Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.umnet.com/phone/3166-Vodafone%20360%20H1

 

γραφει κατω Mobile TV: TV-out

ελπιζω να βοηθησα.

 

Μπράβο φίλε !! εκεί το είχα δεί!! :D

Στο Arena (LG) που έχω, πρέπει να πάρεις ενα έξτρα καλόδιο για να ενώνεται σε Tv, λέω μίπως είναι και σε εμάς έτσι!! εχεί κάνει κανείς κάτι τέτιο;; :worry:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να εγκατασταθεί και να λειτουργεί(κλήσεις+text) το skype στο H1?

 

Στο επίσημο site του skype για κινητά (m.skype.com) λέει ότι η συσκευή δεν υποστηρίζεται. Το Η1 τρέχει linux, υπάρχει μήπως κάποια πατέντα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα, θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν εχω καταλαβει..με wifi χρεωνεσαι αν μπεις στο νετ ενω με 360 δε χρεωνεσαι?τι μπορω να δω χωρις να χρεωθω στη vodafone?ευχαριστω

 

ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΤ ΜΕ WI FI ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΕΕΙ ΜΕΣΩ GPRS ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΣΕ ΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΗΛ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ MB ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΣΤΟ 13830 ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΣΟ ΣΕ ΕΧΕΙ ΧΡΕΩΣΕΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΑΚΙ 80MB ME 4 ΕΥΡΩ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ GPRS ΠΑΛΙ ΑΦΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΣΤΟ 13830 ΜΗ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟΣ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

εχο παρει κ γω το h1 εδω κ μια βδομαδα,το μονο προβλιμα π παρουσιαζειειναι τοι αρκετες φορες οταν μπαινω ιντερνετ με πεταει εξω(συνδεση με wi-fi)..

με τα μυνηματα δοξα τον κυριο ολα οκ!!

θελω να κανω update το firmware αλλα με τη καμια!!ενω απο οτι διαβασα ως τωρα ολοι εχουν θεμα με το server εμενα μου πεταει το εξης μυν:

"the device is not supported-the device you have selected does not support software upgrade"

 

exo to pc studio 1.5 k ta firmware m einai:

phone:i8320buij3

pda:i8320buij4

csc: i832ovgrij4

 

ξερει κανεις τπτ?

να το στειλω για service η να δοκιμασω μονος Flasharisma με το i6410?

Edited by dragonspirit
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΝΕΤ ΜΕ WI FI ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΕΕΙ ΜΕΣΩ GPRS ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΣΕ ΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΗΛ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ MB ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΣΤΟ 13830 ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΠΟΣΟ ΣΕ ΕΧΕΙ ΧΡΕΩΣΕΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΑΚΙ 80MB ME 4 ΕΥΡΩ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ GPRS ΠΑΛΙ ΑΦΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΣΤΟ 13830 ΜΗ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟΣ

 

εχω παρει τη βονταφον κ εχω πει να απενεργοποιησουν το gprs.ωστοσο δε μου εχει ερθει μηνυμα οτι απενεργοποιηθηκε :blink: .χωρις gprs lοιπον μπαινεις ανετα στο νετ.. σ ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν σας να ξεκινάει το update και να κολάει στο "Αποσυμπίεση δυαδικού αρχείου" για ΩΡΕΣ?? Δοκιμασα soft reset χωρίς κανένα αποτέλεσμα...

Στο άλλο μου pc εμφανίζει παράθυρο "αποτυχία σύνδεσης με το διακομιστή" ... :( αμαν πια!

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν σας να ξεκινάει το update και να κολάει στο "Αποσυμπίεση δυαδικού αρχείου" για ΩΡΕΣ?? Δοκιμασα soft reset χωρίς κανένα αποτέλεσμα...

Στο άλλο μου pc εμφανίζει παράθυρο "αποτυχία σύνδεσης με το διακομιστή" ... :( αμαν πια!

 

Δωκήμασε να σηνδεθείς με τον διακομηστή.....πρωινές ώρες (π.χ 4-5 το πρωί)

Αν έχεις το H1, στην θέση σου θα προτημούσα το Flash-άρισμα ;)

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Μα σε αυτό συνδέεται και φαίνεται να κατεβάζει.. απλά στο σημείο αποσυμπιεσης κολάει αιώνια.... Εχμ τι είναι το flash-αρισμα :<
Link to comment
Share on other sites

Μα σε αυτό συνδέεται και φαίνεται να κατεβάζει.. απλά στο σημείο αποσυμπιεσης κολάει αιώνια.... Εχμ τι είναι το flash-αρισμα :<

 

Κολάει ο Server (όπως σε όλους μας:lol:)

Το φλασάρησμα είναι, εγκατάσταση του λογισμικού χωρίς να χρηάζεται σύνδεση στο Internet για να την κατεβάσει!!

 

Δές εδώ...έχω φτυάξει κάτι σχετικό :happy:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Bασικά μόλις κατέβασα το NPS 1.5 και το προχωράει αυτή τη στιγμή κανονικά.. Ευχαριστώ πάντως :)

 

Νάσε καλά, Ελπίζω να τα καταφέρεις με το NPS, πιό εύκολα ακόμα ;)

 

Δέν θυμάμε αν έχουμε αυτόν τον κοδικό..... *#0228# Δύχνει LIVE ..... 1> Antenna RSSI, 2> Antenna Bar, 3> Serving Cell, 4> Read Therm ADC, 5> Current Temp `c, 6>Batt type, 7> PDA Battery Bar, 8> ADC, 9> Voltage

Δέν ξέρω καταπόσω είναι χρύσημα...αλλά ;):happy: (Και με μία κήνηση πρώς τα πίσω....ΠΟΛΛΑ άλλα TEST)

Edited by nervous
Γίνεσαι κουραστικός ...

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Δέν θυμάμε αν έχουμε αυτόν τον κοδικό..... *#0228# Δύχνει LIVE ..... 1> Antenna RSSI, 2> Antenna Bar, 3> Serving Cell, 4> Read Therm ADC, 5> Current Temp `c, 6>Batt type, 7> PDA Battery Bar, 8> ADC, 9> Voltage

Δέν ξέρω καταπόσω είναι χρύσημα...αλλά ;):happy: (Και με μία κήνηση πρώς τα πίσω....ΠΟΛΛΑ άλλα TEST)

 

Που το βρήκες αυτό φίλε? Πολύ καλά πράγματα έχει μέσα, ειδικά για τον ήχο αν κάποιος θέλει να αυξήσει.

ποοοοοο έχει μια μαματι λειτουργιά με το sleep mode. Τα σπα :)

Edited by tntslack
Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες αυτό φίλε? Πολύ καλά πράγματα έχει μέσα, ειδικά για τον ήχο αν κάποιος θέλει να αυξήσει.

ποοοοοο έχει μια μαματι λειτουργιά με το sleep mode. Τα σπα :)

 

Γιά πές εντυπόσεις φίλε μου.....δέν το δοκίμασα ακόμα! :happy: (με το Sleep mode...Δυλαδή; ) =]

 

Δείτε και αυτό....έχει για πολλά Samsung, και για εμάς! ;):happy:

Edited by nervous
Γίνεσαι κουραστικός ...

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Γιά πές εντυπόσεις φίλε μου.....δέν το δοκίμασα ακόμα! :happy: (με το Sleep mode...Δυλαδή; ) =]

 

Το έκανα sleep air mode, και έσβησε το κινητό, πάτησα μετά τα κουμπιά και άνοιξε εκεί που σταμάτησε, κάνει lock screen, μετά ώμος δεν μπορείς να κάνεις κλίσεις και ούτε να σου κάνουν. Σαν λειτουργία στο κινητό δεν έχει νομίζω.

Μετά ώμος δεν μπορώ να το βάλω σε κανονική λειτουργιά. Αναγκάζομαι να κάνω ρεσταρτ :(

Edited by tntslack
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα sleep air mode, και έσβησε το κινητό, πάτησα μετά τα κουμπιά και άνοιξε εκεί που σταμάτησε, κάνει lock screen, μετά ώμος δεν μπορείς να κάνεις κλίσεις και ούτε να σου κάνουν. Σαν λειτουργία στο κινητό δεν έχει νομίζω.

Κι εγώ αυτό έκανα, και αναγκάστικα και έκανα Reset για να επανέλθει!!:lol::lol::lol::p

Νομίζω πως έχουμε τέτεια λυτουργία στα μενού μας....:worry:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και αυτό....έχει για πολλά Samsung, και για εμάς! ;):happy:

 

Αυτό το σίτε δεν το κατάλαβα καλά, τη έχει για μας?

Link to comment
Share on other sites

Και μία φωτό απο την πρώτη προσπάθεια να βάλουν Android στο H1!!! κατα το ήμιση....ΟΚ!! (άντε...άντε!!):lol::D

 

Αυτό το σίτε δεν το κατάλαβα καλά, τη έχει για μας?

Απ' ότι κατάλαβα, έχει Soft για να αλάζεις, και επισκεβάζεις:confused: IMEI! αλλά θέλει να έχεις και μία συσκευή:wacko: (169usd):wacko: το soft το κατέβασα να υπάρχει:happy:

Edited by nervous
Γίνεσαι κουραστικός ...

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ώρες προσπαθεί να συνδεθεί κάπου με gprs και βγάζει μήνυμα

<<Διαχείρηση συσκευών αποτυχια σύνδεσης>> έχω το τελευταίο update και σαν προτιμήσεις ιντερνετ έχω βάλει μια δικια μου με μηδενικες ρυθμίσεις. δεν έβαλα τπτ δλδ για να μην συνδέεται στη βοντα.ελπίζω να μην χρέωσε τπτ

 

 

Επειδή συνεχίζεται αυτό το πρόβλημα, έχει κανένας καμια ιδέα τι μπορεί να είναι?

Edited by thsss
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σήμερα πήρα το Samsung h1 από επιδότηση.

Το πήρα για δεύτερο να το δουλεύω με what’s up.

Έβαλα τι κάρτα αλλά δεν τη δουλεύει.

Είναι κλαδωμένο το τηλέφωνο?

Με αναβάθμιση ξεκλειδώνει?

 

phone i8320BUIJ3

pda i8320BUIJ4

csc i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να εγκατασταθεί και να λειτουργεί(κλήσεις+text) το skype στο H1?

 

Στο επίσημο site του skype για κινητά (m.skype.com) λέει ότι η συσκευή δεν υποστηρίζεται. Το Η1 τρέχει linux, υπάρχει μήπως κάποια πατέντα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Παιδιά γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό; Έχω ψάξει παντού, άκρη δε βρήκα...

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα, θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό; Έχω ψάξει παντού, άκρη δε βρήκα...

 

Δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο για το skype. Δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό; Έχω ψάξει παντού, άκρη δε βρήκα...

 

Κι εγώ δεν γνωρίζω αν υπάρχει:confused: άν υπάρχει σε Java....ίσος κάτι να γήνεται:confused:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Και μία φωτό απο την πρώτη προσπάθεια να βάλουν Android στο H1!!! κατα το ήμιση....ΟΚ!! (άντε...άντε!!):lol::D

 

...

Θα μπορούσε να είναι ένα screenshot από Android που τοχουν κάνει fullscreen στο Samsung... μακάρι πάντως να δούμε σύντομα φως στο θέμα της αλλαγής λειτουργικού στο Η1

η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να είναι ένα screenshot από Android που τοχουν κάνει fullscreen στο Samsung... μακάρι πάντως να δούμε σύντομα φως στο θέμα της αλλαγής λειτουργικού στο Η1

 

Ναι!! καθόλου απύθανο, αλλά τι θα καταφέρναν?:confused: Μακάρι να γίνει κάτι με άλλο λυτουργικό.....γιατι με το Linux....είδη βγάλαν την R3!!:blink:

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Εχω βγαλει τα ματια μου να κοιταζω το σαητ αλλα δεν βρηκα καπου τις δικιες μου εκδοσεις του κινητου.Εχω το Η1 εδω και κανα 2μηνο.Βλεπω αλλαζετε εκδοσεις.Αλλα δισταζω να κανω την αρχη.Εγω εχω phone: i8329buik1,

pda: i8320buik5 csci8320vgrik5. Το τηλεφωνο λειτουργει κανονικα χωρις κολληματα αλλα δεν εχω wallpaper και δεν μπορω να βαλω οτι ηχο θελω εγω στα μηνυματα.Επισης διαβασα οτι εχετε κατεβασει το e-buddy.Προσπαθησα να το κατεβασω αλλα δεν τα καταφερα.Καποιο λινκ?

Σε ποια εκδοση μου προτεινετε να αναβαθμισω το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...