Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχει πεθάνει το project. Απλά είναι λίγα τα άτομα που το δουλεύουν. Έχουν κάνει μια άλλη σελίδα που γράφουν τις εξελίξεις, άμα θυμηθώ ποιά είναι θα τη βάλω.

Το ότι θα βγει H2 δεν είναι ανασταλτικό, ουσιαστικά το ίδιο τηλέφωνο είναι σε software. Ίσα ίσα που θα αυξήσει τους χρήστες του λειτουργικού και όσο πιο πολλοί είμαστε τόσο πιο γρήγορη εξέλιξη θα έχει και το θέμα. :mobile:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν έχει πεθάνει το project. Απλά είναι λίγα τα άτομα που το δουλεύουν. Έχουν κάνει μια άλλη σελίδα που γράφουν τις εξελίξεις, άμα θυμηθώ ποιά είναι θα τη βάλω.

Το ότι θα βγει H2 δεν είναι ανασταλτικό, ουσιαστικά το ίδιο τηλέφωνο είναι σε software. Ίσα ίσα που θα αυξήσει τους χρήστες του λειτουργικού και όσο πιο πολλοί είμαστε τόσο πιο γρήγορη εξέλιξη θα έχει και το θέμα. :mobile:

 

Μακάρι να γίνει αυτό που λες και να βγάλουν το R3 και για το H1...Το βλέπω ώμος χλομό.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Ωραια φαση με το μινι οπερα.Αυτο δουλευει και με βονταφον συνδεση και με ασυρματη?

 

Καποιο λινκ για να κατεβασω το e-buddy για το τηλεφωνο παιδια ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Καιρό είχαμε να τα πούμε, τώρα που έκανα την πρώτη μου αναβάθμιση, επανήλθε στο προσκήνιο το ενδιαφέρον μου για το vodafone 360.

Εγώ έχω καρτοκινητή vodafone, (CU), κι όταν προσπαθώ να συνδεθώ στο 360 μου γράφει αδύνατη η επικοινωνία με το διακομιστή.

Ρώτησα στη vodafone, κάποιον που μάλλον δεν γνώριζε και πολλά :worry:, και μου είπε ότι μπορώ με cu, κι ότι είναι δωρεάν, χωρίς το παραμικρό λέει κόστος μεταφοράς δεδομένων.

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει επ' αυτού δεν θα δολοφονηθεί αύριο.:shoot:

 

Ολοκληρώθηκε η ενημέρωση κι επιτέλους μπορώ να στέλνω τραγούδια μέσω bluetooth!! Τώρα με το wallpaper τι παίζει? Δεν έχω δει κάποια αλλαγή...

Edited by appache7
Γιατί έτσι
Link to comment
Share on other sites

Έχω επίσης win7 και NPS 1.5 και πριν 1 λεπτό έκανα την 3η αναβάθμιση κανονικότατα.

1η: όταν το πήρα , 2η: όταν βγήκε η τωρινή και 3η: αφού το έστειλα στο σέρβις (είχα πρόβλημα με μπαταρία ανέβαζε τρελές θερμοκρασίες σε φάση να καίει το χέρι σου) γύρισε πίσω σήμερα με καινούργια πλακέτα και άσχετα στο χαρτί που έλεγε οτι έγινε αναβάθμιση τελικά χρειαζόταν.

 

Τελικά κατάφερα να κανω αναβαθμισή στην

phone i8320buik1

pda i8320buik5

csc i8420vgrij4

έχω την εντ'υπωση ότι υπάρχει και αλλη έκδοση πιο νέα. ασε που το κινητο παει τα ζωα μου αργα και στα μυνηματα και στισ κλησεισ μπαχαλο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατάφερα να κανω αναβαθμισή στην

phone i8320buik1

pda i8320buik5

csc i8420vgrij4

έχω την εντ'υπωση ότι υπάρχει και αλλη έκδοση πιο νέα. ασε που το κινητο παει τα ζωα μου αργα και στα μυνηματα και στισ κλησεισ μπαχαλο.

 

Κι εγώ σήμερα την έκανα και αυτά μου έβαλε. Μάλλον όχι, δεν υπάρχει πιο νέα αναβάθμιση. Είδες διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

To BUIK5 είναι το προηγούμενο. Υπάρχει και πιο καινούριο. Δοκιμάστε να ξανακάνετε τη διαδικασία. Σε ότι αφορά τις κλήσεις/μηνύματα αν είναι αργό στο ιστορικό, εκεί που τα δείχνει όλα, δοκιμάστε να σβήστε και τίποτα γιατί λογικό είναι αν έχει 10000 καταχωρήσεις να ζαλίζεται. Επίσης δοκιμάστε να κλείσετε και ξανανοίξετε το τηλέφωνο. :mobile:
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω με πιο μέρος είσαι αλλά τα παράπονά μου θα γίνουν μια φορά στη vodafone διότι δεν με ενημέρωσαν ακριβώς για τις λεπτομέρειες πχ με τους χάρτες.

 

το θεμα έιναι αν υπάρχει κάποια λύση και όχι αν έκανα έρευνα αγοράς.

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ Η1ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ.ΤΟΥΣΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΚ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ.ΨΕΜΑΤΑ.ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΑ ΣΤΗ VODAFONE .ΤΙΠΟΤΑ!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.ΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ ΑΥΤΟΙ ,ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΤΣΙΜΙΣΚΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΑΠΑΡΑΠΟΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΑ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ 360 ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΧΕΙ ΕΛΛΙΠΕΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΤΟ SITE ΤΙΣ ΕΚΤΥΠΩΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΙΝΑΝ ΟΜΟΛΟΓΩ (0,12 ευρω τη φορα).ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ,ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ,ΠΟΝΗΡΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ; ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΤΗ VODAFONE MACLAREN ΕΜΕΙΝΕ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙΗΡΘΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ 1,5 ΕΥΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ 186 ΕΥΡΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ .ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΧΟΡΗΓΩΝ.ΕΙΧΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ FREE INTERNET ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ 200 ΕΥΡΩ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗ NOKIA.ΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΧΑΡΤΕΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟ.

 

Η κόκκινη ένδειξη είναι ότι δεν είσαι συνδεδεμένος στο το 360 και το πράσινο, οτι είσαι συνδεδεμένος.

 

 

 

Μπορείς να μας πεις πιο firmware έχεις (*#1234#)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ;ΜΕ 188 ΕΥΡΩ (185 INTERNET ΚΑΙ 1,5 ΤΗΛΕΦΩΝΑ)ΤΥΧΑΙΟ ;ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Η ΕΤΑΡΙΑ ΣΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥ ΠΟΣΟΥ.

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα την έκανα και αυτά μου έβαλε. Μάλλον όχι, δεν υπάρχει πιο νέα αναβάθμιση. Είδες διαφορά?

 

Η Κ5 που έχεις, είναι η προηγούμενη......η τελευτέα ειναι η C1 ;)

 

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ Η1ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ.ΤΟΥΣΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΚ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ.ΨΕΜΑΤΑ.ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΑ ΣΤΗ VODAFONE .ΤΙΠΟΤΑ!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.ΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ ΑΥΤΟΙ ,ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΤΣΙΜΙΣΚΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΑΠΑΡΑΠΟΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΑ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ 360 ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΧΕΙ ΕΛΛΙΠΕΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΤΟ SITE ΤΙΣ ΕΚΤΥΠΩΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΙΝΑΝ ΟΜΟΛΟΓΩ (0,12 ευρω τη φορα).ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ,ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ,ΠΟΝΗΡΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ; ΔΕΝ ΖΗΤΟΥΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΤΗ VODAFONE MACLAREN ΕΜΕΙΝΕ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙΗΡΘΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ 1,5 ΕΥΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ 186 ΕΥΡΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ .ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΧΟΡΗΓΩΝ.ΕΙΧΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ FREE INTERNET ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ 200 ΕΥΡΩ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗ NOKIA.ΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΧΑΡΤΕΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟ.

Όσον αφορά το θέμα εξυπηρέτισης απο το κατάστημα που λές....είχα ένα παρόμοιο θέμα (και επειδή με εκνεβρήζει να πληρώνο, και να κοιτάνε μόνο την τσέπη μου) επέμεναν απο την εξ. πελατών που μηλούσα, να τους πώ πιό κατάστημα ηταν.....για να επιβάλουν κηρώσεις!! μηλούσα με έναν σοβαρό κύριο...και τους έδωσα !!!!! Σου προτήνω να τους ενημερώσεις! ;) εγώ έχω ζητήσει και μου έχουν κλήσει το GPRS (internet) και είμαι ύσηχος! αφού υπάρχει το Wi-Fi ;-)

Edited by nervous
Πότε θα μάθεις να χρησιμοποιείς την Πολλαπλή Παράθεση ???

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το θέμα εξυπηρέτισης απο το κατάστημα που λές....είχα ένα παρόμοιο θέμα (και επειδή με εκνεβρήζει να πληρώνο, και να κοιτάνε μόνο την τσέπη μου) επέμεναν απο την εξ. πελατών που μηλούσα, να τους πώ πιό κατάστημα ηταν.....για να επιβάλουν κηρώσεις!! μηλούσα με έναν σοβαρό κύριο...και τους έδωσα !!!!! Σου προτήνω να τους ενημερώσεις! ;) εγώ έχω ζητήσει και μου έχουν κλήσει το GPRS (internet) και είμαι ύσηχος! αφού υπάρχει το Wi-Fi ;-)

 

Mια απο τα ιδια,βασικα οι υπαλληλοι δεν πιστευω οτι το κανουν επιτηδες,απλως δεν γνωριζουν,με το ζορι θυμουνται απο που ανοιγουν τα κινητα.προσωπικα στην περιπτωση μου επεμεναν οτι εχει δωρεαν navigator και οτι αυτο ειναι ενα απο τα μεγαλα υπερ του κινητου,επισης μου εγγυηθηκαν οτι δεν θα μπαινει μονο του το κινητο στο vlive και στο internet γιατι ειδη ειχα θεμα στο παρελθον και ο πρωτος λογαριασμος +50 ευρω σε 10 μερες μονο.

Γι αυτο περνετε την vodafone στο τμημα αμφησβητησεων για υπηρεσιες internet και κανετε αμφισβητηση,αλλιως ζητατε να σας συνδεσουν με το νομικο τμημα.

Link to comment
Share on other sites

Η Κ5 που έχεις, είναι η προηγούμενη......η τελευτέα ειναι η C1 ;)

 

Δεν μου τη δείχνει στο PS!! Μου γράφει ποια έχω, από κάτω ποια (υποτίθεται πως) είναι η πιο καινούρια, (είναι ίδιες) και γράφει ότι η πιο πρόσφατη είναι ήδη εγκατεστημένη:confused::confused:

 

Κάτι ακόμη παιδιά. Θυμάμαι παλιότερα είχε γίνει συζήτηση για ένα πρόγραμμα που σου λέει που είσαι. Αυτό πώς λέγεται και που μπορώ να το βρω?:help:

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου τη δείχνει στο PS!! Μου γράφει ποια έχω, από κάτω ποια (υποτίθεται πως) είναι η πιο καινούρια, (είναι ίδιες) και γράφει ότι η πιο πρόσφατη είναι ήδη εγκατεστημένη:confused::confused:

 

Κάτι ακόμη παιδιά. Θυμάμαι παλιότερα είχε γίνει συζήτηση για ένα πρόγραμμα που σου λέει που είσαι. Αυτό πώς λέγεται και που μπορώ να το βρω?:help:

 

Ευχαριστώ

Η αλήθεια είναι οτι, επιδή εμένα δεν δεχόταν κάν να κάνει Update μέσω NPS...κατέβασα την Firmware απο site και την Flash-αρα. σχετικά, δές ΕΔΩ

Για το πρόγρ. που λές...ψάξε πιο πρίν τις σελίδες σε αυτό το Post...εγώ δέν έχω κάποιο μιάς και χρησιμοποιώ το i-go και Navigator σε ένα WindowsMobile:p

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι, επιδή εμένα δεν δεχόταν κάν να κάνει Update μέσω NPS...κατέβασα την Firmware απο site και την Flash-αρα. σχετικά, δές ΕΔΩ

Για το πρόγρ. που λές...ψάξε πιο πρίν τις σελίδες σε αυτό το Post...εγώ δέν έχω κάποιο μιάς και χρησιμοποιώ το i-go και Navigator σε ένα WindowsMobile:p

 

Ναι ξέρω για το φλασάρισμα και μάλιστα είχα κατεβάσει και το πρόγραμμα αλλά το μετάνιωσα τελευταία στιγμή. Είχα πολλές και κακές εμπειρίες με software κινητών στο παρελθόν και καταλαβαίνεις... Δεν πειράζει, θα μου το βγάλει και στο NPS. Και αυτή την αναβάθμιση τώρα μου την έκανε και άλλα παιδιά την έχουν εδώ και 2 μήνες.

 

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλεις ένα screenshot με το wallpaper? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξέρω για το φλασάρισμα και μάλιστα είχα κατεβάσει και το πρόγραμμα αλλά το μετάνιωσα τελευταία στιγμή. Είχα πολλές και κακές εμπειρίες με software κινητών στο παρελθόν και καταλαβαίνεις... Δεν πειράζει, θα μου το βγάλει και στο NPS. Και αυτή την αναβάθμιση τώρα μου την έκανε και άλλα παιδιά την έχουν εδώ και 2 μήνες.

 

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλεις ένα screenshot με το wallpaper? Ευχαριστώ

 

"Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλεις ένα screenshot με το wallpaper?" τι εννοείς; :confused:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Με την πιο πρόσφατη ενημέρωση, το κινητό υποστηρίζει wallpaper. Θέλω να δω πώς είναι όταν βάλεις wallpaper
Link to comment
Share on other sites

Με την πιο πρόσφατη ενημέρωση, το κινητό υποστηρίζει wallpaper. Θέλω να δω πώς είναι όταν βάλεις wallpaper

Μία φωτό απο το κην. του Wallpaper...Μπορεί όπιος θέλει να δεί ΕΔΩ! ;) (με την έκδοση C1-μαρτίου)

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

GoogleMaps για το H1 όποιος θέλει μπορεί να το κατεβάσει από εδώ GoogleMaps πηγή http://www.freelimo.tk/viewtopic.php?f=10&t=7
Link to comment
Share on other sites

GoogleMaps για το H1 όποιος θέλει μπορεί να το κατεβάσει από εδώ GoogleMaps πηγή http://www.freelimo.tk/viewtopic.php?f=10&t=7

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΦΊΛΕ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΤΟ Μ1 ΟΜΩΣ ΥΠΆΡΧΕΙ ΤΊΠΟΤΑ???

Link to comment
Share on other sites

GoogleMaps για το H1 όποιος θέλει μπορεί να το κατεβάσει από εδώ GoogleMaps πηγή http://www.freelimo.tk/viewtopic.php?f=10&t=7

 

Και πως το περναμε στο Κινητο?Απλη αντιγραφη?

Link to comment
Share on other sites

Και πως το περναμε στο Κινητο?Απλη αντιγραφη?

 

ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΡS ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Link to comment
Share on other sites

Μία φωτό απο το κην. του Wallpaper...Μπορεί όπιος θέλει να δεί ΕΔΩ! ;) (με την έκδοση C1-μαρτίου)

 

:thanks: Tnx

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΡS ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

 

Το περασα με NPS αλλα δεν βλεπω κατι ωστε να ειναι εκτελεσημο αρχειο...

Link to comment
Share on other sites

GoogleMaps για το H1 όποιος θέλει μπορεί να το κατεβάσει από εδώ GoogleMaps πηγή http://www.freelimo.tk/viewtopic.php?f=10&t=7

 

Για να κάνετε εγκατάσταση, το περνάτε μέσα στο κινητό σας μέσο bluetooth ή μέσο mass storage device και μετά από το κινητό το εκτελείτε, για να κάνει εγκατάσταση. Πιστεύω δουλεύει και στο M1. Είναι java εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνετε εγκατάσταση, το περνάτε μέσα στο κινητό σας μέσο bluetooth ή μέσο mass storage device και μετά από το κινητό το εκτελείτε, για να κάνει εγκατάσταση. Πιστεύω δουλεύει και στο M1. Είναι java εφαρμογή.

 

Απλα δεν ξερω πιο αρχειο ειναι για εγκατασταση...Ολα λενε οτι Μη υποστηριζομενος τυπος αρχειο..

Link to comment
Share on other sites

χρεωνομαστε κατι οταν χρησιμοποιουμε το google maps ? εχω ανενεργο τα vlive απο την πρωτη μερα αλλα μου ζηταει να συνδεθει στο δικτυο υπαρχει περιπτωση να χρεωθω?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...