Jump to content

Σκουλαρίκι σε ανδρικό αυτί: Απόψεις


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;  

408 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;

    • Φοράω και μου αρέσει!
      168
    • Έχω τρύπα αλλά το έχω μετανιώσει..
      18
    • Δεν θα έκανα τρύπα ποτε στη ζωή μου!
      98
    • Για αδερφές ψάχνεις;
      68
    • Θα με κρεμάσουν στο σπίτι..
      56


Recommended Posts

@VIDEOMIX

Κι εγω εκεινη την εποχη φορουσα,πραγματι στη σχολη δε φορουσε ουτε ενας και στο στρατο αργοτερα ελαχιστοι το΄95

Αργοτερα εγινε σουπα και τωρα πλεον για να ξεχωρισουν οι νεοι κανουν οτι μπορει να τραβηξει την προσοχη με ποιοδηποτε τροπο γιατι δεν αρκει ενα απλο σκουλαρικι στο αυτι

 

Το θεμα ειναι σκουλαρικι στο αυτι,οχι ολα τα υπολοιπα που αναφερετε ουτε το piercing γενικως και αδιακριτως

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 289
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος omikrone3 (18 Φεβ. 2004 , 01:56)

 

Se genikes grammes skoularikia,makria mallia extreme xrwmatika ntysimi einai daneio apo th gay chic koinothta.Theloume de theloume paidia auth einia alhtheia.Bebaia se mia freestyle koinwnia pou odeuoume(sta megala astika kentra toul)auta de tha metrane toso pantws gegonos einai pws ta teleutaia xronia exoun ginei polles paraxwriseis sto ntysimo.Oi filoi mou pou stoo dhmotiko forousan konto panteloni kai t shir,papoutsi basket me diplh aerosola(oxi pita) apo to gheto,sto gymnasio arxisan tis kollhtes mplouzes to tshirt panw apo makrymanikh olo kai pio flat papoutsia kai ftasane sto lykeio/panepisthmio na forane kampanes kai diktywta(Hmarton!!!)Egw proswpika prospathw na apostasiopoioumai oso mporw alla kai pali einai dyskolo mna eineis pisw

 

Ασχετο αλλα τι ειναι το ghetto????
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Aμα το φοράς στο δεξί θεωρείσαι λούγκρα!

Στο αριστερό θεωρείσαι φυσιολογικός! :lol:

 

Εγώ είμα αριστερόχειρας και τα βλεπω ολα αναποδα στο αριστερο με ενοχλουσαι τι σημαίνει αυτο...

Υστερογραφο το σκουλαρίκια μετραέι στις μικρες υπάρξεις γάλακτος (δεν εννοω την Κλάρα..) .16-20 μικρούλες το βλέπουν σα μεγάλο συν

Link to comment
Share on other sites

Που το ξεθαψες αυτο το θεμα ρεεεεεεεε :p

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

εχω δυο τρυπες στο αριστερο μου αυτι αλλα πλεον δε φοραω σκουλαρικι.

και τις δυο τις ειχα κανει οταν ημουν πρωτη λυκειου.

δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα με τους γονεις μου.

 

υγ:πραγματικα, ξεθαψες θεμα...:!:

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει κατα καιρους μονος μου,αρκετα ανοιγοκλεισιματα σε πολλα σημεια των αυτιων αρκετες φορες και στο κατω χειλος μια φορα αριστερα,αλλα ολες τις κρατησα το πολυ ενα χρονο,πλεον εχω μονο μια μπιλια στο αριστερο αυτι.

 

Αραχνες ειχε πιασει το thread και νομιζω πολλοι εχουν αλλαξει γνωμη απο το 2004,ετσι δεν ειναι παιδια?Επρεπε να ναι φανερη η δημοσκοπηση παντως!

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

εγω στο αριστερο εχω μια μπαρα αλλα το βαρεθηκα και μαλλον θα το βγαλω τελειως
Link to comment
Share on other sites

Δε θα έκανα ποτέ τρύπα στο αυτί μου ή σε κάποιο άλλο μέρος του σώματός μου.Δε μου αρέσει σαν ιδέα,δε θα κέρδιζα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

εγω στο αριστερο εχω μια μπαρα αλλα το βαρεθηκα και μαλλον θα το βγαλω τελειως

επειδη εχω μεινει λιγο πισω, τι ειναι η μπαρα?:confused:

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω μεινει λιγο πισω, τι ειναι η μπαρα?:confused:

 

καλημερα..

ως προς απαντηση σου ''μπαρα'' ονομαζουμε το σκουλαρικι που χρησιμοποιειται κυριως για το φρυδι και εχει σχημα..:blink: ''μπαρας'':blink: δλδ σαν καρφακι και 2 μπυλιτσες,μια σε καθε ακρη...

τωρα για να απαντησω και εγω αν και γυναικα,ναι μου αρεσει πολυ το κοσμημα αυτου του τυπου στον αντρα και δεν με απασχολει τι θα πουνε καποιοι που το κατακρινουν λεγοντας πως ειναι ''καγκουρια''..ναι συνεχιστε εσεις οι αλλοι να ακουτε τερμα μουσικη με ανοιχτα παραθυρα για να σας προσεξουν...ειναι τελειως διαφορετικο.. εχετε δικιο:lol: :lol:

(σορρυ το ''προσεξουν'' που χρησιμοποιησα δεν ειναι και η πιο σουταμπλ λεξη αλλα αυτην ειχα αυτην εβαλα...)

 

βιβα η ελευθερια της τεχνης και της εκφρασης:)

Α και χρονια πολλα στο θρεντ(αν και καπως αργοπορημενα στο θεμα το οποιο εκλεισε 3χρονια θαψιματος:blink: :ninja: )

Link to comment
Share on other sites

μια μόδα των 80's and early 90's που έχει ξεπεραστεί κατά πολύ στις μέρες μας.
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα πως εξαρτάται αποκλειστικά από το άτομο. Γενικότερα δεν είμαι υπέρ ή κατά, απλά άλλους τους πάει και άλλους όχι.
I didn't know I was looking for love, until I found it
Link to comment
Share on other sites

Φόρεσα το 1997 για 4 μήνες και στα δύο, έπειτα δεν τα ξαναφόρεσα - και έκλεισαν!!! (λείπει από τη δημοσκόπιση).

Γεγονός είναι ότι σε άλλους πάει και σε άλλους όχι, το θέμα είναι να το καταλάβουν αυτό οι αντιαισθητικοί.

Link to comment
Share on other sites

miranta, σε ευχαριστω!

καταλαβα τι ειναι η μπαρα.;)

 

 

παρακαλω...

αντε να βαλεις και μια τωρα στο φρυδακι...κυρτη αν θες...την προτιμω:)

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα πως εξαρτάται αποκλειστικά από το άτομο. Γενικότερα δεν είμαι υπέρ ή κατά, απλά άλλους τους πάει και άλλους όχι.

 

Ποσο μα ποσο συμφωνω μαζι σου.;)

Link to comment
Share on other sites

αντε να βαλεις και μια τωρα στο φρυδακι...κυρτη αν θες...την προτιμω:)

αυτο αποκλειεται, στο φρυδι δε μου αρεσει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

εχω και μου αρεσει...!!και αδερφες δεν ειναι αυτοι που φορανε αλλα λιγοι απο αυτους ποθ τα λενε..........!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
VOLKSWAGEN GOLF..μια ιστορια
Link to comment
Share on other sites

εχω και μου αρεσει...!!και αδερφες δεν ειναι αυτοι που φορανε αλλα λιγοι απο αυτους ποθ τα λενε..........!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

 

δε καταλαβα!

που εχεις?στο αυτι ή στο φρυδι?

Link to comment
Share on other sites

Τρύπησα το αυτί μου το 1988... Εκείνη την εποχή πιστεύω πως "γκετοποιούσαν" πολύ εύκολα κάποιον που φορούσε σκουλαρίκι... Πρέπει να ομολογήσω πως είχα πάρα πολλά προβλήματα με τους γονείς μου... Βέβαια κάποια στιγμή (πρέπει να πέρασαν 3 μήνες που δεν μιλιόμασταν) το αποδέχτηκαν...

Απο τότε λοιπόν δεν το αποχωρίστηκα ποτέ, και ούτε πρόκειται...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

φοραω σκουλαρικι εδω και τεσσερα χρονια περιπου. ενα κρικακι. δεν μπορω να πω οτι δεν αντεδρασαν οι γονεις μου αλλα για λιγο. θα συνεχισω να το φοραω οσο με ευχαριστει.:D
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει να εχει ενα αγορι σκουλαρικι στο αυτι αρκει να του πηγαινει και να μην ειναι χαλια...

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει το παρακάτω post, στο ίδιο thread πριν 3 χρόνια. :happy:

Ισχύει στο ακέραιο, μετά από 8 χρόνια που το φοράω, συν του ότι, ποτέ δεν είχα πρόβλημα στο εργασιακό μου περιβάλλον, ούτε με τους προϊσταμένους μου! :)

Πραγματικα οταν ειδα το topic γελασα και θυμηθηκα ξανα ποσο πουριτανη ειναι η κοινωνια που ζουμε. :eek:

Φοραω σκουλαρικι εδω και 4-5 χρονια. Ενα διαμαντακι. Δεν εχω σκοπο να το βγαλω.

Με το σκουλαρικι ουτε πιο μαγκας εγινα, ουτε εβγαλα περισσοτερες γκομενες, ουτε πιο διασημος ειμαι, αλλα ουτε και πιο αλητης εγινα.

Εκανα τρυπα για σκουλαρικι, γιατι μου αρεσει να το βλεπω στον εαυτο μου. Ειναι πλεον στο στυλ μου και το εκανα για μενα. ;)

Για μενα, υπαρχουν τα αντρικα σκουλαρικια (συνηθως λιτα, ενας χαλκας, ενα διαμαντακι etc.) και τα γυναικεια που τα ξερουμε και τα βλεπουμε ολοι.

Μερικοι εδω μεσα εξεφρασαν την αποψη, σκουλαρικι=gay. :mad: Αν η "μαγκεια" και ο ανδρισμος του αντρα εξαρταται απο ενα σκουλαρικι, τοτε μπραβο, να σας χαιρονται οι γυναικες σας! :whistle:

Ισως εσεις οι 5-10, δεν εχετε ακουσει για σωστη συμπεριφορα, για ευγενια. Ετσι φαινεται ποιος ειναι ο αλητης, ποιος ο πραγματικος αντρας etc. :happy:

Παντως ενθαρυνω ανοιχτα οποιον θελει να βαλει σκουλαρικι, να το κανει, οπως ενθαρυνω ανοιχτα οποιον δεν του αρεσει, να μην βαλει ποτε.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

ego exo mia tripa se kathe auti, tis eixa kanei otan imoun 16 kai tora meta apo 10 xronia, tis exo akoma, apla den ta forao sinexeia, opote mou erthei. Ekana kai sta 2 autia giati den mou poli aresei mono sto ena. Auta peri magias kai tetoia, pistevo pos isxei se merikous (px kai giftoi, alvanoi klp) Sto fridi tha ithela na kano mou aresei para polu, alla to fovamai. O ksaderfos mou exei sto stithos.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...