Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδη δεν μπορω να μπω στο vodafone 360... για free μιλαω

Για να βρείς του στίλ που έχει το τηλ. μας... δίσκολο, ακόμα!! :worry:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα, που μπορω να βρω τις ρυθμισεις που χρειαζονται για να συνδεθω στο vodafone 360?

Εγω ΔΕΝ είμαι συνδεμένος οπότε... θα σε ενιμερόσει κάποιος άλλος!

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα, που μπορω να βρω τις ρυθμισεις που χρειαζονται για να συνδεθω στο vodafone 360?

 

Δεν χρειάζεται ρυθμίσεις, τα έχει έτυμα, αρκεί να είσαι συνδρομητής(δεν ξέρω αν μπορείς και μέσο καρτοτηλέφωνα). Κάνεις λογαριασμό στο 360 και στην συνεχεία μπαίνεις μέσο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

το προσπαθησα αυτο που λες, αλλα οταν παω να συνδεθω απο το κινητο, αλλες φορες μου λεει οτι το username ή το pass ειναι λαθος και αλλες φορες μου λεει οτι Αποτυχια συνδεσης με διακομιστη.

 

Πηρα τηλ στν vodafone και μου ειπε οτι πρεπει να παω στο καταστημα π το αγορασα για να ενοργοποιησουν τις ρυθμισεις, αλλα εγω επειδη ειμαι φοιτητης και τελιωνω 4 ιουλιου δεν μπορω να παω μεχρι τοτε..

 

+ οταν παω δεν θα εχω pc στν πολη μ (Θεσσαλονικη)

 

για αυτο ρωταω :) αν μπορει/ξερει καποιος να μου πει. :)

ty in advance

Link to comment
Share on other sites

το προσπαθησα αυτο που λες, αλλα οταν παω να συνδεθω απο το κινητο, αλλες φορες μου λεει οτι το username ή το pass ειναι λαθος και αλλες φορες μου λεει οτι Αποτυχια συνδεσης με διακομιστη.

 

Πηρα τηλ στν vodafone και μου ειπε οτι πρεπει να παω στο καταστημα π το αγορασα για να ενοργοποιησουν τις ρυθμισεις, αλλα εγω επειδη ειμαι φοιτητης και τελιωνω 4 ιουλιου δεν μπορω να παω μεχρι τοτε..

 

+ οταν παω δεν θα εχω pc στν πολη μ (Θεσσαλονικη)

 

για αυτο ρωταω :) αν μπορει/ξερει καποιος να μου πει. :)

ty in advance

 

Δοκίμασες να μπεις μέσο browser από υπολογιστή να δεις αν όντος βάζεις σωστά το user και το password. Και κάτι άλλο, μπορείς να μπεις ίντερνετ μέσο GPRS ή 3G?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να μπεις μέσο browser από υπολογιστή να δεις αν όντος βάζεις σωστά το user και το password. Και κάτι άλλο, μπορείς να μπεις ίντερνετ μέσο GPRS ή 3G?

 

το εχω απενοργοποιησει το 3G-gprs γιατι δεν εχω συνδεση με δωρεαν internet.

(και για τν ακριβεια δεν μπορω καν να μπω απο 3g-gprs...)

το user και το pass τα εχω δοκιμασει στο υπολογιστη και μπαινει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

το εχω απενοργοποιησει το 3G-gprs γιατι δεν εχω συνδεση με δωρεαν internet.

(και για τν ακριβεια δεν μπορω καν να μπω απο 3g-gprs...)

το user και το pass τα εχω δοκιμασει στο υπολογιστη και μπαινει κανονικα...

 

Ρε φίλε αφού αυτά τα έχουμε πει πιο πάνω. Δεν μπορείς να μπεις στο 360 χωρείς VF life (GPRS 3G) πρέπει να έχεις οπωσδήποτε. :!:

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε αφού αυτά τα έχουμε πει πιο πάνω. Δεν μπορείς να μπεις στο 360 χωρείς VF life (GPRS 3G) πρέπει να έχεις οπωσδήποτε. :!:

 

μηπως ξερεις πως πανε οι χρεωσεις για το internet γιατι δεν μπορω να τις βρω?

 

Και κατι ακομα, εχω κανει ηδη συνδεση, μπορω να προσθεσω προγραμμα για Internet?

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερεις πως πανε οι χρεωσεις για το internet γιατι δεν μπορω να τις βρω?

 

Και κατι ακομα, εχω κανει ηδη συνδεση, μπορω να προσθεσω προγραμμα για Internet?

 

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ UNLIMITED ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ SMAL ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ 4 ΕΥΡΩ ΤΑ 80 ΜΒ ΜΠΕΣ ΣΤΟ VODAFONE 360 KAI ΔΕΣ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΣΟΥΧΤΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΧΡΕΩΣΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε ο φίλος tntslack, no gprs/3G no party.

Αν ζήτησες να στα κόψουν από τη γραμμή, όχι απλά δε μπορείς να μπεις 360, ούτε καν MMS δεν θα έχεις.

 

Όσον αφορά τις χρεώσεις τώρα.

 

Αν δεν έχεις πρόγραμμα για internet, τότε οι χρεώσεις είναι είτε 7,29 Ευρώ είτε 12,39 Ευρώ το 1 Megabyte, ανάλογα με το τί ρυθμίσεις έχεις στο κινητό σου.

 

Αν έχεις πρόγραμμα για internet, τότε μέχρι να καταναλώσεις τα Megabyte του προγράμματος δεν πληρώνεις τίποτα.

Αν τα καταναλώσεις τότε χρεώνεσαι από 0,10 έως 0,92 Ευρώ το 1 Megabyte ανάλογα με το ποιό πρόγραμμα internet έχεις βάλει.

 

Παράδειγμα:

Εγώ έχω βάλει το Mobile Internet Small, οπότε έχω κάθε 1η του μήνα 80 Megabyte και πληρώνω για αυτά 4,07 Ευρώ (0,05 Ευρώ το 1 Megabyte αν το διαιρέσεις). Αν τυχόν τα ξεπεράσω, κάθε επιπλέον Megabyte θα το πληρώσω 0,92 Ευρώ.

 

Πρόγραμμα internet νομίζω ότι μπορούν να προσθέσουν όλοι.

 

Όλες τις πληροφορίες τις πήρα από εδώ.

Edited by Dobroveche
Link to comment
Share on other sites

Ποπο κλεφτες....ΠΟΛΥ ακριβα....

 

κανονικα επρεπε να

 

να μιλας οσο θες, να στελνεις μυνηματα οσα θες, να χρησιμοποιεις mobile internet όσο θες

και να πληρώνεις 0 ολόκληρα ευρώ...

 

αλλά οι κλέφτες τα χρεώνουν. ;)

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος. Τί ακριβώς είναι το Vod.DivX.com που λέει να κάνεις εγγραφή? (Βρίσκετε μέσα στις ρυθμίσεις τηλεφώνου). 'Εχει κι έναν κωδικό μέσα. Και κάτι ακόμα, ταινίες με ξεχωριστούς υπότιτλους δεν υποστηρίζει,σωστά? Επίσης έχω κάνει convert μια ταινία avi μέσω pc studio αλλά δεν υποστήριζει τον ήχο. Έχω ψιλομπερδευτεί. Ευχαριστώ εκ των προταίρων. :)
Link to comment
Share on other sites

κλεφτες λεω για αμα δεν εχεις καποιο προγραμμα...

 

2ον) @polism νταξει οχι 0 ευρω...ενα ταλιρακι

 

Ξέρεις ποιο είναι το θέμα.....

 

Βάλε με 4 ευρω το μικρο το πακέτο, δεν χρειάζεται να το ξεπεράσεις γιατί θα το πληρώσεις χρυσό και αν δεν σου φτάνει βάλε το πακέτο με τα 10 ευρώ και 300ΜΒ.

Είναι ακριβώς όπως η φωνή, πρέπει να έχεις πάγιο και χρόνο ομιλίας όσο χρειάζεσαι και όχι λιγότερο από ότι χρειάζεσαι.

Κανείς δεν θα το δώσει τζάμπα ή ακόμα και να στο δώσει θα βρει τρόπο να στα πάρει απο αλλού....

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι το μικρο πακετο φτανει?

Εννοω για το vodafone 360...

Kαι κατι ακομα, οτι εφαρμογες κατεβαζω πρεπει να ειμαι απο 3g-gprs η μπορω να τις κατεβαζω και απο wifi?

Η ερωτηση παει και για το mail-chat.

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι το μικρο πακετο φτανει?

Εννοω για το vodafone 360...

Kαι κατι ακομα, οτι εφαρμογες κατεβαζω πρεπει να ειμαι απο 3g-gprs η μπορω να τις κατεβαζω και απο wifi?

Η ερωτηση παει και για το mail-chat.

 

Φτάνει το μικρό πακέτο αν σκεφτείς πως ότι κατεβάζεις απο 360 δεν χρεώνεται σαν όγκος. Ούτε ο συγχρονισμός των επαφών και των φωτογραφιών και mail πουμιλάμε για μεγάλο όγκο. Απο εκεί και πέρα αν κανεις περιήγηση στο ιντερνετ ο όγκος από την περιήγηση μετράει. Δοκίμασε πρώτα το μικρό. για να το ελέγχεις καλύτερα μπορείς να το βάλεις και να παίρνεις τηλέφωνο στο 13830 (Εξυπηρέτηση πελατών) για να μαθαίνεις τον εναπομείνοντα όγκο. Καιι κάτι άλλο που πρέπει να προσέξεις είναι ότι ο όγκος δεν ανανεώνεται όπως ο χρόνος ομιλίας κάθε φορά που εκδίδεεται ο λογαριασμός αλλά κάθε 1 του μηνός...

 

Το αν είσαι 3g ή GPRS επηρεάζει μόνο την ταχύτητα, τίποτα άλλο και οι εφαρμογές (μέσω shop) κάνουν χρήση μόνο τις συνδέσεις της Vodafone και όχι wifi..

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...