Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:rotfl: είναι και η οθόνη που τα κάνει ζωντανά :rotfl:

 

Ναί φίλε μου,

 

αυτη η οθονη κάνει θαυματα ποιο ζωντανα δεν γινεται !!

 

ευχαριστουμε για το υλικο :):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αρχεγονε και silicondreams σας ευχαριστω παρα πολυ!!!

το κατεβασα και ειναι συμβατο,απλα δεν υποστηριζει ολες τις λειτουργιες, αλλα εγω ηθελα τα βασικα, οπως να διασφαλισω τον καταλογο μου! ευχαριστω πολυ πολυ!!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά φίλος/η. Όντως δεν υποστηρίζει αρκετά απο το μενού του (όπως τις sim επαφές που είχε ρωτήσει και κάποιος σε προηγούμενο πόστ) αλλά ίσως στο μέλλον αλλάξουν πολλά..:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Και μερικά ακόμα Wallpapers που δείχνουν πολύ όμορφα αν έχετε theme colour red.

Δες τα περιεχόμενα

Κατέβασέ τα:food:

Link to comment
Share on other sites

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJb7

CSC: i8320VGRIJ4

λοιπον παιδια εκανα αναβαθμιση, και εχω, αυτα τα στοιχεια, απο πανω που βλεπεται,λοιπον εχω προβλημα με το pc studio, ενω πριν την αναβαθμιση συνδεωμουν κανονικα τωρα δεν γινεται συνδεση με τιποτα,καμια βοηθεια? Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJb7

CSC: i8320VGRIJ4

λοιπον παιδια εκανα αναβαθμιση, και εχω, αυτα τα στοιχεια, απο πανω που βλεπεται,λοιπον εχω προβλημα με το pc studio, ενω πριν την αναβαθμιση συνδεωμουν κανονικα τωρα δεν γινεται συνδεση με τιποτα,καμια βοηθεια? Ευχαριστω

 

Το B7 από που το κατέβασες? Το NPS δεν αναγνωρίζει αυτό να ξέρεις. Το καινούριο firmware είναι το C1 και όχι το B7. Για να βάλεις το C1 πρέπει να έχεις το K5 που είναι official. Τώρα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι, custom update στο Κ5 με το πρόγραμμα ObinMulti και μετά να κάνεις αναβάθμιση στο C1 μέσο NPS, αλλιώς μπορείς να κάνεις με τι μια αναβάθμιση σε C1 μέσο ObinMulti. Οδηγίες θα βρεις εδώ http://samsung-firmware.webs.com/WEBPROTECT-samsunglinuxi8320.htm κάνεις free registration πρώτα.

 

 

 

Αυτό το site http://www.umnet.com/phone/2787-Samsung_Vodafone_360_H1 έχετε ψάξει καθόλου αν έχει τπτ καλό χρήσιμο για μας? Ρίξτε μια μάτια :)

Edited by tntslack
Link to comment
Share on other sites

αρχεγονε και silicondreams σας ευχαριστω παρα πολυ!!!

το κατεβασα και ειναι συμβατο,απλα δεν υποστηριζει ολες τις λειτουργιες, αλλα εγω ηθελα τα βασικα, οπως να διασφαλισω τον καταλογο μου! ευχαριστω πολυ πολυ!!!! 0

 

Δέν κάνει τπτ!! όπου μπορούμε, να βοηθάμε

 

Και μερικά ακόμα Wallpapers που δείχνουν πολύ όμορφα αν έχετε theme colour red.

Δες τα περιεχόμενα

Κατέβασέ τα

 

Ωράιος!

 

Το B7 από που το κατέβασες? Το NPS δεν αναγνωρίζει αυτό να ξέρεις. Το καινούριο firmware είναι το C1 και όχι το B7. Για να βάλεις το C1 πρέπει να έχεις το K5 που είναι official. Τώρα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι, custom update στο Κ5 με το πρόγραμμα ObinMulti και μετά να κάνεις αναβάθμιση στο C1 μέσο NPS, αλλιώς μπορείς να κάνεις με τι μια αναβάθμιση σε C1 μέσο ObinMulti. Οδηγίες θα βρεις εδώ http://samsung-firmware.webs.com/WEBPROTECT-samsunglinuxi8320.htm κάνεις free registration πρώτα.

 

 

 

Αυτό το site http://www.umnet.com/phone/2787-Samsung_Vodafone_360_H1 έχετε ψάξει καθόλου αν έχει τπτ καλό χρήσιμο για μας? Ρίξτε μια μάτια :)

 

Το είχα βρεί και το είχα ψάξει λίγο....μερικά παιχνίδια...κατέβασα 3-4 αλλά ΔΕΝ σε εμάς!

Υ.Γ: Γιά το σάιτ ο λόγος!

 

Τελικά...εδώ και 2 μέρες που έχω την 3G sim στο Η1....ίδια γεύση!!!:( Ο ερμής..άφαντος πάλι. No sms!

 

Και 1 ερώτηση που δέν έχω κάνει μέχρι τώρα! στην μαζική διαγραφή μυνημάτων...κολάει σε κανέναν;;

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε το πλήκτρο Τροποποίηση.

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση για το h1?

δν μπορω να στειλω με bluetooth ουτε να βαλω ηχο κλησης ουτε wallpaper.:wacko:

Edited by wonderwall
Link to comment
Share on other sites

Προτού ρωτήσετε κάτι, διαβάστε λίγο το forum και μετά. Μη ρωτάτε τα ίδια και τα ίδια που έχουν απαντηθεί. :cool: Edited by tntslack
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση για το h1?

δν μπορω να στειλω με bluetooth ουτε να βαλω ηχο κλησης ουτε wallpaper.:wacko:

 

Παλιό firmware!! Ρύξε όμως μια ματιά στις πρίν σελίδες...για να μπορεί να προχοράει η κουβέντα μας!!;) μήν λέμε τα ίδια!

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Και 1 ερώτηση που δέν έχω κάνει μέχρι τώρα! στην μαζική διαγραφή μυνημάτων...κολάει σε κανέναν;;

 

 

Χτες μου κόλλησε στη μαζική διαγραφή sms από μία επαφή. (όχι όλα μαζί)

Επίσης στο ίδιο κόλλημα δεν έκανε κλήσεις από το μενού των κλήσεων. Μόνο μέσω τον επαφών. Επανεκκίνηση και όλα οκ:happy:

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε εαν μια θηκη η οποια κλεινει με μαγνητη μπορει να προκαλεσει καποια βλαβη στην συσκευη ή να προχωρησω στην αγορα της???
Link to comment
Share on other sites

Για δες εδώ μία παρόμοια ερώτηση.

 

Καταλαβα....Απλα να το ξεχασω....Για να μην αρχισω να αναρωτιεμαι πως εγινε το ενα-το αλλο...Thanks Dobroveche!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα....Απλα να το ξεχασω....Για να μην αρχισω να αναρωτιεμαι πως εγινε το ενα-το αλλο...Thanks Dobroveche!!!

 

Σόρρυ που θα βγώ λίγο Off Topic!

1 ημέρα, προσπαθούσα να γράψω ένα τραγούδι απο το ράδιο (με ένα κην.) πηγένωντας το κοντά στο ηχείο, (έπιτα που το κοιτούσα πηγένωντάς το) το τηλ έκληνε!!! και πέρνοντάς το μακριά, σηνέχηζε κανονικά την εγγραφή.:blink: μή έχοντας γράψει (κοντά στο ηχείο) ούτε 1`` !!!:wacko: Θα μου πείς ήταν ηχείο αυτοκ.!! ο μαγνήτης πάντα δυμηουργεί πρόβλημα ίτε μικρός ίτε μεγάλος! ;)

 

έχει κανείς πληροφορία πότε πρόκητε να κυκλοφωρήσουν νέο Firmware;; τα sms μου έχουν τσατήση πολύ! :mad::mad:

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς πληροφορία πότε πρόκητε να κυκλοφωρήσουν νέο Firmware;; τα sms μου έχουν τσατήση πολύ! :mad::mad:

 

συμφωνώ και επίσης αν έχουμε κανένα νέο με free gps????

Link to comment
Share on other sites

Έχει δεί κανείς το σάιτ αυτό;;; Αρχίσαν το Hack-άρισμα και τις Custom-Firmwares!!

Και προσπαθούν να εντοπήσουν το πρόβλημα με τα SMS!

 

http://www.limo-os.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=6&sid=388f101b9aa45eefe30c503c1be61c9f&start=110

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

free gps έχει πολλά

 

μήπως εννοείς free navigator?:tease:

 

οτιδηποτε να μπορω να βλεπω π ειμαι χωρις να συνδεθώ στο 360

Link to comment
Share on other sites

Τους διαβάζω τακτικά.

Εν τω μεταξύ έχουν ξεκινήσει ένα project για να βάλουν στο H1 μέσα Android (το Eclair). To βάλανε μεν αλλά τώρα δε βρίσκουν drivers για το touchscreen. :lol:

 

οτιδηποτε να μπορω να βλεπω π ειμαι χωρις να συνδεθώ στο 360

 

Στο 360 μόνο ή γενικά στο Internet?

Διότι τον χάρτη από που θα τον τραβήξει? :rolleyes:

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

Στο 360 μόνο ή γενικά στο Internet?

Διότι τον χάρτη από που θα τον τραβήξει? :rolleyes:

 

ωραια αυτο εννοω να συνδεθω με internet και οχι με 360

Link to comment
Share on other sites

OK, υπάρχει 1 πολύ ωραίo widgetάκι που σου δείχνει που είσαι και λέγεται Where am I. Υπάρχουν και αρκετά ακόμη αλλά κάνουν και επιπλέον πραγματάκια που δεν ξέρω αν σου χρειάζονται.
Link to comment
Share on other sites

Παλιό firmware!! Ρύξε όμως μια ματιά στις πρίν σελίδες...για να μπορεί να προχοράει η κουβέντα μας!!;) μήν λέμε τα ίδια!

 

το θεμα ειναι οτι μπαινω στο pc studio και μου λεει οτι εχω την τελευταια ενημερωση...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχώ τα εξής phone i8320buij3

pda i8320buij4

csc i8320vgrij4

λογικά είναι παλιό. το NPS μου γράφει ότι δεν απατειταί αναβάθμιση και μου έχει σπάσει τα νέυρα.!!!!!!!!!!!Θα το σπάσω !!!!!!!!!

 

2Η ερώτηση Το WE TRAVEL δεν μπαίνει στο κινητό?

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι μπαινω στο pc studio και μου λεει οτι εχω την τελευταια ενημερωση...

 

Εγω εχώ τα εξής phone i8320buij3

pda i8320buij4

csc i8320vgrij4

λογικά είναι παλιό. το NPS μου γράφει ότι δεν απατειταί αναβάθμιση και μου έχει σπάσει τα νέυρα.!!!!!!!!!!!Θα το σπάσω !!!!!!!!!

 

2Η ερώτηση Το WE TRAVEL δεν μπαίνει στο κινητό?

 

Θα έλεγα να μήν δίνετε πολύ βάση στο NPS :worry:

Η j4...ναι είναι παλιά!! Υπάρχει τρόπος μέσω Flash-αρίσματος! όποιος ενδυαφέρετε, ας διαβάσει πιο πρίν το Thead!

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...