Jump to content

Το πιο όμορφο κινητό


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχουν πολλά. Εμένα μου αρέσουν iPhone,galaxy s, 8800, και ποιο παλιά n76,n95 8 γίγα.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει πολυ το samsung beatDJ..μαλλον ο μονος θα μαι:lol:

 

Δεν είσαι ο μόνος φίλε μου, το χα για λίγο και εκτός από πολύ ιδιαίτερο και ξεχωριστό ήταν και πολύ όμορφο :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο είναι τα arte αλλά και το vertu το χρυσό με το καπάκι.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο είναι τα arte αλλά και το vertu το χρυσό με το καπάκι.

 

πολυ ωραια αλλα και πολυ φθηνα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, ως τωρα οι περισσοτερες απαντησεις ειναι "Nokia 8850". Με διαφορα κιολας...!

 

Εμ.... Ιταλος ηταν ο σχεδιαστης του. Το εχουν στο αιμα τους το design οι μακαροναδες

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

για μένα πάντως το πιο όμορφο κινητό είναι το iphone 4 το άσπρο

 

μην πέσετε να με φάτε....γούστα είναι αυτά

Link to comment
Share on other sites

nokia 8800,meridiist tag heuer απο εμενα

 

Θα συμφωνησω μαζι σου. Ολα τα 8800, εκτος απο το gold, ειναι πραγματικα πανεμορφα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

NOKIA 8210!! κορυφη !!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Το Ericsson Τ29s και το Sony Ericsson K700..... υπέροχα κινητά!
Samsung Galaxy 3, Nokia 6220 Classic, Samsung 360 M1, Nokia 6263, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson T316, Ericsson T28, Ericsson GH388
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο κινητό το x10 mini ειδικά για αυτούς που θέλουν ένα πολύ μικρό τηλέφωνο να είναι και smartphone.

 

Από ότι το είδα σε φωτογραφίες, επειδή δεν μου έτυχε να το δω από κοντά, μου φαίνεται λίγο χοντρό μπορεί να είναι από κοντά αλλιώς παντως σε σχέση με το x10 μου φαίνεται το mini ποιο χοντρό και θα ήθελα να είναι λίγο ποιο λεπτό.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο κινητό το x10 mini ειδικά για αυτούς που θέλουν ένα πολύ μικρό τηλέφωνο να είναι και smartphone.

 

Από ότι το είδα σε φωτογραφίες, επειδή δεν μου έτυχε να το δω από κοντά, μου φαίνεται λίγο χοντρό μπορεί να είναι από κοντά αλλιώς παντως σε σχέση με το x10 μου φαίνεται το mini ποιο χοντρό και θα ήθελα να είναι λίγο ποιο λεπτό.

 

ετσι ειναι και απο κοντα.ενα κοντοχοντρο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Ιδιαιτερη εντυπωση μου ειχε κανει οταν πρωτοβγηκε το Ericsson T68 φυσικα και λογω εγχρωμης οθονης (256 χρωματα-ουαου!). Eιδικα το γκρι το βρισκω ακομα τουμπανο... :D Edited by renesis_87
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

για μένα πολύ όμορφα είναι: LG chocolate , NOKIA N76 , SE W880i , το EGG phone το έχετε δει???? αρκετά εντυπωσιακό :P
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...