Jump to content

Επέτειος 1ου χρόνου


AntonisPsar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 267
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ti ginetai paidia????thimaste katholou to thema????? :D :) thelete akomi tis photo pou sas eixa iposxethi???den tis ebala giati den eixa net gia arketo kairo kai meta to eixa ksexasei telios.omos tora to brika to thema!!thelete photos lipon???
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εγώ παιδιά έχω επέτειο την παρασκευή,αλλα επειδή γιόρταζε σήμερα(γεωργία) k δεν θέλει να το αλλάξει να το βάλει δηλαδή 2 μαΐου,της το έδωσα σήμερα..της πήρα κάτι όχι πολύ συνηθισμένο!!(να πάρει ξέχασα να το βγάλω και φωτό)

της πήρα από ένα ειδικό μαγαζί μπαλόνια !!φανταστικά είναι μονο που είναι λίγο ακριβά "30ευρω"!!για να της κάνω k έκπληξη δεν της το έδωσα ο ίδιος αλλα πήγα σε ένα courier και της το έστειλαν (8,70 ευρώ)+μια καρτούλα όπου έγραψα τα δικά μου[σύνολο όλα μαζί περίπου 40 ευρώ]!!έπαθε πλακα!!με πήρε τηλ k ήταν με στην τρελή χαρά!!αγοράκια σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!! :p ;) :O :w00t:

Link to comment
Share on other sites

(να πάρει ξέχασα να το βγάλω και φωτό)

θα πω την ίδια να το βγάλει μια φωτό,αλλα δεν ξέρω ποτε θα την έχω!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ παιδιά έχω επέτειο την παρασκευή,αλλα επειδή γιόρταζε σήμερα(γεωργία) k δεν θέλει να το αλλάξει να το βάλει δηλαδή 2 μαΐου,της το έδωσα σήμερα..της πήρα κάτι όχι πολύ συνηθισμένο!!(να πάρει ξέχασα να το βγάλω και φωτό)

της πήρα από ένα ειδικό μαγαζί μπαλόνια !!φανταστικά είναι μονο που είναι λίγο ακριβά "30ευρω"!!για να της κάνω k έκπληξη δεν της το έδωσα ο ίδιος αλλα πήγα σε ένα courier και της το έστειλαν (8,70 ευρώ)+μια καρτούλα όπου έγραψα τα δικά μου[σύνολο όλα μαζί περίπου 40 ευρώ]!!έπαθε πλακα!!με πήρε τηλ k ήταν με στην τρελή χαρά!!αγοράκια σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!! :p ;) :O :w00t:

 

Ρε τον μπαγάσα! Σωστός! :)

Το σκηνικό με το courier δίνει ρέστα, εγγυημένος εντυπωσιασμός!

Link to comment
Share on other sites

Παίζε από Immortal το The Sun No Longer Rises ...

Ότι πρέπει για την περίσταση... :blink:

:lol: :D :lol: :D :D

Εγραψες φιλε!!!!

Μηπως με το δαχτυλιδι θα ηταν ιδανικο να παιζει απο πισω το Through the Halls of Eternity??? :D :D :D

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Μιά φίλη, μου ζητάει ιδέες για επέτειο 6 χρόνια σχέσης.

Μεχρι εδώ μιλούσατε για αυτά που μπορεί να κάνει ένας αντρας σε μια γυναίκα.

Για την αντίθετη περίπτωση τι προτότυπο και ωραίο θα είχατε στο νου να κάνετε;

...
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 6 χρονια σχεσης νομιζω πως τα παιδια εχουν περασει πολλα μαζι και τους δενουν καταστασεις!Θα ηταν ωραιο να της χαρισει ενα κολαζ με φωτογραφιες τους απο διακοπες γιορτες κτλ που εχουν περασει μαζι γραφοντας απο κατω ενα δικο του σχολιο για την καθε στιγμη!Πιστευω πως με αυτο το τροπο θα τη γυρισει πισω και θα το εκτιμησει πολυ!!!!Εκτος βεβαια αν ειναι σε φαση ετοιμοι για ενα βημα παραπανω που μπορει ενα μονοπετρο να κανει το θαυμα του....
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

ax vre angelina mou de to perimena na to akouso ayto apo sena...

ti monopetro mou les?oti pio klise kukloforei gia epeteio sxeshs!!

an einai etoimoi to palikari as protimhsei thn mera pou 8a tou er8ei enstktodos kai oxi na perimenei thn mera ths epeteiou...

xoria pou o filos rotaei -an katalaba kala- gia dora gynaika pros antra...

anyway

de mas eipes hlikies...paizei rolo,de nomizeis?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου freak αλλα υπαρχουν κοπελες που μονο αυτο περιμενουν απο το αγορι τους για να "κλεισουν" σαν γυναικες οχι οτι εγω το υποστηριζω αλλα αν το κοριτσι το θελει θα μπορουσε να της το παρει!Εγω παντως προτεινω κατι διαφορετικο πχ το κολαζ που ανεφερα παραπανω!!!Αλλα επειδη το δωρακι παει στον αντρα θελει διερευνηση το θεμα την ηλικια του τα χομπι του τα ενδιαφεροντα του για να σκεφτουμε κατι για την περιπτωση του!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεσποινιδες,προσωπικη μου αποψη για δωρο σε μια 6χρονη σχεση δεν εχω να κανω,για τον απλο λογο οτι το ιδανικο δωρο το γνωριζει μονο η κοπελια,καθως εξαρταται απο χιλιαδες παραγοντες και ενας απο αυτους ειναι ο χαρακτηρας του ανδρα.

 

Αυτο που πιστευω ειναι οτι ο αντρας μετα απο 6 χρονια σχεσης με μια συγκεκριμενη κοπελα,που σιγουρα υπαρχει αγαπη αναμεταξυ τους,δεν ζηταει απο την κοπελα δωρα η υλικα αντικειμενα.

Εκεινο που ενδιαφερει εναν ανδρα ειναι να τον κανει η κοπελα του να νιωσει οτι ακομα και μετα απο 6 χρονια,για αυτην ειναι ο ξεχωριστος και αυτος που θελει να ειναι στην ζωη της.

 

Δυστυχως εμεις οι αντρες δινουμε τεραστια αξια σε ψυχολογικες "ενεσεις" απο την κοπελα μας,που ενεσεις διαρκειας ειναι η σχεση μας με αυτην,και δεν δινουμε αξια σε "τυπικες" διαδικασιες οπως ,επιλογη δωρου αναλογα με τα χρονια ή την αξια.

 

Εγω θα ενιωθα τελεια μονο και μονο αν ειχα μια υπεροχη βραδια μαζι της,κανοντας με να θυμηθω τις πρωτες μερες της σχεσης,που σιγουρα εμειναν ανεξητηλες λογω του συνεχιζομενου παθους στο ζευγαρι.

 

Το μονο που εχει σημασια ειναι απλα η επικοινωνια μεταξυ 2 ανθρωπων.

 

Να ζησουν και να ειναι παντα ευτυχισμενοι!

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

varx ola kala ta les.

sumfono

to uliko doro den exei kapoia idiaiterh shmasia alla prosopika otan o kalos mou den einai dipla mou,kai mono pou koitao kati pou mou exei dorisei(oti ki an einai ayto) amesos 8umamai pote mou to edose,ti mou eipe kai xairomai monh moy sa th xazh :O

to megalutero pososto apo kopeles den uparxei periptosh an o kalos ths ths exei dorisei arkoudaki px,na mhn to exei agaliasei toulaxiston mia fora kata th diarkeia ths apousias tou apo dipla ths...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλά κατάλαβες FREAK. 23 η κοπέλα, σχεδόν 24 αυτός. Κάτι προτότυπο ζητάει. Για μονόπετρα και τέτοιες ιστορίες ούτε κουβέντα. Δέν θα αραβωνιαστούνε, μια και'ξω ο γάμος σε μερικά χρόνια απο τώρα. Το κολαζ είναι μια ιδέα, θα της την πώ. Τα ενδιαφέροντα του παλικαριού τα κλασικά, ποδόσφαιρο, στοίχημα, αυτοκίνητα. Αλλα δεν νομίζω οτι θέλει να τον πάρει δώρο καθαρά για τον εαυτό του σε τέτοια περίσταση.
...
Link to comment
Share on other sites

Μιά φίλη, μου ζητάει ιδέες για επέτειο 6 χρόνια σχέσης.

Μεχρι εδώ μιλούσατε για αυτά που μπορεί να κάνει ένας αντρας σε μια γυναίκα.

Για την αντίθετη περίπτωση τι προτότυπο και ωραίο θα είχατε στο νου να κάνετε;

Πως θα της φαινόταν ένα πικ-νικ σε μια παραλία;

Να πάρει τον καλό της κι άμα έχει το Σ/Κ καλό και ηλιόλουστο καιρό να φύγουν παίρνοντας κεράκια και ένα καλό κρασάκι για να το γιορτάσουν μέχρι το βράδυ. :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Πως θα της φαινόταν ένα πικ-νικ σε μια παραλία;

Να πάρει τον καλό της κι άμα έχει το Σ/Κ καλό και ηλιόλουστο καιρό να φύγουν παίρνοντας κεράκια και ένα καλό κρασάκι για να το γιορτάσουν μέχρι το βράδυ. :)

Μαυτή την παγωνιά λιγάκι τσουχτερό. :)

...
Link to comment
Share on other sites

@FREAK_OF_NATURE

 

Εσυ ομως μου αναφερεις τι κανεις εσυ σαν κοπελα ενω το θεμα μας ειναι ο αντρας στην συγκεκριμενη περιπτωση,εξου και η αναφορα μου.

Αν η κοπελα ειναι διατεθιμενη για κατι πρωτοτυπο,πρεπει να μας αναφερει και το βαλαντιο που διαθετει για να ξερουμε σε τι πλαισια θα κινηθουμε

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

900ευρό το μήνα βγάζει αλλα γενικά δεν είναι σπάταλη. Μόνο αν της μπεί κάποια ιδέα στο μυαλό που να την ενθουσιάζει πολύ διατίθετε να ξοδέψει πολλά.
...
Link to comment
Share on other sites

xm..duskolh upo8esh to doro telika..

pera apo kapoia ekdromoula de mporo na skefto kati os "mh atomiko" doro...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα καλο θα ηταν να την ρωτησεις ποσα διαθετει,καθως οι ιδεες ειναι αστειρευτες.

Επισης ενα ρομαντικο δειπνο (για απλες λυσεις) ειναι καλη ιδεα σε ενα καλο εστιατοριο,αλλα το θεμα ειναι οτι μπορουμε να σκεφτουμε χιλιαδες αλλα μερη για κατι πολυ ομορφο.

 

Προσωπικα,αν τα ειχα τοσα πολλα χρονια με την κοπελα μου,θα την πηγαινα καπου πολυ ρομαντικα...ενα ταξιδι στο Παρισι,6 χρονια ειναι αυτα,οχι μηνες.

 

Τουλαχιστον θα το σκεφτομουν πολυ νωριτερα για να γινουν και οι απαραιτητες μυστικοπαθεις διαδικασεις καταστρωσης του σχεδιου :)

 

Αν δεν την ρωτησεις σε τι θελει να κινηθει,οτι και να πουμε εμεις εδω περα παει αδικα..

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

σε λιγες βδομαδες,στο τελος του μηνα κλεινω ενα χρονο με την κοπελα μου-συνομιλικη μου-..

οπως καταλαβενετε ειναι απο τις σημαντικοτερες στιγμες της ζωης μου γιατι και λογο ηλικιας πρωτη φορα ζω κατι τετοιο..

θα σας περιγραψω λιγο την κατασταση..σε γενικες γραμμες τα παμε υπεροχα,αλλα οπως ειναι φυσικο καποιες φορες μαλωνουμε..ενταξει δεν πειραζει..τα ξεχναμε τα κακα και παμε για αλλα..αυτην την στιγμη περναω την πιο ωραια φαση της ζωης μου..νιωθω ολοκληρομενος ψυχικα(βασικα) και σωματικα..:D

 

λοιπον..κατοπιν απο σκεψη σκευτικα να της παρω..η ενα swarovsky που επεσε στο ματι μου..ειναι κοσμημα που το βαζεις στο κινητο,οπως αυτα που εγιναν μοδα με τα αρχικα κτλ..(το θεωρω προτοτυπο δωρο) και ισως κατι που θα ξεχωρισει..το κινητο της ειναι ενα νοκια 6680 οποτε πιστευω θα εχει καλη εμφανηση..επισης σκευτικα και σε κοσμημα,μια καρδια-κλειδι το οποιο σημαινει,οτι της εχω δωσει το κλειδι της καρδιας μου :love: ελπιζω να καταλαβατε..

 

εκεινη την μερα,και λογο της ηλικιας μας..σκευτικα να την βγαλω καπου εξω..ελεγα να την βγαλω-κερασω..στο νεο village στο mediteranean cosmos..να παμε για μια ταινεια στην gold class..οπου εκει θα της κερασω να φαει οτι θελει(οι γαριδες ακουσα οτι ειναι ωραιες :p )..

 

φυσικα η μεταφορα απο σπιτι στο εμπορικο και εμπορικο στο σπιτι θα γινει με ταξι..:lol:

 

 

ακουω ιδεες, γνωμες,αποψεις,τα παντα..λιγο γρηγορα ομως..γιατι λιγο αργουτσικα ανοιξα το θεμα..:) (το οποιο υπηρχε παλια αλλα τωρα εξαφανιστηκε με την αναβαθμιση του φορουμ)

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να σου προτεινουμε κανενα καλο ξενοδοχειο :D

 

Για την ηλικια της νομιζω θα ειναι ωραιο αυτο για το κινητο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...