Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα τα touchscreen έχουν θέμα στον ήλιο. Τα δικά μας που είναι AMOLED θεωρούνται και κάπως καλύτερα από άλλα σε αυτό το θέμα. Εγώ έχω παρατηρήσει ότι βλέπεις μεν να κάνεις δουλειά σου αν πας τη φωτεινότητα στο τέρμα, αλλά δεν είναι και η καλύτερη εμπειρία.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mε σκοτώνετε!:p Kαι ένα vivaz που είχα δεν πολυβλεπόταν στον ήλιο οπότε ναι μάλλον είναι γενικό το κακό με τα touchscreen.
Link to comment
Share on other sites

Α) Όταν είστε συνδεδεμένοι στο 360 το κινητό σας πιάνει φωτιά? Εμενα καίει ολοκληρο. Ψήνεις αυγό πάνω μιλάμε.

Β) Η μπαταρία μου πάει 1 μέρα και κάνει 3-4 ώρες να φορτίσει.. πολύ άκυρο.

Γ) Νοκια Ν8.. μου φαίνετε θα γυρίσω στο 5800 μου πάλι και θα παω να παρω Ν8.. Αν περιμένω το Limo να γίνει σωστό OS με 0 υποστήριξη πίσω είναι σαν να ελπίζω οτι θα πάρω σύνταξη σ'αυτή τη χώρα :P

Link to comment
Share on other sites

Α) Όταν είστε συνδεδεμένοι στο 360 το κινητό σας πιάνει φωτιά? Εμενα καίει ολοκληρο. Ψήνεις αυγό πάνω μιλάμε.

Β) Η μπαταρία μου πάει 1 μέρα και κάνει 3-4 ώρες να φορτίσει.. πολύ άκυρο.

Γ) Νοκια Ν8.. μου φαίνετε θα γυρίσω στο 5800 μου πάλι και θα παω να παρω Ν8.. Αν περιμένω το Limo να γίνει σωστό OS με 0 υποστήριξη πίσω είναι σαν να ελπίζω οτι θα πάρω σύνταξη σ'αυτή τη χώρα :P

 

Α) Κανονικά είναι, κρύα όπως πάντα.

Β) 2 - 3 μέρες κρατά εμένα, με λίγο σερφάρισμα, φωτογραφίες και λίγο παιχνίδια, δεν πολύ μιλάω. Εσύ κατά 99% έχεις πρόβλημα με την μπαταριά. Καλύτερα να το πας για σέρβις

Γ) Εσύ ξέρεις καλύτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Α) Κανονικά είναι, κρύα όπως πάντα.

Β) 2 - 3 μέρες κρατά εμένα, με λίγο σερφάρισμα, φωτογραφίες και λίγο παιχνίδια, δεν πολύ μιλάω. Εσύ κατά 99% έχεις πρόβλημα με την μπαταριά. Καλύτερα να το πας για σέρβις

Γ) Εσύ ξέρεις καλύτερα :)

 

Τελικά πρέπει να έχω πρόβλημα ΚΑΙ με το ακουστικό..

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι,

δείτε τι καμπανα έφαγα την πρώτη ημέρα που πείρα το κινητο (Η1) (με συνδεση απλη ) -> 90€ !!! :hypno:προσεξτε τις χρεωσεις :hypno:!!!

 

διαστημα-----------------χρονος συνδεσης---συνολο ΚΒ-------κοστος

4 ΩΡΕΣ----------------------1:12:56------------9 ΜΒ---------=90 €[/b]

 

10 ευρώ το ΜΒ χρεώνουν? Είναι δυνατόν? Γιατί δεν έκανες ενα πρόγραμμα small? 4ε τα 80 ΜΒ. Αυτό έχω καλου κακού και ούτε το χρησιμοποιώ βασικά

 

ακριβώς η ίδια χρέωση είναι και στη Wind και WhatsUp παιδιά.....

Edited by dreamerxristos
Samsung Galaxy 3, Nokia 6220 Classic, Samsung 360 M1, Nokia 6263, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson T316, Ericsson T28, Ericsson GH388
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι στο plaisia το h1 το εχει 250 ευρο ???

 

Ναι! Πήγα πριν κάτι βδομάδες και τους άλλαξα της τιμές. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς η ίδια χρέωση είναι και στη Wind και WhatsUp παιδιά.....

 

 

όλοι ειναι στο κόλπο. απλα παντα να μας τα παιρνουν ....:cry:

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις στο καινουργιο Update αν μπορει να αλλαξει τα Κεφαλαια Ελληνικα σε μικρα Ελληνικα οταν γραφεται μηνυμα?Εμενα παντως δεν αλλαζει οταν γραφω με ελληνικα...Γνωριζουμε κατι γι'αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις στο καινουργιο Update αν μπορει να αλλαξει τα Κεφαλαια Ελληνικα σε μικρα Ελληνικα οταν γραφεται μηνυμα?Εμενα παντως δεν αλλαζει οταν γραφω με ελληνικα...Γνωριζουμε κατι γι'αυτο?

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Δεν αλλάζει σε μικρά. Το έχω παρατηρήσει και εγώ απο την αρχή, αλλά εμένα δεν με ενοχλεί και ιδαιέτρα αυτό

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις στο καινουργιο Update αν μπορει να αλλαξει τα Κεφαλαια Ελληνικα σε μικρα Ελληνικα οταν γραφεται μηνυμα?Εμενα παντως δεν αλλαζει οταν γραφω με ελληνικα...Γνωριζουμε κατι γι'αυτο?

 

το ίδιο και σε εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς, πως επιτυνχάνουμε το TV-out του τηλεφώνου; με το USB; απλά το ενώνουμε με την tv;:confused:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς, πως επιτυνχάνουμε το TV-out του τηλεφώνου; με το USB; απλά το ενώνουμε με την tv;:confused:

 

Γιατί έχει TV-out η συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κι εγω τις εμπειριες μου απο το κινητο!

Το εχω 1 μηνα περιπου,δεν το χω κανει ποτε αναβαθμιση

PHONE i8320BUIJ3

PDA i8320buij4

CSC i8320vgij4

δεν εχει ουτε 1 απο τα προβληματα που εχετε αναφερει συν του οτι πηγαινει σφαιρα.

τα μονα μου θεματα ειναι με τη ρημαδα τη vodafone που μεχει κατακλεψει 50 ευρα:cry: σε υπηρεσιες wap και vflive που δεν χρησιμοποιησα ποτε.

(να μην ξεχασω το δωρεαν navigator που υποτηθετε διεθετε η αγαπημενη μας vodafone)

 

μια βοηθεια θα ηθελα μονο.υπαρχει τροπος να κατεβασω καποιο navigator η τουλαχιστον εναν πλοηγω σαν το google map απο wi-fi ???

Link to comment
Share on other sites

Το gmaps απότι έχω ακούσει αλλα δεν ασχολήθηκα.

Δωρεάν πρόγραμμα με πλοήγηση δεν υπάρχει ακόμα, σύντομα η vf θα το κάνει δωρεάν απότι ανακοίνωσε.. το πόσο 'σύντομα' άγνωστο

 

 

Καλά Νέα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3193272#post3193272

Edited by Arxegonos
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει TV-out η συσκευή?

 

Είχα διαβάσει στα τεχνικά του (δεν θυμάμε όμως το σάιτ) οτι έχει! μάλλον λάθος πληροφορία :worry:

 

Οι πρώτες εικόνες του H2......εδώ;)

Edited by nervous

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει στα τεχνικά του (δεν θυμάμε όμως το σάιτ) οτι έχει! μάλλον λάθος πληροφορία :worry:

 

Αν θες πιο πολλές πληροφορίες, ρίξε μια ματιά εδώ http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2225&view=1&c=vodafone_360_h1 ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν θες πιο πολλές πληροφορίες, ρίξε μια ματιά εδώ http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2225&view=1&c=vodafone_360_h1 ;)

Ούτε εδώ λέει κάτι για Tv-out:( Σε ευχαριστώ πολύ πάντος!! :happy: και σε μιά δοκιμή που έκανα σε μια Samsung tv (6000) δέν το είδε ούτε σαν RAM!! :confused::(

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει στα τεχνικά του (δεν θυμάμε όμως το σάιτ) οτι έχει! μάλλον λάθος πληροφορία :worry:

 

Οι πρώτες εικόνες του H2......εδώ;)

 

βασικα οι διαφορές είναι ότι είναι πιο στρογγυλεμένο και με 8άρα κάμερα?

 

προτιμώ το δικό μας, είναι πιο όμορφο :D

Link to comment
Share on other sites

βασικα οι διαφορές είναι ότι είναι πιο στρογγυλεμένο και με 8άρα κάμερα?

 

προτιμώ το δικό μας, είναι πιο όμορφο :D

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου!!;)

Πολές καμπίλες έχει....:lol::lol::p

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να κάνω μεταφέρω τα μηνύματα από το M1 στο PC?

Μέσω NewPcStudio τις Samsung, όταν ενώσεις το τηλ. σου λέει αν θές να κάνεις Install ;)

 

Εμμμμ!! τα μηνύματα; (τώρα το είδα)....Νομήζω το κάνει,αλλά η έκδοση 1.5 :-)

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εδώ λέει κάτι για Tv-out:( Σε ευχαριστώ πολύ πάντος!! :happy: και σε μιά δοκιμή που έκανα σε μια Samsung tv (6000) δέν το είδε ούτε σαν RAM!! :confused::(

 

http://www.umnet.com/phone/3166-Vodafone%20360%20H1

 

γραφει κατω Mobile TV: TV-out

ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

1)Χρεώνεσαι όταν χρησιμοποιείς οποιαδήποτε υπηρεσία που δεν ανήκει στο 360. πχ browsing sites, διαφορα widgets που συνδέονται αυτόματα στο νέτ κτλ. Ακριβώς για την πλοήγηση δεν γνωρίζω. Στο μαγαζί πρίν το πάρεις κάνε μια ερώτηση. Αν και ξέρω ότι μόνο η φωνητική καθοδήγηση χρεώνεται αλλά εμένα και πάλι χωρίς αυτήν δεν μου δίνει πορεία. Με λίγα λόγια άχρηστο το gps προς το παρόν.

2) Ναι.

3) Μόνο με τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών να σου πούνε τις data χρεώσεις.

4) Αναλόγως αν απαιτούν σύνδεση στο ίντερνετ η όχι.

5) Χωρίς 360 είναι μια απλή συσκεύη με πολύ καλή οθόνη, καλό video, καλή απόκριση touch. Πάλι αξίζει πιστεύω τα λεφτά της. Αν ασχολείσαι με msn και social sites όμως τοτε ακόμα καλύτερα (αν και έχει τα κολλήματα της ΚΑΙ σε αυτόν τον τομέα :X)

 

 

 

Το πρωί εμένα συνδέθηκε κανονικά αλλά ακόμα δεν σήκωσαν το update

 

 

 

παιδια δεν εχω καταλαβει..με wifi χρεωνεσαι αν μπεις στο νετ ενω με 360 δε χρεωνεσαι?τι μπορω να δω χωρις να χρεωθω στη vodafone?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...