Jump to content

Το πιο όμορφο κινητό


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Omnia 2 μακραν το πιο ωραιο.

 

Μετα ειναι το Xperia X10 κατα τη γνωμη μου

Για τουβλα και οικοδομικα υλικα καλα ειναι και τα δυο!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ωραίο και φθηνό κινητό κατα την γνώμη μου αν δεν θέλεις να δαπανησεις πολλά χρήματα είναι το lg bl20.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και φθηνό κινητό κατα την γνώμη μου αν δεν θέλεις να δαπανησεις πολλά χρήματα είναι το lg bl20.

 

Εχεις δικιο το lg bl20 ειναι ενα παρα πολυ καλο και ομορφο κινητο οπως και ο αδερφος του το lg bl40 το οποιο και κατεχω και με εχει βγαλει ασπροπροσωπο.:)

Χάρης
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και φθηνό κινητό κατα την γνώμη μου αν δεν θέλεις να δαπανησεις πολλά χρήματα είναι το lg bl20.

 

200 ευρώ δεν θα το αποκαλούσα ακριβώς φθηνό κινητό, εκτός αν εννοείς συγκριτικά με την εμφάνιση του.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την τιμή 160-200€ που έχει το κινητό πιστεύω πως είναι το ποιο ωραίο. Το φθηνό πήγαινε ότι είναι σχετικά ωραίο από αλλά κινητά που κοστίζουν 300+€, όπου είναι μερική που δίνουν αρκετά λεφτά μόνο και μόνο να είναι εμφανισημο.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την τιμή 160-200€ που έχει το κινητό πιστεύω πως είναι το ποιο ωραίο. Το φθηνό πήγαινε ότι είναι σχετικά ωραίο από αλλά κινητά που κοστίζουν 300+€, όπου είναι μερική που δίνουν αρκετά λεφτά μόνο και μόνο να είναι εμφανισημο.

 

H και για να ειναι μεσα στη μοδα φιλε dim..ποσοι ειναι που παιρνουν iphone για τη μουρη μονο και ανακαλυπτουν αργοτερα οτι δεν εχει bluetooth??(εννοειται πως αμα ακουσουν για jailbreak το μυαλο τους παει στο..prison break):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα Συμφωνησω μαζί σου παρόλο που έχω και iPhone. Ο μόνος λόγος που πείρα το iPhone είναι για το μενού που έχει και όχι επειδή είναι ωραίο και το ξέρουν ολλοι για να Πουλησω μούρη ότι ναι κι εγώ έχω iPhone,σαμπως δεν είμαι και ο μόνος που το έχει.Αλλιώς θα μπορούσα να πάω στο crystal το οποίο το θεωρώ ποιο εντυπωσιακό, η σε κανένα κινητό της νοκια όπως το arte.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Θα Συμφωνησω μαζί σου παρόλο που έχω και iPhone. Ο μόνος λόγος που πείρα το iPhone είναι για το μενού που έχει και όχι επειδή είναι ωραίο και το ξέρουν ολλοι για να Πουλησω μούρη ότι ναι κι εγώ έχω iPhone,σαμπως δεν είμαι και ο μόνος που το έχει.Αλλιώς θα μπορούσα να πάω στο crystal το οποίο το θεωρώ ποιο εντυπωσιακό, η σε κανένα κινητό της νοκια όπως το arte.

 

Προς Θεου,εγω αναφερομουν σε κατι κυρατσες που το παιρνουν μαζι τους στο κομμωτηριο και στην καφετερια και το αμολανε πανω στο τραπεζακι και οχι στους ψαγμενους που ξερουν να το λειτουργησουν.

Οσον αφορα το crystal,πανεμορφο κινητο,απορω γιατι δεν περπατησε στην αγορα..

το αρτε ειναι απλα στολιδι..αλλα και το χιλιαρικο για μας τους κοινους θνητους ειναι απαγορευτικο για ενα κινητο.εχει βεβαια κλωνους πιστα αντιγραφα(ακομα και στο βαρος του),αλλα αγνωστου ακτινοβολιας και τεχνικης υποστηριξης(μη πω και αγνωστου ταυτοτητος):)

Link to comment
Share on other sites

Όσο γι αυτό θα συμφωνήσω ότι πολύ μεγάλη το έχουν, έχω συναντήσει μερικούς και τους έχω μιλήσει iPhone είναι μου λένε ναι, ωραίο κινητό τους κάνω είναι και μου έχουν απάντηση οι περισσότερη ότι το έχουν πάρει επειδή είναι ωραίο και γνωστό αλλά και άτομα που γνωρίζω.

 

Ειδικά στην ισπανία που έχω παει έβλεπα ακόμη ένα ωραίο κινητό το samsung omnia2 να το έχουν σε μαγαζιά αεροδρόμιο και στον δρόμο από 30-60 χρόνων ειδικά πάνω από 40. Και να το κάνουν μόστρα.

 

Το arte όντως πολύ ωραίο κινητό, το είδα στο eBay 150€ αλλά κινέζικο σίγουρα θα είναι.

Edited by Dim2
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

http://cdn4.mattters.com/photos/photos/1618038/pig-face-phone.jpg

 

LOTUS Elite Lg

 

Microsoft Kin

 

http://www.mobilegazette.com/handsets/other/microsoft-kin/microsoft-kin-one.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
στην λιστα μου με τα πιο ομορφα κινητα προσθετω και το lg gd880 mini

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κατά την άποψή μου πάντως , στα top android κινητά , δεν υπάρχει κανένα ομορφότερο από το xperia x10...Όμορφες και καθαρές γραμμές , παρά το μέγεθός του. :D
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για "πιο ομορφο" αλλα πιο COOL κινητο απο το Νokia 7110 απλα δεν υπαρχει!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

στην λιστα μου με τα πιο ομορφα κινητα προσθετω και το lg gd880 mini

 

Συμφωνώ. Είναι κουκλάκι.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν συμπαθώ καθόλου την Apple η αλήθεια να λέγεται: iPhone 3GS. Κατά την γνώμη μου πολύ καλύτερο(εμφανισιακά πάντα) από το 4G.;)
Link to comment
Share on other sites

στην λιστα μου με τα πιο ομορφα κινητα προσθετω και το lg gd880 mini

 

Συμφωνώ. Είναι κουκλάκι.:)

 

Συμφωνώ κι εγώ μαζί σας αν και από 15/6 το πιο όμορφο κινητό που θα κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά θα είναι το Samsung Wave.:)

Link to comment
Share on other sites

iphone 4, ότι πιο ωραίο κατά την γνώμη μου από αυτά που κυκλοφορούν τώρα ή θα κυκλοφορήσουν σύντομα!
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...