Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα.Ψάχνω για heart rate monitor και ψάχνοντας τις εφαρμογές του android βρήκα μερικές, όπως αυτή: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.runtastic.android.heartrate.lite&hl=el Έχετε δοκιμάσει κάτι ανάλογο?Θα το χρησιμοποιήσω για το τρέξιμο.

Ανακάλυψα επίσης και ένα site που αναφέρεται σε αξεσουάρ της moto: http://www.pocket-lint.com/news/125096-motorola-moto-g-accessories-hands-on-with-the-flip-shell-grip-shell-and-earphones

Edited by jpk

:lol:

Τ50, ΜΑΧ100, EL250, XL650V, XT660Z

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

20 ευρω?? Πολυ ακριβη αλλα πρεπει να ειναι αριστη! Με το καλο να παραλαβεις φιλε και να μας πεις

 

Or you can buy this made in china for 1 euro !!!

 

http://www.ebay.com/itm/Black-S-Line-Wave-Soft-TPU-Gel-Rubber-Case-Cover-Skin-for-Motorola-Moto-G-/271337941749?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3f2d006af5

Link to comment
Share on other sites

Λες να είναι πολύ χαλια αυτη κινεζικη? Η θα κανει τη δουλεια της?

 

Θα πρότεινα να πάρεις καμιά δεκαριά... :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α!Επίσης είναι στη Κίνα...Free shipping δε σημαίνει και χωρίς τελωνείο...

:lol:

Τ50, ΜΑΧ100, EL250, XL650V, XT660Z

Link to comment
Share on other sites

Λες να είναι πολύ χαλια αυτη κινεζικη? Η θα κανει τη δουλεια της?

Μια χαρά θα είναι, μη μασάς...

 

Θα πρότεινα να πάρεις καμιά δεκαριά... :p

Α!Επίσης είναι στη Κίνα...Free shipping δε σημαίνει και χωρίς τελωνείο...

Χωρίς τελωνείο είναι, αγόρασε πρώτα απο ebay και μετά μίλα...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα είναι, μη μασάς...

 

 

Χωρίς τελωνείο είναι, αγόρασε πρώτα απο ebay και μετά μίλα...

έχω αγοράσει από όλη σχεδόν την Ασία, γιαυτό μιλώ. Και από ebay και alibaba και από everbying.

:lol:

Τ50, ΜΑΧ100, EL250, XL650V, XT660Z

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν κανεις πλάκα η οντως κατι κανει η θηκη παντως παρηγγειλα ενα τετοιο πακετο μαζι με κατι screen protector. Τελωνειο το αποκλείω. Για προιοντα με 5 ευρω???

 

Εχω παρει κι αλλες φορες απο κινα και ποτε δεν πλήρωσα τελωνειο.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν κανεις πλάκα η οντως κατι κανει η θηκη παντως παρηγγειλα ενα τετοιο πακετο μαζι με κατι screen protector. Τελωνειο το αποκλείω. Για προιοντα με 5 ευρω???

 

Εχω παρει κι αλλες φορες απο κινα και ποτε δεν πλήρωσα τελωνειο.

 

Αν μιλάς για εμένα, δεν κάνω πλάκα.Κι εγώ δεν έχω πληρώσει τελωνείο αλλά κάποιοι άλλοι πλήρωσαν...Δε ξέρω τί έκαναν λάθος.Πάντως πλήρωσαν.Anyway.Τα παρέλαβες?Είναι καλά?Από που τα πήρες?

:lol:

Τ50, ΜΑΧ100, EL250, XL650V, XT660Z

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρέλαβα ακόμη. Απο ebay πηρα ενα πακετο με free shipping. Ηταν μια τετοια θηκη, ενας φορτιστης αυτοκινητου και 3 screen protector.

 

Ακόμη και να πληρωσεις τελωνειο για προιοντα που κανουν 5 ευρω θα πληρώσεις λιγοτερο απο 50 cents.

 

Αν θελετε οταν τα παραλαβω ποσταρω εντυπωσεις και καμια φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρέλαβα ακόμη. Απο ebay πηρα ενα πακετο με free shipping. Ηταν μια τετοια θηκη, ενας φορτιστης αυτοκινητου και 3 screen protector.

 

Ακόμη και να πληρωσεις τελωνειο για προιοντα που κανουν 5 ευρω θα πληρώσεις λιγοτερο απο 50 cents.

 

Αν θελετε οταν τα παραλαβω ποσταρω εντυπωσεις και καμια φωτο.

Εννοείται!!! ;)

:lol:

Τ50, ΜΑΧ100, EL250, XL650V, XT660Z

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας γιατί μου κόβει τα τονισμένα γράμματα στα μηνύματα το πληκτρολόγιο της αγαπητής google;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.inputmethod.latin

Υπάρχουν εναλλακτικές;

Link to comment
Share on other sites

Λες να είναι πολύ χαλια αυτη κινεζικη? Η θα κανει τη δουλεια της?

 

Εχω παρει την ιδια απο αλλο πωλητη με 70 λεπτα (μαζι με τα μεταφορικα).

Ταιριαζει γαντι. Ειναι πραγματι για το Μοτο γ.

Θα μπορουσε να ηταν λιγο πιο λεπτη.

Δεν πληρωσα τελωνειο. Ουτε πληρωσα ποτε απο τις πολλες φορες που αγορασα απο ι-μπέι.

Link to comment
Share on other sites

Λες να είναι πολύ χαλια αυτη κινεζικη? Η θα κανει τη δουλεια της?

 

Μια χαρά είναι η θήκη, την αγόρασα πριν πάρω το κινητό. Προστατεύει πολύ καλά το τηλέφωνο. Είναι λίγο bulky και θα προτιμούσα να έλειπε αυτό το S από πίσω, αλλά με τέτοιο κόστος, πολλά ζητάω!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα σε ελληνικό blog ότι θα κυκλοφορήσει Ελλάδα η έκδοση των 8gb. Είναι αλήθεια;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να πάρεις καμιά δεκαριά... :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α!Επίσης είναι στη Κίνα...Free shipping δε σημαίνει και χωρίς τελωνείο...

 

Τίποτα δεν παθαίνει ρε παιδιά, χαλαρώστε! Και τι τελωνείο με τιμή 1,3€;;!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωι ειμαι με 4.4 κιτ κατ και βλεπω οτι σαν να λαγκαρει οταν αλλαζω σελιδες στον στην αρχικη :-0 !!

Και επισης πηγαινα να ανοιξω τον dialer η τις επαφες και εκλειναν μετα απο 1 δευτερολεπτο? Πολυ κακο μου φαινεται που δεν εχω επιλογη να επιλεξω αν θα βαλω την κιτ κατ η οχι* τι να πω ελπιζω μην εχει κανα αλλο θεμα!! Η 4.3 νομιζω ειναι καλυτερη

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω ότι είναι καλύτερα με 4.4.2 δεν λέω ότι είχα πρόβλημα με την 4.3 αλλά ότι κάνει καλύτερη διαχείριση της ραμ. Και δεν είχα πρόβλημα με επαφές και το dialer
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω ότι είναι καλύτερα με 4.4.2 δεν λέω ότι είχα πρόβλημα με την 4.3 αλλά ότι κάνει καλύτερη διαχείριση της ραμ. Και δεν είχα πρόβλημα με επαφές και το dialer

 

Εχεις καποιο προβλημα εσυ με τον launcher? Τι να κανω? Γτ κολλαει οταν αλλαζω σελιδες τωρα το πρωι δεν κολλουσε

Link to comment
Share on other sites

Εχεις καποιο προβλημα εσυ με τον launcher? Τι να κανω? Γτ κολλαει οταν αλλαζω σελιδες τωρα το πρωι δεν κολλουσε

 

 

Κανε μια επαναφορα εργοστασιακων μηπως δεν εχει κατσει καλα η ρομ μετα την 4.4

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια επαναφορα εργοστασιακων μηπως δεν εχει κατσει καλα η ρομ μετα την 4.4

 

Edit: απιστευτο εφταιγε μια εφαρμογη για την καμερα 4,3 που κατεβασα απο xda* την εσβησε και ολα κομπλε**

Και μου εκανε τοσο εντυπωση που ηταν κομπλε το πρωι και κατι επαθε μετα*

 

Ολα οκ :-)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μανίσιο ξυπνητήρι έχει το κινητό?

Επίσης ενώ το wifi του έχει πολύ καλή κεραία, νομίζω ότι σαν σήμα γραμμής υστερεί.

Το παρατήρησε κανείς άλλος?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μανίσιο ξυπνητήρι έχει το κινητό?

Επίσης ενώ το wifi του έχει πολύ καλή κεραία, νομίζω ότι σαν σήμα γραμμής υστερεί.

Το παρατήρησε κανείς άλλος?

 

για το ξυπνητήρι πας ρολόι και πάνω αριστερά πατάς το πρώτο ρολογακι.οσο για το Wi-Fi μήπως έχεις πρόβλημα με την ταχύτητα της γραμμής σου;το έχεις συνδέσει και σε άλλα routers;

Link to comment
Share on other sites

για το ξυπνητήρι πας ρολόι και πάνω αριστερά πατάς το πρώτο ρολογακι.οσο για το Wi-Fi μήπως έχεις πρόβλημα με την ταχύτητα της γραμμής σου;το έχεις συνδέσει και σε άλλα routers;

 

Προφανώς δεν έγινα κατανοητός.

Εννοώ το σήμα της εταιρείας κινητής. Ενώ με τα άλλα κινητά έπιανα 2-3 γραμμές μέσα στο σπίτι, με αυτό έχω μία και πολλές φορές καμία. Υπάρχει τρόπος να δοκιμάσω κάτι μήπως και δω βελτίωση.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν έγινα κατανοητός.

Εννοώ το σήμα της εταιρείας κινητής. Ενώ με τα άλλα κινητά έπιανα 2-3 γραμμές μέσα στο σπίτι, με αυτό έχω μία και πολλές φορές καμία. Υπάρχει τρόπος να δοκιμάσω κάτι μήπως και δω βελτίωση.

 

δεν έχω παρατηρήσει κάτι πάνω σε αυτό σε σχέση πάντα με το προηγούμενο κινητό μου.δοκιμασες να το γυρίσεις σε 2g;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...