Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιστευω οτι αρκουν. Εγω εκανα μια τετοια πληρη φορτιση και μου βγαζει 5 ωρες οθονη μες στο νερο

5 ώρες? Και ποση ώρα λειρουργιας?

Εγω τώρα εχω 45% υπόλοιπο 3ω οθόνη

Και 8ω κ 40λ λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

5 ώρες? Και ποση ώρα λειρουργιας?

Εγω τώρα εχω 45% υπόλοιπο 3ω οθόνη

Και 8ω κ 40λ λειτουργία.

 

Δε θυμαμαι ακριβως αλλα πανω απο 24 ωρες λειτουργίας σιγουρα.. Κραταει αρκετα η μπαταρια του και λιωνω και fb..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εχω πρόβλημα με τη μπαταρία? Ότι χρήση κάνω είναι με 3g.

 

Κοιτα εγω εχω 2g κι οταν μπαινω ιντερνετ αλλαζω σε 3g ετσι τρώει λιγοτερη σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω εχω 2g κι οταν μπαινω ιντερνετ αλλαζω σε 3g ετσι τρώει λιγοτερη σιγουρα

 

 

 

 

 

 

 

Ναι κ εγω αυτό κανω παντα.

 

Αυτο πλεον βασικα ναι! Και για την ποιοτητα των κλησεων!

Link to comment
Share on other sites

Ποσο ποσοστό τρώει η οθόνη? Εμένα είναι γύρω στο 60. Στο xda βλέπω πως όλοι έχουν κατω απο 50 και νομίζω πως καπου εχω πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Ποσο ποσοστό τρώει η οθόνη? Εμένα είναι γύρω στο 60. Στο xda βλέπω πως όλοι έχουν κατω απο 50 και νομίζω πως καπου εχω πρόβλημα

 

Εμενα γραφει 62 τωρα και γενικα καπου εκει.. Στο xda μαλλον μιλανε πολυ και τρωνε πολυ οι κλησεις :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακουσα για το Skype ότι τρώει μπαταρία. Το εχω εγκατεστημενο αλλα δεν το χρησιμοποιώ και το εχω παγωμένο με το greenify. Τώρα το απεγκατεστησα
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου με ΟΛΑ ανοιχτα μου βγαζει 15 ωρες. 3 ωρες ομιλια και 2μιση ωρες οθονη + τα υπολοιπα εννοειται.
Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτα βγαζει μεχρι τωρα η οθονη ειναι 4 ωρες και πιστεύω παει καλα ειδικα σε σχεση με το core που ειχα ;) Edited by panos_27
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω δε ξέρω. Και το θέμα είναι πως δεν έχω καποιο σοβαρό battery drain για να το στείλω πίσω. Αλλα βγαζω σχεδον τα μισα απο αλλους χρηστες.

Τώρα εχω οθόνη 3ω 37λ

Εχω απενεργοποιησει οτι εφαρμογή της Google που δε χρειάζεται και της μοτορολα επίσης όπως και το Google now. Εχω δοκιμάσει διαφορους οδηγούς με συμβουλές που λενε για επέκταση μπαταρίας. Μήπως φταίει που η σιμ είναι κομμένη? αν κ το βρίσκω απίθανο.

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

καλα εσεις ουτε καν μιλατε ουτε κανετε και τιποτα αλλο στο κινητο απο οτι βλεπω. Οποτε σιγουρα θα κραταει 4-5 ημερες η μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι οτι δε μιλαμε ρε δικε μου απλα εγω προσωπικα μιλαω πολυ με viber και fb γι αυτο δεν υπαρχουν οι κλησεις..τωρα στην μπαταρια δεν υπαρχουν ουτε αυτα επειδη μπηκα απ το pc σημερα κι ετυχε να μην ανοιξω viber μιας και το χρησιμοποιησα απο εκει ;)
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι οτι δε μιλαμε ρε δικε μου απλα εγω προσωπικα μιλαω πολυ με viber και fb γι αυτο δεν υπαρχουν οι κλησεις..τωρα στην μπαταρια δεν υπαρχουν ουτε αυτα επειδη μπηκα απ το pc σημερα κι ετυχε να μην ανοιξω viber μιας και το χρησιμοποιησα απο εκει ;)

 

Ενταξει σαλονικιε. Απλα εγω γραφω οτι ειδα. :)

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω δε ξέρω. Και το θέμα είναι πως δεν έχω καποιο σοβαρό battery drain για να το στείλω πίσω. Αλλα βγαζω σχεδον τα μισα απο αλλους χρηστες.

Τώρα εχω οθόνη 3ω 37λ

Εχω απενεργοποιησει οτι εφαρμογή της Google που δε χρειάζεται και της μοτορολα επίσης όπως και το Google now. Εχω δοκιμάσει διαφορους οδηγούς με συμβουλές που λενε για επέκταση μπαταρίας. Μήπως φταίει που η σιμ είναι κομμένη? αν κ το βρίσκω απίθανο.

 

35% μπαταρια και τοσες ωρες οθονη καλα φαινεται. Εξαρταται και εαν χρησιμοποιεις δεδομενα, το επιπεδο φωτεινοτητας κτλ.

Link to comment
Share on other sites

35% μπαταρια και τοσες ωρες οθονη καλα φαινεται. Εξαρταται και εαν χρησιμοποιεις δεδομενα, το επιπεδο φωτεινοτητας κτλ.

Επιπεδο φωτεινότητας κατω απο 45% και οπότε είναι δυνατόν τερμα χαμηλα. Data χρησιμοποιω σχεδον Όποτε το πιανω στα χέρια μου. Δηλαδή οση ώρα οθόνη έχει τοσες ωρες ανοιχτά data.

Link to comment
Share on other sites

εχει κάνει κανείς format το partition;

Όταν έκανα Update σε 4.4.2 kitkat έκανα επαναφορά εργοστασιακών από τις ρυθμίσεις.

αρκεί αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Πώς αλλάζουμε το μέγιστο μήκος μηνυμάτων; γράφω ένα με χρεώνει για τρία..ξέρει κανείς;

κατεβασε handcent να σωθεις..η καλυτερηεφαρμογη μηνυματων!

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε handcent να σωθεις..η καλυτερηεφαρμογη μηνυματων!

go sms pro προτείνω εγώ, δοκίμασα και το handcent.

 

---

 

Μεταξύ του art και dalvik τί προτείνετε;

Το battery saver τί ακριβώς κάνει;

 

Δείτε λίγο εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2538691

Πώς βγάζουν τέτοια σκορ;

 

Με τί φορτιστή φορτίζεται;

Εγώ χρησιμοποιώ έναν samsung 0,7A που είχα για το nexus s αλλά έχω την εντύπωση πως είναι μικρός.

Εκτός αυτού θέλω να τον αλλάξω γιατί έχει κοπεί το καλώδιο (2 φορές) και το έχω κολλημένο

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...