Jump to content

LG GW620


stavros11
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H καμερα δουλευει μια χαρα, 3mpixel βεβαια αλλα και φωτο και βιντεο ολα οκ. Εμενα ρε γμτ δε δουλευει ουτε το ενσυρματο handsfree, δεν ακουω τιποτα. Το wifi σταθερο ειναι, κλεινει βεβαια στη lock screen. Σκεφτομαι να γυρισω στην rc2 μονο και μονο για να δουλεψει το handsfree στις κλησεις, στην αναπαραγωγη μουσικης παει μια χαρα και stereo.

 

Sent from my GW620 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H καμερα δουλευει μια χαρα, 3mpixel βεβαια αλλα και φωτο και βιντεο ολα οκ. Εμενα ρε γμτ δε δουλευει ουτε το ενσυρματο handsfree, δεν ακουω τιποτα. Το wifi σταθερο ειναι, κλεινει βεβαια στη lock screen. Σκεφτομαι να γυρισω στην rc2 μονο και μονο για να δουλεψει το handsfree στις κλησεις, στην αναπαραγωγη μουσικης παει μια χαρα και stereo.

 

Sent from my GW620 using Tapatalk

 

Μπουχουυυ... εμένα δεν μου παίζει η καμέρα ****το!!:(

Το Ενσύρματο Handfree μου παίζει εμένα στην Rc3.. τι γίνεται? Πως είναι δυνατόν να λειτουργούν διαφορετικά πράγματα στην ίδια έκδοση-ίδια συσκευή??:blink:

-- Την υπογραφή σου και το.. LIKE σου πρέπει να πεοσέχεις που τα βάζεις μας έλεγαν οι προΓιαγίαδες μας!! -- :p
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν υπαρχει καμια εφαρμογη που να κλειδωνει την οθονη πριν απαντησω μια εισερχομενη κληση?

 

Τις περισσοτερες φορες που εχω το κινητο στην τσεπη οταν με καλουν μεχρι να το βγαλω πατιουνται καταλαθος καποια απο τα πληκτρα αφης.

Σε αλλα android κινητα εχω δει οτι οταν υπαρχει εισερχομενη κληση,για να κανεις οτιδηποτε πρεπει πρωτα να ξεκλειδωσεις την οθονη ειτε με "slide to unlock" ειτε με συνεχομενο "tap" οπως εχει default το gw620 με την 1.5, αλλα δεν λειτουργει στις κλησεις .

Δοκιμασα με το unlock pattern αλλα ουτε αυτο δεν λειτουργει στις εισερχομενες.

Edited by _2FAST
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΑΛΑΝΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ...ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΟ CMD ΣΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗΣ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Bρίσκεις το cmd (μπορείς και με το search στην καρτέλα έναρξη), δεξί κλικ, run as administrator. Και κάνεις τη διαδικασία. Πριν κάνεις το φλασάρισμα σιγουρέψου να έχεις καταλάβει τη διαδικασία για να εξαλείψεις τις πιθανότητες λάθους.

 

Υ.Γ. Γράφε με μικρά, με τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι η οθονη του κινητου μου εχει 2 pixel που ειναι παντα το ιδιο χρωμα,πολυ ανοιχτο γαλαζιο προς λευκο.Οχι συνεχομενα pixel,εχουν μια αποσταση μεταξυ τους περιπου μισο εκατοστο.

Το ειδα οταν επεσε ενα μαυρο φοντο σε εκεινο το σημειο,κατα τα αλλα δε μπορει να γινει ευκολα αντιληπτο.

 

Διαβασα οτι μπορει να ειναι κολλημενα(stuck pixels) επειδη εχουν χρωμα , ενω τα καμμενα ειναι απλα μαυρα και δε δειχνουν τιποτα και δοκιμασα κατι video test απο youtube που υποτιθεται οτι στρεσσαρουν την οθονη για να ξεκολλησει,αλλα δεν εγινε τιποτα.

 

Το κινητο ειναι αγορασμενο απο Multirama το Φεβρουαριο 2010.Εχω και αποδειξη αγορας.

 

Να το παω για service ή μπορει να γινει κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε matt21 αν μπορουσες να μου γραψεις εναν αναλυτικο οδηγο με ολα τα βηματα θα σου ημουνα πολυ ευγνωμων...δε μπορω να μπω ως διαχειριστης.Δε ξερω τι κανω λαθος.Απο την αναζητηση δε μπορω να βρω το cmd...εχω windows xp δε ξερω αν παιζει ρολο αυτο...
Link to comment
Share on other sites

Χμμ... σε xp δεν έχω δοκιμάσει, και πάει καιρός που είχα xp, λογικά όμως αν πας run (εκτέλεση) και πατήσεις cmd.exe θα στο τρέξει. Η εφαρμογή είναι στο system32 των windows. Mε κάθε επιφύλαξη αυτά επειδή δεν έχω xp τώρα. Αν θες περίμενε μέχρι το βράδυ που θα πάω σπίτι να δω στο παλιό laptop.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω πρόβλημα. Τις τελευταίες 2 μέρες η οθόνη μου αλλού πατάει και αλλού βρίσκεται, ενδεικτικά όπου και να πατήσω αυτή αισθάνεται σαν να πάτησα 4-5 χιλιοστά αριστερότερα :( Οπότε θέλω να επιστρέψω σε cupcake για να στείλω το κινητό στην lg για επισκευή μιας και το καλύπτει η εγγύηση και απ' ότι έχω δει έχουν κι άλλοι παρόμοιο πρόβλημα. Backup δεν κράτησα, αλλά έχω κατεβάσει τα καλούδια του sugardad ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=269008&highlight=gw620 ) και μέσα σε αυτά βρίσκονται οι v10e και v10g roms. Οπότε λέω να περάσω κάποια από αυτές και να ακολουθήσω αυτά τα βήματα του sugardad

 

3. Αναβάθμιση συσκευής.

Ο οδηγός αναβάθμισης σε αυτή την ενότητα περιλαμβάνει μετατροπή από .KDZ ROM σε αναβάθμιση μέσω cab Images από officially downloaded .KDZ Images/ROM’s οι οποίες υπό κανονικές συνθήκες αν και κυκλοφορούν, ο Online Updater αδυνατει και κάνει τα «στραβά μάτια» (βλ. V10C_00 ενώ η νεότερη είναι V10G_00).

 

Μετατροπή από .KDZ official Image σε .cab

Στη προκειμένη περίπτωση ΔΕΝ χρειάζεται μιας και στο archive με τα εργαλεία (που θα σας παραθέσω στο τέλος του οδηγού) υπάρχουν ΟΛΑ τα απαραίτητα (Official ROM, Converted ROM και ROM Converter σε .cab) Βέβαια καλό είναι να ξέρουμε το πώς γίνεται όλη η βρωμοδουλειά!

Μέσα στο φάκελο \SuGaRDaD TooLS\ (το archive με τα εργαλεία (που θα σας παραθέσω στο τέλος του οδηγού ντε!) θα βρείτε όλες τις ΡΟΜ και τα εργαλεία εκεί λοιπόν ΟΤΑΝ και ΑΜΑ βρείτε στο διάβα σας στο διαδίκτυο κάποια νεότερη ΡΟΜ από την V10G πχ την V10Ω

ΠΡΩΤΑ ειδοποιείτε την κοινότητα και δίνετε το link!

Μετά πετάτε την ΡΟΜ κυριολεκτικά μέσα στο \SuGaRDaD Tools\ φάκελο, απο εκεί τρέχετε το KP500-Utils-EN το πρόγραμμα θα σας βγάλει ένα μενού με πολες επιλογές, εμάς για μετατροπή μας ενδιαφέρει ΜΙΑ η επιλογή Ι (i αγγλικό), στο σημείο αυτό ξανα επαναλαμβάνω πως καλό θα είναι να βάλετε/κάνετε extract το archive στο root κάποιου USB Drive ή δίσκου.

Συνεχίζουμε λοιπόν αφού επιλέξετε την επιλογή I δινετε όλη τη διαδρομή για το αρχείο (d:\SuGaRDaD Tools\V10Ω.kdz), αφού δώσουμε τη διαδρομή πατάμε ENTER και περιμένουμε όσο χρειαστεί και σε λίγη ώρα το .cab έχει δημιουργηθεί και είναι έτοιμο για flash!

 

Aναβάθμιση συσκευής με .cab Image

Θέτουμε τη συσκευή σε Normal Mode (ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΕΝΩΝΟΥΜΕ!).

Μέσα στο φάκελο \SuGaRDaD TooLS\ (το archive με τα εργαλεία που θα σας παραθέσω στο τέλος του οδηγού) τρέχουμε το B2CappSetup (ναί είναι ο online updater) αφού κάνει το setup και μας πεί το αυτονόητο οτι δέν βρέθηκε καμία συσκευή τον κλείνουμε (θέλουμε το update framework οπότε είναι αναγκαίο κακό), εν συνεχεία τρέχουμε μέσα από το \SuGaRDaD TooLS\ το KP500-Utils-EN το πρόγραμμα θα σας βγάλει ένα μενού με πολες επιλογές, εμάς για Flash μας ενδιαφέρει ΜΙΑ, η επιλογή J στο σημείο αυτό ξανα-ματα-επαναλαμβάνω πως καλό θα είναι να βάλετε/κάνετε extract το archive (που θα σας παραθέσω στο τέλος του οδηγού) στο root κάποιου USB Drive ή δίσκου.

Στο σημείο αυτό ΕΝΩΣΤΕ τη συσκευή.

Συνεχίζουμε λοιπόν αφού επιλέξετε την επιλογή J θα σας ζητηθεί μοντέλο συσκευής, εκεί εισάγετε με κεφαλαία GW620 και εν συνεχεία πατάτε ENTER, θα μας ζητηθεί να δώσουμε τη διαδρομή για το αρχείο, ΠΡΟΣΟΧΗ, πάντα να δινετε όλη τη διαδρομή για το αρχείο (d:\SuGaRDaD Tools\V10G.cab), αφού δώσουμε τη διαδρομή πατάμε ENTER και θα μας ζητηθεί να δώσουμε έκδοση ΡΟΜ σε ΟΛΕΣ τις ΡΟΜ που παραθέτω η έκδοση είναι _00, τουτέστιν ειισάγουμε έκδοση v10G_00 και πατάμε ΕΝΤΕΡ, αυτό ήταν, καθήστε αναπαυτικά και περιμένετε.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ: Για 100% επιτυχία προτείνω Windows XP ή VISTA 32bit (μην ανησυχείτε δεν θα το κάψετε...)

ΕΠΙΣΗΣ: Επειδή μπορεί να περάσετε κάποια rooted ΡΟΜ που βασίζεται σε v10G (όπως αυτή που σας επισυνάπτω στο τέλος του οδηγού στο archive) άν προσπαθήσετε να επανέλθετε στην οριτζιναλ v10G ΡΟΜ θα αποτυχετε ακόμη και άν επιτύχει το restore με το cab διότι η rom είναι ουσιαστικά ΙΔΙΑ οπότε ΔΕΝ κάνει σωστό wipe αλλά restore γι’αυτό και δημιούργησα μια πανομοιότυπη με την v10G αλλά με διαφορετικό version number v10E οπότε ιδού η λύση!

 

Oπότε ευελπιστώ να τα καταφέρω. Ενστάσεις-συμβουλές κλπ πριν το εγχείρημα; Είναι επείγον, θα κάνω το downgrade απόψε για να πάω το τηλέφωνο για service γιατί έχω μείνει με ένα samsung e250 :p

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ένσταση, ούτε συμβουλή, μόνο μια ερώτηση: είσαι σίγουρος ότι το πρόβλημα θα παραμείνει αν περάσεις την παλιά έκδοση; Σε εμένα πάντως εξαφανίστηκε μόλις έκανα downgrade. Και τί θα πεις τότε στο service; Ότι στην έκδοση 2.2 είχα πρόβλημα με το calibration και τώρα με την επίσημη έκδοση όλα πάνε καλά; :)

 

Λοιπόν έχω πρόβλημα. Τις τελευταίες 2 μέρες η οθόνη μου αλλού πατάει και αλλού βρίσκεται, ενδεικτικά όπου και να πατήσω αυτή αισθάνεται σαν να πάτησα 4-5 χιλιοστά αριστερότερα :( Οπότε θέλω να επιστρέψω σε cupcake για να στείλω το κινητό στην lg για επισκευή μιας και το καλύπτει η εγγύηση και απ' ότι έχω δει έχουν κι άλλοι παρόμοιο πρόβλημα. Backup δεν κράτησα, αλλά έχω κατεβάσει τα καλούδια του sugardad ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=269008&highlight=gw620 ) και μέσα σε αυτά βρίσκονται οι v10e και v10g roms. Οπότε λέω να περάσω κάποια από αυτές και να ακολουθήσω αυτά τα βήματα του sugardad

 

 

 

Oπότε ευελπιστώ να τα καταφέρω. Ενστάσεις-συμβουλές κλπ πριν το εγχείρημα; Είναι επείγον, θα κάνω το downgrade απόψε για να πάω το τηλέφωνο για service γιατί έχω μείνει με ένα samsung e250 :p

Link to comment
Share on other sites

Kαλά προφανώς και αν εξαφανιστεί το πρόβλημα θα κρατήσω την 1.5, έτσι κι αλλιώς και από την 1.5 ευχαριστημένος ήμουν απλά ήθελα να πειραματιστώ με τη 2.2. Προς το παρών έκανα downgrade στην 6.1-rc2 του openetna και όλα δείχνουν καλά. Θέμα με τη μπαταρία δεν υπάρχει, το κινητό δεν βράζει (όπως έβραζε στην rc4 λόγω του overclock) και πάνω απ' όλα το calibration της οθόνης προς το παρων δείχνει εντάξει.

 

Το downgrade από τη 2.2 στην 1.5 πως το έκανες; Αν μπορείς να μου δώσεις οδηγίες θα σου ήμουν υπόχρεος (αν βέβαια κάτι διαφέρει από τις παραπάνω οδηγίες του sugardad) :)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και εγώ που δεν το έχω πειράξει ποτέ έχω πλέον πρόβλημα με την οθόνη (calibration).

Αλλού πατάω αλλού καταλαβαίνει (4-5 χιλιοστά αριστερότερα όπως λέει και ο matt21).

Μόλις του κάνω restart επανέρχεται.

Άσε που πολλές φορές νεκρώνει τελείως η οθόνη του.

Μάλλον θα το στείλω στο service.

Αν έχετε κάποιο τηλ. του service εύκαιρο ,το γράφετε.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε σε θέλει... Προσπαθώ με τον παραπάνω τρόπο να γυρίσω στην 1.5 αλλά φευ, ο updater σκαλώνει στο 40% του analysing και πάω μέχρι εδώ

 

14:36:28 : [C:\LGMobileUpgrade] µð·ºÅ丮 »èÁ¦ ½Ãµµ

14:36:28 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\LGMobileUpgrade

14:36:28 : Start Date : 2010-11-19 14:36:28

14:36:28 : -------- Buyer Test mode ---------

14:36:28 : [C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone] µð·ºÅ丮 »èÁ¦ ½Ãµµ

14:36:28 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone

14:36:29 : *****CheckOS Start********

14:36:29 : Microsoft_Windows_Vista Home Edition_

14:36:29 : *****CheckPCSyncPrograms Start*****

14:36:29 : PCSyncPrograms Not Found

14:36:29 : SetEmerModeAT()

14:36:29 : _IsConnectedPhone Call

14:36:36 : _IsConnectedPhone(1)

14:36:36 : 0 - NotConnected.

14:36:36 : 1 - Normal connect success

14:36:36 : 2 - Emergency connect success

14:36:39 : ***** Port => 4

14:36:39 : Ç óýíäåóç ìå ôï ôçëÝöùíï óáò åëÝã÷åôáé...

14:36:39 : dwWaitResetTime(40000 ms)

14:36:40 : Phone Mode(1)

14:36:40 : *****GetPhoneType Start*****

14:36:52 : Phone Type : QCT

14:36:52 : *****GetPhoneModel Start*****

14:36:52 : Phone Model : GW620

14:36:52 : *****GetPhoneBinaryVersion Start*****

14:36:55 : Phone Bin Version : V10G_00

14:36:55 : *****Get ESN / IMEI / MEID Start*****

 

Μετά τίποτα :( Είναι και το forum του openetna κλειστό, εκεί θυμάμαι κάποιος είχε ποστάρει έναν οδηγό. Καμία ιδέα; Κάποιος που να έχει κάνει το ίδιο; (2.2->1.5)

 

@ibiza-> Αυτό είναι το τηλέφωνο τους

 

Τηλέφωνο

 

Από σταθερό τηλέφωνο : 800 11 200 300 / 801 11 200 900

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και εγώ που δεν το έχω πειράξει ποτέ έχω πλέον πρόβλημα με την οθόνη (calibration).

Αλλού πατάω αλλού καταλαβαίνει (4-5 χιλιοστά αριστερότερα όπως λέει και ο matt21).

Μόλις του κάνω restart επανέρχεται.

Άσε που πολλές φορές νεκρώνει τελείως η οθόνη του.

Μάλλον θα το στείλω στο service.

Αν έχετε κάποιο τηλ. του service εύκαιρο ,το γράφετε.

 

Στο hidden menu (3845#*620#) κάπου έχει επιλογή για calibration. Μπορείς να δοκιμάσεις και εκεί την τύχη σου μπας και διορθωθεί. Πάντως, σε εμένα έφταιγε η έκδοση. Με την pre-rooted πάει άψογα.

 

Matt, δοκίμασε αυτά που σου είπα και πες μας τι έγινε, ΟΚ; Μην ξεχάσεις το wipe ή το factory reset αν όλα δεν δουλέψουν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το hidden menu "halfox" και για το τηλ. του service "matt21".

Μπήκα στο μενού και μετά από ένα αποτυχημένο calibration νέκρωσε και πάλι η οθόνη , σπάζοντας μου τα νεύρα βραδιάτικα!

Αύριο θα πάρω τηλ. το service και πάει μετά για πούλημα όσο-όσο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, στο site του zacpod βρήκα το stock firmwire το οποίο είναι branded όμως της rogers (καναδέζικη εταιρία), όχι "χυδαία" branded όμως. Το πέρασα με fastboot και voilla, όλα οκ τώρα, μπήκα και στο hidden menu και έτρεξα το calibration test και μέχρι τώρα είμαι οκ. Επίσης βρήκα και την 10f debranded αργότερα, και ίσως την περάσω αύριο-μεθαύριο (σε .img είναι οπότε θα την περάσω και πάλι μέσω fastboot).

 

@Halfox, όλα όσα μου γράφεις στο pm τα είχα κάνει πριν περάσω την 2.2, δηλαδή κανένα μήνα πριν (εγκατάσταση B2cappsetup, drivers σε normal mode). Δεν ξέρω, μπορεί να χρειάζονται επανεγκατάσταση or sth, μιας και τώρα κατάφερα το downgrade (έστω και με branded firmwire, στο οποίο βέβαια το brand είναι 1-2 εφαρμογούλες, κλάιν), λέω να περιμένω 2-3 μέρες, αν μείνουν όλα οκ καλώς, αν όχι είτε θα ξαναδοκιμάσω με image της v10f σε fastboot mode, είτε θα κάνω uninstall τους drivers και θα ξαναδοκιμάσω τον οδηγό του sugardad από την αρχή. Ευχαριστώ για τη βοήθεια :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, στο site του zacpod βρήκα το stock firmwire το οποίο είναι branded όμως της rogers (καναδέζικη εταιρία), όχι "χυδαία" branded όμως. Το πέρασα με fastboot και voilla, όλα οκ τώρα, μπήκα και στο hidden menu και έτρεξα το calibration test και μέχρι τώρα είμαι οκ. Επίσης βρήκα και την 10f debranded αργότερα, και ίσως την περάσω αύριο-μεθαύριο (σε .img είναι οπότε θα την περάσω και πάλι μέσω fastboot).

 

@Halfox, όλα όσα μου γράφεις στο pm τα είχα κάνει πριν περάσω την 2.2, δηλαδή κανένα μήνα πριν (εγκατάσταση B2cappsetup, drivers σε normal mode). Δεν ξέρω, μπορεί να χρειάζονται επανεγκατάσταση or sth, μιας και τώρα κατάφερα το downgrade (έστω και με branded firmwire, στο οποίο βέβαια το brand είναι 1-2 εφαρμογούλες, κλάιν), λέω να περιμένω 2-3 μέρες, αν μείνουν όλα οκ καλώς, αν όχι είτε θα ξαναδοκιμάσω με image της v10f σε fastboot mode, είτε θα κάνω uninstall τους drivers και θα ξαναδοκιμάσω τον οδηγό του sugardad από την αρχή. Ευχαριστώ για τη βοήθεια :)

 

Το prerooted image του sugardad δοκίμασες να το περάσεις με fastboot; Εγώ μετά από όλες τις δοκιμές κατέληξα σε αυτό και είναι το πιο σταθερό και χωρίς προβλήματα που έχω δοκιμάσει ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Το prerooted image του sugardad δοκίμασες να το περάσεις με fastboot; Εγώ μετά από όλες τις δοκιμές κατέληξα σε αυτό και είναι το πιο σταθερό και χωρίς προβλήματα που έχω δοκιμάσει ως τώρα.

Βγηκε καινούργια εκδοσή της rom του openetna ... βελτιώνει καπως την σταθερότητα , είναι ισως και λίγο πιο γρήγορη . το GPS κλειδώνει πολύ γρηγορότερα .

Μονο σημαντικό πρόβλημα τώρα έιναι το ράδιο (βολεύομαι και με το ιντερνετ ραδιο) και το bluetooth (σε άλλους δουλεύει σε άλλους όχι - μιλάω για το handfree oxi για την μεταφορά data )

 

Το changelog

A lot of work into gps, fixed issue 295, mainly by Richard A. Burton

Fixed issue 262 "Speaker Mode doesn't turn on (or doesn't work properly)" by JoseMariaAraujo?

Turn down the touch button led brightness a bit by Richard A. Burton

Fix low volume bug, issue 210

Added caps led by Gorgonzoland

 

H επόμενη έκδοση θα είναι με καινούργιο πύρινα (2.6.35) αφού καταφέρανε και έγινε port . υπάρχουν πραγματα που πρέπει να διορθωθούν και να δοκιμαστούν , Η αλλαγή θεωρείτε αναγκαία μπας και δοθούν ευκολα λύσεις που δεν μπορούν να δοθούν . Όποιος θέλει να δοκιμάσει και να βοηθήσει να μου αφήσει ένα πμ . Για να παρακολουθήσετε απλά την εξέλιξη για το νέο πύρήνα http://code.google.com/p/openetna/wiki/NewKernel

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 μέρες δεν ανάβει το φως στο πλήκτρο αφής με το σπιτάκι(Home) όταν ανάβει και το δίπλα του (το return).

Το πλήκτρο δουλεύει μια χαρά βέβαια, αλλά με ανησυχεί κάπως το γεγονός με το σβησμένο φωτάκι.

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο;

Σημειωτέον, δεν έχω επέμβει καθόλου στο κινητό, με openetna roms κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Αθήνα πήγαινε τους το για service (Σινώπης 16, Αμπελόκηποι 9.00-17.00 Δευτέρα-Παρασκευή). Σε 2 εργάσιμες θα στο έχουν έτοιμο. ;)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι και το δικό μου ωράριο εργασίας...και είναι αρκετά μακριά από τους Αμπελόκηπους.
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται και το παιρνουν κιολας,βρες τηλεφωνο,παιζει να εχει το καλυτερο service στην ελλαδα η lg,ειναι ενα μαγαζακι που δεν το κοβει το ματι σου,αλλα ειναι πολυ ωραιοι,σιγουρα θα επαιρνα lg μονο και μονο για αυτο...

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς, στέλνουν και courrier σε όποια διεύθυνση τους πεις (και όντως θα συμφωνήσω με τον Βαγγέλη που λέει για το μαγαζί). Εμένα μου έφτιαξαν την οθόνη (την άλλαξαν ολόκληρη) και τώρα το κινητό είναι cool :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ίδια εντύπωση και από εμένα για το service και για το μαγαζί (γιατί πήγα από εκεί να παραλάβω).

Λόγω του προβλήματος της οθόνης μου άλλαξαν όλο το επάνω τμήμα του κινητού και τώρα είναι σαν καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ααχ.

 

Εμένα μου κανει παλι νουμερα το κινητο ( χριστουγεννιατικα! )

 

Εμεινε απο μπαταρια χθες ενώ μιλουσα στο τηλεφωνο , αλλα το περιμενα...το εβαλα να φορτιζει κλειστό οταν γύρισα σπιτι , και σήμερα το άνοιξα και αλλυ παταει αλλου βρισκεται..ολο μου κανει kill οτι εφαρμογές ανοιξω , το εχει στα ελληνικά ( το ειχα στα αγγλικα γιατι με βόλευε ) και αλλα τετοια κουλά..τα νευρα μουυυυ κλαααψ!

 

το εκανα ρεσταρτ 2-3 φορες αλλα δεν αλλαξε τιποτα..τι στο καλό εγινε? καμια βοήθεια ρε παιδια ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG GW620] Οδηγοί για νέους χρήστες

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...