Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3720 Classic


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιλεγείς από τον πίνακα ελέγχου του υπολογιστή σου, να φαίνονται οι κρυφοί φάκελοι, συνδέεις το κινητό σου σε μαζική αποθήκευση και αντιγραφείς όλους τους φακέλους της παλιάς κάρτας, στην καινούρια.

 

το πηρες τελικα το κινητο απο καποιο αλλο καταστημα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από το multirama στο mall

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Βρηκε κανεις το κιτρινο? (ελληνικο)

 

εχει ειπωθει οτι η αλφα κοπι εχει κανει εισαγωφη μονο μαυρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει ειπωθει οτι η αλφα κοπι εχει κανει εισαγωφη μονο μαυρα

 

To κλασικο που γινεται καθε φορα. Στην αρχη φερνει ενα χρωμα και αφου περασει καιρος σιγα σιγα φαιρνουν και τα αλλα (στην περιπτωση μας αλλο).

Link to comment
Share on other sites

To κλασικο που γινεται καθε φορα. Στην αρχη φερνει ενα χρωμα και αφου περασει καιρος σιγα σιγα φαιρνουν και τα αλλα (στην περιπτωση μας αλλο).

 

και πως τυχαινει παντα να φερνει πρωτο το πιο ασχημο χρωμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και πως τυχαινει παντα να φερνει πρωτο το πιο ασχημο χρωμα

 

Παντα το ιδιο κανει. Μαζοχιστικα. Για να χανει πελατες.

Το ιδιο και στο 3720 (μονο μαυρο).... Το ιδιο και στο 6600 fold ( μονο ροζακι - μωβ) ... Το ιδιο και στο 6700 (μονο το κακασχημο μαυρο)..

Link to comment
Share on other sites

Το 5530 που φερνει αρχικα μονο το μαυρο και οχι το μπλε. Το Ν86 που δεν φερνει το υπεροχο ασπρο.

Ας μην πιασουμε αυτη την συζητηση γιατι θα βρουμε παρα πολλα παραδειγματα!:(

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν τα φερνει μισα μισα και φερνει μονο το ενα χρωμα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οπως το λες ειναι. πατωντας παρατεταμενα το πληκτρο με το αστερακι το λεντ της φωτογραφικης αναβει και γινεται φακος......

 

 

αυτο μπορει να γινει και οταν γραφεις βιντεο? το δοκιμασες?..

Link to comment
Share on other sites

αυτο μπορει να γινει και οταν γραφεις βιντεο? το δοκιμασες?..

 

μολις το δοκιμασα. δεν αναβει το λεντ στην λειτουργια της καμερας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις το δοκιμασα. δεν αναβει το λεντ στην λειτουργια της καμερας

 

Ειναι απιστευτα ...αστερια αυτοι εκει στη Νοκια.

Τοοοση μεγαλη τεχνογνωσια και εξοδα χρειαζονται πια, για να το κανουν να ενεργοποιειται και στο βιντεο? Εδω η s.e. στο c905, εβαλε και xenon και leds! Το ενα για τις φωτο, και το αλλο για το βιντεο...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απιστευτα ...αστερια αυτοι εκει στη Νοκια.

Τοοοση μεγαλη τεχνογνωσια και εξοδα χρειαζονται πια, για να το κανουν να ενεργοποιειται και στο βιντεο? Εδω η s.e. στο c905, εβαλε και xenon και leds! Το ενα για τις φωτο, και το αλλο για το βιντεο...

 

οχι οτι εχεις αδικο,αλλα λαβε υποψιν σου οτι το συγκεκριμενο κινητο δεν ειναι φωτογραφικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω μονο για το συγκεκριμενο..:)

Αναφερομαι στων 5mpx 6700 για παραδειγμα, και σε αλλα αξιολογοτατα 40ρια..

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία μήπως γνωρίζει κανείς:

 

από τη μέρα που πήρα το κινητό και έβαλα τη κάρτα μου μέσα (Vodafone CU) στα μηνύματα, εκεί που λέει στο τέλος πότε ελήφθη, μου γράφει 1 ώρα πίσω από την πραγματική! Δηλαδή αν λάβω μήνυμα στις 5 θα μου λέει ότι ελήφθη 4. Από οποιοδήποτε δίκτυο και αν λάβω. Στο κινητό φυσικά έχω τη σωστή ώρα.

 

Έχει κανεις καμμία ιδέα;

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Αν μάθει κανείς ότι έφεραν και το κίτρινο,ας το γράψει εδώ...

 

αν θα ερθει καποτε, θα αργησει πολυ πιστευω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το πρωτο του μικρο bug..

Θελει ομως μεγαλη παρατηρητικοτητα για να το δει κανεις. Δεν φαινεται ευκολα. Σε ολα τα θεματα λοιπον, στην οθονη αναμονης, αχνοφαινονται τεσσερα ...μηδενικα (!) σαν ψηφιακου ρολογιου στο ''βαθος'' του θεματος. Εκει δε, που κανει μπαμ αυτο, ειναι στην εφαρμογη του θεματος ''Dark''. Πιο λιγο απ'ολα τα θεματα, φαινεται στο ''Light''.

Ελπιζω να το διορθωσουν σε επομενη αναβαθμιση, γιατι ετσι και το παρεις πρεφα, ειναι πολυ σπαστικο. Ολο εκει παει το ματι...

Link to comment
Share on other sites

Και το πρωτο του μικρο bug..

Θελει ομως μεγαλη παρατηρητικοτητα για να το δει κανεις. Δεν φαινεται ευκολα. Σε ολα τα θεματα λοιπον, στην οθονη αναμονης, αχνοφαινονται τεσσερα ...μηδενικα (!) σαν ψηφιακου ρολογιου στο ''βαθος'' του θεματος. Εκει δε, που κανει μπαμ αυτο, ειναι στην εφαρμογη του θεματος ''Dark''. Πιο λιγο απ'ολα τα θεματα, φαινεται στο ''Light''.

Ελπιζω να το διορθωσουν σε επομενη αναβαθμιση, γιατι ετσι και το παρεις πρεφα, ειναι πολυ σπαστικο. Ολο εκει παει το ματι...

 

εγω εχω το θεμε με τα ψαρια και οσο και αν το παρατηρω δεν μπορω να βρω αυτα τα 4 μηδενικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας αρκετα, βρηκα το εξης..

Αυτο το bug εξαλειφεται με την απενεργοποιηση της προστασιας οθονης, με την ενεργοποιηση εξοικονομησης ενεργειας, και λειτουργειας ναρκης. Αλλιως, αν ειναι ενεργα ολα αυτα, οπως τα ηθελα εγω για να εμφανιζει συνεχως την ωρα στην οθονη, τοτε το bug υφισταται..

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας αρκετα, βρηκα το εξης..

Αυτο το bug εξαλειφεται με την απενεργοποιηση της προστασιας οθονης, με την ενεργοποιηση εξοικονομησης ενεργειας, και λειτουργειας ναρκης. Αλλιως, αν ειναι ενεργα ολα αυτα, οπως τα ηθελα εγω για να εμφανιζει συνεχως την ωρα στην οθονη, τοτε το bug υφισταται..

 

εχω την λειτουργια ναρκης γιαυτο δεν το βλεπω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια εφτασε στο 1/4 . αμεσως πηρα τηλεφωνο και εκλεισε μετα απο 56 λεπτα κλησης. δεν μου εχει ξανατυχει αυτο το πραγμα με κανενα αλλο κινητο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εξαιρετικη η μπαταρια του, δεν υπαρχει σε κανενα αλλο κινητο. 5 μερες στο πολυ χαλαρο. ενα μειονεκτημα μονο, με ενεργοποιημενο το bluetooth πεφτει πανω απο 50%. απλα ενεργοποιημενο, οχι μεταφορα δεδομενων ουτε σενδεδεμενο με bluetooth handsfree
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...