλο το κινητό από πίσω και περιμετρικά και αφήνει μόνο την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λετε για αυτες τις θηκες??http://m.otterbox.com/Commuter-Series-for-Motorola-Moto-G/mot4-motog,default,pd.html?dwvar_mot4-motog_color=W2&start=1&cgid=motorola-moto-g-cases εχει την απλη και την defeder δεν ξερω τι διαφορες εχουν ειναι λιγο ακριβες αλλα στο ebay τις βρισκεις φθηνοτερα
Link to comment
Share on other sites

τον δοικιμασα καλυτερος αλλα σαν τον aosp στην 4.3 με τιποτα...δυστυχως η κιτ κατ χαντακωσε την πλοηγηση....:(

Δοκίμασε τότε τον boat browser ειναι πιο ελαφρύς απ τον dolphin

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιάνει όλο το κινητό από πίσω και περιμετρικά και αφήνει μόνο την οθόνη.

Κανει αρα λες καλη δουλεια ε;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε τότε τον boat browser ειναι πιο ελαφρύς απ τον dolphin

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κανει αρα λες καλη δουλεια ε;

 

χαχαχα ασε εχω δοκιασει τα παντα που λεει και διαφημηση! μπορει να ειμαι και ιδιοτροπος αλλα με βλεπω για 4.3! απλα μου φενεται δυσκολο και δεν ξερω αν γινεται!

Link to comment
Share on other sites

τον δοικιμασα καλυτερος αλλα σαν τον aosp στην 4.3 με τιποτα...δυστυχως η κιτ κατ χαντακωσε την πλοηγηση....:(

 

Θυμάμαι είχα τσαντιστεί όταν έκανα ota update το gnex apo 4.1.1 σε 4.2.1 και αντικαταστάθηκε ο aosp απο τον chrome.Στην 4.3 εσύ πώς είχες aosp;

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ασε εχω δοκιασει τα παντα που λεει και διαφημηση! μπορει να ειμαι και ιδιοτροπος αλλα με βλεπω για 4.3! απλα μου φενεται δυσκολο και δεν ξερω αν γινεται!

Η 4.3 μπορεί να έχει τον Internet browser αλλα πιστεύω υστερεί σε άλλα αρα δεν πολυ βολεύει να την βάλεις κατά τη γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

Εγω την στοκ χρησιμοποιώ. Τι εννοεις προβλήματα στην κάμερα;

 

Όχι εφαρμογή κάμερας, εφαρμογή που να μετατρέπει το φλας της κάμερας σε φακό. Δε θυμάμαι πού αλλά κάπου διάβαζα ότι μια τέτοια εφαρμογή έφταιγε για κάποιο error που έβγαζε η κάμερα. Λογικά της Motorola που πρότεινε ο hritso θα είναι η πιο ασφαλής. Σας ευχαριστώ και τους δύο :)

Link to comment
Share on other sites

Όχι εφαρμογή κάμερας, εφαρμογή που να μετατρέπει το φλας της κάμερας σε φακό. Δε θυμάμαι πού αλλά κάπου διάβαζα ότι μια τέτοια εφαρμογή έφταιγε για κάποιο error που έβγαζε η κάμερα. Λογικά της Motorola που πρότεινε ο hritso θα είναι η πιο ασφαλής. Σας ευχαριστώ και τους δύο :)

Εμένα έχει μια γρήγορη ρύθμιση για φακό τώρα δεν ξέρω ακριβώς τι εφαρμογή χρησιμοποιεί να σε πω την αλήθεια :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει μια γρήγορη ρύθμιση για φακό τώρα δεν ξέρω ακριβώς τι εφαρμογή χρησιμοποιεί να σε πω την αλήθεια :Ρ

 

εσύ έχεις gravity box που το έχει ενσωματωμένο δεν είναι εφαρμογή

 

ps: ωραία soft keys

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω στο δικο μας το κινητο δεν χρειαζεται φιλε μου:lol:.Τελικα δεν το εδωσα ρε μαγκες το κινητο δεν μου κανει καθολου να το δωσω:)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω στο δικο μας το κινητο δεν χρειαζεται φιλε μου:lol:.Τελικα δεν το εδωσα ρε μαγκες το κινητο δεν μου κανει καθολου να το δωσω:)

 

Καλα εκανες και δεν το εδωσες φιλε το κινητο ειναι τελειο...Δεν το αλλαζω με κανενα μεχρι να ερθει το 4G με SD card support.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες και δεν το εδωσες φιλε το κινητο ειναι τελειο...Δεν το αλλαζω με κανενα μεχρι να ερθει το 4G με SD card support.

 

Και φαντασου φιλε ειμαι ανθρωπος που αλλαζω κινητα καθε εβδομαδα και με αυτο ειμαι 2 μηνες και 5 ημερες.Εχω παρει τα καλυτερα αλλα το ποσο με εχει βολεψει αυτο το κινητο δεν λεγεται.Ξεχασα και την sd card δεν με νοιαζει καθολου:happy:

Link to comment
Share on other sites

Και φαντασου φιλε ειμαι ανθρωπος που αλλαζω κινητα καθε εβδομαδα και με αυτο ειμαι 2 μηνες και 5 ημερες.Εχω παρει τα καλυτερα αλλα το ποσο με εχει βολεψει αυτο το κινητο δεν λεγεται.Ξεχασα και την sd card δεν με νοιαζει καθολου:happy:

 

Εχει ιδανικο μεγεθος,υπεροχη μπαταρια και δεν κολλαει με τιποτα !!

Link to comment
Share on other sites

Εχει ιδανικο μεγεθος,υπεροχη μπαταρια και δεν κολλαει με τιποτα !!

 

ετσι ακριβως παιδια ! και εγω αλλαζω συνεχεια αλλα αυτο ειναι ερωτας! πραγματικα δεν κολλαει με τιποτα και αυτη η μαυρη γυαλιστερη οθονη ειναι ολα τα λεφτα!! πραγματικα απιστευτο κινητο!! δεν το περιμενα!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως παιδια ! και εγω αλλαζω συνεχεια αλλα αυτο ειναι ερωτας! πραγματικα δεν κολλαει με τιποτα και αυτη η μαυρη γυαλιστερη οθονη ειναι ολα τα λεφτα!! πραγματικα απιστευτο κινητο!! δεν το περιμενα!!

 

Εχει ιδανικο μεγεθος,υπεροχη μπαταρια και δεν κολλαει με τιποτα !!

 

:w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει μια γρήγορη ρύθμιση για φακό τώρα δεν ξέρω ακριβώς τι εφαρμογή χρησιμοποιεί να σε πω την αλήθεια :Ρ

 

Φιλε μου εχεις καποια custom notification bar; Γιατι εμενα η stock δεν ειναι ετσι! Τα μισα εικονιδια δε τα εχει απο αυτα!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

εσύ έχεις gravity box που το έχει ενσωματωμένο δεν είναι εφαρμογή

 

ps: ωραία soft keys

Αα δεν ήξερα ότι είναι ενσωματωμένη εφαρμογή :Ρ της android L ειναι τα κουμπιά ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε μου εχεις καποια custom notification bar; Γιατι εμενα η stock δεν ειναι ετσι! Τα μισα εικονιδια δε τα εχει απο αυτα!

Ρουτ το χω το κινητό με gravitybox

Link to comment
Share on other sites

Ούτε της L τα κουμπιά είναι ούτε ενσωματωμένο το έχει.Το gravitybox ενσωματωνει τις ρυθμίσεις αυτες στο notification bar με χρήση του xposed framework.Να φανταστώ μεταχειρισμένο το πήρες; Edited by Lacrymosa
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως παιδια ! και εγω αλλαζω συνεχεια αλλα αυτο ειναι ερωτας! πραγματικα δεν κολλαει με τιποτα και αυτη η μαυρη γυαλιστερη οθονη ειναι ολα τα λεφτα!! πραγματικα απιστευτο κινητο!! δεν το περιμενα!!

 

Η οθονη τολμω να πω οτι ειναι ενα κλικ ανωτερη απο του LG G 2 !!!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε της L τα κουμπιά είναι ούτε ενσωματωμένο το έχει.Το gravitybox ενσωματωνει τις ρυθμίσεις αυτες στο notification bar με χρήση του xposed framework.Να φανταστώ μεταχειρισμένο το πήρες;

 

Της L είναι τα κουμπιά(για τα softkeys μιλάμε αν δεν το κατάλαβες σωστά).. Και ο φακός είναι κομμάτι (ενσωματωμένος) του gravity box.. Το gravity box είναι module για το xposed το xposed από μόνο του δεν έχει τίποτα

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

το απεκτησα και γω!! το εχω 3 μερες κ ειμαι ενθουσιασμενη.. πολυ καλη αποδοση πολυ καλη μπαταρια, smooth εναλλαγες προγραμματων χωρις να κολλαει.. μια απορια εχω μονο τι λειτουργια εχει το daydream..
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη τολμω να πω οτι ειναι ενα κλικ ανωτερη απο του LG G 2 !!!

 

Μιλάς σοβαρά και αυτό ήθελα να πάρω αφού έδινα το Moto g. Καλά πότε προλαβες και μπαναριστηκες :lol:

Link to comment
Share on other sites

το απεκτησα και γω!! το εχω 3 μερες κ ειμαι ενθουσιασμενη.. πολυ καλη αποδοση πολυ καλη μπαταρια, smooth εναλλαγες προγραμματων χωρις να κολλαει.. μια απορια εχω μονο τι λειτουργια εχει το daydream..

 

όταν το βάζεις για φόρτιση το κινητό και αφήνεις να κλείσει μόνη η οθόνη δεν κλείνει αλλά μπαίνει σε λειτουργία το daydream.. είτε σαν ρολόι είτε σου δείχνει φωτογραφίες, ότι επιλέξεις..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...