Jump to content

Android - προτάσεις: Γενικές Εφαρμογές


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια στην εφαρμογη ΖΟΥΓΚΛΑ,τι λαλακιες ειναι αυτα που βγαζει στις τελευταιες ειδησεις?

 

 

Aν καταλαβα καλα ειναι οι καταγγελιες κ ειναι ορατες απο ολους..

Την πατησε ο Μακακαρος :lol::lol::p

Edited by demolition22

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδια ξέρει κανείς αν υπαρχει εφαρμογή για android 2.2 που να υποστηριζεί video chat μεσω msn messenger?Η μεσω οποιουδήποτε άλλου messenger (type)? Ρωτάω γιατι σκεφτομαι να πάρω ενα tablet που έχει κάμερα, αλλα επειδή ειναι βασική χρήση αυτή για μένα, μηπως να στραφώ προς τίποτε αλλο....
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Το dialer one αναβαθμίστηκε.

Είναι επιτέλους σε ελληνικό περιβάλλον.

 

για μενα ειναι μεσα στα δεκα πιο απαραιτητα προγραμματα για android. το εχω απολαυσει απιστευτα στο κινητο! και τωρα που εγινε και με ελληνικο menu ακομα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Το dialer one αναβαθμίστηκε.

Είναι επιτέλους σε ελληνικό περιβάλλον.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο για το επιτέλους!

Προσπαθούσα να επικοινωνήσω με τον developer εδώ και αρκετό καιρό, και τελικά πριν μια βδομάδα μου έστειλε τα αρχεία για τη μετάφραση. :D

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο για το επιτέλους!

Προσπαθούσα να επικοινωνήσω με τον developer εδώ και αρκετό καιρό, και τελικά πριν μια βδομάδα μου έστειλε τα αρχεία για τη μετάφραση. :D

 

Μιας και έχεις επικοινωνία μαζί του, μπορείς να του πεις να προσθέσει στην αναζήτηση με το Τ9 το "ς" (σίγμα τελικό);

Link to comment
Share on other sites

Μιας και έχεις επικοινωνία μαζί του, μπορείς να του πεις να προσθέσει στην αναζήτηση με το Τ9 το "ς" (σίγμα τελικό);

 

ο τύπος είναι απερίγραπτος τελικά.

τώρα που έφτιαξε το μικρό σ χάλασε το τελικό. βέβαια δεν έχει καμιά ιδιαίτερη χρησιμότητα το τελικό γιατί μέχρι να φτάσεις εκεί έχεις βρει ήδη το όνομα που θέλεις...

Link to comment
Share on other sites

οκ μωρέ κάτι παίζει δε λέω (αυτό πιστεύω και εγώ τουλάχιστον όταν παίζω).Θα το τιμήσω το προγραμματάκι σου καθώς χάνω που και που τα λεφτά μου εκεί, απλά ανέφερε κάπου ότι τίποτα δεν είναι σίγουρο κτλ κτλ.

 

Εγω το τεστάρισα ήδη. Πρώτη φορά στη ζωή μου έπαιξα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το τεστάρισα ήδη. Πρώτη φορά στη ζωή μου έπαιξα.

 

κερδισες δηλαδη? επαιξες αρκετες φορες και ειδες να εχει μια καποια αποδοση?? να αρχισω οντως δηλαδη???:lol: Και οποιος αλλος το εχει τεσταρει ας πει..ενα χατζιλικι το εχουμε αναγκη τετοιους καιρους...:lol:

 

Τοσο καλο ειναι το dialer one??Μονο εγω ειμαι οκ με το default και δεν το εχω προσθεσει ακομα?!?!

Link to comment
Share on other sites

Τοσο καλο ειναι το dialer one??Μονο εγω ειμαι οκ με το default και δεν το εχω προσθεσει ακομα?!?!

 

προφανώς φίλε μου δεν έχεις συνηθίσει να ψάχνεις τις επαφές σου ή να παίρνεις τηλέφωνο με smartdial, πληκτρολογώντας δηλαδή με T9 το όνομα που ψάχνεις. αυτό ο defualt dialer το κάνει μόνο στα αγγλικά, γι αυτό για μας τους έλληνες είναι must. επίσης έχει περισσότερες επιλογές παραμετροποίησης...

Link to comment
Share on other sites

Εγω το τεστάρισα ήδη. Πρώτη φορά στη ζωή μου έπαιξα.

 

Φίλε μου είμαι πολύ χαρούμενος. Μπράβο σου. Μια συμβουλή: Μην ενθουσιαστείς και τελικά χάσεις περισσότερα απ' όσα κέρδισες. Σωστά, κατά τη γνώμη μου έπαιξες 5 νούμερα. Και πάλι μπράβο. :D

Link to comment
Share on other sites

Τοσο καλο ειναι το dialer one??Μονο εγω ειμαι οκ με το default και δεν το εχω προσθεσει ακομα?!?!

 

Κι εγώ ΟΚ με το default είμαι, δεν είσαι μόνος!! :p

 

προφανώς φίλε μου δεν έχεις συνηθίσει να ψάχνεις τις επαφές σου ή να παίρνεις τηλέφωνο με smartdial, πληκτρολογώντας δηλαδή με T9 το όνομα που ψάχνεις. αυτό ο defualt dialer το κάνει μόνο στα αγγλικά, γι αυτό για μας τους έλληνες είναι must. επίσης έχει περισσότερες επιλογές παραμετροποίησης...

 

Επειδή με smart dial δουλεύω, μια χαρά smart dial έχει το default πληκτρολόγιο. Τουλάχιστον στις ελληνικές συσκευές. Δεν ξέρω τι παραπάνω επιλογές παραμετροποίησης έχει το Dialer One γιατί δεν το δοκίμασα ποτέ αλλά όσον αφορά τον τρόπο εύρεσης των επαφών το smart dial του default δουλεύει απροβλημάτιστα. Γιατί έχεις ελληνική συσκευή και δεν σου βρίσκει τα ονόματα στα ελληνικά?? Μιλάω για stock rom. Αν έισαι rooted και με άλλη rom είναι άλλο θέμα!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ΟΚ με το default είμαι, δεν είσαι μόνος!! :p

 

 

 

Επειδή με smart dial δουλεύω, μια χαρά smart dial έχει το default πληκτρολόγιο. Τουλάχιστον στις ελληνικές συσκευές. Δεν ξέρω τι παραπάνω επιλογές παραμετροποίησης έχει το Dialer One γιατί δεν το δοκίμασα ποτέ αλλά όσον αφορά τον τρόπο εύρεσης των επαφών το smart dial του default δουλεύει απροβλημάτιστα. Γιατί έχεις ελληνική συσκευή και δεν σου βρίσκει τα ονόματα στα ελληνικά?? Μιλάω για stock rom. Αν έισαι rooted και με άλλη rom είναι άλλο θέμα!

στο θέμα του desire μου λέει ένας άλλος φίλος το ίδιο με σένα.

δεν θυμάμαι ρε παιδιά ποτέ να δουλευε το smartdial στα ελληνικά ούτε τις πρώτες μέρες που πήρα το τηλέφωνο που ήταν με stock rom. πάντως και τώρα stock είναι η rom που έχω απλά με root. έχει κάποια επιλογή και δεν την έχω δει?

 

edit: απολογούμαι. ξέχασα να πω το σημαντικότερο. εχώ αγγλικό μενού στην συσκευή μου. τώρα το γύρισα στα ελληνικά και όντως δουλεύει...

όπως και να χει πάντως ο default δεν μου κάνει

Edited by psybill
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ποιος μπορεί να μου εξηγήσει γιατί στο ψαχτήρι που κάνω στο ΜΑΡΚΕΤ για dialer one δεν μου το εμφανίζει στα αποτελέσματα;

Φταίέι μήπως η έκδοση 1.6 που έχει το κινητό μου;

Αν και νομίζω είναι ΟΚ με την 1.6.

Άλλο πρόγραμμα αντίστοιχο που να μπλοκάρει ΚΑΙ τηλεφωνήματα αλλά ΚΑΙ SMS υπάρχει;

κάτι παρόμοιο δηλαδή. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ποιος μπορεί να μου εξηγήσει γιατί στο ψαχτήρι που κάνω στο ΜΑΡΚΕΤ για dialer one δεν μου το εμφανίζει στα αποτελέσματα;

Φταίέι μήπως η έκδοση 1.6 που έχει το κινητό μου;

Αν και νομίζω είναι ΟΚ με την 1.6.

Άλλο πρόγραμμα αντίστοιχο που να μπλοκάρει ΚΑΙ τηλεφωνήματα αλλά ΚΑΙ SMS υπάρχει;

κάτι παρόμοιο δηλαδή. Ευχαριστώ

 

Ψαξε για το SPC. Θα κανεις μια χαρα τη δουλεια σου:-)

 

Sent from my U20i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κερδισες δηλαδη? επαιξες αρκετες φορες και ειδες να εχει μια καποια αποδοση?? να αρχισω οντως δηλαδη???:lol: Και οποιος αλλος το εχει τεσταρει ας πει..ενα χατζιλικι το εχουμε αναγκη τετοιους καιρους...:lol:

 

Τοσο καλο ειναι το dialer one??Μονο εγω ειμαι οκ με το default και δεν το εχω προσθεσει ακομα?!?!

 

Επαιξα μόνο αυτο που εχει η φωτογραφία κέρδισα και εφυγα αμέσως.

 

To dialer one το χρησιμοποιώ ακόμα και για να πάω στο handcent για να στείλω μήνυμα.

Με 3-4 κλίκ βρίσκω την επαφή που θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι επαφές που έχω σαν speed dials στο default πληκτρολόγιο δεν "παίζουν" με το Dialer One;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

κερδισες δηλαδη? επαιξες αρκετες φορες και ειδες να εχει μια καποια αποδοση?? να αρχισω οντως δηλαδη???:lol: Και οποιος αλλος το εχει τεσταρει ας πει..ενα χατζιλικι το εχουμε αναγκη τετοιους καιρους...:lol:

 

Τοσο καλο ειναι το dialer one??Μονο εγω ειμαι οκ με το default και δεν το εχω προσθεσει ακομα?!?!

 

Φίλε μου, εγώ που το έφτιαξα σου λέω ότι την ίδια πιθανότητα να κερδίσεις έχεις είτε χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα, είτε επιλέξεις μόνος σου τους αριθμούς. Μην ξεσηκώνεσαι άδικα και προς θεού μη στηριχτείς στο πρόγραμμα για να βγάλεις λεφτά. :!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

στο θέμα του desire μου λέει ένας άλλος φίλος το ίδιο με σένα.

δεν θυμάμαι ρε παιδιά ποτέ να δουλευε το smartdial στα ελληνικά ούτε τις πρώτες μέρες που πήρα το τηλέφωνο που ήταν με stock rom. πάντως και τώρα stock είναι η rom που έχω απλά με root. έχει κάποια επιλογή και δεν την έχω δει?

 

edit: απολογούμαι. ξέχασα να πω το σημαντικότερο. εχώ αγγλικό μενού στην συσκευή μου. τώρα το γύρισα στα ελληνικά και όντως δουλεύει...

όπως και να χει πάντως ο default δεν μου κάνει

 

sorry ρε παιδια αλλα πως αλλαζει η γλωσσα απο αγγλικα στα ελληνικα στον default dialer στο galaxy s???

Link to comment
Share on other sites

εφαρμογη να παιρνουμε screenshots απο την συσκευη μας χωρις root εχει βγει ή ακομη...;:confused:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

εφαρμογη να παιρνουμε screenshots απο την συσκευη μας χωρις root εχει βγει ή ακομη...;:confused:

 

Θέλει λίγο δουλειά. Δες εδώ: http://www.simplehelp.net/2009/07/21/how-to-take-screenshots-of-your-android-based-phone-from-windows/

Link to comment
Share on other sites

λογω ελλειψης χρονου θα το προσπαθησω αργοτερα...πιστευα οτι θα εχει βγει καποια εφαρμογουλα που θα το κανει κατευθειαν....:confused:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

λογω ελλειψης χρονου θα το προσπαθησω αργοτερα...πιστευα οτι θα εχει βγει καποια εφαρμογουλα που θα το κανει κατευθειαν....:confused:

 

Μπα, κι εγώ το έψαξα αλλά δεν βρήκα τίποτα κι έτσι έκανα όλη αυτή τη διαδικασία. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

το flip and shake pro που μπορώ να το βρώ? υπόψιν οτι δεν έχω κάνει root το κινητό μου. οι ρυθμίσεις του FLIP AND SHAKE LITE κάνουν reset κάθε 4 ώρες!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...